Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-11-05 10:48:26

LOGOUT.hu

Call of Duty: Black Ops III

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#701) Casanova* válasza wwenigma (#652) üzenetére


Casanova*
veterán

én nem istenítettem az NV-t. csak csodálkoztam ,hogy sok embernek szarul fut a game. nekem a régi laptopon szépen fut. ennyi.

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#703) lacus83 válasza DokiBaxxi (#702) üzenetére


lacus83
senior tag

Ez a szaros játék még béta,rémlik? :Y

MSI B460 Tomahawk,I5 10400F Box,G.Skill Tident Z 2X8 Gb 3000Mhz RGB,Megahalems Cooler,LIANLI Lancool III,Samsung 860 Evo 256GB ,Toshiba P300 3TB,LC Power 600W,ASUS ProArt 4060,LG 27GL850B

(#704) DokiBaxxi válasza lacus83 (#703) üzenetére


DokiBaxxi
őstag

És ezzel kapcsolatban le is írtam a véleményemet. Na persze ettől függetlenül reménykedek, hogy megjavul :DDD

[ Szerkesztve ]

"-Wanna hear a limerick? Lambert, Lambert - what a prick." "-Not bad."

(#705) daveoff válasza lacus83 (#703) üzenetére


daveoff
veterán

Ezt a játékot ugyanígy fogod megkapni megjelenéskor. Ne legyetek már ilyen naivak.....

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#706) dunc válasza daveoff (#705) üzenetére


dunc
nagyúr

Ez igaz, next konzolokon jó lesz, pc n nem!

(#707) lacus83 válasza DokiBaxxi (#704) üzenetére


lacus83
senior tag

Jó lesz ez ;] max ugy indul mint más COD is,első héten jön 2 patch :U
Kicsit furi,kicsit innen-onnan összeszedett újítások,részletesebb multi graf (zabálja majd a hardvert) na de most már ez a divat.Lesz vagy 6 lemez stb...

[ Szerkesztve ]

MSI B460 Tomahawk,I5 10400F Box,G.Skill Tident Z 2X8 Gb 3000Mhz RGB,Megahalems Cooler,LIANLI Lancool III,Samsung 860 Evo 256GB ,Toshiba P300 3TB,LC Power 600W,ASUS ProArt 4060,LG 27GL850B

(#708) Casanova* válasza lacus83 (#707) üzenetére


Casanova*
veterán

persze,hogy jó lesz! bo1-bo2 milyen szar bugos volt elején és végül milyen jó lett. bo1 erős gépeken is laggolt mikor kijött....

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#709) wwenigma válasza Casanova* (#708) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

BO1-gyel nincs semmi baj, csak épp azonos konfigon WinXP alatt fut mint álom, Vista/W7/W8 alatt meg lagol, a fejlesztok csesznek javitani.
BO2 meg... egy év kellett hgoy nagyjabol helyrekalapálják...
BO3... BÉTA a készjatekkal.... :U

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#710) Casanova* válasza wwenigma (#709) üzenetére


Casanova*
veterán

bo1 nagyon szarul futott eleinte. bo2 1 hónap után lett jó. egyébként bo3 szépen fut,nincs vele gond. :D

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#711) lacus83 válasza Casanova* (#710) üzenetére


lacus83
senior tag

Már csak ma estig kell aggódnunk :O
Nekem sajnos meló mellett nem sok időm jutott bétázgatni.

MSI B460 Tomahawk,I5 10400F Box,G.Skill Tident Z 2X8 Gb 3000Mhz RGB,Megahalems Cooler,LIANLI Lancool III,Samsung 860 Evo 256GB ,Toshiba P300 3TB,LC Power 600W,ASUS ProArt 4060,LG 27GL850B

(#712) xrace77 válasza Casanova* (#692) üzenetére


xrace77
tag

Holnap 19:00-ig lehet játszani.

Treyarch hivatalos twitter
"All things end (but not today)! The Xbox One/PC #BO3Beta closes on Monday at 10pm/PST. Today, we're raising the level cap to 49. Let's go!"

[ Szerkesztve ]

(#713) Chereiose válasza xrace77 (#712) üzenetére


Chereiose
addikt

Na akkor még majdnem 1 napot lehet "tesztelni". Amúgy ha nem lenne 100-as ping átlagban még az fps eséseket is elnézném...Nem igaz, hogy a lobbys szar helyett nem lehetne olyan dedikált mint a BO1-ben :(

(#714) RazoR válasza xrace77 (#712) üzenetére


RazoR
veterán

Ez azzzzzz!!!!! :DD :D Nem tudom nálatok mi van, de nekem az új frissítés után megszünt a lagg és az egérgond is.

