Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-11-05 10:48:26

LOGOUT.hu

Call of Duty: Black Ops III

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Ápr 26-ig akkor maximum találgatás kategória: :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#3) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Úgy tűnik, hogy a teaser trailer nem csak egy sima teaser volt, hanem voltak benne rejtett utalások is. Amint azt tudjátok, a dialógusok azok a korábbi részekből lettek összevágva, azonban néhány extrát is tartalmaz a videó, legfőképp az új rész helyszíneiről, méghozzá néhány koordináta segítségével.

Az első helyszín koordinátái a trailer elején láthatóak. Az adatok alapján ez egy tengerparti rész Szingapúrban, ahol a BO2 Strike Force módjában jártunk.

A 2. helyszín koordinátáit körülbelül a 7. másodpercnél láthatjuk, az adatok szerint Egyiptom lesz a célpontunk, vagyis pontosabban a Nílus partja.

A 3. képkocka, (amelyet a 16. másodpercnél láthatunk) bal alsó sarkában egy Snapchat QR-kód látható, amelyet beolvasva barátaink közé vehetjük fel a korábban regisztrált CoD fiókot, amelyen az első teaser videó is látható.

A 3. helyszín koordinátái a videó 24. másodpercénél láthatóak, az adatok alapján Svájcba, vagyis Zürichbe is ellátogathatunk majd.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#4) gyuribácsi88

Látnoki képességeimet kihasználva, tudomástokra bocsájtom hogy mi lesz, illetve mi nem lesz a játékben.

Ami lesz; season pass (már a játék megjelenése előtt be lesz jelentve az összes tartalma), fizetős fegyver skinek, fizetős (gyakorlatilag minden, sisak, ruha, kesztyű, még lehet hogy hangok is [ghosts után szabadon], dedikált szerverek ígérgetése a játék megjelenése előtt a marketing vonat egyik megállójában.

Ami nem lesz; normális előrendelői extrák, dedikált szerver, új motor a játék alatt, élethű fegyverhangok, normális perkek, elfogadhatónak mondható killstreak-ek, szotyiszacskónál nagyobb pályák, klasszikus játékmódok ( HC FFA, HC S&D stb.stb.), és természetesen nem lesz nyílt béta sem, mert hát ugye akkor nem tudnák a zsákbamacskájukat eladni.

Ha kihagytam valamit majd valaki kijavít, anyázni privát üzenetben, thx.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#5) wjbhbdux válasza oriic (#3) üzenetére


wjbhbdux
veterán

látom van aki több órát töltött a trailer elemzésével, mint a játékkal fog :D

/s

(#6) oriic válasza gyuribácsi88 (#4) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mivel külön csapat csinálja a kurrens gen és prev-gen részeket, szerintem új motort fog kapni...A többihez: No komment, végül is ez már most borítékolható. :DDD

Live-Die-Respawn

(#7) gianni85 válasza gyuribácsi88 (#4) üzenetére


gianni85
veterán

amit kihagytál... minőségtől függetlenül eladási rekord lesz a sorozat történetében :)

(#8) rapidsquirel válasza gianni85 (#7) üzenetére


rapidsquirel
aktív tag

De nem pc-re.

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, a tisztán látók pedig tele vannak kételyekkel."

(#9) Jovanny2


Jovanny2
őstag

Ja, mert ott torrent rekord lesz. ;)

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#10) Hunt3r22 válasza oriic (#3) üzenetére


Hunt3r22
őstag

:C

Csinálhatnának az Afgán vagy Öböl háborúról, ez a future warfare valahogy nem nekem való. Ettől függetlenül szerintem megveszem, max kellemesen csalódok benne. ;]

[ Szerkesztve ]

Xr

(#11) zzola válasza gyuribácsi88 (#4) üzenetére


zzola
félisten

+1! :DDD

(#12) oriic válasza Hunt3r22 (#10) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

BTW, öböl háború jutott az eszembe minap. Akár az is lehetne hogy a végét megváltoztatják, vagy mittomén. :D

Live-Die-Respawn

(#13) shotika válasza Hunt3r22 (#10) üzenetére


shotika
őstag

Végre egy értelmes ötlet. Már herótom van attól, hogy mindenhol azt olvasom "2vh-t!!!":D Bőven elég volt abból x évvel ezelőtt.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#14) laceszgamer válasza shotika (#13) üzenetére


laceszgamer
addikt

Mintha afgánokat nem kellett volna eleget lövöldözni...

