Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3901) Dtomi válasza hali01 (#3897) üzenetére


Dtomi
őstag

Már hogyne lehetne... Ezt minden valamire való ember tudja [link] A kaszkadőr én vagyok

"Megvan a saját véleményem - kemény vélemény -, de nem mindig értek vele egyet."

(#3902) hali01 válasza Dtomi (#3901) üzenetére


hali01
őstag

:)

(#3903) Hydra SR válasza hali01 (#3897) üzenetére


Hydra SR
addikt

Azt hittem, kezedbe került egy 1D Mk III és 10fps-sel csináltál mozgóképet :D Kicsit még növelik a sorozatlövés sebességét és az már tényleg videó lesz :)

A privát arra való, hogy olyasmit írj, ami nem tartozik másra. A szakmai kérdéseknek általában van topicja. Ha nincs, nyiss egyet.

(#3904) Jinxx


Jinxx
senior tag

Múlt heti kis vadasparki sétálgatás.

[kép] [link]
[kép] [link]
[kép] [link]
[kép] [link]
[kép] [link]

(#3905) Dtomi válasza Jinxx (#3904) üzenetére


Dtomi
őstag

A ''természetfotók'' FF-ben nem mutatnak valami jól, nem szokás színteleníteni őket. A MM-nél sajnos látszik a kerítés. A malacoknál pedig túl magasról fotóztál, az állatok szemmagasságából lenne az igazi, ez minden állatfotóra érvényes nagyjából. A sasnál nagyon szűk a vágás + FF is, nem szép.

"Megvan a saját véleményem - kemény vélemény -, de nem mindig értek vele egyet."

(#3906) hali01 válasza Hydra SR (#3903) üzenetére


hali01
őstag

Nem lenne rossz.Talán majd egyszer.:)
A kis videó 5 vagy 6fps-el megy és másfél óráig tartott a 36 kocka elkészítése a locsolás kezdetétől a virág felegyenesedéséig.

Létrehoztam a saját légitársaságomat Moon Air néven: [link] :)

[Szerkesztve]

(#3907) hali01 válasza Jinxx (#3904) üzenetére


hali01
őstag

Én is voltam már többször vadasparkban de mindannyiszor megállapítottam,h vendégként nem lehet normális fotót készíteni egyikben sem.

(#3908) Hydra SR válasza hali01 (#3907) üzenetére


Hydra SR
addikt

Ahogy lakóként sem, viszont minden nap megetetnek a gondozók :DDD
Viccet félre: Állatkertben nyűglődtem ezzel kétszer, nem sok sikerrel. Bár készült egy-két jó kép, például a verebeket ott fotóztam :DDD Amúgy mindenhol belóg valami, nemegyszer szabad szemmel sem látni az állatokat és amióta az eszemet tudom, a kifutók fele zárva, átépítés, átalakítás, átrendezés, áthelyezés alatt van. Ahol mégsem lóg be semmi és ott az állat ott meg 120 gyerek van hétfő délelőtt is és simán a lábamra lépnek meg nekem jönnek amíg fotózom.

A Moon Air-es képeden a csillogás tényleg a Nap, vagy csak PS effekt?
A videó nagyon állat, határozottan tetszik mint kísérlet. :C Azért valami szebb virággal is lehetne egyszer, kevesebb zavaró háttérrel. A földön hömpölygő koszos víz nem túl szép.

Jinxx: a sasos egész jó de nekem is jobban tetszene színesben, és nagyobb mélységélességgel meg jobb minőségben.

[Szerkesztve]

A privát arra való, hogy olyasmit írj, ami nem tartozik másra. A szakmai kérdéseknek általában van topicja. Ha nincs, nyiss egyet.

(#3909) Terapeuta válasza Jinxx (#3904) üzenetére


Terapeuta
őstag

Igen, nálam is a sasos a király, az FF nekem sem annyira, de a mélységélesség nagysága szerintem nem rossz :C

Egyszerűen gondolkodni nagyon nehéz...

(#3910) D4rkm4n válasza MUŁĐER (#3895) üzenetére


D4rkm4n
őstag

Nem. Ez egy sima portré amiről váltam volna a kritikát. :U

"If you only do what you can do, you will never be more than you are now."

(#3911) hali01 válasza Hydra SR (#3908) üzenetére


hali01
őstag

A Moon Air-en minden PS.A nap a becsillanás,még a lámpák csillogása is.

A kisvideót csak mint érdekességet készítettem.Nem akartam babérokra törni vele.Csak kiváncsi voltam,hogyan éled fel a virág egy kis víztől.Talán eccer csinálok másikat,szebbet.
Ez gyomlálás közben készült. :) Néha odaléptem és nyomtam egyet rajta.

