Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-01-12 10:42:46

LOGOUT.hu

Ide írjátok meg a PROHARDVER! lapcsaládon tapasztalt hibákat! (Míg az ötleteket ide!)
⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️Beírás előtt próbáld meg ezt: ⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️
● Kapcsold ki a reklám/scriptszűrést oldalainkon
● Frissítsd le a böngésződet (és ellenőrizd, hogy támogatjuk-e a böngésződet!)
● Engedélyezd a böngészőben a sütik 3. féltől történő elfogadását és nyomonkövetést (így)
● Töröld a böngésződben a sütiket (prohardver.hu, mobilarena.hu, itcafe.hu, hardverapro.hu, logout.hu, gamepod.hu) és a helyben tárolt tartalmat
● Frissítsd az oldalt (CTRL+F5)
● Lépj ki, lépj be
Ha nem megy, akkor riportáld a szükséges adatokkal:
● pontos link a hiba helyéhez
● operációs rendszer és böngésző pontos típusa és verziója
● célszerűen screenshot (képernyőmentés) a hibáról
● a hiba rövid és jól érthető leírása

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23363) Viktor0610 válasza MontyCrew (#23362) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Amennyiben nem jelenik meg rendben a felhasználók adatlapja, az jó eséllyel a reklámblokkolód miatt van. Az utóbbi napokban többször felmerült a téma.
Legyetek szívesek az összefoglaló alapján a hiba jelentése előtt kikapcsolt reklám- és szkriptszűrővel is megnézni, jelentkezik-e a probléma!

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

Hozzászólások

(#19551) lezso6 válasza UserX (#19550) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Elnézést, folyamatban a hiba javítása...

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#19552) GTV


GTV
csendes tag

Tisztelt Adminok!

Kb 1 órája volt 2x is sikeres barion fizetésem mindkétszer ugyanarra a 6 db hirdetésre, az összeg levonva 2x is, de a hirdetések azóta is inaktívak.
Kérlek nézzétek rá, privátban küldök részletes tranzakció adatokat ha kell...

Ui.: Közben látom más is járt ma így, most már itt hagyom az üzenetet...

Köszönöm

[ Szerkesztve ]

ImportPC / info@importpc.hu / +36 70 420 9546

(#19553) lezso6 válasza GTV (#19552) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Kis türelmet kérünk, hamarosan működni fog minden, csak épp frissítés alatt van a rendszer.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#19554) UserX válasza lezso6 (#19551) üzenetére


UserX
őstag

Nagyon köszönöm előre is! :)

(#19555) lezso6 válasza UserX (#19554) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Közben megy már, mindenkinek aktiválva lettek a kifizetett szolgáltatásai! :K

Természetesen a szolgáltatás kezdete sosem a fizetés időpontja, hanem amikor aktiválásra kerül, szóval most nemrég indultak a 30 meg 60 napok, stb.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#19556) UserX válasza lezso6 (#19555) üzenetére


UserX
őstag

Igen, rendben, működik! Köszönöm!

(#19557) GTV válasza lezso6 (#19553) üzenetére


GTV
csendes tag

Köszi szépen, már jó :R

ImportPC / info@importpc.hu / +36 70 420 9546

(#19558) wouhn


wouhn
csendes tag

Kifizettem bankkártyával az előresorolást, közben elhasalt az oldalatok.
A hirdetés nincs kiemelve.

UPDATE: közben már jó. Köszi.

[ Szerkesztve ]

(#19559) dptrsk


dptrsk
addikt

Másnak is 504 Gateway Timeoutokat dobál ma a lapcsalád?

(#19560) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Már jó, megjavítva.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#19561) kakuk.tamas válasza dptrsk (#19559) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Igen…

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#19562) dO4harambe


dO4harambe
újonc

Emailcimvaltoztatas, @index.hu-rol mert muszaj. Na hat az nem megy. Uj jelszo keres, ha mar. Megjon az uj emailcimre. A belepes viszont nem sikerul vele. Ezt az uzit amugy telorol kuldon, ott mindennek ellenere megmaradt a session, nem rugott ki.
Nyilvan varok 30 majd 1440 percet is mint a 90-es evekben, hatha az ido segit, de ez azert eleg bena, na.

