Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI kábel TV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-04-23 20:12:23

LOGOUT.hu

Ez a fórum a Digi kábeltévével foglalkozik! Ha más, de hasonló nevű szolgáltatásról szeretnél kérdezni, kérjük használd a megfelelő fórumot:
Digi Internet
Digi Mobil
Műholdas (tányéros, DVB-S) digiTV
Digitális Földfelszíni televízió (Mindig TV, DVB-T)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25889) unravel válasza Bogyi007 (#25886) üzenetére


unravel
őstag

Koax kábelen jön a frekvencia lista is. Hálózati kereséssel minden eszköznek meg kell találnia mindent.
Szerintem a karbantarásnak nincs köze hozzá.

Szegediek mindig hamarabb kapják. Fura. :)

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#25890) Bogyi007 válasza Ahab77 (#25888) üzenetére


Bogyi007
veterán

722 Mhz-en ami eddig nem volt elérhető?

Hálózati kereséssel jött vagy kézivel?

unravel: A Samsungon kézi keresésnél meg lehet külön adni új frekvenciát is, nekem erre még nem dobja.

A néhai TvNetwork Kft amit szintén a Digi vett meg Szegedi székhelyű volt - talán ez miatt....

Mr. Janó: Ezt meséld az ottani polgármesternek is el, aki Botka László. Értékelné a humorodat. :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#25935) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Lefuttatok egy hálózati keresést, bár nem fűzök hozzá sok reményt. Max ha nincs semmi akkor visszatöltöm a csatilistát a tévére.

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#26283) Flashget válasza Nipponka (#26281) üzenetére


Flashget
félisten

samsung esetében Magyarország, automata keresés--hálózati beállítás megvolt?
mert ha igen és így is gond van, akkor nagy valószínűséggel ahogy írtad a digi kavart valamit.

Realme GT Master Edition

(#27024) Stukkoló


Stukkoló
csendes tag

Üdv.

Érdeklődni szeretnék, hogy kábeles digitális DIGI+ csomagom van SAMSUNG UE40C6000-es készülékkel nézem, de sehogy se tudom befogni a digi+-os csatornákat (Sport1 Sport2 Nickelodeon stb..)
Eddig sima DIGI csomagom volt a +-os csatornákon kívül bejött és bejön most is minden.
A nyelv OTHER-re van véve, és automata keresésnél hálózati módba 12bit 9600 modulációval megtalál minden csatornát csak a digi+ csomagban lévőket nem..még az HBO és stb csatornákat is látja , csak ugye azok kódoltak ha rámegyek, mivel arra nem vagyok előfizetve.

A kérdés az lenne, hogy hogy lehetne előcsalni a digi+ csomagban lévő csatornának?

Már próbáltam mindenféleképpen keresni, minden ország beállítással stb..de semmi, csak ugyan azok a csatornák jönnek be amik eddig.

Mit lehetne tenni?
Köszi!

(#27288) jansky1 válasza br.rak (#27286) üzenetére


jansky1
senior tag

rámentem idegből, nyomtam még egy hálózati keresést és most már van m3 is meg az eurosportok is

(#27482) Flashget válasza dorika87 (#27462) üzenetére


Flashget
félisten

ma vettünk egy samsung T24C300EW tuneres monitort.
amiben jobb az enyémtől ebben már CI+ van. Viszont a hálózati keresésre 0 db csatornát talált, míg a teljesre 110db digitálisat ami eleve rossz, mert a szintén samsung tv 125db-ot talált. nem volt kedvem megkeresni a hiányzó 15db-ot majd a gyerekem összeírja mely adókra van szüksége és azokat összeszedem.
Ezek ilyenek...

Realme GT Master Edition

(#27484) kali válasza Kroni1 (#27483) üzenetére


kali
legenda

szia,

az összefoglalót lenyitva, megtalálod a megoldást, de;
Nem jönnek be a közszolgálati adók/rádiók digitálisan. Mit tegyek?
Digikábelen ezek az adók némileg eltérő paraméterekkel rendelkeznek.
Manuális keresésnél ezeket az adatokat kell megadni.
Frekvencia 114,5 Mhz, 121,5 Mhz, 128,5 Mhz, Symbol Rate 6000, QAM 256
Egyes készülékeknél célra vezető megpróbálni a teljes illetve hálózati keresés opciót is.

