Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4601) Agostino válasza Melack (#4589) üzenetére


Agostino
addikt

saint matricája olyan, mintha egy féregjáratba bámulnék #trippy : ))

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#4602) Dr.Zoo


Dr.Zoo
senior tag

Mi van itt cukorborsók?? ;] :U

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#4603) B-L-A-C-K válasza Dr.Zoo (#4602) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Elment mááán a binyigli?

(#4604) DeFranco válasza Agostino (#4601) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Még pár év, és ebből a magvas gondolatból csinálnak falmatricát :DDD :

(#4605) Melack válasza Agostino (#4601) üzenetére


Melack
veterán

HA jól csinálod, a nő is beleszédül :P

(#4602) Dr.Zoo: ma ilyen langyi napocska van. Puszcsíííí! ;]

(#4604) DeFranco: személyes kedvenceim ezek:

[ Szerkesztve ]

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#4606) Tim82 válasza B-L-A-C-K (#4603) üzenetére


Tim82
nagyúr

Erről jut eszembe, keresek szobabiciklit, meg olyan munkát, amihez az elég a munkábajáráshoz. :K

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#4607) DeFranco válasza Melack (#4605) üzenetére


DeFranco
nagyúr

nagyszerű, köszönöm! generálok is egyet

Szerk: gondotlam az első generálást be is dobom aláírásba, de "A csillámfaszláma csillám alázata őszinte ihletet rügyez." nem biztos hogy pont alkalmas lenne :D

[ Szerkesztve ]

(#4608) Melack válasza DeFranco (#4607) üzenetére


Melack
veterán

Hát, erősen nem elfogadható. De egy próbát megér :D

(#4609) Saint_: ez az együttérzés egy ezidáig nem ismert szintje. De nem gúnyolódunk, csak nekünk más a véleményünk a falmatrica használatáról (gyerekszobában tuti lesz, de az ugye másmilyen)

[ Szerkesztve ]

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#4609) Magnum_


Magnum_
nagyúr

hé! nem kigúnyolni!

I humbly and respectfully decline™

(#4610) Tim82 válasza Magnum_ (#4609) üzenetére


Tim82
nagyúr

Nem gúnyolunk, csak barátilag csipkelődünk veled, take it easy. :)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#4611) Dr.Zoo válasza B-L-A-C-K (#4603) üzenetére


Dr.Zoo
senior tag

Még nem. Fel sem raktam még sehová.

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#4612) Magnum_ válasza Tim82 (#4610) üzenetére


Magnum_
nagyúr

lemaradt a szmájl. nem veszem annyira nagyon magamra :-))))

I humbly and respectfully decline™

(#4613) Huma


Huma
addikt

No a mai meló is letudva. Teljes másfél órát dolgoztam. :)
Ti hogy álltok vele?

Felraktam apróra a kártyámat, de nem kapkodnak érte. Pedig azt hittem hogy a jelenleg kapható egyik leggagyibb vga kelendő lesz. :D

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#4614) bugizozi válasza Huma (#4613) üzenetére


bugizozi
őstag

Dodb be a microserveres topicba, ott szoktak keresni LP karikat ;)

VCP7-DCV, CCNA ||| Ami működik, ahhoz nem szabad hozzányúlni!

(#4615) Huma válasza bugizozi (#4614) üzenetére


Huma
addikt

Ha jól tudom olyan helyen tilos árulni a holminkat.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#4616) CoolBoy323 válasza Huma (#4615) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

jól tudod :U

(#4617) radi8tor válasza bugizozi (#4614) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Inkább ne dobja. ;)

⭐ Stella

(#4618) Dell XPS válasza Huma (#4613) üzenetére


Dell XPS
veterán

Én fél órával jobb vagyok, de nem volt könnyű nap. :)

Üdv, Dell XPS

(#4619) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Hahaha ma láttam egy fickót a metrón, egy 8"-os tablettel telefonálni (csőnaci, magas szárú kifűzött csuka, felfelé-oldalra nyalt haj természetesen inkluzíve) elég humorisztikus volt

Eh, nehéz nap volt ez.

(#4620) Tim82 válasza DeFranco (#4619) üzenetére


Tim82
nagyúr

Engem egyszer hívtak tableten. A DHL hozott valamit, nem voltam otthon és pont metróztam hazafelé, a mobilszámom nem publikus, de a mobilnethez kapott számot nem jutott eszembe titkosítani, a DHL-es fazon meg kikereste. Nem kicsit lepődtem meg.

