Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-11-05 10:48:26

LOGOUT.hu

Call of Duty: Black Ops III

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1401) Tomko78


Tomko78
őstag

Dolgozik a gép rendesen 1080p highon ;]

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#1402) AAntii válasza laceszgamer (#186) üzenetére


AAntii
őstag

Kecskeméten délben még a boltba sem érkezett meg a játék, és a te kocka gyökér pillantások közepette azt a tájékoztatást kaptam, hogy majd valamikor 3-4 óra körül fog megjönni. Hogy most írnak e valahol vagy nem, hogy mikor jön, azt nem tudom. A héten kb. ma lett volna lehetőségem játszani, így kicsit rosszul esett, hogy a világ végéről a futár hamarabb kihozta volna egy másik cégtől, mint a boltba magába, arról nem is beszélve, hogy plusz egy kör. Az első résznél még ifjúkoromban 10:05-kor, nyitás után 5 perccel már tíz ember megvette a játékot és akkor érdekes mód nem csodálkoztak, hogy a megjelenés napján az ember nyitás után két órával már szeretné megvenni a játékot.

"Az amatőrnek ihlet, a profinak előleg kell."

(#1403) melega


melega
őstag

A multi a lényeg. Az előző részének a Black Ops 2 nek viszont kicsit darabos, de jó sztorija volt.

Jó nem azért vesz az ember Call of Dutyt hogy komoly sztorit játszon végig.
5-6 óra latt végigtolható volt minden Call of Duty játékban a sztori mód.
Kilőni viszont soha nem fogják a single player módot szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#1404) Télapó_ válasza birorichard (#1400) üzenetére


Télapó_
tag

Megrendeltem tegnap délután a konzolok szervizéből, de nem jött meg és azt mondták, hogy nem is fog ma megjönni.A boltba meg az van kiírva, hogy a megjelenés napján hozzák.Szóval átvertek ezért nem is veszem át.

Honnan lehet kódot venni?

Üdv.

(#1405) Maestr0


Maestr0
tag

Mindig vesztes csapatba kerülök, ellenfélnél a 30+ leveles több emberes partyk, hozzám meg a 1-10 közötti kezdők jönnek, én magam is n00b vagyok, pont nem erre lenne szükségem :D

Egyelőre 270 killnél,1.05 KD-nál járok. Lesz az még jobb is.

(#1406) LackoMester válasza Télapó_ (#1399) üzenetére


LackoMester
addikt

Lehet, de kicsit felmentek az árak.
Én a CdKeys- től vettem, de még olcsóbban. :K

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#1407) juve600 válasza Télapó_ (#1404) üzenetére


juve600
nagyúr

(#1408) freestailo


freestailo
őstag

vettem egy dobozos poszteres nuketown-os verziót, kibontom, erre 6 lemez WTF...

megoldhatták volna kulturáltabban is...

(#1409) bigbadforty


bigbadforty
tag

Jelentem a játék játszhatatlan PC-n, lefagy, kidob, a gép összeomlik, egyelőre használhatatlan. :R

(#1410) Ditoo0225 válasza bigbadforty (#1409) üzenetére


Ditoo0225
aktív tag

Nekem hiba nélkül ment Pc-n, semmi lagg semmi fagyás nem volt. Szerintem nálad lesz a hiba nem a játékban :)

(#1411) wjbhbdux válasza bigbadforty (#1409) üzenetére


wjbhbdux
veterán

(#1412) Télapó_ válasza LackoMester (#1406) üzenetére


Télapó_
tag

Köszönöm szépen mindenkinek a segítséget.

Üdv.

(#1413) bigbadforty válasza wjbhbdux (#1411) üzenetére


bigbadforty
tag

Ez semmire se jó, a játék ameddig fut stabil, nem lenne baj, csak összeomlik.

(#1414) LackoMester válasza bigbadforty (#1413) üzenetére


LackoMester
addikt

Nem volt véletlenül letöltve még korábbról a BETA verzió? Ha igen és nem törölted ( a Steam mappából ) akkor tedd meg. :K

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#1415) FullGas


FullGas
aktív tag

Srácok felraktam, kipróbáltam!
Nálam i5 + 8GB ram + GTX970 kombó van, mindent maxra raktam kivéve az anti analisingot(FXAA hagytam), így megvan folyamatosan a 90-120 FPS
Kampányban viszont néha brutálisan beakad, szóval van még mit csiszolni rajta.
A grafikától picit többet vártam BO2 után nem esett le az állam :U
A többit meg még szoknom kell.

(#1416) birorichard válasza Télapó_ (#1404) üzenetére


birorichard
őstag

Én az 576-ban foglaltam le tegnap, küldték is az sms-t délután, hogy mától számítva 3 napig átvehető, velük szerintem érdemes próbálkozni, amúgy pl itt ha csak a kód kell.