(#27509) br.rak válasza akoska23 (#27508) üzenetére


br.rak
őstag

Auto vagy hálózati keresés nincs benne? Esetleg próbáld meg kiolvasni a techwood-ból a network ID-t, talán úgy menni fog.

Br

(#28200) zsoltyy válasza iglrrc (#28199) üzenetére


zsoltyy
tag

A válasz az összefoglalóban van:

Nem jönnek be a közszolgálati adók/rádiók digitálisan. Mit tegyek?
Digikábelen ezek az adók némileg eltérő paraméterekkel rendelkeznek.
Manuális keresésnél ezeket az adatokat kell megadni.
Frekvencia 114,5 Mhz, 121,5 Mhz, 128,5 Mhz, Symbol Rate 6000, QAM 256
Egyes készülékeknél célra vezető megpróbálni a teljes illetve hálózati keresés opciót is.

Khz-re pontos csatornakiosztást itt találsz.

[ Szerkesztve ]

(#28299) Flashget


Flashget
félisten

Szegedieket kérdezem.
Aki eddig csak analógot nézett régi tévén és vett egy új samsung F6400-at, mi a trükk arra a jelenségre, hogy a tv nem hozza be az M1 HD-t?
Hálózati és teljes keresésnél sem, és úgy sem hogy kézzel adták meg a frekiket.
Én valamilyen kábel hibát vélek felfedezni, de lehet máshol van a hiba.

Realme GT Master Edition

(#28913) Flashget válasza AliasB (#28912) üzenetére


Flashget
félisten

Automatikus és hálózati keresést indíts samsungon.

Realme GT Master Edition

(#29274) unravel válasza X@b3e (#29273) üzenetére


unravel
őstag

eddig minden jött ... a kábelezés is rendben van
hmm...egy kis kábelmegmozgatás nem árthat.

ellenőrizd, hogy van-e bbc knowledge, mezzo, sport1, sport1hd, sport2, sportklub, sportm....ezek is ugyanazon a frekvencián vannak...

hány készülékre van osztva a kábeltv? Próbáld meg 1 db-on, osztás nélkül ha van lehetőség.

szerk: nem írtál tv típust, de ha jók a kábelek és nem zavarja semmi akkor a készülékek általában teljes vagy hálózati kereséssel meg szoktak találni mindent.

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#29275) MunezXBK válasza unravel (#29274) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Samsung a hálózati keresést szereti.

(#29622) Gézengúz válasza maradona86 (#29621) üzenetére


Gézengúz
addikt

(#29623) Flashget válasza maradona86 (#29621) üzenetére


Flashget
félisten

hehe ugyanaz a monitorom van. egy a hátránya sajna nincs benne csatornalista mentés mert akkor megszerkeszthetném a PC-n a sorrendet, távkapcsolóval pakolgatni meg 3 nap..
ahogy előttem írták automata keresés és hálózatira állísd ne a teljes keresésre. úgy behozza az összes csatornát, ha még sem akkor valahol kábel hiba (törés, rosssz elosztó, kontakt hiba) van.

Realme GT Master Edition

(#29624) maradona86 válasza Flashget (#29623) üzenetére


maradona86
újonc

Kerestem én már teljessel meg hálózatival is, de az m1 hd, m2 hd, duna hd, duna world hd-t nem találta... közben meg lett a megoldás is kézi keresés beírtam a csatorna frekit meg a jelátviteli sebességet 6900-ről - 6000-re módosítottam... azonnal megtalálta a hiányzó 4 csatornát is. köszi

(#30201) alitta73


alitta73
csendes tag

Dorogon továbbra sincs RTL Klub HD a meghirdetett 370MHz-s frekin, csináltam teljes hálózati keresést is, de semmi. Írtam tegnap az ügyfélszolgálatra is, ahonnan visszaírt az üszolgos droid, hogy a keresett csatorna a DIGI Mini csomagban elérhető. Én meg visszaírtam, hogy tudom, de nekem DIGI+ csomagom van, amiben benne kellene lennie a DIGI Minis csatiknak is. Valahogy nem akarják érteni a problémát :W
Valaki doroginak van esetleg más infója?