(#715) xrace77 válasza RazoR (#714) üzenetére


xrace77
tag

Nálam ma délelőtt uninstall volt. :DD

(#716) Casanova* válasza lacus83 (#711) üzenetére


Casanova*
veterán

hiányozni fog ez a gém. :( ( #712 ) xrace77: zsíííír! :)

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#717) RazoR válasza xrace77 (#715) üzenetére


RazoR
veterán

egészségedre. Nekem nagyon bejön, bárki bármit mond szvsz ez egy jó cod, tuti elsőnapos vétel!

[ Szerkesztve ]

(#718) Chereiose válasza RazoR (#717) üzenetére


Chereiose
addikt

Én csak arra leszek kíváncsi, hogy PC-n megcsinálják-e játszhatóra, ha igen, akkor szerintem én is megveszem. Kis délutáni kövöldének jó ez.

(#719) RazoR válasza Chereiose (#718) üzenetére


RazoR
veterán

Én azt mondom, hogy már most jobb mint mikor indult a béta.

(#720) shotika válasza RazoR (#717) üzenetére


shotika
őstag

Egyetértek. Nagyon fasza kis game lett, de azért van még mit javítani a megjelenésig. A Ghosts zakója és a jó indulattal is gyenge közepes AW után kész felüdülés a cucc. Azt mondjuk sajnálom, hogy a HC módot nem pakolták bele a bétába, szörnyű ez a Core, fáj tőle a kezem:D

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#721) RazoR válasza shotika (#720) üzenetére


RazoR
veterán

Nekem ami tetszik benne az aw-vel ellentétben, hogy megvan az a cod hangulat amit hiányoltam edig

(#722) BandiHUN válasza RazoR (#719) üzenetére


BandiHUN
veterán

Az a baj,hogy ez kicsit ennek az unlock rendszernek és a relatíve kevés cuccnak is betudható.Nekem is lvl20 felett lett jobb a dolog,amikor már van sok minden kinyitva,lehet válogatni,a fegyók sem alapok...de kezdeni,kis szinttel nyomni,fullosokkal,hááát.Most is izomból OP a 40.szint karaktere a gépágyúval.Most ez az új divat,simán ledarálnak a 40esek 6-7 embert gatlinggal,úgy lő és olyan pontos,hogy alig lehet kiszedni fal mögül,nagyon megöli pl.a DOM végét,ha van 2-3 ilyen...
De ilyen a missile strike killstreak is,jó is lenne EGY rakétával,de a kör végére elkezdik benyomni,és megintcsak semmit nem tud az ember csinálni.
Talán a gém legnagyobb hátránya ez a kör végére mindenki elsüt minden sz@rt+kigyűlt a karakterextrája...na jó,a kutyánál jobb.Bár ez a gépágyúsdi...

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#723) shotika válasza BandiHUN (#722) üzenetére


shotika
őstag

Amiket mondasz, azok úgyis változnak még. Balanszolni fogják a fegyvereket és a streakeket is.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#724) BandiHUN válasza Chereiose (#718) üzenetére


