Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Clash of Clans

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-02-17 19:36:15

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#251) bepken válasza KaiotEch (#249) üzenetére


bepken
veterán

ahogy én látom, a támadások intenzitása leginkább a megszerzett trófeák mennyiségétől függ. ezért én rendszeresen "letornázom" a trófeákat (direkt veszítek, ha úgy tetszik) így eleve nem támadnak annyiszor, vagy legalábbis nem túl nagy erőkkel.

egy másik hasznos taktikai lépés - szerintem - az, hogy kipakolod a town hall-t a faladon kívülre, ergo tálcán kínálod az ellenfélnek. így majdnem biztos, hogy már rögtön az első támadás után aktív lesz a pajzsod, tehát van időd "regenerálódni" :)

mellesleg ma reggel, amikor ránéztem a falvamra, 320 trófeával voltam gazdagabb, mint tegnap este! 13 támadás történt az éjszaka, ezek közül mindet kivédtem! :D ráadásul a pajzs is aktív volt! (eddig azt hittem, csak vereség esetén aktiválódik)

[ Szerkesztve ]

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#252) sztanozs válasza bepken (#251) üzenetére


sztanozs
veterán

Ahogy néztem 40% környékén már van pajzs, de csillag és trófea csak 50-től jár (kivéve, ha lebontják a townhall-t).

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#253) bepken válasza sztanozs (#252) üzenetére


bepken
veterán

igazad van, az utolsó valóban 41% volt :) akkor mégsem a kitartásomat díjazta :D
(viszont a bázis elrendezése azt hiszem, jól vizsgázott :) azóta is volt jópár sikertelen kísérlet)

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#254) xenom0rph


xenom0rph
őstag

Hasznos támadási stratégiákat tudnátok linkelni ? Kismillió YouTube videó közül nem tudom melyik azért tényleg jó... :/ mert szinte minden támadásom fuccsba megy. Lvl 6 th

halahala

(#255) iwu válasza xenom0rph (#254) üzenetére


iwu
addikt

jelenleg a hog+heal spell kombó nagyon op szerintem...

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#256) bepken válasza xenom0rph (#254) üzenetére


bepken
veterán

most ez olyan, hogy már eleve az sem mindegy, mi a támadás célja...

nálam legalábbis jelenleg tökéletesen mindegy, hogy nyerek e vagy veszítek a végén, ha a nyersei minimum 80-90%-át el tudom rabolni :)
de volt már fordítva is, amikor meg a trófeákra hajtottam. olyankor bárkit megtámadtam, akinek sebezhető helyen volt a TH-ja! innentől 50%, tehát mindenképpen kaptam trófeát...

persze az a legszebb, hogyha 100%-ra letarolja az ember az egész falut :) viszont ez - szerintem - nem feltétlenül kell, hogy cél legyen.

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#257) xenom0rph válasza bepken (#256) üzenetére


xenom0rph
őstag

Mindenképpen a kupa szerzés, kéne az 1250..

halahala

(#258) bepken válasza xenom0rph (#257) üzenetére


bepken
veterán

amint elkészül az új TH, én is újra ráhajtok a kupákra :)

én továbbra is azt mondom, azokat a falvakat érdemes támadni, ahol sebezhető helyen van a TH...hogyha mást nem is rombolsz le, már akkor is kapsz trófeát!
ezt sokszor akár pár robbantóval és vagy 50 íjásszal meg lehet oldani, szóval egy óra alatt (ha nagyon rákattan az ember) 3-4 támadás simán belefér.

viszont azt jó ha tudod, hogy ezt az 1250 trófeát csak úgy tudod megszerezni, hogyha izomból nyomatod a támadásokat :D én először úgy voltam vele, hogy "áh ez simán összejön pár nap alatt"...aztán úgy 1100 környékén már több trófeát buktam, mint amennyit nyertem :D

mondjuk, ahogy olvasom, Neked már lvl.6-os TH-d van, szóval ott már azért simán mennie kell :)
mekkora sereged van?

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#259) Norbimeno3


Norbimeno3
csendes tag

Ez a healing spell és Hog rider kombo elég jo.. na de akinek nincs hogja az nem igen tudja ezt csinálni. viszont nekem a csak ijász modszer nagyon bevált! Kupagyüjtés esetben Th-t azaz Townhallt kell rombolni vagy 50%-ig lerombolni az ellenfelet. Nyersanyag szerzés esetében ha látod hogy tele van illetve sok van a bányákban és az elixir gxüjtökben akkor lerombolod azokat de ez sokszor kupavesztéssel jár, de ez silverben nem nagyon müködik csak ritkán! Ehez ajánlatos min. Gold 3-ban lenni! Remélem segitettem! Egy kis tipp :)

Kristály ligában ezt hog rideres modszert nagyon érdemes használni mert ott már nagyon nincsenek kinti th-k.

