Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-11-05 10:48:26

LOGOUT.hu

Call of Duty: Black Ops III

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#301) killer095


killer095
őstag

Na szóval facebook accountal beléptem arra a sitera, beirtam a kódot amit az amazon adott és most?
Mert ha hozzá akarom csatolni az ottani accomhoz a steamem akkor már másprofilt admeg vagy mi és oda már nem engedi beregelni.
Most akkor fog jönni emailbe valami kód vagy wtf?
Nem lett volna egyszerübb már a sima kódot küldeni..

ORIGIN/Battlelog: IDaVe_CQCI , PSN: DaVe095hun

(#302) k4rL^ válasza killer095 (#301) üzenetére


k4rL^
senior tag

Itt regisztrálsz, küldenek egy megerősitő mail-t a profilodhoz, lehet Facebook-kal is jó, én spec. nem szoktam használni ilyesmire, aztán ha már bent vagy a profiloddal az oldalon akkor hozzáadhatod a Steam accodat is és beregisztrálod a kódot, amit Amazon-tól kaptál.

PC esetén aug. 26-án reggel 9-től várhatod a Steam kulcsot tartalmazó emailt, amivel majd letöltheted a Beta-t.

[ Szerkesztve ]

(#303) killer095 válasza k4rL^ (#302) üzenetére


killer095
őstag

Mondom én beléptem facebookal mert már volt accom,és ugy regeltem be a kódot amit amazonon kaptam.
Steamet nem adtam hozzá, mert ha megprobálom egy teljesen más accountba lép be a codos oldalon is.

Nem lesz igy baj hogy a másikon nem adtam hozzá steamet hanem csak facebookal léptem be?
Kapok kódot ettől függetlenül majd?

ORIGIN/Battlelog: IDaVe_CQCI , PSN: DaVe095hun

(#304) k4rL^ válasza killer095 (#303) üzenetére


k4rL^
senior tag

Passz, kódot akkor is fogsz kapni, ha már beregisztráltad, csak majd arra az email-re megy ami a Facebook-hoz tartozik szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#305) killer095 válasza k4rL^ (#304) üzenetére


killer095
őstag

Remélem

ORIGIN/Battlelog: IDaVe_CQCI , PSN: DaVe095hun

(#306) PsycHo88


PsycHo88
senior tag

És a bétával mikor lehet játszani ??

Amit most gondolsz, holnapi életedet formálja. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#307) oriic válasza PsycHo88 (#306) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

PS4-en már megy, legalábbis teli a net videókkal. Early bétázók csak. :(

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#308) DokiBaxxi


DokiBaxxi
őstag

Ha valakit érdekel egy kis élő adás

Na erre abbahagyja :DDD

[ Szerkesztve ]

"-Wanna hear a limerick? Lambert, Lambert - what a prick." "-Not bad."

(#309) k-adi válasza DokiBaxxi (#308) üzenetére


k-adi
nagyúr

Linkelj legközelebb is, Köszi :D :D
Amúgy lehet Facebookon kiírja mikor fog videózni és akkor előtte szólj itt

(#310) k4rL^


k4rL^
senior tag

Aki EU-s accountra regisztrálta a kódot, azoknak már megy ki a mail, 3db PSN kódot küldenek.

(#311) killer095


killer095
őstag

Nem akarok tudatlannak tünni,de ugye "előrendeltem a pc verziót" amazonról kaptam is kódot amit beregeltem gondolom majd kiküldik idővel a béta kulcsot.
Na most hogyan tudom a rendelést visszamondani mert az order fülnél semmi nincs.
Meg akartam csinálni ezt ps4re is de igy nem merem mert nehogymár nekem majd kipostázzák meg levonják a kártyámról a moneyt.

ORIGIN/Battlelog: IDaVe_CQCI , PSN: DaVe095hun

(#312) Def26


Def26
félisten

Lassan beszámolok milyen. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#313) freestailo válasza killer095 (#311) üzenetére


freestailo
őstag

pc-s vagyok én is. belépsz az amazon accodba, majd ott az orders-nél látod hogy elő van rendelve, és valami cancel order lesz.

(#314) konikan


konikan
aktív tag

Üdv!

Kaptam kódot én is Ps4-re, és azon kívül 2db "friend token" kódom is van. Valaki homályosítson fel kérem, hogy gond-e, ha ide kiírom a kódokat? Ha nem akkor azt a 2db-t megosztanám.

Def26 ;)

[ Szerkesztve ]

"-De engem szeretnek!" ..."-Az nem feltétel"

(#315) oriic válasza konikan (#314) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Jöhet ide is, de PS4 topikot többen olvassák, dobhatod oda is. Köszönjük szépen.