(#3912) D4rkm4n válasza Jinxx (#3904) üzenetére


D4rkm4n
őstag

A harmadik nagyon ott van! :C

"If you only do what you can do, you will never be more than you are now."

(#3913) Hydra SR válasza hali01 (#3911) üzenetére


Hydra SR
addikt

Egyértelműen látszik, hogy a videó kísérlet, és mint kísérlet, szerintem sikeres. Támogatom az ötletet, hogy csinálj egyszer egy szebb kompozícióban is egy ilyet!

A privát arra való, hogy olyasmit írj, ami nem tartozik másra. A szakmai kérdéseknek általában van topicja. Ha nincs, nyiss egyet.

(#3914) Latency


Latency
senior tag

Egy kis ízelítő a holnapi repülőnapról a teljesség teljes igénye nélkül:
[link]
[link]
[link]
[link]

(#3915) D4rkm4n válasza Latency (#3914) üzenetére


D4rkm4n
őstag

Az ilyen eseményeken mindig lezuhan egy-két repülő, szóval tartsd majd készenlétben a géped! A végén még megveszi valamelyik csatorna a felvételeket. ;)

"If you only do what you can do, you will never be more than you are now."

(#3916) Dtomi válasza D4rkm4n (#3915) üzenetére


Dtomi
őstag

Egyébként minden újság csak ezért küld fotósokat az ilyen jellegű rendezvényekre. Ha megnézed majdnem az összes média résztvesz nagyon sok újság, bulvárlap, TV. De a legtöbbjükben nem jelenik meg cikk semmiféle formában ha nem történik valami rendkívüli. Viszont ha valami igen, akkor minden újság a saját képeit tudja közölni. HM érdekes :Y

"Megvan a saját véleményem - kemény vélemény -, de nem mindig értek vele egyet."

(#3917) Hydra SR válasza Latency (#3914) üzenetére


Hydra SR
addikt

Nagyon profi képek, különös tekintettel arra, hogy egy nappal a repülőnap előtt már kész is vannak :DDD

A privát arra való, hogy olyasmit írj, ami nem tartozik másra. A szakmai kérdéseknek általában van topicja. Ha nincs, nyiss egyet.

(#3918) Proci85 válasza Latency (#3914) üzenetére


Proci85
senior tag

Remek képek! Kedvesemmel mi is épp ma mentünk el a repülőtér mellett autóbusszal, de ablaküveg mögül, fuji6500-sel korántsem lettek ilyen szépek. Köszi, h felraktad őket, legalább ennyit láttunk közelről:)

Aki hozzánk hasonlóan nem tudnak eljutni a hétvégén, itt elvileg élő közvetités lesz:
http://www.mobilwebtv.hu/repnap2/index.php
Vagy akinek nem tetszik a böngészős style:
win: mediamplayer http://repnap.tmp.hu:8000/listen.pls
linux. mplayer http://repnap.tmp.hu:8000/listen.pls


(#3919) drkbl válasza Latency (#3914) üzenetére


drkbl
őstag

Második-harmadik tetszik, ahogy a mozdony az gőzmozdony, úgy a repülőgép is egyenesszárnyú, minősített esetben kétfedelű :DDD
Fura módon a szóló gép olyan vágással tetszene, hogy a bal felső sarokban kirepül a képből...

(#3920) johnjohn válasza Latency (#3914) üzenetére


johnjohn
addikt

A képek jók, de én a vörös csillagot csak a sörösüvegen szeretem látni.[link]

[Szerkesztve]

(#3921) johnjohn válasza D4rkm4n (#3915) üzenetére


johnjohn
addikt

Nincs temetkezési érdekeltséged ? :U

(#3922) Latency válasza Hydra SR (#3917) üzenetére


Latency
senior tag

Ma volt a bemutató a very important vendégeknek és mivel a kifutó vége már eléggé a város lakott szélén van, nem nehéz odajutni, általában erre szállnak fel illetve itt szoktak fordulni a gépek.
Szerk: most veszem észre ez lemaradt:
[link]

[Szerkesztve]

(#3923) Jinxx válasza Jinxx (#3904) üzenetére


Jinxx
senior tag

Szóval: Köszönöm mindenkinek a véleményeket, igazából én is tudom, hogy nem tökéletes képek, de ezek lettek a legjobbak. Nem véletlen írtam oda, hogy vadasparki sétálgatás. :) Azért reagálok is: Szerintem a feketefehéret akkor használja az ember, amikor jónak látja, szerintem az első kép hangulatán sokat dob. A harmadiknál a mélységélesség direkt ekkora, a szeme a fő téma, viszont kénytelen voltam ff-be rakni, mert a csőre be volt égve, és semit nem tudtam vele csinálni, így hát hogy mégse legyen kuka a munkám, elmentettem így, így nem szúr anyira szemet, de színesben télleg jobb lenne. Majd legközelebb. A vaddisznósat is fotózhattam volna lentebbről, akartam is, csak ők nem akartak az első kép után visszafeküdni.
Mindenkinek jó éjszakát, és kellemetes, fényekben gazdag hétvégét!

