Hirdetés

2024. május 18., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 15:40:27

LOGOUT.hu

A Call of Duty sorozat a második világháború után ősszel már a jelenben folytatódik. A Call of Duty 4: Modern Warfare-ben egy amerikai tengerészgyalogost vagy angol S.A.S. katonát irányíthatunk. Több mint hetven valós fegyver másával találkozhatunk majd, pisztolytól kezdve lézeres célzóval ellátott fegyveren és távcsöves puskán keresztül M-249 SAW gépfegyverig. Ha szorult helyzetbe kerülünk, légi támogatást is kérhetünk, taktikai helikopterektől choppereken keresztül vadászgépekig.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10101) kisa8800 válasza gyiku (#10099) üzenetére


kisa8800
tag

Csak te nem látod :D
Sirandrish:Explolerrel is látszanak a képek

[ Szerkesztve ]

Úgy szeretnék meghalni, mint a nagyapám:álmában, csendesen, gondtalanul, nem pedig ordítva, sikoltozva, pánikba mint az utasai.

(#10102) Sirandrish válasza kisa8800 (#10101) üzenetére


Sirandrish
legenda

Kisa nincs kedved jönni a szerora? ugy játszanék egy picit de üres:(

Régen mikrmás forumra jártam az volt aprobléma hgy ha firefoxxal rakták be a képet akkor az explorer nem látta...vagy a direkt linkeket azthiszem..

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10103) gyiku válasza Sirandrish (#10100) üzenetére


gyiku
nagyúr

ie, de akkor a hiba nalam van :D

hüllő

(#10104) Sirandrish válasza gyiku (#10103) üzenetére


Sirandrish
legenda

az tuti:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10105) kisa8800 válasza Sirandrish (#10102) üzenetére


kisa8800
tag

Nem tudsz rávenni hogy én 1 az 1-be menyek veled :D

Úgy szeretnék meghalni, mint a nagyapám:álmában, csendesen, gondtalanul, nem pedig ordítva, sikoltozva, pánikba mint az utasai.

(#10106) Sirandrish válasza kisa8800 (#10105) üzenetére


Sirandrish
legenda

gyere már egy picit:)
gyere ts-re is:)

nyomunk only KP-t abba nem vagyok jo:)

már várlak TS-en :U

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10107) gabx76 válasza gyiku (#10095) üzenetére


gabx76
senior tag

Kb ezt akartam megfogalmazni én is, csak félreérthető voltam. (reggel ugye...)

(#10108) gyiku válasza gabx76 (#10107) üzenetére


gyiku
nagyúr

en ertettem :)

hüllő

(#10109) dzsóbácsi válasza Atomgeszi (#10077) üzenetére


dzsóbácsi
aktív tag

:U oksa..de havernak így nem működött.. :U

(#10110) Neró válasza Sirandrish (#10100) üzenetére


Neró
őstag

Igen nekem is Explorer van és még is látom tisztán és fényesen. :)

| www.diablohungary.hu

(#10111) Sn00k


Sn00k
veterán

Meg lehet már venni? Mennyit kérnek érte?

Kicsit le vagyok maradva.... Most néztem csak róla videót, de nagyon ütős kis game :d

[ Szerkesztve ]

3njoy the Lif3

(#10112) Neró válasza Sn00k (#10111) üzenetére


Neró
őstag

Ha a Cod 4 re gondolsz akkor igen.[link]

[ Szerkesztve ]

| www.diablohungary.hu

(#10113) Sn00k válasza Neró (#10112) üzenetére


Sn00k
veterán

Nem is vészes az ára...

Azt hittem lesz vagy 15 k :d

Be kéne szerezni.... :D

3njoy the Lif3

(#10114) Neró válasza Sn00k (#10113) üzenetére


Neró
őstag

Igen nem annyira vészes én is csodálkoztam rajta mert amiket ismerek játékokat
persze eredetiben meghaladják a 10k-t is. :)
Csak az a gond,hogy egyenlőre csak interneten lehet megrendelni.Legalábbis én még boltban nem láttam cod 4-et.. :)

| www.diablohungary.hu

(#10115) pilóta válasza Neró (#10114) üzenetére


pilóta
nagyúr

Hát pedig az összes boltban megvehető, ahol árulnak játékprogramokat...

Aki él és nem boldog, az téved!

(#10116) Sirandrish válasza Neró (#10114) üzenetére


Sirandrish
legenda

hát ahonnan megrendeled azoknak a 90%a bolt:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10117) SzalaiG válasza Atomgeszi (#10066) üzenetére


SzalaiG
addikt

Sajna nem tudom melyik az. Elindul a video, h csernobil, meghogy 15 évvel ezelőtt, de nem tudok mást. A keresőben nem találtamn meg ezt a gege71.hu hozzászólást.

Most akkor hogyan?