(#30558) Flashget válasza ngabor2 (#30556) üzenetére


Flashget
félisten

samsung tv pontos típusa?
csatornát ezzel hogyan keresel? automata és hálózati keresést választasz?

Realme GT Master Edition

(#30561) Gézengúz válasza ngabor2 (#30559) üzenetére


Gézengúz
addikt

Előttem írták, ne teljes keresést hanem hálózati keresést csinálj..

(#30562) Flashget válasza ngabor2 (#30559) üzenetére


Flashget
félisten

ne teljes keresést indíts...írtam automata és hálózati.

Realme GT Master Edition

(#30563) ngabor2 válasza Flashget (#30558) üzenetére


ngabor2
nagyúr

Azt gondoltam, hogy a teljes keresés az több találatot adhat, mint a hálózati. No mindegy, megpróbálok kézzel hozzáadni egy csatornát.

(#30564) Flashget válasza ngabor2 (#30563) üzenetére


Flashget
félisten

a samsung már csak ilyen digikábelen. digikábeles vagy?
komolyan kérdem..áruld már el hogyan hangolod be?
eddig írtál teljes keresést, írtál kézzel hozzáadást csak azt nem írod, hogy hálózati keresést is csináltál.

Realme GT Master Edition

(#30565) ngabor2 válasza Flashget (#30564) üzenetére


ngabor2
nagyúr

Kézzel nem adtam hozzá, mert nem találtam rá lehetőséget. Első beüzemeléskor kábelen teljes keresést választottam, szolgáltatónál csak az UPC-t lehetett volna kiválasztani. Azóta nem állítottam be új csatornát. Ja, és igen, digi kábeles vagyok, azért itt kérdeztem :)

Az, hogy a csatornák sorrendjét megvariáltam, más kérdés, azt külső progival egyszerűbb, mint a tévén. Gépen is volt vagy fél óra, mire a szükséges sorrendet beállítottam. Úgyhogy hálózati keresést most nem fogok 1-2 csatorna miatt indítani, csak ha hivatalosan is bekerül.

[ Szerkesztve ]

(#30566) Flashget válasza ngabor2 (#30565) üzenetére


Flashget
félisten

szolgáltatónál csak az UPC-t lehetett volna kiválasztani.

ha Digi nem szerepelt akkor Egyébnek kellet ott lenni.

Úgyhogy hálózati keresést most nem fogok 1-2 csatorna miatt indítani,

az még meg van miért is írtál be a topicba?

Elő lehet ezt valahogy a Samsungon is csalogatni? Vagy ez túl tv-specifikus? Mitől lehet, hogy az egyik tévé megtalálja, a másik nem?

elfogadom, hogy bennem a hiba, de ha segítséget kérsz, valaki próbál segíteni, majd nem úgy teszel...akkor keresd ki egyesével a digi honlapon megadott értékek alapján.

Úgyhogy hálózati keresést most nem fogok 1-2 csatorna miatt indítani, csak ha hivatalosan is bekerül.

RTL Klub HD, RTL II, Film+2, Sorozat+ Muzsika TV már mind hivatalosan bekerült.

Realme GT Master Edition

(#30577) cigam válasza sityupityu (#30576) üzenetére


cigam
félisten

Pontosan hol is? Az hogy " automata és hálózati" keresést csináljon, a probléma megoldásának összefoglalója. Láthatóan nem érti, kevés ez az infó. Ha már a TV modellszámát is bekértétek, miért nem azt írjátok le, hogy ide-oda belép a menübe, ezt mag azt beírja, lenyomja az ok-t erre ez meg az történik. Ez az összefoglalóban sincs leírva (pláne készülékspecifikusan).

