Hirdetés

2024. május 20., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10501) Nova96 válasza Csixi68 (#10500) üzenetére


Nova96
őstag

Felesleges cresteket miért nem adod el?
Én 90 helyem van, tök jól elvagyok. Csak a fontosak vannak.( Pedig van nem egyből, 1,2 , 3 szintű is külön. )

(#10502) Csixi68 válasza Nova96 (#10501) üzenetére


Csixi68
tag

Bocs, félreérthető voltam, a törlésnél az eladást értettem, mivel törölni nem is lehet... van ugye a sell meg a combine...
A Forge-nál van valami trükk, hogy jó talentet adjon vagy tök véletlen ez is, hogy mit ad, tapasztalat?

Üdv néktek... Csixi!

(#10503) Nova96 válasza Csixi68 (#10502) üzenetére


Nova96
őstag

Teljesen véletlenszerű nekem 3 milla kristályból jött két darab psyshield .

(#10504) mno válasza Nova96 (#10501) üzenetére


mno
tag

Alig férek én is 150 helyen, pedig zöldből csak slow down, tenacity, sprint van meghagyva, összes többi kuka. Kekből is csak war god, bulwark van folyamatosan gyűjtve, scatterből van 5db lv3as komplett sorom boss4re, de tovább nem gyűjtöm, azért heavy blowot és deadly strikot elrakom, többi kuka. Lila persze összes gyűjtve. Legkevésbé kedvelem a napi átcrestelest boss4re egy setup, LB-re egy setup, egy harmadik meg passziv módban arena és LR altar védelmére.

Joe

(#10505) Csixi68 válasza mno (#10504) üzenetére


Csixi68
tag

Na szép, akkor én elég rosszul csinálom, mert gyűjtöttem eddig mindent, a Scattert pedig töröltem... :((( (eladtam)

Akkor egy kis infót mindenkitől: kinek mi van és mit hagy meg a crestekből? Esetleg úgy ahogyan mno válaszolt: zöldből, kékből és lilából

[ Szerkesztve ]

Üdv néktek... Csixi!

(#10506) Mike válasza mno (#10504) üzenetére


Mike
veterán

engem mindez olyan szinten hidegen hagy. na bumm, nem sikerül LR, Arena, nem egy világvége

csixi, én nagyjából mindent meghagyok, kivéve a self destructiont
igaz nem is csinálok belőle 2-est, 3-ast, csak ha kell
és azokat sem cserélgetem
122/135 helyem van

[ Szerkesztve ]

(#10507) Land


Land
veterán

Üdv!

Újra van tagfelvétel a Vegzet klánban.
Amit nyújtunk: zárt Fb csoport, ahol megbeszéljük a játék és a klán dolgait. Boss 3 és Boss 4 felváltva, így a HB és a merit is csordogál. Maga a Boss rendszer limit mentes (belépsz és ütsz).
Ezeken kívül Wg csaták, Mesa 4 stb...
A heti adó 300 shard, melyet egy táblázatban vezetünk.
Belépési minimum: 35.000 might és erős csapat (utóbbi a TE érdekedben). Erős csapat alatt értsd: egy olyan team, mely a Boss rendszerünkben megél. Tehát pd+perma stun a max rewardhoz Boss 3-nál, illetve ha megütök elsőre a 35 millió HP-t a Bossra, akkor az is elég.
Ezeken felül legyél aktív, kommunikatív, csapatjátékos, a heti minimumot add be és nem lesz baj.:)
További részletek privátban.

Kieg.: itt a fórumon felül hol érdemes, hol lehet toborozni? Biztos vannak elkallódott magyar játékosok össze-vissza, akár külföldi klánokban.

[ Szerkesztve ]

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#10508) TheHessian válasza Csixi68 (#10505) üzenetére


TheHessian
tag

Zöld: sprint, slowdown, tenacity, flameguard
Kék: wargod, scatter, bulwark
Lilából mind.. bár az ldvel lassan nem tudok mit kezdeni :D

Amugy egy kis logisztikai tanácsadás. 110 helyem volt foglalt a 120bol. Mindenkiről levettem a cresteket. (Lett egy meg egy 3as berserk sorom :D) és megnéztem, hogy miket tudok összerakni majd szétszórtam őket újra. Logikusabban.. így már csak 57 helyet foglalnak 110 helyett :)

(#10509) Csixi68 válasza TheHessian (#10508) üzenetére


Csixi68
tag

Köszönöm a tanácsokat.

Akkor a Blade Shell és a Slow Down is eladásra kerül, bár most nézem ezekből van a legtöbb is...