Most pár napja csináltam egy klánt, mivel a régi leaderem egy ..... volt sajna! MOst 39-en vagyunk jo lenne a jönétek! a Sárkány nagyon alap donate fóleg a lvl2-3! DE van boszink lvl6 Giant is! DE azért jo lenne a min. 40-es szint környéke ellenne érve a csatlakozni vágyoknak! Esetleg ha meg adott szint megvan-, de a kupa nincs jelezétek itt! Megprobálom elolvasni! :) itt nagy az összetartás kérlek hgy a retardáltak hagyanak köszi!

(#260) Norbimeno3


Norbimeno3
csendes tag

És még van néhány jo kis trükköm! :)

(#261) nonee válasza Norbimeno3 (#260) üzenetére


nonee
aktív tag

Jó lenne csatlakozni,de sajnos max level 29es vok..:S

A futballban mindenkinek van véleménye, és mindenki ért is hozzá.Ha privátot kapsz,illik válaszolni!!!!

(#262) Norbimeno3


Norbimeno3
csendes tag

ha van lvl3 katonáid gyere! Mennyire vegyem le a kupát? :)

Elfelejtettem! a klán neve: HUN B.H.

[ Szerkesztve ]

(#263) malphitee


malphitee
senior tag

Vegre talaltam magyar jatekosokat is a jatekban. 1 hete tolom kesz vagy beverhetetlen eroditmeny epitisebe , de mivel kitalaltak a roh@dt gamet eleg nehezen fejlodok, a legnagyobb baj hogy 2 epitom van csak es nincs gemem hogy tobb legyen. Szivesen csatlakoznek egy csapathoz. Jatekban koren a nevem.

(#264) nonee válasza Ndruu (#139) üzenetére


nonee
aktív tag

A kérdésem hogy ha összekapcsolom apcvel ,de néha szeretnék a tableten is tolni,újból be kell csak lépni nem?üdv

A futballban mindenkinek van véleménye, és mindenki ért is hozzá.Ha privátot kapsz,illik válaszolni!!!!

(#265) Ndruu válasza nonee (#264) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Csak elindítod a játékot a tableten, betölt és kész (bejelentkezni nem kell, hiszen a Google [Android] vagy Game Center [iOS] accountodat használja).

Harrrr!!!!

(#266) bepken válasza Ndruu (#265) üzenetére


bepken
veterán

android esetében "csatlakoztatni kell" a google games account-ot a menüben. csak ezután kérdezi meg, hogy valóban be akarod e tölteni az account-hoz rendelt falut

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#267) nonee válasza bepken (#266) üzenetére


nonee
aktív tag

Köszi.megoldodott.viszont vmi folytán ugrál a kép :S

A futballban mindenkinek van véleménye, és mindenki ért is hozzá.Ha privátot kapsz,illik válaszolni!!!!

(#268) szigiriti


szigiriti
újonc

sziasztok új klánt hoztam létre a neve Gittegylet
azokat a játékosokat várom akik aktívak és célratörők és örülnénk ha erős is lenne
minden segítséget megadunk
tisztelettel szigiriti

(#269) stivi1g


stivi1g
tag

Üdv nagyok!

Voltunk klánokban adtunk kaptunk, de a nyolc éves apuci telójról játszó idiótákból elegünk lett. :W :W

Létrehoztuk a Májashurka 18+ clant. Lehet jönni nincs arányszabály.. ha sokáig nem adsz úgysem fogsz kapni.
Jah Életkor és értelmi szint 18+

(#270) szigiriti


szigiriti
újonc

Sziasztok tegnap irtam,hogy klant választottunk a neve MAGYAR tudom nehez megtalálni,de ott vagyunk már 11-en csatlakoztak nagyon aktív a donate pár ember nevét ide írom így könnyebben rátaláltok (pofika,baglyas,bazsi,szigiriti,gubi,lori,takonyfalva,thauglor csonyostb) várunk titeket ja és ez egy erős csapat . :)

(#271) Laci.M


Laci.M
senior tag

Sziasztok!

Van egy 35-ös szintű falvam, de sajnos nem bírom áttenni másik telefonra.
Ha g+-ba belépnék akkor egy lvl2-es fiókkal akarja összeboronálni, nem lehet megadni, hogy ez legyen a rendes, és a bénát írja felül. Sok időm van már benne, tuti, hogy nem kezdem újra, úgyhogy meg kéne oldani. Ötletek?
Így nem kapok link kódot se.