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#15) shotika válasza laceszgamer (#14) üzenetére


shotika
őstag

Az afgánokat nem kellett minden játékban, minden játékstílusban 10 éven keresztül lőni.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#16) laceszgamer válasza shotika (#15) üzenetére


laceszgamer
addikt

Megfordultak a CoD sorozatban, a MoH sorozatban amellett pár másik FPS-ben.
Valahogy ugyanúgy eljutotta lerágott csont szintre. II VH is volt sokat de szerintem bőven pihent már annyit hogy picit elő lehetne venni, aztán majd megint váltani.
Akkor egyik témából sem lenne sok(k), hanem szépen mehetnének sorban, váltakozva.

Például ahogy anno az MW1 után jött a WaW és MW2.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#17) shotika válasza laceszgamer (#16) üzenetére


shotika
őstag

Nem érted. Anno minden játékban a II vh-t nyomták legyen az fps vagy stratégia vagy akármi. Miért pont azt kéne elővenni? Van elég téma a történelmünkben és a világunkban, amit fel lehetne dolgozni.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#18) oriic válasza shotika (#17) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Addig mondogatják az emberek, amíg valaki tényleg csinál mondjuk egy első világháborús CoD-ot, perkekkel meg mindennel. :DDD

Live-Die-Respawn

(#19) laceszgamer válasza shotika (#17) üzenetére


laceszgamer
addikt

Itt van a legjobban történelmi háttér, az emberek relative ezt ismerik a legjobban, ráadásul elég sokfelé zajlott sok minden, van bőven miből alapot meríteni.
Jó téma mondjuk Vietnám is, de szerintem azt az emberek töredéke se ismeri még annyira se mint az II VH-ban történteket.

1- VH-val meg az a baj, az főleg állóháború volt, nem igen lehetne játékot építeni arra hogy lövészárkokból harcolunk illetve roham a másik oldalra.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#20) wjbhbdux válasza laceszgamer (#19) üzenetére


wjbhbdux
veterán

(#21) laceszgamer válasza wjbhbdux (#20) üzenetére


laceszgamer
addikt

Na képek alapján még lehet valami jó sül ki és az értékelések sem rosszak a közönség felől.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#22) @rglaaf


@rglaaf
veterán

Teaser találgatás

At the beginning of video, coordinates: 1.300° N, 103.8° E, which is a New Town Primary School in Singapore

Another pair of coordinates: 30.0500° N, 31.2333° E, which leads to the 6th October Bridge in Cairo, Egypt. This

bridge commemorates the day of “The Crossing” which was the start of the October War (Yom Kipper War) in 1973.

Many hieroglyphics symbols appear throughout the video, no clear pattern or relationship can be identified

The number “115” (referring to element 115) is in the teaser, signaling the return of Zombie

Another coordinate pair: 47.3667° N, 8.5500° E, which leads to the Gefängnis prison in Zürich, Switzerland.

Numbers, coordinates, etc are all circling around in a way that resembles the Call of Duty: Black Ops 1 box art, image via @AZZATRU:

On the knife of the character, there appears to be Mandarin symbols, which translates into 5, 10, 4 and could mean “54”.
Trident logo, which was teased in the tree image, makes an appearance in the trailer

SOURCE: TmarTn, Driftor

PSN:BiZzare_0 ️

(#23) Dilikutya válasza laceszgamer (#19) üzenetére


Dilikutya
félisten

Annyi akcióval, mint a II. világháborús CoD részekben van, simán lehet I. világháborúsat is csinálni. Nem csak lövészárkos egymásra lődözés volt benne. Voltak tankok, repülők, a háború eleve villámháborúnak indult, és az elején nem ásták be magukat a szemben álló felek. Az Alpokban meg megint másfajta hadszíntér volt.
És a Verdun-i csatát is lehetne ügyesen használni, a normandiai partraszállás is nagyon jó volt minden játékban. Ami tény, hogy kevés féle automata fegyver létezett célzásrásegítővel abban az időben, és azok is kivétel nélkül állványról bevethetőek, a gyalogságnak nem állt még rendelkezésére kompakt méretű kézi automata fegyver. Egyjátékos módban nagyon jó, újszerű élmény lehetne. Tény, őrülten rohangálós multi lehetőséget nem látok benne, de nem unják még ugyanazt évről évre a kisgyerekek?

De mehetünk Koreába vagy Vietnamba is, ott már volt minden, bár gyerekeknek az se való, mert ott is háborúsdit kéne játszani, nem csak majomkodni a hight-tech csúzlikkal.

Persze nem ragaszkodok én ahhoz, hogy a Call of Duty legyen ilyen, úgy is jó, ha valaki készít ilyen színvonalú játékot a fenti háborús témákban, de erre sincs túl sok vállalkozó kedvű fejlesztő.