A logisztikát 2x már megcsináltam, picit csökkent a szám...
Végül az alábbi megoldást választottam, az összes zöld és kék kártyás hőst eladtam shard-ért, így lett kemény 20 szabad helyem. Most dőzsölök egy kicsit és nyitogatom a többi ládámat. Meglátom miből mennyit ad és mit tudok kihozni belőlük, a feleslegeset meg szintén eladom...

Üdv néktek... Csixi!

(#10510) TheHessian válasza Csixi68 (#10509) üzenetére


TheHessian
tag

Aaaaaa slowdownt neeeeeeee :D

(#10511) pulffy válasza TheHessian (#10510) üzenetére


pulffy
őstag

En ma minden zoldet adok el a pics@ba :D tenacity 4 sor megvan tobit lesz@rom :)

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#10512) Mike válasza Csixi68 (#10509) üzenetére


Mike
veterán

pedig még a slow down is hasznos. amit nem használok az blade shell pl.
tenacity is csak dísznek van :)

(#10513) vendingo


vendingo
veterán

PD-n 3/8 berserk ér valamit?

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#10514) TarakMachto válasza vendingo (#10513) üzenetére


TarakMachto
csendes tag

1000 ms ütésnél nem gyorsít semmit a 3/8 . A 4/8 már gyorsit .

(#10515) vendingo válasza TarakMachto (#10514) üzenetére


vendingo
veterán

Csak azért kérdem, mert 1000 az alap sebesség, és a 3/8 20%-ot gyorsít, így 1200ms elvileg. Nem kéne semmiképp működnie a dolognak?

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#10516) TheHessian válasza vendingo (#10515) üzenetére


TheHessian
tag

Nem növel hanem csokkent az msen.. ami mikorsecundum aszem :D és a jaték nem így szamolja a százalékot. Az 1000et 82x re csokkenti csak a 3as berserk

(#10517) The_Shrike válasza vendingo (#10513) üzenetére


The_Shrike
csendes tag

Persze, hogy ér! Első buff után egy 10/7 skilles PD attack rateje már 600 ms, a 8/3-as berzzel. (Berserk nélkül csak 800.) Tehát gyorsabban következik a következő buff!!! Maximum nagyobb berserkre érdemes cserélni, esetleg 5/5 revitre. Sajnos saját tapasztalat, engem is félrevezettek többen és lecseréltem egy 4/8-as revivere, a bossnál, raiden, exp. dungeonban meg szívok azóta is... A 3-as crest sor meg még nem gyűlt össze...

Érdemes letölteni a google playről a clash calculatort, azzal lehet számolgatni...

[ Szerkesztve ]

(#10518) TheHessian válasza The_Shrike (#10517) üzenetére


TheHessian
tag

5/8 berserk a legjobb pdre, mert crest sorbol csak 5ig lehet vinni.. nekm most lesz meg a 4es revit sor.. igaz még legalább 2év az 5os sor :D most 8/8as berserkes a pdm 5ös blitzel 3as revit sorral ami elég fain ^^

Egy szó mint száz én pdre nem raknék 5ös revitet. Inkább cupidra

(#10519) The_Shrike válasza TheHessian (#10518) üzenetére


The_Shrike
csendes tag

"5/8 berserk a legjobb pdre, mert crest sorbol csak 5ig lehet vinni.. "

Tisztában vagyok vele, meg szerintem majdnem mindenki aki játszik egy ideje... De a kérdés 8/3-as berserkre vonatkozott! ;)

"Egy szó mint száz én pdre nem raknék 5ös revitet. Inkább cupidra"

Nyilván a Cupid a prioritás, esetleg Aries (bár annak igazán csak az Arenában van értelme, az arena a jelenlegi formában pedig elég értelmetlen. Az 1000 wint is csak a 650 gem miatt csináltam meg...) Nekem amúgy, mintha rémlene, hogy pont neked volt 5/5 revites PD-éd...

(#10520) Csixi68 válasza TheHessian (#10510) üzenetére


Csixi68
tag

Ok, Slow Down még meg van, kire érdemes rakni? Scorch-ot érdemes eladni? Nem látom hasznát...

Más: valaki mostanában kapot Hero Card-ra valamilyen értelmes hőst? Én zsinórban 3x csak Paladint, előtte meg 2x Druidot, szóval nem igazából költök már 13e meritet rá...

[ Szerkesztve ]

Üdv néktek... Csixi!