(#19563) Kalandor válasza dO4harambe (#19562) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA

Ha címet változtattál, akkor már nem az indexes címmel tudsz belépni, hanem az újjal, amire megváltoztattad. És a legfrissebb jelszóval amit kértél.

(#19564) Lackooo84 válasza lezso6 (#19560) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Francokat. Nálam tegnap óta (igazából rég óta de tegnap durván sokszor kaptam a hibakódot) ez megy, sőt ma csatlakozott hozzá a 500-as hibakód is. Ha véletlenül betölt az oldal, akkor baromi lassú minden. Most pl. a képfeltöltésre is hibákat dob. Digis vagyok google DNS-el.

The Truth is out there...

(#19565) lezso6 válasza Lackooo84 (#19564) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Már azóta is jó.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#19566) Lackooo84 válasza lezso6 (#19565) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Igen most, épp hogy megírtam az üzit valóban megszűnt a lassulás. Remélem így marad. :)

The Truth is out there...

(#19567) dO4harambe válasza Kalandor (#19563) üzenetére


dO4harambe
újonc

Na. Latod, pont az nem megy.

(#19568) lezso6 válasza dO4harambe (#19567) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Nyilván azért nem tudsz belépni, mert rosszul írod be az email címet vagy jelszót.

Ahogy nézem két reged is van, s nem a mostanira kérted az új jelszót, hanem a másikra, az pedig ki van léptetve, szóval nem értem a sessionös problémád.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#19569) dO4harambe válasza dO4harambe (#19567) üzenetére


dO4harambe
újonc

Most ott tartok hogy kaptam linket hogy akarom-e a regi emailemet. Akartam. Viszont sem a regi sem az uj emaillel, sem a regi sem az uj jelszoval (jelszokkal) nem enged be, de legalabb nem adja konnyen, mindenfele ekezetes lofaszt begepeltet, nem-e vagyok robot. Nem vagyok az. De boldog sem.

(#19570) dO4harambe válasza lezso6 (#19568) üzenetére


dO4harambe
újonc

Es hogy lehet egy tucatszor elgepelni a jelszot vagy emailt?

(#19572) Lackooo84


Lackooo84
nagyúr

Na hát akkor eddig tartott az 504 mentes időszak. :DDD

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#19573) #24845312


#24845312
törölt tag

A múltkori leállás óta nem megfelelően működik az oldal. Egyrészt ha rákattintok x helyre, kb 1 mp szünet után töltődik csak be az adott dolog, másrészt elég sűrűn jelenik meg a következő hibaüzenet is:
"Az szerver az oldal betöltése közben időtúllépést észlelt.A szerverek valószínűleg túlterheltek. Próbáld újra kicsit később."

Ez sajnos nem jobb lett, hanem rosszabb (a leállás előtti állapothoz képest).

(#19574) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Megtámadtak minket, rajta vagyok.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#19575) #46824192


#46824192
törölt tag

Kinek kell írni,hogy ezt a szerencsétlen vodkafon reklámot ne illesszék be az oldalba??

Android mobil chrome szét laggolja magát amikor ezt berakják.

Vagy adblock -al gyorsabban megoldódik a problémám?
Nem hiszem el hogy a vodka még itt is képes megsz**atni a júzert :C

(#19576) Kalandor válasza dO4harambe (#19569) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA

Szerintem a két felhasználód miatt van a kavarás, úgyhogy folytassuk privátban.

(#19577) Kalandor válasza #46824192 (#19575) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA

Sajnos az maradni fog.

(#19578) aprokaroka87 válasza #46824192 (#19575) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Probáld ki hogy be írod a cimsávba.

Chrome://flags

Majd keress rá arra hogy Android surface control, majd rakd disable állapotra, hátha segít.

Vagy használj más böngészőt :)

(#19579) #46824192 válasza Kalandor (#19577) üzenetére


#46824192
törölt tag

Akkor megoldom magam :F

De öszintén szólva a kedvelt és valamire való oldalakon nem szívesen blokkolok.