Live-Die-Respawn

(#316) konikan válasza oriic (#315) üzenetére


konikan
aktív tag

Köszönöm, akkor Ps4 topicba bedobom :)

"-De engem szeretnek!" ..."-Az nem feltétel"

(#317) killer095 válasza freestailo (#313) üzenetére


killer095
őstag

Beléptem és nincs ott semmi viszont emailbe meg jött hogy előrendeltem.. :F

ORIGIN/Battlelog: IDaVe_CQCI , PSN: DaVe095hun

(#318) killer095


killer095
őstag

Kipróbáltam ps4 és alig várom hogy pcre is jöjjön (előtöltés lesz mert ez esetben hamarabb kéne jönnie a kódnak :F )
Viszont ps4 néha laggol valamint olyan mintha fps lag is lenne néhanapján, de meglepően jól teljesítettem benne ahozz képest hogy még csak 3 hete van ps4em .

ORIGIN/Battlelog: IDaVe_CQCI , PSN: DaVe095hun

(#319) HaZsolt


HaZsolt
őstag

Aki már bétázik annak mi a véleménye eddig a játékról? AW-tól sokban különbözik?

(#320) k4rL^ válasza HaZsolt (#319) üzenetére


k4rL^
senior tag

Nekem jópár óra játék után, lvl20 vagyok jelenleg, nagyon tetszik a játék.

Cod AW-töl sokkal jobb, lassabb, nincs ugra bugra, nem büntet annyira, ha ADS-t használd és próbálsz taktikusabban játszani. Falon futás annyira nem számottevö és ha ugrálsz inkább büntet a játék, nem úgy, mint AW-nál.

Pályadizájn jó, spawn kill max 3-4 szer fordult elö, akkor akikkel egy partyban játszottam lerakott kétszer egymás mögé mind a 4ünket, ezt leszámítva nem löttek állandóan hátba, mint AW-ban.

Hit detection és TTK szerintem jó, kicsit lassabb talán lehetne, de nem sokkal rosszabb, mint Black Ops 2-ben.
Laggal nem nagyon találkoztam, viszont 3szor is crashelt a játék a Hunted pályán, mikor pont vége lett.

[ Szerkesztve ]

(#321) Chereiose


Chereiose
addikt

Bétában hány map elérhető?

(#322) wjbhbdux válasza Chereiose (#321) üzenetére


wjbhbdux
veterán

3

/s

(#323) PsycHo88


PsycHo88
senior tag

Pc lehet már bétával játszani ?

Amit most gondolsz, holnapi életedet formálja. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#324) bobooo válasza k4rL^ (#320) üzenetére


bobooo
addikt

Dedikált szerverek vannak ps4-en. De lehet csak a beta idejeben

(#325) oriic válasza PsycHo88 (#323) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem, majd jövő héten.

Live-Die-Respawn

(#326) Chereiose válasza bobooo (#324) üzenetére


Chereiose
addikt

PC-n gondolom lobbys laggos fos lesz, mint az elmúlt pár évben...

(#327) gyuribácsi88 válasza bobooo (#324) üzenetére

Semmilyen dedikált szerver nincs, úgy laggol a játék hogy az valami gusztustalan, (500-as digi netem van még mielőtt...) bárkivel játszottam tegnap, mindenki anyázott a lag miatt. Ez még mindig p2p :U

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#328) bobooo válasza gyuribácsi88 (#327) üzenetére


bobooo
addikt

De, dedikált:) de mivel legközelebbi szeró is Franciaországban vagy Hollandiában lehet ezért nem kell nagy változásra számítani :)

https://www.youtube.com/watch?v=_rOW9jTgudg

Szorry a linkért csak mobilneten vagyok es safariból bugos a fórum linkelés.

(#329) gyuribácsi88 válasza bobooo (#328) üzenetére

Akkor az hogy lehet, hogy ma 3x is volt olyan hogy, kiléptem a játékból, de még mielőtt kiléptetett volna, kiírta hogy host migration? Ha dedikált szerverek vannak, akkor miért is voltam én a host abban a lobby-ban?

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#330) wjbhbdux válasza gyuribácsi88 (#329) üzenetére


wjbhbdux
veterán

valoszinuleg korlatolt a kapacitas, pc-n is csak a ranked lesz dedikalt a sima pub nem

/s

(#331) k4rL^ válasza gyuribácsi88 (#329) üzenetére


k4rL^
senior tag

Hibrid megoldást használnak, mint eddig is, szóval EUban nem sok esély van, hogy dedikált szerverre rak be amúgy sem.

(#332) konikan


konikan
aktív tag

Nem esett le az állam tőle. Advanced Warfare-hoz képest visszalépés a kevesebb exomentes mozgás, ami nem rossz dolog, csak személy szerint én megszoktam az ugra-bugra gyors mozgást, de nem bánom, hogy ez most lassabb lett. Ami a gondom, hogy nem látom azt az innovációt és tartalmat mögötte amiért nekem "huszonakárhány" ezer konvertibilis Magyar forintot ebbe bele kellene fektetni.