Nem mellesleg az összefoglaló annyira uptodate, hogy pl. a NatGeoHD, és az AnimalHD is magyar hangsávval jön egy ideje.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#30578) ngabor2 válasza Flashget (#30566) üzenetére


ngabor2
nagyúr

Akkor hogy tiszta legyen, leírom az elejétől.

Vettünk egy lentebb említett Samsung tévét. Első bekapcsolás után kábelen kerestettem vele a csatornákat, csak a digitálisakat, és mivel a szolgáltatók között csak UPC és Egyéb volt, ezért az egyebet választottam. Utána a hálózati és teljes keresési lehetőség közül a teljeset választottam. Meg is talált asszem 117 tévé és 3 rádiócsatornát. Utána a korábban megszokott sorrendbe bepakoltam a ChanSort nevezetű programmal, ami nem 2 mozdulat volt, gyakorlatilag minden program új helyre került. A logikám szerint a teljes keresésnek nem kevesebb, hanem több találatot kellett volna adni, mint az "egyéb" szolgáltató hálózati keresése.

Kerestem lehetőséget, hogy hol lehetne 1 csatorna beállítását megváltoztatni arra, amit korábban br.rak beírt, de nem találtam rá lehetőséget. Erre irányult volna a túl tévé-specifikus kérdésem, amit utána a Samsung LCD-tévé topikba be is írtam, mert oda jobban illik.

A 2-3 hsz utáni kioktatás helyett egy fél mondattal le lehetett volna zárni, hogy tévé-specifikus a beállítás módja. Egy Szakértőtől azért joggal elvárná az ide tévedt kérdező.

(#30579) sityupityu válasza ngabor2 (#30578) üzenetére


sityupityu
veterán

Akkor végül is meg lett a megoldás. Na, ez a lényeg. Máskor ha teljes hangolást csinálsz a samun akkor a hálózati keresést válaszd.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#30717) mzsombor válasza Whysperer (#30716) üzenetére


mzsombor
tag

Az összefoglaló elolvasása erősen ajánlott!

Nem jönnek be a közszolgálati adók/rádiók digitálisan. Mit tegyek?
Digikábelen ezek az adók némileg eltérő paraméterekkel rendelkeznek.
Manuális keresésnél ezeket az adatokat kell megadni.
Frekvencia 114,5 Mhz, 121,5 Mhz, 128,5 Mhz, Symbol Rate 6000, QAM 256
Egyes készülékeknél célra vezető megpróbálni a teljes illetve hálózati keresés opciót is.

Ha ez sem segít, akkor lehet továbblépni.

[ Szerkesztve ]

(#30781) Flashget válasza szaszapi (#30780) üzenetére


Flashget
félisten

keresesnél pedig digitális teljes keresésre menj.

vagy hálózatira....

Realme GT Master Edition

(#30784) leslieke válasza HZoli87 (#30778) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Hálózati keresés!

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#30892) Flashget válasza gilimbgalamb (#30889) üzenetére


Flashget
félisten

Téma összfoglalót olvastad?
Lehet más országot kell választanod mint Mo. vagy nem teljes keresést, hanem hálózatit választani.

Realme GT Master Edition

(#30909) kene84


kene84
senior tag

Sziasztok!

Ha volt már róla szó akkor bocsánat, picit visszaolvastam és nem láttam hasonlót.
Ha eddig nyomtam a samu TV-n hálózati keresést akkor a végeredmény mindig azonnali abc sorrend szerinti csatornalista volt.
Most viszont teljesen össze-vissza van. Ha pedig utólag abc sorrendet próbálok állítani akkor ugyan aszerint tudok felfelé haladni a listán de akkor a számok össze-vissza változnak. Ha szám szerint rendezem akkor pedig az abc sorrendet vesztem el. Ez eddig tuti nem volt így. Tudok valamit tenni a manuális cserebere helyett?

(#31228) Flashget válasza gsidee (#31227) üzenetére


Flashget
félisten

Variálj a keresési funkciókkal. nem tudom mi felel meg a Samsung Teljes vagy hálózati keresésnek a Philipsnél.
Ha ezeken már túl vagy akkor kézi keresés. Ha ez sem segít állíts be másik országot Magyarország helyett, pl. Német vagy Finn vagy mást.