(#19580) #46824192 válasza aprokaroka87 (#19578) üzenetére


#46824192
törölt tag

Köszi! Megpróbálom ,illetve először elolvasom mi is akar ez lenni.

Ugye nem gondolod komolyan hogy egyetlen oldal, egyetlen elbaltázott reklámja miatt majd böngészőt cserélek ?! Főleg úgy hogy google ökoszisztémában élek én is és a vállalkozás is.

(#19581) csako válasza #46824192 (#19579) üzenetére


csako
veterán

A prémium tagság is megoldás.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#19582) #46824192 válasza csako (#19581) üzenetére


#46824192
törölt tag

Az a baj, hogy szerintem nem teljesen érted a problémát.
Nekem nem a reklámmal van a bajom , felőlem aztán lehet bármi is ami megjelenik és éljen meg belőle az oldal. De azért hagy ne fizessek már ,mert csak úgy válik normálisan használhatóvá.
Nem látok ilyen tételt a prémium tagság előnyei között.

Gondolt át újra!

Részemről off, nem szeretnék ilyen baromságokon lovagolni. Illetve remélem eljut a jelzés a megfelelő emberhez.
(Természetesen nem egyedül vagyok ezzel a hibával. Máshol már mástól is olvastam ezt a vodka reklám hibát.)

[ Szerkesztve ]

(#19583) csako válasza #46824192 (#19582) üzenetére


csako
veterán

Én értem a problémát, de tekintve, hogy Kalandor írása alapján a Vodafone reklám marad (amíg tart a kampányuk), így csak két megoldás van: vagy ingyen blokkolod a reklámokat, vagy fizetsz a prémium tagságért, hogy egyéb extrák mellett a Vodafone reklámtól is megszabadulj.
Ez a Vodafone megöli az oldalt probléma visszatérő jelenség, korábban sem lehetett mást tenni vele, emlékeim szerint.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#19584) Viktor77 válasza csako (#19583) üzenetére


Viktor77
titán

Sok éve is téma volt már, azóta sem sikerült rendesen leprogramozni?

lezso6: Igen, ha lassabban lépek be, nincs hiba, beenged, lassabban tölti ki a Chrome a mezőket.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#19585) Kalandor válasza #46824192 (#19582) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA

Értjük a problémát, de patt van.
Parci már írt erről: [link] A lényeg, hogy ugyanez a banner fut mindenhol, sok-sok weblapon, ez egy óriási kampány. Mi hiába pattogunk, nem fogják áttervezni, kis pont vagyunk. Annyit érhetünk el, hogy legközelebb nálunk nem jelenik meg.

(#19586) #46824192 válasza Kalandor (#19585) üzenetére


#46824192
törölt tag

Visszanézve a beszélgetéseket , már látom ment itt a sársobálás.

Tudsz mondani ,akár privátban pár oldalt ahol ugyanez fut? Csak kíváncsiságból ránéznék. Én nem látogatok sok-sok weboldalt , de amiket igen ,ott egyiken sincs megjelenítve.

Az írásodat végig gondolva , sajnos nekem az jön le ,hogy ha 3x ilyen erőforrás igényes retket küldenek, az is meg fog jelenni, mert hát vodafone...és a pézzz ,így a minőség rögtön a háttérbe szorul :((

[ Szerkesztve ]

(#19587) Kalandor válasza #46824192 (#19586) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA

Nem tudom, hogy hol fut most.

az is meg fog jelenni, mert hát vodafone...és a pézzz ,így a minőség rögtön a háttérbe szorul :((
Sem én sem Parci nem ezt, nem ezzel a hangsúllyal írta le :(

(#19588) #46824192 válasza Kalandor (#19587) üzenetére


#46824192
törölt tag

de patt van.

kis pont vagyunk.

Annyit érhetünk el, hogy legközelebb nálunk nem jelenik meg.


Bocs ha félreértettem, de nyilván nem vagyunk egyformák...

