Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4501) opeter70 válasza PoS (#4499) üzenetére


opeter70
senior tag

Még csak annyit szeretnék tőled kérdezni, hogy nálad is 0%-on állt nagyon sokáig, vagy neked azért szép lassan elindult a folyamatjelző?

Mert nálam meg sem moccan :(

(#4502) opeter70


opeter70
senior tag

Kb 10 óra várakozás után meguntam, hogy továrra sem történik semmi...
Közben kiderült, hogy nem vagyok egyedül a problémámmal. Utánaolvastam külföldi fórumokon és más is találkozott ezzel a problémával: A volume_2-t nem hajlandó formázni, ha azt utólag rakod bele a Volume_1 mellé különálló merevlemezként (RAID-nél ugyebár lényegtelen a probléma, mert akkor úgyis újraformázza mindkettőt).
Szóval a probléma igenis létezik és a megoldása végtelenül egyszerű:
1. HDD ki, 2. HDD be (csak egymagában). A formázás ilyenkor gond nélkül megtörténik kb 5 perc alatt.
Majd miután ez megtörtént, mehet vissza az 1. HDD és voilá, megvan mind a 2 volume.
(Én a biztonság kevéért úgy csináltam, hogy a 2. HDD formázása után visszatettem önmagában az 1. HDD-t, és miután láttam, hogy ezen megmaradtak a fájlok és a megosztások, csak azután raktam vissza a 2. HDD-t már formázott álapotban)

Remélem ezzel tudtam segíteni azoknak, akik hasonló hibába futnak bele!

(megjegyzem, hogy nem minden HDD-vel csinálja ezt. Amikor anno egy 400-ast raktam be a meglévő 2 TB-s mellé akkor nekem is működött rendesen a formázás. Csak akkor jött elő, amikor egy másik 2 Terást akartam beletenni.)

[ Szerkesztve ]

(#4503) Majzi


Majzi
csendes tag

Sziasztok nekem egy pár napja nem látja a tv csak a mappáka a videókat nem másnak van ilyen problémája a 2.05 van rajta.azt írja a multimédia server hozzá adásnál.: add any folder and click referens tó create a média library/database on the nas.
Valaki?

(#4504) Teo6667 válasza scansat (#4451) üzenetére


Teo6667
csendes tag

...

[ Szerkesztve ]

(#4505) Teo6667


Teo6667
csendes tag

Sziasztok!

Valaki próbála már a NAS-t hogy be lehet e üzemelni boot szervernek? :)

(#4506) krealon válasza Teo6667 (#4505) üzenetére


krealon
veterán

TFTP szerver es megfelelo DHCP opciok kellenek a halozatrol boot-olashoz.
Elobbi FFP-vel megoldhato szerintem, az utobbi viszont problemas lehet, ha nincs konfiguralhato DHCP szerver (csak a router-be epitett).
Bevezeto magyarul

(#4507) Lalikiraly


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Sziasztok. Én a jövő héten tervezem a sima 320 as vásárlását. Lenne egy két kérdésem. Először egy WD Blue 1Terrás vinyó kerülne bele. Így egy merevlemezzel mennyi a fogyasztása? Továbbá a gyári torrent kliens hány torrentet kezel.
Továbbá le tud e menni a gép stand by ba és bekapcsolni magától ha távolról elakarom érni mint ftp home servert. Ez naon fontos lenne. Meg hogy pl ne járassa a vinyót sem folyamatosan. Ti hogy tapasztaltátok ezeket?

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#4508) alec.cs


alec.cs
tag

Sziasztok!

320 NAS alatt Win 7 op. rendszerekkel szeretném elérni, hogy adott könyvtárakat csak jelszó alatt lehessen elérni megadott személyeknek. Mindig csak jelszóval!

Létrehoztam groupokat és usereket, megadott jogosultságokkal.

Példaként:

1. volume (Elso)
2. volume (Masodik)
3. volume (Harmadik)

Groupok (G1, G2)

Userek (U1 -> G1 alatt, U2 -> G2 alatt)

Azt szeretném elérni, hogy az "Elso" volumet a Win7 alatt mindig csak jelszó bekérése után lehessen elérni.
A "Masodik" volumet szintén csak jelszóval lehessen elérni.

