Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Dell notebook topic (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#29851) _Roy_ válasza SzaboZE (#29847) üzenetére


_Roy_
tag

aspire 5710g szerintem jobb mint a vostro 2520 a latitude e5530 meg hát hasonló,de azt is gagyi hatásúnak éreztem tapintásra meg karcolódásra

(#29852) Dyde válasza _adaml21_ (#29849) üzenetére


Dyde
aktív tag

+1 :DDD

(#29853) choco01 válasza _Roy_ (#29850) üzenetére


choco01
addikt

Nem szerintem megfelel a teszten ha nem egyedi hibás. :))

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#29854) _Roy_ válasza choco01 (#29853) üzenetére


_Roy_
tag

azért majd valahol megpróbálom megnézni, megtapogatni kíváncsi vagyok rá
remélem nem bántottam meg senkit, de nekem tényleg nem tetszik a fenti gépek minősége a vostro konkrétan olyan mint a régi fuji amilo gépek és azért egy dell -től ezt nem várná az ember

(#29855) SzaboZE válasza _Roy_ (#29851) üzenetére


SzaboZE
addikt

Szerintem elég annyit mondani a Latitude-ről, hogy ezeket tesztelik még leejtésre, hideg-meleg terhelésre is, nem úgy mint egy acert ;) Lehet, hogy érzésre "gagyibb" hatású az anyag, de egy leejtést jobban kibír mint a többiek. A latitude volt az elsők között, amelyeket még folyadék beömlésre is teszteltek már a 90-es években! Azt hiszem ez a két video például önmagáért beszél: http://www.youtube.com/watch?v=b9EBEjE6-Ws

[link]

Ha nem válaszolok 1-2 napon belül, akkor írj még egy privit, lehet hogy átfutottam véletlenül az előzőn! - www.mazdaklub.hu

(#29856) premete válasza SzaboZE (#29855) üzenetére


premete
veterán

Azért én is megnézném azt az Acert, amelyik ennyire jó és minőségi, még ha Brnoba kellene is kiutazni érte. :)

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#29857) _Roy_ válasza SzaboZE (#29855) üzenetére


_Roy_
tag

persze aláírom a videó meggyőző de attól még nem fog jobban tetszeni a minősége csak a tudat nyugtat h jól össze van rakva
nem egy olyan ismerősöm volt aki leejtette a az acer -ét (persze az olcsó emachine szériát) és tönkre is ment, de aki dobálja a laptopt, meg szatyorban hordja az meg is érdemli ...

(#29858) albi31 válasza _Roy_ (#29857) üzenetére


albi31
senior tag

Én az elmúlt 12év alatt nem igazán fogtam olyan Acer-t amire azt mondottam,hogy nem műanyag!

[ Szerkesztve ]

(#29859) _Roy_ válasza albi31 (#29858) üzenetére


_Roy_
tag

nem mondtam, h nem műanyag, csak jobb a minősége mint a vostronak

(#29860) SzaboZE válasza _Roy_ (#29859) üzenetére


SzaboZE
addikt

Mondom én, ne keverjük a minőséget és az esztétikát! ;)

Ha nem válaszolok 1-2 napon belül, akkor írj még egy privit, lehet hogy átfutottam véletlenül az előzőn! - www.mazdaklub.hu

(#29861) kiskaktusz válasza _Roy_ (#29859) üzenetére


kiskaktusz
addikt

Leírtad már, megmosolyogtuk, nem kell újra és újra butaságokat írni. :)

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#29862) cigam


cigam
félisten
LOGOUT blog

Vki próbált már E4300-ra W8-at húzni? Hivatalosan támogatott? 32/64bit?

[ Szerkesztve ]

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#29863) braunsim


braunsim
csendes tag

Valaki nem tud esetleg segíteni?
ez a gond

(#29864) lupus_l válasza braunsim (#29863) üzenetére


lupus_l
aktív tag

Írtam PM-et még tegnap.

(#29865) braunsim válasza lupus_l (#29864) üzenetére


braunsim
csendes tag

Köszi a segítséget, ott nem néztem a választ :)
Már csak holnap tudom kipróbálni, remélem jó lesz.