(#10521) vendingo válasza The_Shrike (#10517) üzenetére


vendingo
veterán

Már mindegy, sikeresen lecseréltem a hasznos tanács után life drainre :(

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#10522) The_Shrike


The_Shrike
csendes tag

Én úgy gondolom egy idő után már nem érdemes zöld crestekkel foglalkozni még slow downnal sem. Maximum 10-12 heroval érdemes foglalkozni, előrehaladott állapotban úgyis mindnek lesz lila vagy kék crestje. Én mind elforgezom, jó esetben lila, vagy kék crestek is esnek belőle. Más kérdés: Candy Kane-ről van már valakinek tapasztalata, érdemes húzni vagy csak mightnak való?

(#10523) The_Shrike válasza Mike (#10506) üzenetére


The_Shrike
csendes tag

A self destruct is jól jöhet, pl SK, DK vagy más revive talentes heronál.

[ Szerkesztve ]

(#10524) TheHessian válasza The_Shrike (#10522) üzenetére


TheHessian
tag

Stratégiai szempontbol kell a slowdown, sok dungeonban és 4es bosson is jól jön ha minél több minél nagyobb van

(#10525) Mike válasza The_Shrike (#10517) üzenetére


Mike
veterán

el kell keserítselek titeket. Androidon 200 ms-onként van a lépés, mivel túlmelegedtek a telefonok a 100-nál. ott a wikin a táblázat, érdemes tanulmányozni. a 1/8, 2/8, 3/8 egy 1000-es hősön semmiféle változást nem okoz.

(#10526) Mike válasza Csixi68 (#10520) üzenetére


Mike
veterán

soha nem kaptam eddig a hero cardra értelmes hőst. ám nem igaz, hazudok, néha beesett egy PD. de ő volt már a 4. 5.

slow downt tettem sucra és champre

[ Szerkesztve ]

(#10527) repeek válasza Mike (#10525) üzenetére


repeek
tag

Ez igaz , de amint megkapja az első pd buffot már akkor számít az a berserk.

No berserk : 800 ms az első skill után .

3/8 berserk: 600 ms az első után.

[ Szerkesztve ]

Castle Clash videók , tutorialok : https://www.youtube.com/keeperthetank

(#10528) mno válasza TheHessian (#10524) üzenetére


mno
tag

Slow down boss4en? Mozgást lassít csak, semmit nem ér ha közelharcban vagy vele.

Joe

(#10529) The_Shrike válasza repeek (#10527) üzenetére


The_Shrike
csendes tag

Köszönöm a megerősítést! :) A wikián is meg van más formában, levezetve:

http://castle-clash.wikia.com/wiki/Thread:63018

(#10530) The_Shrike válasza TheHessian (#10524) üzenetére


The_Shrike
csendes tag

Soha nem használtam, és soha nem is éreztem a hiányát. :)

(#10531) atee


atee
őstag

Sziasztok!

Valahogy lehetsèges e-mailt változtatni a játèkban? Valakinek neki adnám mert meguntam. Már hónapok óta..
Nincs időm, kedvem rendszeresen követni már..
Sajnálnám kidobni a felhalmozott 16k kavicsot a semmibe :)

Üdv

D-day 2002-01-04 01:54

(#10532) TheHessian válasza atee (#10531) üzenetére


TheHessian
tag

Igen, ha vettél gemet 3szor akkor lehetséges. Egyébkén úgy tudom nem.

Más: A slowdownt azért hasznalom mert fullos slow csapatom van.. hülyeségnek hangzik de boss4et pdvel tankolom pont azért hogy meghalljon, és csak ranged herokat viszek rajta kivül. Harpy, moltanica, warlock, icedeamon, és az uccsóval meg játszom de pixi jónak tűnik a scatterje miatt egy slowdowncrestel.

Pd revivel meghal, boss targetet vált és 1-1,5 perc míg odaér az új targetjéhez ha szerencsém van 2 is ^^

(#10533) Mike válasza repeek (#10527) üzenetére


Mike
veterán

Ez aranyos, mert korábban meg pont te hívtad fel a figyelmünket, hogy semmi értelme a 8/1-3 berserknek
még videót is néztem róla

(#10534) TheHessian válasza mno (#10528) üzenetére


TheHessian
tag

Ja és hogy maximalizáljam a távolságot a PDvel ellenkező oldalra teszem a többieket. Csinálok róla ma videót és felrakom a tecsőre

(#10535) mno válasza TheHessian (#10534) üzenetére


mno
tag

Valamit ér de sokra soha nem mész vele. Én kozelharcban végigütöm, soloban ölöm boss4et egy teljesen más setuppal. Slow downt probaltam de nem igazán jó. 5ös revites hóember, warlock, ice demon esetén lehetne perna slowwal csinálni.