[ Szerkesztve ]

Realme GT Master Edition

(#31388) Flashget válasza kali (#31387) üzenetére


Flashget
félisten

De nem ám.
samsung progival raknám sorba, erre az elsó 3 csatornának se neve se epg-je se semmi (Hírtv, Film Café, Slágertv?)
hálózati keresésnél ami eddig bevált az új csatornákat nem is találta meg külön kellett berakni.

Realme GT Master Edition

(#31638) Tonyk válasza Angel2014 (#31637) üzenetére


Tonyk
veterán

1. Jelenlegi listát kiexportálod egy pendrivera. Ez egy channel_list_UE<tipusszám>.scm fájl. A számítógépre dugod apendriveot és a fájlt átnevezed pl. referencia.scm-re.
2. Csinálsz egy hálózati keresést a tv-vel. Majd amikor kész ezt az új listát is kiexportálod a pendrive-ra.
3. Elindítod a chansort nevű programot.
4. Betöltöd a másodjára kapott listát. Majd betöltöd a referencia listát (open gomb melletti, kisebb ikonnal rendelkező gomb)
5. Ekkor sorba rendezi a referencia lista alapján lévő csatornákat a bal oldalon (pirossal látod az eltűnt csatikat), a jobb oldalon pedig megtalálod, az új csatornákat kiemelve (fekete színnel). Jobbról balra a helyükre húzgálod őket (+ - gombokkal lépteted fel le őket.)
6. Ha kész elmented az új listát, vagy a Save As funkcióval vagy SAVE-el az eredeti fájlnévre. Ezt pedig betöltöd a TV-be.

Így leírva elég hosszú, de maga a rendezés nem tart tovább fél percnél.

Nincs tökéletes ember. Például belőlem is hiányzik a hiba!

(#31762) forrest85 válasza Trianta (#31761) üzenetére


forrest85
senior tag

Nem jönnek be a közszolgálati adók/rádiók digitálisan. Mit tegyek?
Digikábelen ezek az adók némileg eltérő paraméterekkel rendelkeznek.
Manuális keresésnél ezeket az adatokat kell megadni.
Frekvencia 114,5 Mhz, 121,5 Mhz, 128,5 Mhz, Symbol Rate 6000, QAM 256
Egyes készülékeknél célra vezető megpróbálni a teljes illetve hálózati keresés opciót is.

A futás csak azoknak való, akik nem elég intelligensek a TV nézéshez!

(#31774) dh66e válasza Trianta (#31773) üzenetére


dh66e
veterán

Válaszd a "Más"-t értelemszerűen. :)
A Hálózatos keresésnél leszedi az érzékelt hálózati adatokat, elvileg ki is kéne írnia a képernyőre hogy DIGI mikor lefuttatta a keresést.,

(#31779) Flashget válasza Trianta (#31778) üzenetére


Flashget
félisten

Ha ez a tv valóban samsung koppintás, akkor automata keresés és hálózatit választva meg kell találnia minden csatornát.
Én a digitális mellett behangolom az analógot is, mert többször előfordul, hogy elszállnak a digitálisok rövidebb, hosszabb időre, míg az analóg nem és ilyenkor jól jöhetnek.

[ Szerkesztve ]

Realme GT Master Edition

(#32034) unravel válasza Aflamin (#32033) üzenetére


unravel
őstag

csatornafrissítéssel vagy hálózati kereséssel meg kéne lenni a magyar hangnak...
ha találsz a készüléken olyasmit hogy "channels auto update" akár az is jó lehet.

¯\_(ツ)_/¯

(#32800) Flashget válasza zsolt501 (#32798) üzenetére


Flashget
félisten

Samsung esetében a tányéros tv és CI+ esetén kell szlovákiát vagy litvániát állítani az EPG miatt...ott nem működik a Magyarországra állítás.
Kábeltv-n Magyarország és hálózati keresés a jó TV és tuneres monitor esetében.