(#29866) DNReNTi válasza cigam (#29862) üzenetére


DNReNTi
őstag

A support oldalon nincsenek hozzá külön driver-ek ettől függetlenül szerintem egy próbát megér, el kellene mennie a W7 driverekkel.

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#29867) Gorbesz válasza lnk (#29446) üzenetére


Gorbesz
tag

en 3521-et vettem es nagyon jo eszkoznek talalom.

PS5/iOS

(#29868) lamazonia


lamazonia
tag

dell e6430as notival rendelkezek (i7-3720qm, nvidia, hd+,8giga ram, lényegtelen, csak büszkélkedek :D)
tervezek bele venni egy 256GB samsung 830 ssd-t. viszont ez 7 mm vastag, persze adaptert nem adnak hozzá.
Ezt így be tudom építeni a gépembe? "Lötyögni" fog? vagy hogy kell majd elképzelnem?

Az elmúlt 20 év legjobb Tankcsapda refrénjét a Krúbi írta.

(#29869) mghltm válasza lamazonia (#29868) üzenetére


mghltm
addikt

Ezt így be tudom építeni a gépembe? - igen

"Lötyögni" fog? - nem

vagy hogy kell majd elképzelnem? - 2 csavart kell kitekerni a gep aljan majd a keretbol kiszedni a hdd-t, a hdd helyere megy az ssd.

service manual 19-20. oldal

nagyon jo geped van, az ssd-vel olyan erzesed lesz, hogy soha nem akarod eladni

[ Szerkesztve ]

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#29870) lamazonia válasza mghltm (#29869) üzenetére


lamazonia
tag

értem én, láttom a képeket, de a vinyo 9.5 mm vastag.
a gumibugyi nem fogja átérni teljesen.

(hát világ életembe thinkpadem volt, ez a gép nagyon más, csak most nem volt pénzem thinkpadre, ezért vettem ezt, cégnél néha a kezembe nyomnak 8460p-t, az is jobbnak tűnik külsőre, anyagokra)
(viszont :)) <-így fröcsög rajt az eclipse, márcsak a build lehetne gyorsabb, ezért kell az ssd, sajna a 8gb ram nem világ megváltás)

Az elmúlt 20 év legjobb Tankcsapda refrénjét a Krúbi írta.

(#29871) killuminati


killuminati
csendes tag

Sziasztok nem rég vásároltam illetve cseréltem egy Notebook-ot (Dell Inspiron N5010) és a kérdésem az lenne, hogy HDD-t szeretnék benne cserélni elsősorban azért mert hibás lehet, mostanában hibára hivatkozik a win7 meg az Intel Rapid is. Egyre több a hibás és nem működő fájl, legyen az film vagy bármi más. Szóval a kérdésem az lenne, hogy van még elvileg 1 év bővített jótállás a gépen (ami nem tudom mit takar), kicserélnék a hibás HDD-t? Vagy ha nem akkor kicserélhetem e, én saját magamnak vagy ez már a jótállás elvesztését jelentené? Köszönöm a választ.

(#29872) Kari1 válasza lamazonia (#29870) üzenetére


Kari1
aktív tag

Tudtommal 2x8GB-ot is kezeli az E6430 tehát azt is lehet bővíteni.

Bár nekem egy E5430as (i5-ös) laptopom van, de ssd-vel és tényleg félelmetesen gyors...

(#29873) lamazonia válasza Kari1 (#29872) üzenetére


lamazonia
tag

8ból kb. max 5öt tudok megenni.
nem játszok, nem videokonvertálok, általában dummy db-n tolom, tehát sose töltöm be a teljes db-t, így ennyi elég.

amin viszont vacog a lábam, hogy hamar elfog nálam használódni, mert az egyik projectem 40 megát ír egy teljes clean/build esetén, a másik meg 150et.

Az elmúlt 20 év legjobb Tankcsapda refrénjét a Krúbi írta.