Tehát egy jelszó keljen az egyikhez, egy másik jelszó a másikhoz.

Megpróbáltam beállítani a jogosultságokat a NAS-on, sikerült is.

Az "Elso" volume meg is nyilik jelszó után, de mikor az "Masodik" volumet nyitnám meg a Win7 alatt, akkor az alábbi hibaüzenet jelenik meg:

\\NAS\Masodik nem érhető el. Lehet, hogy nincs joga a hálózati erőforrás használatához.
Lépjen kapcsolatba a kiszolgáló rendszergazdájával, hogy megtudja, van-e hozzáférési joga.

Nem engedélyezett ugyanannak a felhasználónak egynél több felhasználónév használatával több kapcsolatot létesítenie egy kiszolgálóval vagy megosztott erőforrással.
Bontson a kiszolgálóval vagy megosztott erőforrással minden korábbi kapcsolatot, és próbálja meg újra.

Mi a gond?

Hogy lehet azt elérni, hogy mindig kérjen jelszót az "Elso" és "Masodik" volume megnyitásához.
Mindig, és a jelszót a Win7 ne jegyezze meg.

Hogy lehet ezt megoldani?

(#4509) TZMI


TZMI
csendes tag

Sziasztok,

Közel két éve használok egy DNS 320L-t, rákerült TM, eleddig kissebb, egyszerűen kezelhető kellemetlenségekkel jól tudtam használni.
Azonban valamikor a hét elején történt valami, le tudok tölteni, de fel szinte meg sem mozdul. A port pedig folyamatosan zárva van. Korábban ezt egy újraindítással tudtam orvosolni. Most napok óta azonban semmire sem reagál.
Semmilyen korábbi beállításon nem változtattam.
Van ötletetek, mi történhetet, mit tegyek?

Köszi előre is.

(#4510) krealon válasza alec.cs (#4508) üzenetére


krealon
veterán

"320 NAS alatt Win 7 op. rendszerekkel szeretném elérni, hogy adott könyvtárakat csak jelszó alatt lehessen elérni megadott személyeknek. Mindig csak jelszóval!"

Windows alatt, egy adott halozati eszkozhoz, csak egy darab felhasznalonev / jelszo parossal ferhetsz hozza.
Masszoval az eszkozhoz hitelesitesz, nem pedig megosztashoz.

Olyan kerulo ut van, hogy ugyanarra az eszkozre hivatkozva
- IP cimmel
- hosztnevvel
- FQDN-nel
3 kulonbozo hitelesitest hasznalhatsz. Ez sajnos rajtad nem segit.

(#4509) TZMI
"Közel két éve használok egy DNS 320L-t, rákerült TM, eleddig kissebb, egyszeruen kezelheto kellemetlenségekkel jól tudtam használni.
Azonban valamikor a hét elején történt valami, le tudok tölteni, de fel szinte meg sem mozdul. A port pedig folyamatosan zárva van.
"

Az automatikus portnyitashoz, a router-en engedelyezve kell hogy legyen az UPnP.

[ Szerkesztve ]

(#4511) TZMI válasza krealon (#4510) üzenetére


TZMI
csendes tag

Köszönöm, ellenőriztem. Eddig is engedélyezve volt, most is az az UPnP. Post továbbra is zárva. Fel nem megy szinte semmi.

Láttam a héten kijött egy firmware, megpróbálom azt telepíteni, talán az segít(?).

[ Szerkesztve ]

(#4512) rover45 válasza TZMI (#4511) üzenetére


rover45
senior tag

Ezt hol láttad? :)
szerk: félreolvastam :B

[ Szerkesztve ]

(#4513) TZMI válasza TZMI (#4511) üzenetére


TZMI
csendes tag

Nos, felkerült az új firmware, pillanatra megrémültem, mert a chrome nem volt hajlandó megnyitni. IE-n keresztül megy. Azonban a port továbbra is zárva. Most csináltam port forward-ot, az sem segít. Egy másik programmal is megnéztem az alap 51413-as port folyamatosan zárva. Tanácstalan vagyok, mert nem nyúltam semmi beállításhoz.