Aláírás

(#272) bepken válasza Laci.M (#271) üzenetére


bepken
veterán

van egy készülék, melyen "kispista" nevű google fiókkal vagy bejelentkezve. ezen a készüléken van egy falvad, aminek "XYZ" a neve, ezt összekapcsolod a google games fiókoddal.

átmész egy másik készülékre (melyre ugyanezzel a "kispista" nevű google fiókkal vagy bejelentkezve) és a tutorial után azt is összekapcsolod a google games-el >> ekkor megkérdezi, hogy valóban be akarod e tölteni "XYZ" falut erre a készülékre, valamint arra is felhívja a figyelmed, hogy a készüléken, helyileg elérhető falu el fog veszni.

ez teljesen logikus, hiszen egy google fiókhoz csak egy falu rendelhető, tehát kizárólag a meglévőt tudod betölteni a helyi falu helyére.

remélem, így érhető :)

[ Szerkesztve ]

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#273) Laci.M válasza bepken (#272) üzenetére


Laci.M
senior tag

Ezt én értem, de nem engedi azt, hogy a nagyobb szintű legyen a fő falu. Mindig felül akarja írni a 2-es szintűvel. Valahogy ki kéne törölni a 2-es szintűt a google games-ből és akkor onnantól menne, de nem találtam semmi ilyen lehetőséget.

Aláírás

(#274) bepken válasza Laci.M (#273) üzenetére


bepken
veterán

hmm ez furcsa...

de szerintem valami mással van a kavar, mert egy account-hoz tutira csak egyetlen falut tudsz társítani.
az a 2.es szintű falu nem más, mint a helyileg a telefonon lévő mentés. ezt a mentést szinkronizálod fel gyakorlatilag, amikor először kapcsolod össze a játékot a google games-el. ott pedig ezután adott google account-hoz már csak ezt a mentést tudod használni. (illetve valahogy lehet törölni ezt a felszinkronizált mentést, de Nálad ekkor épp az a falu törlődne, amit használni akarsz)

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#275) Laci.M válasza bepken (#274) üzenetére


Laci.M
senior tag

Hát akkor majd beírok valami hivatalos fórumba. Remélem megértik majd a tört angolt! :D

Vagy esetleg tipp, hogy hova írjak?

[ Szerkesztve ]

Aláírás

(#276) bepken válasza Laci.M (#275) üzenetére


bepken
veterán

a játék beállításain belül van olyan, hogy "help & support" - azon belül pedig menj a "report an issue" fülre!
én legalábbis itt jelezném, ha gondom lenne :)

[ Szerkesztve ]

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#277) Kuba84


Kuba84
csendes tag

Üdv Mindenkinek!

Tudna valaki segíteni, hogy milyen MOD szükséges, hogy célzottan tudjunk megtámadni barátokat? Nem jegyzi ezeket a támadásokat a játék, de jó érzés lenne legyalázni a haveromat! :D Videót láttam már róla, de infó még semmi. Megköszönném ha valaki érdemben tud segíteni!

(#278) #13908480


#13908480
törölt tag

Sziasztok, ma kezdtem a játékot, esetleg van valami "tippek trükkök, praktikák", hogy az elején mit érdemes fejleszteni? Illetve ha G+al és FB-val is be vagyok jelentkezve a játékba és pl ROM frissítésnél, újra letöltöm a játékot elölről kell kezdenem vagy felhőből lekéri a falum? Köszönöm :R

(#279) madmike válasza #13908480 (#278) üzenetére


madmike
őstag

Szia!
Igyekezz mindent maxra fejleszteni mielőtt szintet lépsz, csak így lesz erős, nehezen támadható falud.
Felhőből leszedi a mentést, csupán a tutorialt kell ujra végigcsinálni.

"Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?" - Ronald Reagan

(#280) Tuzmester


Tuzmester
csendes tag

Üdv!

Kezdő vagyok a játékban, még csak 1 napja tolom, de nagyon tetszik. Olvasgatom a fórum hsz-eket, és néhány dolog nem egyértelmű. Megtenné valaki, hogy gatyába rázza az elképzeléseimet? :)

1. Ha lejár a pajzsom (3 nap?) akkor mások meg fognak tudni támadni? Nem lehet tehát csak a telefon ellen játszani?
2. Ha megtámadnak (és nyernek), akkor kezdhetem a játékot elölről, nem marad semmim?
3. Zöld gemeket csak a küldetések teljesítésével és/vagy vásárlással gyűjthetek? Az elején eléggé szórtam őket, most csak 2 építős fickóm van és kb 150 gemem, akkor inkább kezdjem elölről?
4. Támadásnál a harcosoknak hogy tudom kijelölni, hogy mit támadjanak meg először? Ha ágyúja van a támadott falunak, akkor jó lenne, ha először azokat rombolnák le a katonáim, és nem a házakat.