[ Szerkesztve ]

(#1417) killer095


killer095
őstag

Egy kör TDM után ezt dobta :W

ORIGIN/Battlelog: IDaVe_CQCI , PSN: DaVe095hun

(#1418) Ditoo0225 válasza birorichard (#1416) üzenetére


Ditoo0225
aktív tag

A G2A-val vigyázni kell, mert kedves állambácsi jóvoltából 27% Áfa rámegy még a feltüntetett árra. Illetve én 3szor rendeltem onnan abból 2szer nem jött meg a kód, de ez már szubjektív :)

(#1419) Ditoo0225 válasza killer095 (#1417) üzenetére


Ditoo0225
aktív tag

Nekem ez a console el se indul :D

(#1420) AAntii válasza birorichard (#1416) üzenetére


AAntii
őstag

Kecskeméten még sehol semmi, szerintem legjobb esetben holnap lesz ebből valami, a mai nyitva tartásból hátralévő egy órában nem hiszem, hogy megjön.

@Ditoo0225: A listában már nem is országnevet kerestem, hanem a legnagyobb számot, mikor a 27-et megláttam megnyugodtam, hogy nem felejtettek el minket :C

[ Szerkesztve ]

"Az amatőrnek ihlet, a profinak előleg kell."

(#1421) 4264adam válasza Ditoo0225 (#1418) üzenetére


4264adam
veterán

Mit akarsz 27% ÁFA-val? :O Ez sima pay pal fizetés majd kódban jövő e-mail. Semmi köze az államhoz.

(#1422) Con Troll válasza Maestr0 (#1405) üzenetére


Con Troll
senior tag

Psen is ez a helyzet, hozzam bedobalja az 1-5-max 8as ranguakat akik jo esetben lonek egy 0.5os K/D-t kor vegere, ellencsapat meg legalabb 4, 30+os rangu gyerek...egyedul keves vagyok ehhez :D

(#1423) Ditoo0225 válasza 4264adam (#1421) üzenetére


Ditoo0225
aktív tag

Ha Paypal akkor nem azt elfelejtettem bocs . De olvass utána kicsit, mert ha kártyával rendelsz valóban van 27 % Áfa ezen is :)

[ Szerkesztve ]

(#1424) RunnyJuggler válasza Con Troll (#1422) üzenetére


RunnyJuggler
aktív tag

Én is csak néztem, hogy kör végére 22/23 stattal én vagyok magasan az első a csapatomban. Felállás a következő volt: én vagyok 9-es, velem volt két egyes szintű meg egy hatos, ellenem csak 20 felettiek. :D

Egyébként kinek melyik fegyver jött be eddig azok közül, amiket megkapunk viszonylag az elején?
Ez a kn-44 nem rossz, csak nagyon széthord, csak burstükben tudok vele célon tartani.

(#1425) 4264adam válasza Ditoo0225 (#1423) üzenetére


4264adam
veterán

Ha lehetséges semmit nem rendelek kártyával. Pay pal-on ha nincs elég összeg le vonja a kártyáról, de a webshop csak annyit kap meg semmi kártya adatot nem kell bírni a Market-re. Illetve nem a bank középárfolyamával számol ahol akár 6ft is lehet az eltérés pl: 285 pay pal, 291 otp

(#1426) Télapó_ válasza juve600 (#1407) üzenetére


Télapó_
tag

Köszönöm már szedem is lefelé korrekt volt a srác.

Üdv.

(#1427) Laraxior


Laraxior
titán

REETGP41GVBXY

Dupla XP kód Monsterből.

Használja egeszseggel a leggyorsabb :))

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#1428) birorichard válasza Ditoo0225 (#1418) üzenetére


birorichard
őstag

Nekem eddig nem volt rossz tapasztalatom velük, próbálok mindig a legrégebbi/legtöbb pozitív visszajelzéssel rendelkezőtől venni kulcsot.

Amúgy megnéztem, ki lehet választani, értelemszerűen EU-n kívül 0% adó, Magyarországról pl. 27% - önbevalláson alapul... Na de ennyit is erről, ebbe itt ne folyjunk bele.

[ Szerkesztve ]

(#1429) Ditoo0225 válasza 4264adam (#1425) üzenetére


Ditoo0225
aktív tag

Vannak már azért direkt erre a célra kitalált kártyák én pl olyat használok eddig hibamentesen. De ilyen esetekre igazad van, jobb a PayPal :)

(#1430) Ditoo0225 válasza birorichard (#1428) üzenetére


Ditoo0225
aktív tag

Igen ezért írtam, hogy ez már szubjektív dolog. Én így jártam de lehet más nem fog. Minden esetre azóta mindent vagy Steamen vagy Magyarországi shopbol veszek :)

(#1431) Maestr0


Maestr0
tag

Ilyen team balance-ok vannak.Enemy 1. helyezett AW-ban is nagyon jó volt, a második helyezett meg all time career 6. PC-n :p Nem túl élvezetes, enemynél első 3-nak folyamatosan volt lightning strike-ja, cerberusa, meg az a guruló hordó vagy mi fene, az a RAPS?:D

[ Szerkesztve ]

(#1432) birorichard válasza Maestr0 (#1431) üzenetére


birorichard
őstag

Ijj, az igen, meg kell szokni.