(#29874) runner 125


runner 125
nagyúr

Hi,

Latitude E6530 ib i5 - iHD4000 szériában van mSata foglalat?
Vagy, még itt is le kell mondani róla?

Köszi.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#29875) soldi3r válasza runner 125 (#29874) üzenetére


soldi3r
veterán

nekem 6330-cam van, beszeltem az angol dell szervizzel, aszontak, hogy mukodik benne az msata slot, kiprobalni meg nem tudtam

E30 (oo=[][]=oo)

(#29876) Kari1 válasza lamazonia (#29873) üzenetére


Kari1
aktív tag

Jah ok, csak azt hittem hogy az is kevés.

SSD: tesztek alapján elég jól bírja a 830 az írást pl.

Vagy másik megoldás hogy veszel egy hdd caddy-t és dvd meghajtó helyére beteszel egy másik hdd/ssd (amit nem sajnálsz) és az olyan dolgokat amik jobban nyúzzák a meghajtót onnan futtatod (oda írsz).

(#29877) lamazonia válasza Kari1 (#29876) üzenetére


lamazonia
tag

ép azt akarom gyorsítani.
mind1, kopik kopik. 2 évet kihúzza akkor öröm bodotá.

Az elmúlt 20 év legjobb Tankcsapda refrénjét a Krúbi írta.

(#29878) LaptopSystem válasza runner 125 (#29874) üzenetére

szerintem van benne :K

most adtam el ha előbb szólsz megnézem :)

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#29879) runner 125 válasza LaptopSystem (#29878) üzenetére


runner 125
nagyúr

Köszi Nektek,

Egyelőre semmi biztató. Írtam fészbukkon' a Dell-nek, azt írták nincs.
...

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#29880) premete válasza runner 125 (#29879) üzenetére


premete
veterán

Én szedtem már szét, fizikailag van benne egy slot, ezeknek az indiai supportosoknak a tudatlanságuknál csak a lustaságuk nagyobb. :)

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#29881) soldi3r válasza premete (#29880) üzenetére


soldi3r
veterán

hat nem a legjobb modjat valasztotta az informacioszerzesnek :) ez teny

E30 (oo=[][]=oo)

(#29882) runner 125 válasza premete (#29880) üzenetére


runner 125
nagyúr

Borote írta még, h notebookcheck-en mintha azt olvasta volna egy tesztben, h ők is megtalálták a slotot, de nem tudták működésre bírni.
Noh, majd ha gépről leszek utánanézek ott is.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#29883) premete válasza runner 125 (#29882) üzenetére


premete
veterán

Nekem sem volt beüzemelve, csak láttam a helyét, és oda volt írva, hogy ssd.

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#29884) soldi3r válasza runner 125 (#29882) üzenetére


soldi3r
veterán

elvileg a 30-as szerianal mar mukodik

E30 (oo=[][]=oo)

(#29885) runner 125


runner 125
nagyúr

Megtaláltam a tesztet, de az még Sandy volt, én ib i5 - iHD4000-rel néztem. Tényen mondjuk nem változtat, mert nem láttam, h még csak említést is tettek volna mSata portról.
Noh max. majd előtte felnyitjuk és tolok bele egy mSata-t - ha, tényleg van benne.
(Hozzáteszem, nekem csak akkor kell, ha megy az mSata bővítés.)

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#29886) Dhampir


Dhampir
félisten

Ezt kellene behozatni, csak 1 darab van raktáron $779.99. Aki gyorsabb azé lesz. :DDD

(#29887) risadj


risadj
csendes tag

Kérdésem lenne, főleg SzaboZE kollégához.

Inspiron N7110 a minap eldobta a wifit, újraindítás, szoftver újrarakása után sem tud csatlakozni. Szoftver telepítése után azt írta, hogy az adapter nem található.

Mit kellene megnéznem, hogy biztosan belőhető legyen a hiba forrása? És a garanciális javításba beletartozik-e ezen hiba?