Realme GT Master Edition

(#33111) kali válasza VBenc (#33110) üzenetére


kali
legenda

szia,

az eltérő symbol rate miatt lehet, ezen téma összefoglalójában megtalálod a megoldást (6900 kontra 6000), illetve samsung tv esetén a hálózati módban eszközölt keresésnél találja meg az összes csatornát, függetlenül az eltérő symbol rate értéktől.

[ Szerkesztve ]

(#33113) zoli62 válasza kali (#33111) üzenetére


zoli62
addikt

Nekem is Samsung LED tv van. Mit jelent a hálózati keresési mód? A másik kérdésem az, hogy az első TV-hez való bekötésnél hosszabb koax kábelt hagyott itt a szerelő. Érdemes ezt felhasználni a másodikhoz, vagy inkább újat célszerű kérni?

[ Szerkesztve ]

(#33134) zoli62 válasza kali (#33133) üzenetére


zoli62
addikt

Nos nálam az automatikus/ egyében belül megvannak az,ok a beállítások amiket linkeltél, azaz keresési mód hálózat de itt nem lehet megadni a hálózati azonosítót (szürke). Így is képes megtalálni a közszolgálati csatornákat, és nem kell utólag kézzel beállítgatni?

(#33462) Multibit válasza smhr (#33461) üzenetére


Multibit
veterán

Az első hozzászólásod előtt elolvashattad volna a téma összefoglalót! Idézek belőle: Egyes készülékeknél célra vezető megpróbálni a teljes illetve hálózati keresés opciót is.

(#33464) Flashget válasza smhr (#33461) üzenetére


Flashget
félisten

automata és hálózati keresést csinálj. samsung akkor megtalál minden csatornát általában.

Realme GT Master Edition

(#34445) DonDragonka válasza Watt25 (#34444) üzenetére


DonDragonka
őstag

Na ezt még nem néztem, mármint a jelszintet...
Meglesem ma este...

M4-es témához...
- Az Optibox beltérim megtalálta auto kereséssel...
- A Samsung 23ta350-en manuálisan kellett beállítani másoltam az adatokat Optibox-ról... Bár ezen TV-n, minden SymbolRate 6000-et manuálisan kellet beállítani, mert auto-ban nem lelte őket...
Mindkettőn szépen bejön az M4HD, dél-pesten...

Amúgy szerintem nem volna baj ha frissítve lenne a Téma Összefoglaló ezen része az új frekikkel... :R :
Nem jönnek be a közszolgálati adók/rádiók digitálisan. Mit tegyek?
Digikábelen ezek az adók némileg eltérő paraméterekkel rendelkeznek.
Manuális keresésnél ezeket az adatokat kell megadni.
Frekvencia 114,5 Mhz, 121,5 Mhz, 128,5 Mhz, Symbol Rate 6000, QAM 256
Egyes készülékeknél célra vezető megpróbálni a teljes illetve hálózati keresés opciót is

A döntésképtelenség legnagyobb akadálya, ha túlságosan nagy a tudásbázis...

(#34817) br.rak válasza VGYke (#34816) üzenetére


br.rak
őstag

Esetleg hálózati keresési mód be v. kikapcsolni ( ha lehetséges)

Kicsit játszani a "frekvenciával" pl 135.25 .75 stb, hátha "behúzza" így.
Most első körben ez.
Más TV/STB esetén van ilyen gond?

(#34855) Flashget válasza Ittnemaz (#34853) üzenetére


Flashget
félisten

Nem írod, hogy új lapos tévén keresel vagy beltérin.
ha samsungon akkor automata keresés és a hálózatit válaszd.
Ha nem samsung hanem LG válts országot..német,finn stb.

Realme GT Master Edition

(#35043) sityupityu válasza Flashget (#35016) üzenetére


sityupityu
veterán

Persze, nekem is csak hálózatin talál meg mindent. A teljes keresés alatt egy komplett keresést értettem, hogy minden csatit beállítok elejétől a végéig. De hagyjuk, mert már az elején szerintem félreértettem az egészet. :B

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI kábel TV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.