Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI kábel TV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-04-23 20:12:23

LOGOUT.hu

Ez a fórum a Digi kábeltévével foglalkozik! Ha más, de hasonló nevű szolgáltatásról szeretnél kérdezni, kérjük használd a megfelelő fórumot:
Digi Internet
Digi Mobil
Műholdas (tányéros, DVB-S) digiTV
Digitális Földfelszíni televízió (Mindig TV, DVB-T)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10244) konrada válasza digikábeles (#10243) üzenetére


konrada
tag

Igazából nem vagyok nagy spíler a dologban, csak saját tapasztalataimat és a mások által tapasztaltakat osztom meg, így az okokat szabatosan megmagyarázni nem tudom.

...azt sejtem, a BD annak a frekvenciának a környékén ad, és az elnyomja azokat a csatornákat.

...és ilyent már én is tapasztaltam akkor, mikor a kábelt sorba kötöttem, azaz a falból jövő kábelt az STB-be, majd azon keresztül ment a koax a tévébe.
Én ezt úgy oldottam meg, hogy betettem a falból jövő kábelre egy osztót és onnan osztottam a jelet külön a felvevőre és külön a tévére, a felvevőt meg a tévét pedig csak a hdmi-vel kötöttem össze.

...azt nem mondom, hogy teljesen tökéletes lett, mert azok a csatornák - melyek nem látszottak sorba kötve - a párhuzamos működtetés ideje alatt néha kockásodik, de nem zavaró mértékben.
...és valszeg az is kiiktatható lenne szakértőbb szereléssel, anyagokkal, de ....

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI kábel TV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.