Hirdetés

2024. május 18., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI kábel TV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-04-23 20:12:23

LOGOUT.hu

Ez a fórum a Digi kábeltévével foglalkozik! Ha más, de hasonló nevű szolgáltatásról szeretnél kérdezni, kérjük használd a megfelelő fórumot:
Digi Internet
Digi Mobil
Műholdas (tányéros, DVB-S) digiTV
Digitális Földfelszíni televízió (Mindig TV, DVB-T)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#68036) garga01 válasza KaqXar19 (#68034) üzenetére


garga01
senior tag

Ha megnézed a frekvancia kiosztást, vagy amit én írtam láthatod, hogy kezelnie kell a Fritznek. Szabvány eszköz, nincs ilyen hogy olyan helyre került volna amit tudna venni.
Az átrendezés után valamit elf.kktak a NIT táblában, ami nem tetszik a Fritznek, ahogy írtam nálam is ez volt, aztán pár hét után megjavult. (Sajnos azt nem tudom, hogy végül a Digi módosított-e a NIT-en, vagy a box-re kiadott fw-ben változott-e valami, mert amikor felraktam azzal még nem ment, majd pár hét után meg automtán feltelepítette az újabbat és mikor belogoltam a felületére azzal már működött).
Ha nem megy azzal a kersési móddal, ahogy írtam, max a fw csere és a várakozás segít.
Na meg egy teljes gyári visszaálítást is próbálj meg a Fritzen.
Nemeztközi (int) fw-t nem is enged feltenni, ha német régiós az eszközd, trükközni kell vele kicsit (egy kis terminálos mókolás, de nem vészes csak angol/német tudás kell kcisit hozzá), ha érdekel belinkelem. De azt nézd meg, most milyen verziójú szoftver van a repetaeren? Lehet nem is lehet rá újabbat rakni. Ez alapján 133.07.02 a legutolsó mind a német mint az int verzióból.

Az áram alatt lévő alkatrész ugyan úgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt..... csak más a fogása!

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI kábel TV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.