Így egyelőre ennyi. Köszi előre is! :)

(#281) bepken válasza Tuzmester (#280) üzenetére


bepken
veterán

szia!

1. igen, meg fognak támadni :) (máskülönben nem sok értelme lenne a játéknak, szerintem ez a lényege) - nem lehet CSAK a készülék ellen játszani, ez ugyanis alapvetően egy multiplayer játék. van pár "campaign szerű" pálya, ahol goblin falvakat kell ostromolni. (mellesleg ezeket pajzs mellett is tudod csinálgatni)

2. a játékot természetesen nem kell előröl kezdened. még csak újraépítened sem kell semmit. kizárólag nyersanyag rablásról, illetve trófeák gyűjtéséről van szó, melynek mértéke (tehát, hogy mennyit lophatnak tőled és mennyi trófeát kapsz/veszítesz) sok mindentől függ.

3. a gem nagy érték, de igazából meg lehet lenni nélküle is (nyilván minden több ideig tart a segítsége nélkül :) )
az achievement-ek teljesítésén kívül a különböző növények, fák, kövek eltávolításával is tudsz gemeket szerezni. (a növények ráadásul újra kinőnek, ezért a köveket érdemes mindenképp kitakarítani)
amiére érdemes gyűjteni, az az építő, a harmadik pl 500 gemért vásárolható. én is szórtam az elején, szóval egyelőre nekem is csak 2 építőm van (így is boldogulok, csak ugyebár lassabban)

4. nézz videókat, leírásokat, mert minden egységnek más funkciója van! a goblinok például a nyersanyagot rohamozzák meg, a barbárok pedig az ágyúkat, tornyokat (stb)
irányítani NEM lehet őket, csupán a megfelelő taktikával, megfelelő helyre, a megfelelő időben lerakni őket. de majd rájössz úgyis :)

[ Szerkesztve ]

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#282) Tuzmester válasza bepken (#281) üzenetére


Tuzmester
csendes tag

Nagyon köszi a választ! Azt hittem, hogy ha megtámadnak, akkor lerombolják az épületeimet is. Fejlesztgetek tovább akkor :)

(#283) orwi


orwi
tag

Sziasztok.Tud valaki használható hacket a játékhoz??

(#284) bepken válasza orwi (#283) üzenetére


bepken
veterán

milyen hack-re gondolsz....egy online játéknál? :)

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#285) Ndruu válasza Tuzmester (#282) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Lerombolhatják akármelyik épületedet vagy akár az egész faludat is, de amikor a támadás után belépsz, minden felépül újra automatikusan.

Harrrr!!!!

(#286) orwi válasza bepken (#284) üzenetére


orwi
tag

A neten rengeteg van fenn de nekem egyik se akar sikerülni.

(#287) bepken válasza Ndruu (#285) üzenetére


bepken
veterán

akkor lehet, hogy én tudom rosszul...de van valami jelentősége, ha le van rombolva a falum? termelni ugyanúgy termel, nem igaz?
csak olyan szinten van jelentősége, hogy mit és mennyire romboltak le, hiszen ennek függvényében kapok pajzsot.

orwi! passz, az ilyesmi sosem izgatott...én csak arra céloztam, hogy egy online játék esetében eleve húzós dolog bármiféle hackerkedésben bízni, hiszen folyamatosan szinkronizálva vagy a szerverrel. (max letiltatod az accountodat :) )

[ Szerkesztve ]

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#288) Ndruu válasza orwi (#286) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Mivel a játékot folyamatosan frissítik és állandó kapcsolat van a játékos és a szerverek között, ezért a hackek, csalások és egyebek csak ideig-óráig működnek. A csalókat nem szeretik sehol, hamar ki lehet szűrni (és ki is szűrik) őket.

Harrrr!!!!

(#289) Ndruu válasza bepken (#287) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Én eddig úgy tapasztaltam, hogy ha egy termelő épületet (aranybánya, elixír gyűjtő, stb.) lerombolnak, akkor addig nem termel újabb nyersanyagot, amíg be nem lépsz ismét a játékba. Ilyenkor elindul az újjáépítés folyamata és amikor kész, akkor be tudod gyűjteni azt a mennyiséget, amit előtte kitermelt, mínusz amit elraboltak belőle.