(#10118) gyiku válasza SzalaiG (#10117) üzenetére


gyiku
nagyúr

a palya melyik reszenel akadtal el?

hüllő

(#10119) gyiku válasza SzalaiG (#10011) üzenetére


gyiku
nagyúr

nem arra var, hogy lelodd a baloldali foszert? nem a toba dobalnak hullakat?

[ Szerkesztve ]

hüllő

(#10120) Atomgeszi válasza SzalaiG (#10117) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Lap legalja. Pedig itt van.

(#10121) gyiku válasza Atomgeszi (#10120) üzenetére


gyiku
nagyúr

gy.k.: [link] :D

hüllő

(#10122) Atomgeszi


Atomgeszi
veterán

Vettem másik mikrofont. Most végre jó lesz a TS! :DD

(#10123) Sirandrish válasza Atomgeszi (#10122) üzenetére


Sirandrish
legenda

de a szerver üres:(:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10124) mr.saint válasza BandiHUN (#10068) üzenetére


mr.saint
tag

Köszönöm! Az illetékesnek átadtam a tippeket!

(#10125) ent válasza Napster (#10086) üzenetére


ent
őstag

Ez az oldal úgy működik mint cod1 nél? Volt kint az sg.hu n ilyen monitoring progi, ami akutan mutatta mennyien vannak rajta és milyen map...

WEBOLDAL, WEBÁRUHÁZ, ADS ►► www.redesignteam.hu ◄◄ (Profizmus és az alacsony ár találkozása!)

(#10126) Neró válasza Sirandrish (#10116) üzenetére


Neró
őstag

Úgy értettem,hogy én csak online boltokban láttam.

| www.diablohungary.hu

(#10127) pilóta válasza Neró (#10126) üzenetére


pilóta
nagyúr

Akkor menj be egy médeamárktba, egy 567-ba, egy tescoba vagy egy corába, mindegyikben kapsz...
(max akkor nem, ha már elfogyott, mert olyan régóta kapható...)

[ Szerkesztve ]

Aki él és nem boldog, az téved!

(#10128) Neró válasza pilóta (#10127) üzenetére


Neró
őstag

Tescoban nem találtam de megnézem a többibe.

| www.diablohungary.hu

(#10129) ent


ent
őstag

Cod4 támogatja az X-fi-t vagy az EAX-ot? :B

WEBOLDAL, WEBÁRUHÁZ, ADS ►► www.redesignteam.hu ◄◄ (Profizmus és az alacsony ár találkozása!)

(#10130) mr.saint


mr.saint
tag

Na látom tényleg hétfőn még a fű se nöl! :DD

(#10131) Montgomery88


Montgomery88
csendes tag

Hali mindenki!

Olyan kérdésem lenne, hogy 7300 GT-n van esélyem arra hogy normálisan fusson 1024*768-ba? Mert jelenleg egy AGP-s x1950 pro-m van de most váltok PCI-E-s alaplapra... magyarul full rendszer csere. És úgy terveztem, hogy veszek egy 7300 GT-t és nyáron ha minden jól megy egy 8800-asat (hogy mi jön a számok utána majd a nyári fizum szabja meg :DDD )
Jó azt gondolom, hogy nem lesz olyan mint x1950-el, de hogy még élvezhető lesz-e a grafika . Remélem van valaki akinek 7300-asa és tud nekem információval szolgálni.:B

[ Szerkesztve ]

(#10132) gyiku


gyiku
nagyúr

pb szivat mostanaban, 2 perc utan kivag. frissitettem is, nincs otletem :(

hüllő

(#10133) ent válasza gyiku (#10132) üzenetére


ent
őstag

Milyen üzivel? kopizd be...

WEBOLDAL, WEBÁRUHÁZ, ADS ►► www.redesignteam.hu ◄◄ (Profizmus és az alacsony ár találkozása!)

(#10134) gyiku válasza ent (#10133) üzenetére


gyiku
nagyúr

van tobb is, ez az egyik

hüllő

(#10135) fpeter07 válasza gyiku (#10134) üzenetére


fpeter07
veterán

cod2 totyikba már olvastam, nézz utánna

(#10136) gyiku


gyiku
nagyúr

masik

hüllő

(#10137) hakos1987


hakos1987
őstag

Hali!

van egy olyan gondom gondom, hogy vista alatt felrakom a gémet, és a single player rész simán indul, de mp része nem, mert kiírja hogy hibát okozott és leállt....
mi lehet a baja?

pls segítsetek!

előre is köszi!

Bolygónk 3 alapeleme: föld, víz levegő... vízzel és levegővel a hülye is tud hűtést építeni, de próbáltátok már földdel?! :)

(#10138) gyiku válasza hakos1987 (#10137) üzenetére


gyiku
nagyúr

nezd meg legelso hozzaszolast :U

hüllő

(#10139) hakos1987


hakos1987
őstag

ott le van írva, hogy engedélyezzem az analóg mix-et.... de ha nekem nincs olyan?