Légyszi nézd már meg, ha meg tudod, hogy multiban milyen a teljesítmény osztottképernyő módban. Bocs, hogy mindenkit ezzel zsibbasztok, de tényleg érdekelne.

(#1433) Télapó_


Télapó_
tag

40 perc alatt lejött a steam-ről.
Ez nem is rossz. :C

Üdv.

(#1434) RunnyJuggler válasza Maestr0 (#1431) üzenetére


RunnyJuggler
aktív tag

Az a guruló vacak nagyon idétlen. De bírom :D

(#1435) k-adi válasza Maestr0 (#1431) üzenetére


k-adi
nagyúr

Az a guroló hordó egy R.A.P.S. (Robotic Anti-Personnel Sentry) scorestreak amihez jelenleg 1275 pont kell és miután a heli ledobja a pálya 2 részére akkor elkezdi üldözni az ellenséget és ha elég közel ér valakihez akkor felrobban.

Lényegében ugyanaz, mintha kutyák üldöznének, csak jobb, de ezt meg lehet hackelni, illetve van colleteral damage is, azaz ha jókor robban fel akkor akár 1 hordó több ellenfelet is megölhet a robbanás által, míg a kutya ugye egyszerre csak 1 ellenségre tudott ráugrani.

(#1436) Maestr0 válasza birorichard (#1432) üzenetére


Maestr0
tag

nincs controllerem, anélkül ki tudom próbálni?
Am van 2 monitoros opció is 1 géppel.

Mi az a cryptokey, hogyan gyűlik? Elvileg azzal vehetsz supply dropot.

[ Szerkesztve ]

(#1437) Tomko78


Tomko78
őstag

Legújabb cod neve ;] Call of Duty Goat

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#1438) RunnyJuggler


RunnyJuggler
aktív tag

Ráraktam a hangtompítót a kn-44-re, és így már egész fasza fegyver lett belőle. Semmi recoil, és full pontos lett tőle :D

(#1439) Ditoo0225 válasza RunnyJuggler (#1438) üzenetére


Ditoo0225
aktív tag

Pedig a hangtompító pont ellenkezőleg szokott hatni a fegyverek viselkedésére. De köszi a tippet akkor majd rápakolom én is :D

(#1440) barack1997 válasza RunnyJuggler (#1438) üzenetére


barack1997
senior tag

Nekem is hamarosan feloldódik, elég jó fegyver egyébként :))

(#1441) birorichard válasza Maestr0 (#1436) üzenetére


birorichard
őstag

Akkor sajnos nem, minimum egy kontroller kell hozzá. :/ Azt megnéznéd még légyszi, h a lehetőséget felajánlja online lobby-nál is (jobb fent)?

(#1442) G viktor válasza birorichard (#1441) üzenetére


G viktor
tag

Működik a split screen :)

(#1443) Maestr0 válasza birorichard (#1441) üzenetére


Maestr0
tag

Igen, ott próbáltam multiplayer lobbyban.

Ne aggódjatok, ha vkinek 1 óra az update, van akinek 1 év :D [link]

[ Szerkesztve ]

(#1444) RazoR


RazoR
veterán

Elég jól optimalizálták a játékot, viszont durva hogy simán belekarcol néha a 4Gb Vram-ba és a 8Gb ram-ba!

(#1445) Con Troll válasza Maestr0 (#1443) üzenetére


Con Troll
senior tag

Van itt olyan, aki PS4-en jatszik account megosztassal?

(#1446) Pocok9b válasza RazoR (#1444) üzenetére


Pocok9b
aktív tag

Nekem 6GB Vram-ba is beleharap, írtam is már. :B ;)

Tel/Viber/WhatsApp: +36703228077

(#1447) Télapó_


Télapó_
tag

Nem tudja valaki, mit kellene beállítanom, hogy legyen hang a játékban?
Fejesem: HyperX Cloud II
Mindenhol van hang csak a játékban nincs.

Üdv.

(#1448) RazoR válasza Pocok9b (#1446) üzenetére


RazoR
veterán

Most települt csak fel és gyorsan belenéztem a multiba és a single-be. Viszont megy fullon 70+ fps-el amin meglepődtem! :Y

(#1449) birorichard


birorichard
őstag

(#1442) G viktor, (#1443) Maestr0: Köszönöm szépen! :R

(#1450) Ditoo0225


Ditoo0225
aktív tag

Call of Duty: Black Ops III magyar közösség Teamspeak szervere: ts1.clans.hu:10276

Ízlelgette már valaki ? :) :D Holnap fent leszek, aki társulna jöjjön fel délelőtt. Szerintem 10 körül már leszek délig kb :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.