(#4514) TZMI válasza rover45 (#4512) üzenetére


TZMI
csendes tag

Elírtam: port zárva a post helyett. :)
A magyar dlink oldalon van fenn, hogy 05.11-től elérhető az új firmware, ami sztem már a nemzetközi oldalakon kb. 1 éve ott lehet. :) (de én csak tegnap raktam fel)

(#4515) adika4444


adika4444
addikt

Sziasztok!

Már pár törzsvendégnek itt a témában biztos ismerős vagyok én, na meg a problémám.
Tehát DNS-320 a delikvens.
Rengeteg leírást megpróbáltam, de Transmission meg FfP-t felraktam, addig jutottam el mindig, hogy remote guy-jal be tudtam lépni a TM-re, ráküldtem egy DRP14 letöltést, aztán összedöglött, sehogy nem értem el a TM-t, és csak a teljes lemez format gyári állapotra állítása a nasnak segített.
Tehát valaki legyen szíves, és linkeljen nekem egy jó FFP telepítési, meg egy Transmission telepítési útmutatót ehhez a csodához, gyári kliens 20 torrent kezelése kevés, meg amúgy is butuskának tartom.
Segítséget köszi előre is!

üdv, adika4444

(#4516) TZMI válasza TZMI (#4513) üzenetére


TZMI
csendes tag

Sziasztok,

Megoldódott a gond. Szolgáltatónak jeleztem egy ismerős tanácsára és valóban. Orvosolták és azóta minden megy a maga útján hibátlanul.

(#4517) rsodon


rsodon
csendes tag

Sziasztok!

Lehet e 320 L NAS-on lévő vinyót particionálni. Ha igen, Hogyan?

(#4518) adika4444 válasza rsodon (#4517) üzenetére


adika4444
addikt

Gyári fw-ben ilyen lehetőséggel én nem találkoztam!

üdv, adika4444

(#4519) showyka20 válasza adika4444 (#4518) üzenetére


showyka20
csendes tag

adikaaa dobj egy üzenetet a showyka@gmail.com-ra és segítek felrakni neked:) mert vannak benen apró tükrök amiket nem találsz leírásokban ezekre magától érez rá az ember

(#4520) adika4444 válasza showyka20 (#4519) üzenetére


adika4444
addikt

Köszi, de közben már megoldódott, de nagyon köszi.
Az viszont még kérdés, hátha tudsz benne segíteni, hogy a SAMBA megosztás miért ilyen förtelmesen borzalmas lassú?
A mappák közötti navigálás egy éticsiga sebességével vetekedik, viszont a másolást meg tolja 9-10 MBps-sel, ami ugye a routeres 100-as portok miatt naggyából a maximum.
Mit tudnék tenni, hogy ez értékelhetőbb sebességgel menyjen? Mert nem nagyon szeretnék 10 perceket rászánni egy mappák közötti navira...
Előre is köszi a választ!

üdv, adika4444

(#4521) h1ght3chzor


h1ght3chzor
őstag

Hogy tudok mindent letörölni a nasról? ssh, és egyéb plusz alkalmazásokat is!

Kérlek tisztelj meg azzal, hogy válaszolsz a privát üzenetre.

(#4522) Kicsirics77 válasza h1ght3chzor (#4521) üzenetére


Kicsirics77
veterán

Ha van ffp könyvtár akkor töröld a nas file kezelőjével majd restart.

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#4523) h1ght3chzor válasza Kicsirics77 (#4522) üzenetére


h1ght3chzor
őstag

Hol kéne annak lennie? Aztán nem kell factory reset?

Kérlek tisztelj meg azzal, hogy válaszolsz a privát üzenetre.

(#4524) gabika1969 válasza Kicsirics77 (#4522) üzenetére


gabika1969
aktív tag

Ennél egyszerűben megy: Ezt kell letöltened: [link], majd egy fájlkezelővel eltörölni a DNS-en lévő fun_plug fájlt. Ha eltörölted, áthelyezni a letöltött "törlő" fun_plug-ot, majd újraindítani a NAS-t. Újraindulást követően az ffp-t eltörli. Egyébként hosszadalmasabb folyamat, a rengeteg fájl miatt.

[ Szerkesztve ]

Üdv Mindenkinek!

(#4525) adika4444


adika4444
addikt

Hali!