(#3924) BEE


BEE
addikt

Lombok, levelek.
Ma annyi rengeteg munkám volt, hogy nekiálltam fotózgatni a melóban. :U

[link]
[link]
[link]
[link]

BEE

[Szerkesztve]

Fradi volt, Fradi lesz, amíg a földön ember lesz !

(#3925) Terapeuta válasza BEE (#3924) üzenetére


Terapeuta
őstag

Szokás szerint király mindegyik, de nekem a második tetszik leginkább :C

Egyszerűen gondolkodni nagyon nehéz...

(#3926) Batman válasza BEE (#3924) üzenetére


Batman
őstag

A második , az tényleg nagyon király. :R

A Rák ellen az Emberért a Holnapért! - "..ez csak azt bizonyítja, hogy a Firefoxtól maximum a pöcsöd érzed nagyobbnak, de ugyanolyan hüje maradsz a számítógéphez..." by moonman

(#3927) werttzui válasza BEE (#3924) üzenetére


werttzui
őstag

Ezek nagyon jók lettek főleg a 2.3. az elsőnél viszont kár,hogy nem lehetett kiexpózni a kék eget is meg van egy pici CA de ez már csak szőrözés de legalább a keretezéseket is eltaláltad grat :)

[Szerkesztve]

PENTAX

(#3928) D4rkm4n válasza johnjohn (#3921) üzenetére


D4rkm4n
őstag

De, gondoltam már egy temetkezési vállalkozás elindítására. Csak fekete neilon zsák kell és valami nehezék. :) A többit a Duna megoldja. ;]

"If you only do what you can do, you will never be more than you are now."

(#3929) D4rkm4n válasza BEE (#3924) üzenetére


D4rkm4n
őstag

Az első és az utolsó szerintem nagyon unalmas. Nincs rajtuk semmi ami megfogná az ember tekintetét. A második és a harmadik viszont tényleg remek lett! ;)

Fényképezőgéppel jártsz dolgozni? :)

"If you only do what you can do, you will never be more than you are now."

(#3930) Terapeuta válasza D4rkm4n (#3929) üzenetére


Terapeuta
őstag

Bár én is tudnék ilyen unalmas képeket csinálni (gondolom Te se bántódnál meg, ha ilyenekre képes lennél :( )..de a CA-t nem találom :F

Egyszerűen gondolkodni nagyon nehéz...

(#3931) werttzui válasza Terapeuta (#3930) üzenetére


werttzui
őstag

az elsőnél a fákon :U

PENTAX

(#3932) Allien válasza D4rkm4n (#3929) üzenetére


Allien
veterán

Én is géppel járok, sőt, felelőtlenül, az autóban is ott szokott lenni. Kivéve, ha előre tudom, hogy aznap nagyon be leszek havazva. :B

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#3933) drkbl válasza BEE (#3924) üzenetére


drkbl
őstag

A harmadik nagyon bejött, szorosan mögötte a második. Az első nekem túl festmény-jellegű lett, a negyediken túl sok minden van.

(#3934) D4rkm4n válasza Allien (#3932) üzenetére


D4rkm4n
őstag

Engem kirúgnának ha fényképezőgépet vinnék a munkahelyemre. :O

"If you only do what you can do, you will never be more than you are now."

(#3935) marsu válasza BEE (#3924) üzenetére


marsu
addikt

Szia BEE!

A négy kép közül a második mindent visz! ;) Kicsit sötét, de így hihetetlen hangulatot ad a képnek!

Klassz!

Gratu!

Press any key to continue ...

(#3936) biggamer


biggamer
veterán

'' Dorogon sport és luxusautó kiállítás ingyen virsli és sör ''

[kép] [link]

Ez egy LOTUS ELISE 111R, ez volt a közönség kedvenc.

Viszont rájöttem, hogy ezek a kiállítások nem nekem valók. :O
Az a sok k....g, mindig akkor áll a kocsi mellé fényképezkedni, meg tanulmányozni az egész kocsit az utolsó csavarig, amikor az ember már felkészült az exponálásra. :((( :((
Ja, és az autókat véletlenül se úgy állították egymás mellé, hogy valamelyik másiknak ne lógjon bele az orra vagy a hátulja a féloldalas képekbe. :(

Na mindegy. :U


BEE.

A második képed fenomenális. :C :C :C

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#3937) marsu válasza biggamer (#3936) üzenetére


marsu
addikt

Klassz a piros paripa ...

:D :DDD

Volt nagy tömeg? Eső az biztos volt ...

Ingyen sör ;]

Press any key to continue ...