(#29888) szipak válasza runner 125 (#29885) üzenetére


szipak
tag

még ha van is slot, az sem biztos, hogy elég neki. a mini PCI Express lehet fél meg teljesen magas, valamint a lábak bekötése alapján lehet teljes értékű, valamint usb-over-mpcie. utóbbi esetben msata nem működik, szóval én a helyedben csak akkor próbálkoznék, ha tudsz szerezni kölcsönbe, vagy kipróbálás erejéig egy msata kártyát.

(#29889) kiskaktusz válasza risadj (#29887) üzenetére


kiskaktusz
addikt

Próbáld meg egy linux LiveCD-ről először. :) Ha nem megy akkor sem, akkor hardveres, s emiatt cserélhető.

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#29890) soldi3r válasza Dhampir (#29886) üzenetére


soldi3r
veterán

ebayen 700-ert voltak e6230-ak, i7, 8gb ram, ssd, elvileg ujak
ha nem szandekoznek 3 merevlemezt hasznalni a gepbe, akkor elgondolkodtam volna rajta, bar az i7-et akkora meretben kicsit soknak erzem

E30 (oo=[][]=oo)

(#29891) SzaboZE válasza lamazonia (#29873) üzenetére


SzaboZE
addikt

Hát nem tudom, az SSD-k MTBF-je jópár évet jelent még éjjel-nappali használat esetén is.

Ha nem válaszolok 1-2 napon belül, akkor írj még egy privit, lehet hogy átfutottam véletlenül az előzőn! - www.mazdaklub.hu

(#29892) SzaboZE válasza risadj (#29887) üzenetére


SzaboZE
addikt

Ha szoftveresen nem javul, be kell jelenteni és kicseréljük a wifi kártyát garanciában. :)

[ Szerkesztve ]

Ha nem válaszolok 1-2 napon belül, akkor írj még egy privit, lehet hogy átfutottam véletlenül az előzőn! - www.mazdaklub.hu

(#29893) SzaboZE válasza kiskaktusz (#29889) üzenetére


SzaboZE
addikt

Jó ötlet, meg lehet próbálni.

Ha nem válaszolok 1-2 napon belül, akkor írj még egy privit, lehet hogy átfutottam véletlenül az előzőn! - www.mazdaklub.hu

(#29894) runner 125 válasza szipak (#29888) üzenetére


runner 125
nagyúr

Köszi, akkor Borote is szerintem hasonló infot olvashatott.
Bele lesz próbálva, az a tuti.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#29895) Persze001


Persze001
csendes tag

Üdv Egy Inspiron 9400 büszke tulajdonosa vagyok immár több mint 5 éve és most olvastam olyasmit, hogy az Nvidia go 7900gs videokarira felmegy a GTX Biosa és ezzel kicsit komolyabb teljesítmény jön ki belőle, tudom nem mai téma, de hátha tud még róla valaki valamit, hogy hogy is működik ez. :))

(#29896) Dhampir válasza Dhampir (#29886) üzenetére


Dhampir
félisten

Jól van, elvitték. Megfigyeltem, ha a Prohardveren valamelyik fórumon belinkelek egy jó gépet, arra csakhamar lecsap valaki. :DDD

(#29897) LaptopSystem válasza Dhampir (#29896) üzenetére

ebben azért van igazság :)

én is köszönöm külön az ajánlgatást

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#29898) Zoleee89


Zoleee89
aktív tag

Sziasztok.
Vásároltam egy Samsung 840 PRO 128gb-os ssd-t egy dell inpiron 7520-as notebookba és sajnos nincs meg az az " hű de gyors" érzés számomra. Biosban AHCI be van kapcsolva, bár ugyan ezen a részen van intel smart..... választási lehetőség( ez mire jó?) ssd esetén érdemes bekapcsolni?

(#29899) BigBlackDog válasza Zoleee89 (#29898) üzenetére


BigBlackDog
veterán

Ugye friss telepítéssel próbálkozol, igaz? :U

(#29900) Zoleee89 válasza BigBlackDog (#29899) üzenetére


Zoleee89
aktív tag

Igen teljesen újra telepített windows 8 van fent ( jogtiszta -mielőtt valaki arra kérdezne rá :) )

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Dell notebook topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.