Kis segítség kellene!
NAS-on vmi történt, kiírta hogy incorrect password amikor változtattam, és nem enged már be se gyári se új jelszóval!
Mit kell tenni ilyen esetben?
Ha factory resetet tolok, akkor a Transmission, FFP nem vész el?
Nincs SSH, Telnettel tolom, hálózaton kívűlre úgy sincs engedve, kizárólag a TM van kieresztve, meg webfelület lenne csak hát ha nem tudok belépni akkor semmi értleme....
köszi a választ!

üdv, adika4444

(#4526) adika4444


adika4444
addikt

Hali!

Előző probléma megoldódott, így az tárgytalan.
Viszont következő gondjaim akadtak:
1. Ha bekapcsol a NAS, használom, majd bármilyen módon kapcsolom ki, akár reboot a putty-ba, akár webfelület, akár kitépem a konektorból, akár power gomb, utána 5 percig nem éleszthető fel. Elgondolkoztam rajta, hogy ez a gumilábak hiánya miatt lehet-e, amik sajnos szépen sorban kiestek belőle?
2. Nem megy a SAMBA megosztás. Távolróll el szeretném érni, de egyszerűen nem sikerül. Ott akadok el, hogy le kellene védeni. Csinálok egy felhasználói fiókot, nem adom csoporthoz, de valamiért hiába készítem el, vagy beeenged jelszó és név nélkül, vagy egy bizonyos kombó esetén ugyan kéri az adatokat, de utána egy hibaüzenetet dob a pofámba, majd csodásan elszáll az egész, valami oylasmi, hogy bontsak minden kapcsolatot mert egyszerre csak egy lehet aktív.
mit tudok tenni ezen esetekbe?
Köszi előre is, fontos volna!

üdv, adika4444

(#4527) gabika1969 válasza adika4444 (#4525) üzenetére


gabika1969
aktív tag

Nem fog elszállni semmi, nyugodtan reset-elj. Az újbóli belépéskor ne írj jelszót, mert nem fog kérni, ugye!
Legközelebb mentsd le a beállításokat egy fájlba, ilyenkor vissza tudod tölteni és nem kell újraállítgatni.

Üdv Mindenkinek!

(#4528) adika4444


adika4444
addikt

(#4527) gabika1969: Köszi
Előző kommentemhez kis adalék, a transmission is megadta magát, úgyhogy ez a nas tényleg egy álom!
Lehet, hogy a reset ártott meg neki még is csak?
Vagy az egész egyenlő egy rakás szeméttel ha már betölteni sem akar rendesen? Küldjem vissza gariba?
Jó tanácstalan vagoyk....

üdv, adika4444

(#4529) adika4444


adika4444
addikt

Hali!

Bocs a sokszoros kommentekért!
Problémák nagyrészt úgytűnik megoldódtak, már csak a betöltős problémára szeretnék megoldást, tehát ha kikapcsolom/újraindítom akkor a baloldali led csak villog, de venti meg vinyó sem pörög, csak kb. 5 perc múlva!
Gondoltam már túlmelegedésre, de 40 fokos hőnél is ezt csinálja, továbbá a ventilátort még kicsit sem pörgeti fel, úgyhogy nemhinném hogy hw gond lenne, inkább valmai sw-re gondolok!
Akinek van vmi ötlete erre továbbra is előre is köszi!

üdv, adika4444

(#4530) Kicsirics77 válasza adika4444 (#4529) üzenetére


Kicsirics77
veterán

Nálam is ilyen,feleslegesen stresszelsz ezen.

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#4531) adika4444 válasza Kicsirics77 (#4530) üzenetére


adika4444
addikt

Ja értem, hát akkor igyekszem minél kevesebb újraindítással végezni a NAS-on a teendőket.
Egyébként még egy kis érdekesség.
Írtam, hogy a SAMBA förtelmesen lassú volt.
Most bekapcsoltam a ventit a NAS-on a system menüben, hogy alacsony vagy magas fordulaton pöröghet, de nem kapcsolhat ki, így most hasít, éjelre meg kikapcsolom hogy senkit ne zavarjon a búgás, amikor meg kezelem a ketyerét belövöm.
Egyébként neked sikerült a SAMBA-t levédeni jelszóval?
Mert én csináltam felhasználói fiókot, de SAMBA-s megosztás nem kér jelszót. Vagy vmit még be kellene állítanom?
Egyébként torrent kliens-t is most már helyreraktam, úgyhogy az is hasít!

