Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-11-05 10:48:26

LOGOUT.hu

Call of Duty: Black Ops III

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#743) BandiHUN válasza #78687232 (#741) üzenetére


BandiHUN
veterán

Azt azért szerintem ne feledjük,hogy itt piszokul nulláról indul az ember...nem tudom,még mit tolnak esetleg bele a gémbe,prestige,akármi,de én csúsztam 1 napot a bétával,és rendesen szopóágon voltam olyan lvl15-ig.Utána lettek meg alap kiegek,holmik,1-2 jobb fegyver,karakterek.Szóval pont ennél számítani fog hogy az ember neki tud-e kezdeni az elején,mert akár napok múlva sokkal rosszabb helyzetből indulhat a fullosok ellen,csak pisloghat,hogy tolják be a különféle killstreakeket,extrákat a fejébe,és örülhet,ha a földön talál egy jobb fegyót.
Szerintem most itt ezt nagyon túlzásba vitték,teljesen más egy AW,ahol 1-2 óra alatt megvan minden szinte,aztán 5 prestige után már alap unlockra kerül,ami kellhet.
HACSAK nem lenne az,hogy a challenge-ekért jöhenek bónusz tokenek is,mert piszok kevés a szintenként egy,és van jópár jobb dolog magasabb szinthez kötve,sajna.
Jaés játékos is feleannyi lesz,élmény lásd fentebb,csaló megintcsak az elején van kevesebb,és a mapismeret is az elején jön extrajól.Én emiatt bevállalom szerintem preorderre.Rájöttem,hogy a Battlefront nem mozgatja a fantáziám/az úgyis "tartósabb" gém lesz,ráérhet.Idén csak ezt veszem úgyis,egy tartalmasabb szombat este is kerül ennyibe...

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.