"-De engem szeretnek!" ..."-Az nem feltétel"

(#333) laceszgamer válasza konikan (#332) üzenetére


laceszgamer
addikt

Én tökéletesen elégedett elnnék azzal ha csak tudnám előre hogy megmarad a következő részig a játékostábor PC-n is. :D

Sajna semmi értelmes multi lövölde nincs a CS:GO-n kivül, de azért valjuk be a CS inkább " komolyabb " műfaj, mint az just for fun lövöldözésre hangolt CoD.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#334) k4rL^


k4rL^
senior tag

Holnaptól kiegészül a béta:
- lvl28 cap megemelve lvl34-re
- Stronghold (havas) pálya
- Uplink game mode

Magyar idő szerint várhatóan este 7kor aktiválják.

[ Szerkesztve ]

(#335) wjbhbdux válasza k4rL^ (#334) üzenetére


wjbhbdux
veterán

mennyiber kerül a DLC? :DDD

/s

(#336) ImpersonatoR

Arra leszek kivancsi, hogy pc n ugyanakkora hulladek lesz e az egergyorsitas mint ghost es aw ben volt megjeleneskor. Ps4 en egyebkent tetszik jot lehet lovoldozni vele. Konnyed szorakozasra jo. De elmennek a francba hogy nincsenek public dedikalt szerverek. Pedig mindig megigerik csak valahogy elmarad.

(#337) k4rL^ válasza wjbhbdux (#335) üzenetére


k4rL^
senior tag

Semmibe, csak legyen elég Xanax otthon, ma már engem is elért ez az állandó lagg. :D

[ Szerkesztve ]

(#338) Chereiose válasza ImpersonatoR (#336) üzenetére


Chereiose
addikt

Én szeretném megvenni, de mivel egyelőre csak PC-m van arra nem merem lobbys laggos meccsek miatt...Meg ki tudja hogyan optimalizálják most konzolról...
Ha valakinek van béta kulcsa pc-re és nem kell neki az szóljon :D

[ Szerkesztve ]

(#339) oriic válasza k4rL^ (#334) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Uplinket játszák egyáltalán? :D Én sose szerettem.

Live-Die-Respawn

(#340) k4rL^ válasza oriic (#339) üzenetére


k4rL^
senior tag

Majd késöbb kiderül, de nem fogják azt se olyan sokan. TDM, Domination, Hardpoint a 3 legtöbbet játszott mód a bétában.
Viszont a Demolition jó, hogy visszakerült.

(#341) xrace77


xrace77
tag

(#342) DokiBaxxi válasza xrace77 (#341) üzenetére


DokiBaxxi
őstag

Na hát ezeket hallgatni is rossz... Miért nem olyanokat ültetnek live-ba, akik értenek is a játékhoz? :W

"-Wanna hear a limerick? Lambert, Lambert - what a prick." "-Not bad."

(#343) oriic válasza DokiBaxxi (#342) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

:DDD Degonosz. Hadd játszanak!

Live-Die-Respawn

(#344) gyuribácsi88 válasza oriic (#343) üzenetére

Az egyik játszani nem tud, a másik a játékot nem ismeri. :DDD

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#345) PsycHo88


PsycHo88
senior tag

Áá :W A csaj ki készített

Amit most gondolsz, holnapi életedet formálja. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#346) oriic válasza PsycHo88 (#345) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

ÉN nem mondok semmit rájuk, mert én sem vagyok jobb, sőt, de ennél hangosan felröhögtem:

"Ha megállsz, meghalsz. Ha nem állsz meg akkor is."

:DDD

Live-Die-Respawn

(#347) killer095


killer095
őstag

Nem tudom ti hogy vagytok vele denekem olyan mintha néha akadna a játék lövök és meghalok mert beszaggatt.
Valamint rálövök a gyerekre féltárat 5-6 hitmarkert kapok megfordul és kb 2 golyóba elesem?_?
Pedig 30-50 pingem van.
Csak én tapasztalom ezt? Remélem a pcs verzió valamint a TELJES játék nem lesz ilyen mert ez gázos...

ORIGIN/Battlelog: IDaVe_CQCI , PSN: DaVe095hun

(#348) wwenigma válasza killer095 (#347) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Ez a lagcomp. Ezt is a konzol miatt kapjuk majd ajandekba PC-re is... BO2-nel másfél évbe telt amig nagyjabol szénnépatchelték hogy jo legyen...Nincs koze az aktualis pingedhez, sőt akkor buntet amikor neked retkes jó neted van.

Orulok hogy most konzolon is szivatja a népet, had szokják csak... [link] mert minek a dedikalt szero, megoldjuk lagcomppal...ugyemilyenkorrekt? Remeljuk PC-re valoban lesz dediszeró, bérelhető, egyebkent csak kamu az egesz, only p2p...

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#349) killer095 válasza wwenigma (#348) üzenetére


killer095
őstag

Olyan kéne bele mint black ops 1 volt rendes szerver browser nem ez a fos lobby.
Ha bétába lobbylesz elis felejthetjük a dediszerókat.

ORIGIN/Battlelog: IDaVe_CQCI , PSN: DaVe095hun

(#350) k-adi válasza gyuribácsi88 (#344) üzenetére


k-adi
nagyúr

:D :D legjobb kombináció

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.