Persze ez még az első generációs Samsung Galaxy Tab volt, abban - mint a legtöbb 7" Samsung tabletban - van GSM funkció.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#4621) Huma válasza Tim82 (#4620) üzenetére


Huma
addikt

Engem a szolgáltató hívott fel két nappal a simkártya vásárlása után, hogy megköszönjék amiért kitartó és megbízható ügyfélnek bizonyultam.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#4622) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Holy. Sweet. Mother. Of. Trolling. God.

[link]

:DDD :DDD :DDD

olvastam már, de így is visítva röhögtem, pedig nem szokásom, nem vagyok az a leköptem a monitorom típus

[ Szerkesztve ]

(#4623) Tim82 válasza DeFranco (#4622) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ez tetszik, szerintem adaptálva alkalmazom a fölöttem lakókon, akik hetek-hónapok óta este 10 után fúrnak meg tologatnak bútort. :D

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#4624) Agostino válasza DeFranco (#4622) üzenetére


Agostino
addikt

david thorne nagy arc : )))) a könyve mondjuk annyira nem sikerült jól de egészében véve a netes kivonatos részek teljesen hibátlanok! : )

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#4625) bitpork válasza Tim82 (#4623) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Hangrögzítés + tanú + szerv a helyszínen = azonnali pénzbírság v sikeres birtokvédelmi eljárás az illetékes jegyzőnél + pénzbüntetés. Iljen eccerű ;)

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#4626) GabN73 válasza bitpork (#4625) üzenetére


GabN73
addikt

A hanganyag még ér valamit a bíróságon?

(#4627) bitpork válasza GabN73 (#4626) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Amennyiben a szerv akadékoskodik és mondjuk nem akarja írásba adni h hallotta, de te meg a tanúd állítjátok h ott volt és igen is hallotta ( csak mondjuk meg akarta spórolni magának a papper munkát) akkor igen.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#4628) Tim82 válasza bitpork (#4625) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ennél mindenképpen valami gonoszan viccesebb megoldást keresek. :)

Amúgy asszem fiatal, húszas éveik elején járó albérlők laknak most ott.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#4629) bitpork válasza Tim82 (#4628) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Akkor egy 1 hz alatti irányított hangsugarat javallok :DD

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#4630) Huma válasza DeFranco (#4622) üzenetére


Huma
addikt

Jó nagy troll. Én azért Justin helyében nem lettem volna ilyen elnéző.
Így olvasva vicces, de ha a valóságban ilyen történne valakivel kétlem, hogy akkor is viccesnek tartaná. Azért tudni kell hogy hol a határ.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#4631) CoolBoy323 válasza GabN73 (#4626) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Hangrögzítés: Szvmt. lehetővé teszi, adatvédelmi gyakorlat általában nem

(#4632) Magnum_


Magnum_
nagyúr

nekem megvolt az uccsó napom a melóhelyemen. elkezdtem ma edzőterembe járni.. legalább jól fogok aludni holnap folytatom. de kell egy cipő. hol érdemes venni? egy tízest szánok rá. hervis?

I humbly and respectfully decline™

(#4633) Melack válasza Magnum_ (#4632) üzenetére


Melack
veterán

Decathlon?

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#4634) etejedu válasza Magnum_ (#4632) üzenetére


etejedu
őstag

Decathlon vagy Intersport inkább. Decathlonban olcsó jó minőségű sportcipőket vehetsz.

Megelőztek! :DDD

De figyelmeztetlek : Ki ott belép felhagy minden reménnyel. Szóval be fogsz vásárolni rendesen! :D

[ Szerkesztve ]

(#4635) GabN73 válasza CoolBoy323 (#4631) üzenetére


GabN73
addikt

Akkor az utóbbit tudtam jól. :K

(#4636) Magnum_ válasza etejedu (#4634) üzenetére


Magnum_
nagyúr

köszi, holnap 11. ker.-be megyek reggel, utána akkor kimászok budaörsre... most nézem a honlapot. ezek a kelanji cipők jók. nem bánnám, ha egy sima sportcipő, amiben lehet futni, 10k-ért mondjuk mittomén puma lenne.. :-)) táskban már jó ez a kelanji, vagy mi..