Az újjáépítés azért van benne a játékban, hogy egy teljes lerombolás után ne tudjanak ismét lealázni addig, amíg újra be nem lépsz.

Harrrr!!!!

(#290) bepken válasza Ndruu (#289) üzenetére


bepken
veterán

igazad van, ez nekem is gyanús volt, de sosem tulajdonítottam neki nagy jelentőséget. szóval akkor egy támadás után érdemes minél hamarabb belépni.

mondjuk az én nyersi mennyiségem inkább a rablásokból adódik össze :D mostanában 150k nyersanyag alatt lévő falut gyakorlatilag meg sem támadok...

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#291) #13908480 válasza madmike (#279) üzenetére


#13908480
törölt tag

Köszönöm :R esetleg tudtok jó oldalt, ahol le van írva hogy mit érdemes védeni és mit nem?

(#292) bepken válasza #13908480 (#291) üzenetére


bepken
veterán

védd a nyersanyagot! akár az életed árán is!!! :DDD

viccet félretéve...egyébként tényleg a nyersanyag, tehát a tárolók védelme a legfontosabb. öööhm de megnyugtatlak, az elején erre még relatíve kevés lehetőséged van... :D

itt találsz "terveket" különböző szintű falvakra: clashofclansbuilder.com

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#293) Balázs1621


Balázs1621
senior tag

Sziasztok!

Egy olyan gondom van, hogy töröltem a Google+ fiókomat, utánna hozzáadtam a facebookhoz a játékot. És most minden indításnál azt akarja, hogy hozzák létre egy g+ fiókot, nem lehet valahogy eltűntetni onnan, hogy ne írja ki állandóan. Illetve a Facebookos összekötés is ugyan azt tudja, mint g+-os?

(#294) bakesz23


bakesz23
tag

Sziasztok! Látom sok kérdés felmerült, nekem akkor is termelnek a kollektorok és a bányák ha le vannak rombolva :)) de az lehet, hogy csak bug. Amúgy a játék során a bányáknak nem lesz nagy jelentősége soha mert max. szinten (11) is csak 3000/óra a termelésük ami nem sok. Én kb 1.5 hónapja játszom, de régebben volt egy 70-es szintű karim egy tabon. A játékban NEM szabad nagyon gyorsan fejlődni, nagyjából csak a loot a fontos!!! Általában. Én úgy csináltam, hogy gyorsan összekapartam 1250 kupat, hogy megvehessem a 3. builderem! És most már csak a pénzre és az elixirre megyek.

(#295) bepken válasza bakesz23 (#294) üzenetére


bepken
veterán

lehet, szégyen és gyalázat....de nekem még 36-os szinten sem akar könnyen jönni az az 1250 trófea...a rablás az megy, de 1100 felett már komolyabb falvak vannak azért és elég ha egynél nem jön össze az 50%, máris -30 trófea... :D

[ Szerkesztve ]

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#296) #13908480 válasza bepken (#292) üzenetére


#13908480
törölt tag

Koszonom a segitseget :R :)

(#297) FZsolt15 válasza bepken (#295) üzenetére


FZsolt15
aktív tag

Láttam már olyat, hogy valakinek 2000 kupája volt olyan szinten :K :D

(#298) bepken válasza FZsolt15 (#297) üzenetére


bepken
veterán

igen, én is találkoztam nem egy ilyennel.. :D

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#299) Laci.M válasza Laci.M (#275) üzenetére


Laci.M
senior tag

Végül paraszt módszerrel, de megoldottam a fiókos dolgot... Van egy másik gmail-es címem amit nem nagyon használok, azt hozzáadtam a telefon fiókjaihoz, majd azt adtam meg a játéknak mind a két telefonon. Így már végre felhőben van a játékállásom! :)

37-es szint, 1078 kupa akkor én most bújjak el?
Mondjuk most nyersanyaggyűjtésen vagyok, nem nagyon támadok, illetve a védelmem sincs maxon. Ha feltuningolom a központot 7-es szintre onnantól több lehetőségem lesz mindenre, kupa most nem érdekel! :)

Aláírás

(#300) nonee válasza Laci.M (#299) üzenetére


nonee
aktív tag

Sokan irják hogy a kupa nem számít!szerezd meg az 1250et(ami még nekem sincs meg) és gyűjtsd a pénzt..ha tudod fejleszt az egységeket hogy sokat és jól tudj rabolni!!mint Magyarország:):P

A futballban mindenkinek van véleménye, és mindenki ért is hozzá.Ha privátot kapsz,illik válaszolni!!!!

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Clash of Clans
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.