[ Szerkesztve ]

Joe

(#10536) TheHessian válasza mno (#10535) üzenetére


TheHessian
tag

Tényleg beteszem snowt pixi helyére köszi :)

(#10537) pulffy válasza mno (#10535) üzenetére


pulffy
őstag

Mér jó oda a snowzilla?

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#10538) Mardel válasza pulffy (#10537) üzenetére


Mardel
őstag

DPS hero, nincs cool downja és talán a hógolyók is megsebzik boss4en a max 20kt egyenként.

[ Szerkesztve ]

Ennél többet nem kell tudni. Csak azt, hogy a víz nedves és kék az ég. Meg hogy a vérapó mindig a helyén van és egyre erősebb.

(#10539) TheHessian válasza Mardel (#10538) üzenetére


TheHessian
tag

És lassít is cd nélül

(#10540) Skandar81


Skandar81
csendes tag

Én inkább az ATK speed lassításában hiszek Boss 4-nél. Az én felállásom: PD, Druid, Santa, Harpy, Frost Witch, Aries. Lehetőleg több hősön Scatter crest sor. :)

(#10541) repeek válasza Mike (#10533) üzenetére


repeek
tag

Minden ezzel a témával foglalkozó videómban hangsúlyoztam hogy, ez pd skill nélkül értendő. Pd skill nélküll csak a 4es berserk módosít egy 1000 ms heron attack speedet. Viszont pd buffal ez már sokkal összetettebb .

[ Szerkesztve ]

Castle Clash videók , tutorialok : https://www.youtube.com/keeperthetank

(#10542) TarakMachto válasza mno (#10535) üzenetére


TarakMachto
csendes tag

Solo boss4 nagyon érdekelne , hogyan milyen hösökkel ? köszi a választ ..

(#10543) TheHessian válasza TarakMachto (#10542) üzenetére


TheHessian
tag

Gondolom nem egy kör alatt. 30perc van rá, nem lehetetlen :D

(#10544) Thirlexx


Thirlexx
csendes újonc

OMM....ilyenkor mit erez a jatek?:D

(#10545) TarakMachto válasza TheHessian (#10543) üzenetére


TarakMachto
csendes tag

Gondoltam , hogy nem 3 perc alatt tolod le :) , de mégis , milyen hősökkel ,talent ,crest , ha nem titok . Én is szívesen kipróbálnám de jobb lenne nem "vakon" nekiállni ...

(#10546) -vitya-


-vitya-
őstag

mivel most tervezzük, hogy unlock-oljuk a Boss4-et, így foglaljuk már össze a taktikákat ellene ;-)

szóval van:
1.: slowdown taktika - a tankot lerakjuk egyik oldalra, aki revive-ol, a többi hős távolsági, és mind Slow-t tol, így egy revive után a boss megfordul és elindul a többiek felé, de sosem ér oda, legalábbis 3 percen belül nem.

2.: és a sosem procol a boss taktika: aries must have, és mindenkinek (akinek csak lehet) scater, minél magasabb szintű

a 4es boss immunis a stunra?
így nem jó ellene a jó öreg perma stun taktika - ezt ismerjük jól, tudjuk mi kell/kellene

milyen okosságok vannak még? milyen hősökkel? (crestekkel/talentekkel)

[ Szerkesztve ]

-=Витя=-

(#10547) Teo6667 válasza -vitya- (#10546) üzenetére


Teo6667
csendes tag

FYI.

Boss4

- Immune to Scatter (Psyshield is not)
- Cannot be stunned
- Psyshield regenerates every "Tick" - 200ms
- Has InstaDeath Skill - Every proc kills random hero.
- Do not use Stunners.

(#10548) -vitya- válasza Teo6667 (#10547) üzenetére


-vitya-
őstag

oké, akkor a fenti slowdown módszeren kívül mi a fene lehet még üdvözítő???

(btw, ez duurva)

-=Витя=-

(#10549) Shokkolo válasza Teo6667 (#10547) üzenetére


Shokkolo
addikt

leginkább szénné kell lassítani / gyengíteni :(

ahogy elnézem aries, santa, moltanica, esetleg egy feltápolt frost witch, harpi elég fontos :F

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#10550) pulffy válasza -vitya- (#10548) üzenetére


pulffy
őstag

Egy skull is megteszi a hatását, 5/8 vagy nagyobb life drainel... :K

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.