BandiHUN
veterán

Nem lenne ez most se rossz,bár gyúrni kéne arra,hogy jobban fusson...
A baj szokás szerint kettős.Énnekem 100x jobban bejön az AW,de az ki fog ürülni,mint minden új részkor az előző,PC-n pedig alig van gémer.Bár itt is borítékolom,hogy nem lesz ez,mint a bétában most,hogy minden módra rögtön dobja a meccset...
A másik az,hogy már mos pofátlan sok a csaló.Gondolom mivel nyílt lett a béta,ezerrel be is tolják,egy erre csinált accra,énnekem nem volt kedvem utánanézni a WH-aimbotos nemheteróknak,mifélék,még reportolás sincsen a gémben.De az is mit ért?
No én épp ezért nem rendelem elő.Túl sok pénz egy játékért,amit megint tolnak 3ezren,annak is egy része széthackeli,az AW-ban sem volt banhammer,stb...régen a régi részeknél bevágták azért,hogy most x ezer ember bann,tényleg segített is.
De már tényleg nem tudom,mit lehetne kezdeni ezzel a gémmel párezer játékossal összesen,dediszeró esélye nélkül,még kihívás sincs...ezzel a rendszerrel neki nem állnék prestige-re nyomni.Annyira gáz alapon...de akkor mire kéne gyúrni?1 hét a max szint,ezzel,ha így marad,jön az összes karakter...valahogy már bele se fér az összképbe a béta.Nincsenek ugye challenge-ek,de mivel max xp-t ad...fegyóskin,hááát...nincsenek egyedi fegyók,mint az AW-ban,de a lobbiban se lehet nézegetni egymást,nincsenek ruhák,úgy pörög,hogy tök mindegy,milyen skint pakolsz fel,de nincs is miért a másik fegyóját elvenni,stbstbstb...
Egyszerűen ez egy túl lebutítot rész nekem.Amellett hogy egyetértek,visszajött valami pörgés a régiekből.De az meglett volna aki az AW-t jól tolja,annak is,énnekem korrektül ment,mert ott is lehetett pörögni,DE taktikázni is.Itt meg megint a cod4-es csőgém,folyosókkal,és persze a folyosó végén az elmaradhatatlan kemperrel... :W
Én nem vártam ezt vissza.Sok helyet meg sem lehet közelíteni,felmegy egy 3fős klán,lefog mindent.Alig van hova felugrani,stb...
Az AW-nél majdnem játszott az egész map.Jaés persze visszajöttek a bunnyhopperek és a csípőből padlórafekvős ügyesgyerekek,mindkettőt szopjuk itthon a magasabb pingünkkel.Hát kösz,ez nemgyerebe.Most is teljesen esetleges,hogy a mondjuk 29:10 vagy a 10:29 jön be,mert egyik host ilyen,a másik olyan.Ma is volt alkalmam 300-as pinges csávóhoz is,lőtt valami 54:6-ot,mert egyszerűen lelőhetetlen volt.Nem tolta jól,csak szaladgált...ennyi... :W

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#725) Chereiose válasza BandiHUN (#724) üzenetére


Chereiose
addikt

Egyetértek, én is ezt mondom, amit a végén írtál, hogy ilyen pingekkel lehetetlen játszani. Konzolon nincsenek ilyen pingek valamiért...

(#726) Casanova* válasza Chereiose (#725) üzenetére


Casanova*
veterán

konzolon is vannak ilyen rossz pingek,lagcompok.

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#727) DokiBaxxi


DokiBaxxi
őstag

Egytől-egyig, mind a 18 késelés volt :DDD

"-Wanna hear a limerick? Lambert, Lambert - what a prick." "-Not bad."

(#728) xrace77


xrace77
tag

Előrendelők megkapják a Nuketown map-et.

(#729) lacus83


lacus83
senior tag

Akkor most meddig él még a béta?
Végülis mindegy is,ma már csak ping lagg halmaz az egész
:o

MSI B460 Tomahawk,I5 10400F Box,G.Skill Tident Z 2X8 Gb 3000Mhz RGB,Megahalems Cooler,LIANLI Lancool III,Samsung 860 Evo 256GB ,Toshiba P300 3TB,LC Power 600W,ASUS ProArt 4060,LG 27GL850B

(#730) bobooo válasza lacus83 (#729) üzenetére


bobooo
addikt

Hiába mondják, hogy mekkora fos a magas ping, X1-en mikor nyomtam szombat/vasárnap csak 200 feletti ping-em volt (gondolom szarok voltak a szerverek) és csak nekünk magyaroknak volt 2es ping 200ms mégis 50-7es statokat csináltam nuclearhoz közel. Nem mindig rossz ha késik a game ezek szerint

(#731) k-adi válasza DokiBaxxi (#727) üzenetére


k-adi
nagyúr

hazug! nincs is kés :DDD

(#732) bobooo válasza k-adi (#731) üzenetére


bobooo
addikt

Van külön secondary-ban combat knife

(#733) k-adi válasza bobooo (#732) üzenetére


k-adi
nagyúr

tudom tudom :))

(#734) Jovanny2 válasza xrace77 (#728) üzenetére


Jovanny2
őstag

Baszki, hány bőrt húznak még le arról a szarról?! :W

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#735) SloWater


SloWater
tag

Olyan nettó 10 órát tettem bele és a következő véleménnyel vagyok róla:

1.
Béta, erről nem szabad elfeledkezni.
2.
Nem lesz "instant get" majd ha vállalható szintre zuhan az ára és kikopott a csalók jelentős része megveszem, hogy meglegyen a BO trilógiám.
3.
Jobban tetszik, mint a AW, kezelhetőbb/elviselhetőbb az ugribugri.
4.
Fegyver-, és perkbalansz kell, mert jelen állapotában például a Reaper Scythe fegyvert valami elképesztően túltoltnak érzem.
5.
A Safeguard játékmód nekem nagyon bejött, jól lehet benne taktikázni (persze nem agysebészet) és nagyon intenzív tud lenni, amikor a robot a cél közelében jár.
6.
Csalók már a bétában??? Nos, én nem találkoztam annyira durva esetekkel, mint amilyeneket wwenigma linkelt a 656-ban, de gyanúsan nulla recoil hősökkel és 104/2-t lövő terminátorokkal igen, nulla Km-es vagy rendes banánfüzéres Steam acc-al. És ez szomorú.
7.
Nuketown az előrendelőknek? Ja, pár hónapig, aztán bárki megveheti...

[ Szerkesztve ]

Steam/Game: SloWater[Ph] - Never go full retard!

(#736) Casanova*


Casanova*
veterán

hát srácok,ez kibebaszott jó játék. tuti vétel! :K

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#737) bulikavagyok válasza bobooo (#730) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

2es ping? Bocs, de ezt nem értem. :B :F Most akkor tulajdonképpen mennyinek kéne lennie One-on, mert én eddig nem is nagyon figyeltem. AW-n mondjuk nem is lehet, ha jól tudom.. Ma este nekem ilyen ilyen 50 körül mozgott, és nem tapasztaltam semmi hibát, vagy laggot, pedig toltam bő 5 órát! :)

Casanova: +1. Első napos vétel.

[ Szerkesztve ]

(#738) freestailo


freestailo
őstag

egy valami miatt fogom megvenni: NUKETOWN

(#739) BandiHUN válasza freestailo (#738) üzenetére


BandiHUN
veterán

:C Én is majdnem....az mindig jól jött agyatlan hentre.
Majd azt kell kitalálni,honnan lesz érdemes olcsón.A végére csak megtetszett.
Bár most ez a robotkisérősdi megintcsak meghozta a kedvem,ahogy bejött a safeguard,csak azt toltam...
Biztos,mert bénábbként vacak gépen is sikerélményes :DDD
A robot közelében/végponton vakgránáttal,semmibelövöldözéssel is majdhogynem lehet ölni,egy jó kis lmg beránt,amikor már az ajtóban a robot,kinetic armor,és szórni befelé a kígyót-békát is ;]
Na jó,a másik oldalról viszont azért taktika kell,bár bekerülve ott is lehet darálni a védőket hátulról...

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#740) BandiHUN


BandiHUN
veterán

Ja kérdés:vajon a nuke mindenkinek jár?Hirtelen körbepislantottam a boltjainkban,végülis 11k körül mozog a gém,volt ennél nagyobb pofátlanság is,de dobozosnál jó kérdés,hogy lesz a nuke,csak a betát említették,vagy még azt sem előrendelőknek.
Kivárós,mert szerintem kapnak majd a boltok pre-order kódokat a Nuketownhoz.

Customizationra kíváncsi leszek,jó lenne a fegyón kívül a kinézetbe is belepiszkálni.A fegyóra meg,ha már volt az előzőben beleszokás,én betenném a challenge-ekért kapható alakzatokba,hogy pl.ez adjon +1 golyót a tárhoz,amaz 1-gyel nagyobb fire rate-et,stb...
Érdemes is lenne challenge-ezni,és lehetne egyedi kinézetű,PICIT jobb fegyót csinálni.Végülis az AW-t sem balanszolta el különösebben...

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#741) #78687232


#78687232
törölt tag

Szvsz a Nuke mindenkinek járni fog idővel. AW után már nem venném meg előrendelésben. Pár hónappal a megjelenés után feleannyi volt a játék.