I humbly and respectfully decline™

(#4637) Huma


Huma
addikt

No, én ma asszem hanyagolni fogom a munkát. Olyan undi idő van.

Szeretnék venni egy D&D 3e Játékosok könyvét. Olcsón, használtat. Max 3e Ft-ért mivel kicsit több mint 4e-ért már tudok venni újat, feltéve ha megtalálom a kuponomat. Van valakinek ötlete hogy hol lenne érdemes szétnéznem?

Találtam egyet vaterán ami jó lenne nekem, de Kecskeméten lehetne átvenni (ill posta, de az nálam nem játszik). Valaki nem járatos arrafelé? Meghálálnám valahogy.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#4638) cekkk válasza Huma (#4637) üzenetére


cekkk
veterán

Antikvarium.hu
Meg még van jó pár oldal ahol lehet venni ilyen használt könyveket. Már mint papír alapút és nem ilyen letöltős oldalra gondoltam.

[ Szerkesztve ]

(#4639) Melack válasza Magnum_ (#4636) üzenetére


Melack
veterán

Lett cipő?
MIlyen, hogy nem dolgozol?

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#4640) Huma válasza cekkk (#4638) üzenetére


Huma
addikt

Sajnos ott jelenleg nem kapható.
Kivéve angol nyelven 6360 Ft-ért ami egy vicc. Mivel újonnan bárhol meg lehet venni kb 5500Ft körül.

Amúgy az antikváriumokat kerülni szoktam mert borzasztó pofátlan áraik vannak. 50-100Ft-okat fizetnek egy könyvért aztán 1000-2000Ft-ért árulják őket.
Én aluljárókban szoktam régebbi könyveket vásárolni mivel negyedáron megkapom ugyanazt amit egy antikváriumban.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#4641) Magnum_ válasza Melack (#4639) üzenetére


Magnum_
nagyúr

vettem, a hervisben cipőt (saját márka, Seems, 4,5k volt és ille könnyű :O ) meg a decathlonban egy táskt szintén őrületes összegért..

nem jó, hogy nem dolgozom, de remélem, hamarosan lesz valami helyette. van kilátásban 1-2 dolog már, remélem, valamelyik összejön.

I humbly and respectfully decline™

(#4642) bitpork válasza Huma (#4640) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Ha te lennél a tulaja, akkor persze a 4k sem lenne sok a 100ft-s könyvért...ugyan ne akarjunk már mindent ingyen.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#4643) Melack válasza Magnum_ (#4641) üzenetére


Melack
veterán

De az jó, ha könnyű? (Ne érts félre, életemben utáltam futni :S )

Reméljük a legjobbakat melókeresés kapcsán.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#4644) Huma válasza bitpork (#4642) üzenetére


Huma
addikt

Én sosem voltam pofátlan. Sokszor ingyen csinálom azt amiért mások pénzt kérnek.
Egy 100Ft-os könyvet max 500-ért árulnék. Nem pedig 2000-ért amihez azért már elég vastag bőr kell.
Van egy határvonal a tisztes kereskedelem és a másik kihasználása között.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#4645) Tim82 válasza Huma (#4644) üzenetére


Tim82
nagyúr

Aha, Szent Huma a mennybe megy c. science fiction-ünket láthatják a kedves nézők. És most reklám. :)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#4646) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Jön most front? Fáj a fejem cefetül.

(tudom, mindenkinek ott fáj ahol a leggyengébb, nem kell mondani)

(#4647) Huma válasza Tim82 (#4645) üzenetére


Huma
addikt

Erre most mit mondjak. Én egy jó ember vagyok. :)

(#4646) DeFranco:
Nekem ugyan nem fáj de én is érzek valami enyhe nyomást a kobakomban. Szóval van valami az biztos.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#4648) Tim82 válasza Huma (#4647) üzenetére


Tim82
nagyúr

Szerintem a valóban jó emberek nem reklámozzák ekkora elánnal a jóságukat, de mindegy, lapozzunk. :)

DeFranco: ha jól látom az időkép.hu-n, melegfront jön.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#4649) B-L-A-C-K válasza DeFranco (#4646) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Tuti, 1-2 napja sok embernél tapasztaltam hogy megvan veszve, én is tiszta nyűgös vagyok.

(#4650) DeFranco válasza Tim82 (#4648) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Melegfront? Erre az időre? :Y

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.