Az átlag játékos szerintem a II. világháború történéseivel sincs tisztában, túlbecsülöd őket. Az európai hadszínteret, meg a saját hazájuk dolgait még tudják, de hogy mi volt Afrikában, azt nem. Az amerikai tinik meg kb. semmit se, mert messze volt a háború.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#24) falijja


falijja
őstag

Nekem mindegy hogy lesz e új motor vagy nem...csak olyan legyen mint a bo2..! a fizika minden..legjobb az lenne ha a bo2 -öt adnák ki + új pályákkal...:D

(#25) Dilikutya válasza falijja (#24) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ahhoz nem kell kiadni, elég DLC-ként kiadni. Az úgyse izgat engem, ha multira DLC áradat van. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#26) tDr1v3r


tDr1v3r
veterán

Round-up of all the Black Ops 3 Snapchat Teasers

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#27) oriic válasza tDr1v3r (#26) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

:C :R

Live-Die-Respawn

(#28) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Ember teaser trailer

Live-Die-Respawn

(#29) J.Hetfield


J.Hetfield
aktív tag

Hangulatkeltéshez nagyon értenek. Szuper ez a videó.

(#30) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Ok a Deus Ex-eseknek is feltűnt a hasonlóság. :DDD

[link]

[link]

:DD

Live-Die-Respawn

(#31) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

"We lied guyz. Deus Ex: Mankind Divided actually takes place on the Eastern Front during World War 2. We felt inspired" :DDD

Live-Die-Respawn

(#33) SloWater válasza oriic (#32) üzenetére


SloWater
tag

Félelmeim vannak, bár örömmel csalatkoznék:
"...controlled thrust jumps, slides, and mantling abilities..."

Steam/Game: SloWater[Ph] - Never go full retard!

(#34) kribe


kribe
őstag

Állítólag csak PS4, XBONE és PC verzió lesz, régi konzolokra nem jön.

My soul was removed, to make room for all this sarcasm.

(#35) Garada válasza kribe (#34) üzenetére


Garada
őstag

Teljesen érthető szerintem lassan el kell őket felejteni a korlátok miatt.

(#36) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Nem elfelejteni, ma este leleplezes.

Live-Die-Respawn

(#37) Garada válasza oriic (#36) üzenetére


Garada
őstag

Kövezzetek meg érte, de én őszintén kíváncsi vagyok mi fog kisülni. :K

(#38) gyuribácsi88 válasza Garada (#37) üzenetére

Én is kíváncsi vagyok, de sejtem hogy mit kapunk :(((

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#39) rapidsquirel válasza oriic (#36) üzenetére


rapidsquirel
aktív tag

De ugye ez nem sejtelmes és semmitmondó, horrorfilmekre hajazó stílusban fog megmutatkozni?

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, a tisztán látók pedig tele vannak kételyekkel."

(#40) bobooo


bobooo
addikt

Lesz Fegyverkovács és Festőműhely. Saját fegyvert tudsz készíteni, illetve 64layerből álló camo-t fegyveredre.

(#41) rapidsquirel válasza bobooo (#40) üzenetére


rapidsquirel
aktív tag

És ezúttal a "Zászló DLC-s" camokon rajta lesz pakisztán színösszeállítása is, amelyet bruttó 2 euróért meg is vehetsz. :DDD Pfejj de elb@sszarintották ezt a sorozatot.. Nem hiszem el, hogy nincsenek értelmes emberek, akik egy korrekt céllövöldét, anélkül hogy összecsapnák, össze tudnának hozni.

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, a tisztán látók pedig tele vannak kételyekkel."

(#42) k4rL^


k4rL^
senior tag

(#43) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Call of Duty: Black Ops 3 trailer

Ez öcsém full Deus Ex koppintás. :D

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#44) rapidsquirel válasza oriic (#43) üzenetére


rapidsquirel
aktív tag

Van ebben is Crysis 3 meg Titanfall, de hogy ez nem Next Gen már megint, az is biztos. De leszek olyan nemnormál, hogy megveszem. :W

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, a tisztán látók pedig tele vannak kételyekkel."

(#45) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Minimum gépigény

Live-Die-Respawn

(#46) kribe


kribe
őstag

Néhány szerencsés már ki is próbálhatta. Ez még csak egy összefoglaló az új mozgásrendszerrről, de remélem videók is jönnek.

My soul was removed, to make room for all this sarcasm.

(#47) J.Hetfield


J.Hetfield
aktív tag

Összecsapott ez a trailer, ráadásul még rondának is tűnik a game :(

(#48) k4rL^ válasza kribe (#46) üzenetére


k4rL^
senior tag

Itt lesz remélhetőleg mp gameplay, 9kor kezdenek.

(#49) wwenigma


wwenigma
Jómunkásember

"Ember" teaser/trailer + reveal trailer = preorder.... :W :DDD

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#50) oriic válasza wwenigma (#49) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hja, valszeg nálam is. :DDD

Live-Die-Respawn

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.