(#3938) biggamer válasza marsu (#3937) üzenetére


biggamer
veterán

13 milláért már lehet klassz. :D

Irdatlan tömeg volt, na meg vagy háromszor rájött a zuhé is.
És mindenki ment össze vissza, mint aki meg van kergülve.

Ja és igen, volt ingyen sör is.
De én kauláát ittam. :DDD

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#3939) Hydra SR válasza Terapeuta (#3930) üzenetére


Hydra SR
addikt

Valami hangyafingnyi, CA-ra emlékeztető elszíneződést én is látok a cseppeknél de egyáltalán nem feltűnő vagy zavaró és szerintem nem az obi csinálta hanem maguk a cseppek. Apokromatikus vízzel kellett volna bepermetezni a levelet :DDD

BEE: nekem is a 2. és a 3. jön be, azok viszont nagyon jók, rég láttam tőled ilyen képeket és csatlakozom werttzuihoz is a kerettel kapcsolatban, ezúttal az is jó lett és passzol a képhez. :C
Első és utolsó tényleg unalmas szvsz., sőt, az első még életlen is kicsit.

A privát arra való, hogy olyasmit írj, ami nem tartozik másra. A szakmai kérdéseknek általában van topicja. Ha nincs, nyiss egyet.

(#3940) D4rkm4n válasza biggamer (#3936) üzenetére


D4rkm4n
őstag

Nagyon jó kép. Olyan autós magazinba való. :)

Sajnos nem a fotósok szájíze szerint rendezik be ezeket az eseményeket. Én a Hungexpo csarnokban szívtam vele az autó-motor kiállításon. Mindig valaki rámászott a verdára. :(((

"If you only do what you can do, you will never be more than you are now."

(#3941) BEE


BEE
addikt

MINDENKInek köszönöm a hozzászólását ! :B
A második tényleg kezd hasonlítani arra, amit egyszer majd szeretnék készíteni. :U
És nagyon felkavaró is lett azoknak, akik ott voltak a gazdája temetésén. :((
A másiknál fel sem tűnt hogy sárga lett, míg a többi közé nem raktam.
Lehet hogy nekifutok mégegyszer.

BEE

Fradi volt, Fradi lesz, amíg a földön ember lesz !

(#3942) BEE válasza Terapeuta (#3930) üzenetére


BEE
addikt

Ezért külön köszönet ! :))

BEE

Fradi volt, Fradi lesz, amíg a földön ember lesz !

(#3943) BEE válasza werttzui (#3931) üzenetére


BEE
addikt

A másodiknál az életlen vízcseppeken ! ;)
A fák pereme egyszerűen elmosódott picit, mert fújt a szél.

BEE

Fradi volt, Fradi lesz, amíg a földön ember lesz !

(#3944) BEE válasza D4rkm4n (#3934) üzenetére


BEE
addikt

Na az enyémről sem tudnak a főnökeim. ;)

BEE

Fradi volt, Fradi lesz, amíg a földön ember lesz !

(#3945) BEE válasza marsu (#3935) üzenetére


BEE
addikt

Eleve nagyon sötétre akartam készíteni.
A vízcseppek csak hab a tortán, váratlan lehetőség.

BEE

Fradi volt, Fradi lesz, amíg a földön ember lesz !

(#3946) BEE válasza biggamer (#3936) üzenetére


BEE
addikt

Nagyon jó kép ! :R
Ettől jobbat csak az csinálhat, aki maga választhatja meg a hátteret
és a környezetet.

BEE

Fradi volt, Fradi lesz, amíg a földön ember lesz !

(#3947) Latency


Latency
senior tag

Folytatom a repülőnapi ámokfutásom, immáron a pálya mellől:
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]

Ezen kívül van még egy csomó elguruló én integető pilótás képem, amik inkább csak érdekesség illetve a kötelékekről is van még jónéhány képem csak nagyon felhős volt az ég és így nem igazán lett belőlük értékelhető, talán csak az utolsó előtti kép a Török Csillagokból.

(#3948) Terapeuta válasza BEE (#3942) üzenetére


Terapeuta
őstag

Nagyon szívesen :DDD
De úccse érti :F nemis... :W
;]

Latency: te ámokfutó...nem is rossz!! :C

[Szerkesztve]

Egyszerűen gondolkodni nagyon nehéz...

(#3949) biggamer válasza Latency (#3947) üzenetére


biggamer
veterán

Nagyon jók lettek, főleg a második és az utolsó elötti. :R
Sajna nem tudtem elmenni idén, de jövőre ( ha lesz ) szeretnék én is ott lenni.
Több képed nincs is ?

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#3950) biggamer


biggamer
veterán

[kép] [link]

Na még egy cool verda. :)


BEE
Köszi a bíztatást. :D

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.