Bolygónk 3 alapeleme: föld, víz levegő... vízzel és levegővel a hülye is tud hűtést építeni, de próbáltátok már földdel?! :)

(#10140) gyiku válasza hakos1987 (#10139) üzenetére


gyiku
nagyúr

nevezd at mssmp3.asi-t bakra

hüllő

(#10141) hakos1987


hakos1987
őstag

megtettem, de ugyan az a hibája....:(

Bolygónk 3 alapeleme: föld, víz levegő... vízzel és levegővel a hülye is tud hűtést építeni, de próbáltátok már földdel?! :)

(#10142) Napster válasza gyiku (#10134) üzenetére


Napster
tag

feladatkezelő:
PnkBstrA.exe !!
illetve PnkBstrB.exe
nézd meg ezek futnak e ... mert enélkül nem megy a PB a cod ban ! és a tűzfalon is át kell őket engedni !!!

...N@PsTeR***

(#10143) hakos1987


hakos1987
őstag

pnkbstra van csak a feladatkezelőben....

[ Szerkesztve ]

Bolygónk 3 alapeleme: föld, víz levegő... vízzel és levegővel a hülye is tud hűtést építeni, de próbáltátok már földdel?! :)

(#10144) Sirandrish


Sirandrish
legenda

nah most mentem volna játszani erre olyan pingem van hogy be se enged:(

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10145) SzalaiG válasza Atomgeszi (#10120) üzenetére


SzalaiG
addikt

Ok. Köszönöm. :)

(#10146) gyiku


gyiku
nagyúr

itt latszik, hogy tuzfalon ki van engedve, viszont futo cod4 mellett feladatkezeloben nem megy se A se B :(

[ Szerkesztve ]

hüllő

(#10147) Napster válasza gyiku (#10146) üzenetére


Napster
tag

Az egész azzal kezdődött hogy kiadták a Windows Vistát ami ugyebár új biztonsági megoldásokat hozott. A PB pedig ugyebár mindíg is kényes volt ha valamilyen jogot nem kapott meg a rendszertől futás közben. Ezér a fejlesztők azt a megoldást eszelték ki, hogy a PB-t egy Windows service komponensként implementálják a rendszerünkbe, így már nincs szükség arra hogy adminisztrátorként futtassuk a PB-vel felszerelt játékot (ez igaz a 2000/XP/Vista windowsok mindegyikére tehát elméletileg már nem kellene kapjunk "X O\S privileges" hibaüzit). Ez az új komponens az 1.5-ös kliens verziótól kezdve minden PB játék így működik (pl. cod2, bf2142, q3 stb.). Ha jobban megnézzük, akkor ennek valós jelét is látjuk, ugyanis a feladatkezelőben egy PnkBstrA.exe nevű program fut folyamatosan függetlenül attól hogy fut-e bármilyen játék. A gondok valahol itt kezdődnek, mivel ez még viszonylag egy új dolog és bizonyos szoftverek (pl. antivírus, tűzfal, vagy más biztonsági progik), amik nem tudnak mit kezdeni az új folyamatokkal és kernel driverekkel letilthatnak bizonyos funkciókat belőle, amire a pb azzal reagál hogy kirúg minket egy játékból. Ezért először senki ne lepődjön meg ha ezt a folyamatot látja futni, nem vírus (van hivatalos digitális aláírása). Ha valakit kirúg losing key packetsel az mindenképp frissítse a fent felsorolt programjait, drivereit, ha nem jön be akkor próbálja meg ezeket kikapcsolni, ha ezek után sem hajlandó működni a dolog akkor indíthat egy support ticketet a punkbuster.com oldalon, de itt szükséges az angol tudás.
Egyébként van egy program ami telepíti/törli a PunkBstrA modult, ez itt található

Nemtudom lehet ezzel is próbálkoztál már... de ha véleletlen nem, íme:

[http://www.evenbalance.com/downloads/pbsvc/pbsvc.exe]

[ Szerkesztve ]

...N@PsTeR***

(#10148) hakos1987


hakos1987
őstag

szal senkinek semmi ötlete mért nem indulhat?

Bolygónk 3 alapeleme: föld, víz levegő... vízzel és levegővel a hülye is tud hűtést építeni, de próbáltátok már földdel?! :)

(#10149) ent


ent
őstag

Na akkor a mindenki által titkolt finomság!
3nT perk-jei m4 silence alatt:
- Frag x3
- Stopping Power
- Dead Silence
- Stun Grenade

paxmacket=100

WEBOLDAL, WEBÁRUHÁZ, ADS ►► www.redesignteam.hu ◄◄ (Profizmus és az alacsony ár találkozása!)

(#10150) Sirandrish válasza ent (#10149) üzenetére


Sirandrish
legenda

ugyanezt használom de nekem gyenge a fegyo...:(

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.