(#742) AS


AS
félisten

Nekem is a Nuke volt a kedvencem :D

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#743) BandiHUN válasza #78687232 (#741) üzenetére


BandiHUN
veterán

Azt azért szerintem ne feledjük,hogy itt piszokul nulláról indul az ember...nem tudom,még mit tolnak esetleg bele a gémbe,prestige,akármi,de én csúsztam 1 napot a bétával,és rendesen szopóágon voltam olyan lvl15-ig.Utána lettek meg alap kiegek,holmik,1-2 jobb fegyver,karakterek.Szóval pont ennél számítani fog hogy az ember neki tud-e kezdeni az elején,mert akár napok múlva sokkal rosszabb helyzetből indulhat a fullosok ellen,csak pisloghat,hogy tolják be a különféle killstreakeket,extrákat a fejébe,és örülhet,ha a földön talál egy jobb fegyót.
Szerintem most itt ezt nagyon túlzásba vitték,teljesen más egy AW,ahol 1-2 óra alatt megvan minden szinte,aztán 5 prestige után már alap unlockra kerül,ami kellhet.
HACSAK nem lenne az,hogy a challenge-ekért jöhenek bónusz tokenek is,mert piszok kevés a szintenként egy,és van jópár jobb dolog magasabb szinthez kötve,sajna.
Jaés játékos is feleannyi lesz,élmény lásd fentebb,csaló megintcsak az elején van kevesebb,és a mapismeret is az elején jön extrajól.Én emiatt bevállalom szerintem preorderre.Rájöttem,hogy a Battlefront nem mozgatja a fantáziám/az úgyis "tartósabb" gém lesz,ráérhet.Idén csak ezt veszem úgyis,egy tartalmasabb szombat este is kerül ennyibe...

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#744) bobooo válasza bulikavagyok (#737) üzenetére


bobooo
addikt

Arra gondoltam, hogy az 2-es amit a scoreboardon látsz jobb oldalt

(#745) k-adi válasza BandiHUN (#743) üzenetére


k-adi
nagyúr

Fegyvert felveszel az első eleső embertől :) A scorestreakek már más kérdés.

(#746) BandiHUN válasza k-adi (#745) üzenetére


BandiHUN
veterán

Hááát nekem pont olyanok lettek jók,amit nem nagyon szórogattak,mint pl.az egylövetű Spectre vagy mi is volt az a rifle?Mellé az az SMG,amit szintén nem tudok fejből,de az volt az első "gyári" profilban,és átlagfeletti tűzgyorsaság...20 körül kaptam meg.
Onnantól lettem magamhoz képest jó,hogy valami 20 körül jött az a perk,amivel vihettem 2 elsődlegest,bedobtam ezeket,és kiegekkel már ellátva minden távra volt megoldás.
Jó,hát én is meghajlok azok előtt,akik simán elvoltak a kezdő AK-val is,én öregszem,trüközök,trip mine,ilyen bigyók,béna killstreakek,mert nem bizok abban,hogy nagyok kigyűlnek)na jó,egy jókor bedobbott RC-XD azért meccseket döntött el,nem használtam el holmi jöttmentekre objektivásban),mellé olyan perk,ami plusz ponttal indit halál után... :DDD de jó volt ez igyis,általában,előrendelem majd.

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#747) bulikavagyok válasza bobooo (#744) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Értem, köszi! Azóta már utánanéztem, az én pingem nem olyan gáz..:)

(#748) killer095 válasza BandiHUN (#743) üzenetére


killer095
őstag

Ez igy van minnél később kezdesz el egy multiplayer fps játékot annál jobban hátrányban vagy,részben a fegyverek miatt részben a mappok ismerete vagy éppen nem ismerete.
Én a BF4et kb 1 ével megjelenés után kezdtem el és jó 1 hónap volt mire már nem csak sz@rnak lőttek :DDD

ORIGIN/Battlelog: IDaVe_CQCI , PSN: DaVe095hun

(#749) RazoR


RazoR
veterán

Hát srácok, felraktam az AW-t ha már vége a bétának és hát, hogy is mondjam....a BO3-hoz képest egy hatalmas nagy rakás kaki!!! A mozgás, a grafika, az ugrabugra, a fegyverek, arról nem is beszélve, hogy egy közel 1 éves játék és még mindíg 100%-on teker a proci meccs elején és laggol a játék 2-3 percig.... vicces. Nyomtam 2 kört (nyeretem mindegyiket :DDD ) és olyan érzés a BO3 után mint egy játéktermi lövölde. Nagyon érződik az, hogy a Treyarch már túlvan pár cod-on, a Sledgehammer Games-nek meg az aw volt az első.

(#750) shotika


shotika
őstag

Kár, hogy vége a bétának, mehetett volna novemberig:D

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.