üdv, adika4444

(#4532) adika4444


adika4444
addikt

Sziasztok!

Az eddigi segítségeket mindet köszönöm, TM kiválóan megy, a Samba-t is le tudtam védeni, meg szereztem gigás switch-et is, úgyhogy most már hasít.

üdv, adika4444

(#4533) agyhalal


agyhalal
aktív tag

Azt ugye tudjátok, hogy a telepíthető add-onok között szerepel többek között a Transmission is?
Annak idején én is rengeteget szívtam az ffp-vel és társaival. Pár hónapja vettem észre, hogy van egy ilyen lehetőség is. Letakarítottam mindent a NAS-ról maximum 10 perc alatt és újabb 10 perc lehetett a Transmission telepítése. Mindezt úgy, hogy nem fórumoztam előtte napokat, vagy heteket és nem kellett újratelepítenem semmit sem. Lényegesen gyorsabb módszer.

Nézz tükörbe, hogy neked mi van a homlokodra írva!

(#4534) Kicsirics77 válasza agyhalal (#4533) üzenetére


Kicsirics77
veterán

és kezeli rendesen a torrenteket?
vagy ez is max 10 kapcsolatot tud mint a beépített?
320 vagy 320L-hez érhető el?

[ Szerkesztve ]

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#4535) adika4444 válasza Kicsirics77 (#4534) üzenetére


adika4444
addikt

Üdv!

Csomagkezelőben én is olvastam már, hogy van TM. És az az a TM, amit lehet simán is telepíteni a tgz-ből.
agyhalal: És ebben bennevan az a kódsor ami megakadályozza a log növekedését? Milyen csomagkezelőt használtál?

üdv, adika4444

(#4536) Kicsirics77 válasza adika4444 (#4535) üzenetére


Kicsirics77
veterán

ettől még az ffp ugyanúgy kell szerintem.
linkeld már be hol olvastad..

ezt most találtam. erről lenne szó???

[ Szerkesztve ]

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#4537) agyhalal


agyhalal
aktív tag

Ahogy elnéztem, ugyanaz a Transmission települ fel rá, amit amúgy mi hegesztenénk rá, csak azzal a különbséggel, hogy itt nem kell másolgatni, majd a settings file-t konfigurálni. Lényegében mintha, csak elindítanád a setup.exe-t és aztán rányomsz kicsit később a Finish gombra. Vagyis a kérdésre a válasz, igen, kezeli rendesen a torrenteket és nincs semmi szükség a telepítéséhez bármi csomagkezelőre. Én eddig kb. 25 torrenttel próbáltam, nem okozott gondot neki. Mivel nincs szükség piszkálni a settings file-t és talán ffp nélkül lehetőség se lenne rá, a log file-ba valóban csak a log szövege kerül és a mérete ennek megfelelően változik. Annak ellenére, hogy egyáltalán nem néztem rá mostanában, meg merem kockáztatni, hogy bőven 5 MB alatt van a mérete. Én DNS-320L-re telepítettem és amennyire tudom, csak egy bizonyos verziószámú firmware telepítése után érhető el az add-on opció. Csak akkor szükséges ffp telepítése és használata, ha látni akarod a NAS rejtett mappáit, file-ait is.

Nézz tükörbe, hogy neked mi van a homlokodra írva!

(#4538) Kicsirics77 válasza agyhalal (#4537) üzenetére


Kicsirics77
veterán

mondjuk belinkelhetted volna az oldalt ahol ezt olvastad és a firmware-t,sokat segítene ,hogy ne fogóval kelljen kihúzni minden infót belőled :DDD

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#4539) morist válasza Kicsirics77 (#4538) üzenetére


morist
csendes tag

Helló!
Az oldalon, amit belinkeltél, ott van a legújabb firmware is, az add-onok mellett pedig lehet látni, melyik NAS-ra lehet feltelepíteni (a telepíthető add-onok listája folyamatosan bővül).
A 320-ast nem támogatják, oda csak ffp marad!