(#19589) dptrsk válasza Kalandor (#19587) üzenetére


dptrsk
addikt

Nem lenne negoldás, ha a PH készítene kutatást a lapcsaládon megjelenő reklámokról?
Amit utána meg tud osztani a megrendelőkkel is.

pl. Prémium tagok közül 50%al többen kikapcsolták a reklámokat a vodafoneos reklám energiaéhsége miatt
a normál tagok, akik eddig nem adbokkoltak a lapcsaládon, 70%-al többen tették tiltólistára a ph lapcsaládot a vodafoneos reklám energiaéhsége miatt
A tagok 10%-a, közel 25%-al kevesebbszer lépett fel a lapcsalád oldalaira a vodafone reklám alatt, az energiaéhség miatt

Ha nem letámadjátok a hirdetőket, hanem konstruktívan megmutatjátok, hogy nektek ez a reklámkampány az anyagi haszon mellett, lojalitás vesztést is okozott, lehet a 2. Ilyen kampányreview után átgondolják, hogy valamit rosszul csináltak, esetleg ezután az árazásban is tud tükröződni a silány minőség, mert van feedback, amire hivatkozni lehet

+ emellett akit zavar írhat a vodafonenak is, hogy gyártsanak (it szemmel) minőségibb reklámot

(csak ötletelek, nem tudom mit engedhet meg magának a lapcsalád, de remélem a kampánystábok nem a homokba dugott strucc fej esetek…)

(#19590) mefistofeles

Lehet, hogy hülye kérdés és igazából nem vérre megy de a hardveraprón miért írja át az árakat a rendszer? Egész százasra vagy ezresre végződő árakat 99-re levisz. (pl. megadok egy 4000 ft-os árat az 3999 ként jelenik meg.)

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#19591) dptrsk válasza mefistofeles (#19590) üzenetére


dptrsk
addikt

Szerintem beírod az árat és letekersz az egérrel a mező felett, így ugrik egyet (lefele) a számmező.

(#19592) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Hali.
Már másodszor fordul elő, hogy nem tudok még nem kommentelt cikk alá írni. Én rontok el valamit? Minden egyéb helyre sikerül kommentelni.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#19593) asdf_ válasza lezso6 (#19540) üzenetére


asdf_
veterán

Bitdefender, és még mindig csinálja, nem csak fórum főoldalon, hanem most megnyitva ezt a topikot, itt is.

Esetleg ez (és társai) nem tetszik neki? Mert a tanúsitvány nem wildcardos, így a cdn-re nem él, ha jól tippelek, hogy oda mi van, azt meg redirect miatt nem tudom.
background-image:url(//cdn.prohardver.hu/legacy/lo/design/boxxabren-box.gif

Más persze nem ugat be, így lehet, hogy a Bitdefender tolja túl a dolgot...

(#19594) DS39 válasza dptrsk (#19589) üzenetére


DS39
nagyúr

Nyugi, az állam 4-6 év és csődbe viszi a Vodafone-t. Akkor megszűnik a probléma. :D

(#19595) #82860288 válasza asdf_ (#19593) üzenetére


#82860288
törölt tag

Nálam is ugyanez van, teljesen random topikokban. Ilyenkor az összefoglalóban lévő kis képeket tiltja a Bitdefender.
PH és RIOS is hozzá van adva a kivételekhez és megtartom a sütiket is.

Más: éjfélkor tényleg karbantartás van? Ilyenkor kb. 15 percig nem elérhető az oldal és cicát dob. Még csak 2x találkoztam ezzel, de csak az elmúlt 2 napban.

(#19596) kakuk.tamas válasza #82860288 (#19595) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Nekem debug kódom is van! T0120, ma.

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#19597) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Éjjel karbantartottam, oda van írva. :)

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#19598) kakuk.tamas válasza lezso6 (#19597) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Korán keltünk. :DDD

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#19599) dethroner


dethroner
veterán

Hello!
Van egy hamarosan lejáró hirdetésem a hardveraprón. Az lenne a kérdésem, hogy ha hosszabítani akarok, akkor csak fizetős módon lehet? Mert csak erre látok lehetőséget.

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#19600) Kalandor válasza dethroner (#19599) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA

Igen.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.