[ Szerkesztve ]

(#4540) adika4444 válasza Kicsirics77 (#4536) üzenetére


adika4444
addikt

Bocs, rosszul fogalmaztam.
Tehát van az amit tgz-ből telepítünk fel a FFP alá, meg van a csomagkezelős.
És a kérdésem a csomagkezelősre vonatkozott, hogy abban megvan-e a log megnövekedését akadályozó kódsor.
(#4537) agyhalal: Ezzel meg is válaszoltad, tehát benne vvan.
(#4539) morist: addonoshoz is tudtommal kell az FFP megléte.

üdv, adika4444

(#4541) Kicsirics77 válasza morist (#4539) üzenetére


Kicsirics77
veterán

Köszi.
Ez érdeket volna,hogy az-e az amit linkeltem.
Ha ehhez is kell az ffp akkor ennek így megint mi értelme akkor?
Nemtudom,hogy benne van-e a log növekedést gátló rész mert így ki sem próbálom akkor.
Most is tökéletesen megy a nas.

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#4542) nexuspolaris


nexuspolaris
tag

Sziasztok!

Szeretnék kérni egy kis segítséget. OS X oprendszeren próbálom beüzemelni a NAS-t, de a setup wizard csak windows-ra van. Bögészőn keresztül próbálom elindítani a varázslót, de nem látja a készülék ip címét.
Esetleg van más mód a telepítésre?

(#4543) agyhalal válasza Kicsirics77 (#4541) üzenetére


agyhalal
aktív tag

Szia!

Mivel telefonról írtam, ezért kicsit körülményes lett volna mindennek pontosan utánajárni és aztán megírni, de bíztam benne, hogy ha annyira fontos számodra, akkor veszed a fáradságot és kutatsz egy kicsit a neten. Az ffp megléte nem szükséges, mivel végig a NAS html felületén kell telepíteni a Transmissiont.
Ez konkrétan úgy néz ki, hogy a már régebben valahol itt belinkelt oldalról letöltöd a Transmission telepítőjét, amit aztán a NAS IP címén futó add-on oldalon feltelepítesz.

[ Szerkesztve ]

Nézz tükörbe, hogy neked mi van a homlokodra írva!

(#4544) bagyul


bagyul
újonc

Sziasztok! Tudnátok valami alternatív megoldást arra, hogy ne csak a D-Link kameráit tudjam kezelni? Sajnos a My Surveillance bár nagyon optimális, viszont más gyártók eszközeit nem kezeli.

(#4545) nexuspolaris válasza nexuspolaris (#4542) üzenetére


nexuspolaris
tag

Ez megoldódott. Most már csak a venti zúgása zavar, próbálta már valaki kicserélni kevésbe hangos ventillátorra a gyárit? Mondjuk erre: [link]

(#4546) piglet76 válasza nexuspolaris (#4545) üzenetére


piglet76
tag

Én kicseréltem a sajátomban szinte rögtön. Ezt ajánlom:
[link]

Arra figyelj nagyon, hogy CSAK 10mm vastag ventit rakhatsz bele, a 20mm-es nem jó!

Illetve annyi okosság van még, hogy a csatlakozóban meg kell fordítani a +/- pólust, mert a panelen fordítva van. De az csak 1 perc volt, ez egész megvolt kb. 10-15 perc alatt.

[ Szerkesztve ]

(#4547) nexuspolaris válasza piglet76 (#4546) üzenetére


nexuspolaris
tag

Ok, köszi. Viszont ez 12V-os venti, a gyári meg 5V-os, ez nem gond?

(#4548) Kicsirics77 válasza nexuspolaris (#4547) üzenetére


Kicsirics77
veterán

Lassabban fog forogni

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#4549) piglet76 válasza nexuspolaris (#4547) üzenetére


piglet76
tag

Hidd el, hogy jó bele. :-) Többen is ezt a modellt javasolták.

(#4550) abydos


abydos
aktív tag

Hali,

Nekünk van itthon egy ilyen csoda masina, de az, hogy hogyan lehet rá appokat telepíteni, na az nagyon nem tiszta nekem.

Eleve a Dlink oldalán csak 320L-es appokat találtam.

Nagyon elvagyok tévedve és könnyű lenne a megoldás, csak nem látom a fától az erdőt? :(

Köszi!

VRHír.hu - We AR here // http://vrhir.hu // Csatlakozz hozzánk, ha VR hírekre szomjazol :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.