Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4951) Magnum_


Magnum_
nagyúr

örülök, hogy más sem bír aludni...

I humbly and respectfully decline™

(#4952) bitpork válasza Magnum_ (#4951) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Mivan,mivan,mivan?

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#4953) radi8tor válasza Magnum_ (#4951) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Melózom reggel 6-ig. ;)

⭐ Stella

(#4954) B-L-A-C-K válasza Magnum_ (#4951) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Én az elmúlt 2 hétben vagy 5x úgy mentem dolgozni hogy le se feküdtem, nem tudom mi van velem, most is 6:50kor kelek, és 4-ig tuti fent leszek...:/ Gondolkoztam altatót kellene már szednem....

(#4955) radi8tor válasza B-L-A-C-K (#4954) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Altatót ne szedj! Inkább kerüld a stresszt, lazíts elalvás előtt. Vegyél forró fürdőt, ne gépezz, sötétben legyél, stb.
Ja és vannak jó kis teák is. Pl levendula tea. Vagy mondjuk szedhetsz melatonint is. De azt sajnos már csak gyógyszertárban kapni.
Az is lehet kortizol problémád van.

Párom ezt ajánlja neked: Sonnentor tea

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#4956) B-L-A-C-K válasza radi8tor (#4955) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Semmi stressz nincs rajtam, nem vagyok befeszülve, egyszerűen nem tudok aludni...Kikapcsolok mindent, de csak forgolódok. Tegnap is 23 óra körül lefeküdtem, elaludtam (reméltem reggel kelek már csak fel), éjfélkor felkeltem, természetesen 6-ig nyomtam a gépet, 6:50 kor meg kelhettem...Régebben sem voltam az a jó alvó de fél 2 körül már azért aludtam. Most meg mondom nem tudom mi van velem.

Ezt az említett teát szerintem kipróbálom, köszi az ötletet....

(#4957) radi8tor válasza B-L-A-C-K (#4956) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Nincs mit, neki sokszor segített, elég jól álomba húz miután megiszod. Elég sok bioboltban kapni.

Érdemes lenne akkor a kortizol szintednek utána nézetni valami orvossal.

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#4958) DeFranco válasza B-L-A-C-K (#4956) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Rendszerességet kell vinni a napirendedbe, ha csak nem dolgozol váltott műszakban. Azt mondják (és van benne valami) hogy led-es dolgokat sem szabad bámulni a lefekvést megelőző 1-2 órában, mert annak a fénye átveri az agyat, és azt hiszi még nem ment le a nap. Olvass helyette a nap végén, amúgy sem árt meg senkinek.

(#4947) Melack: miért jó? Amennyit az oldalon láttam belőle, nem estem hasra.

(#4959) cekkk válasza B-L-A-C-K (#4956) üzenetére


cekkk
veterán

Mi a párommal szombat esténként ilyen 2 órás sétákat csinálunk itt pesten, utána olyan jókat tudok aludni :D

Amikor meg futok akkor forgolódok egész este, de a séta nem úgy fáraszt le és nagyon mélyen tudok aludni, pedig én rossz alvó vagyok.
Sétálj esténként 1-2 órát, úgy is azt írtad egyszer, hogy mozognod kellene, és legalább meg lesz a mozgás is. :)

(#4960) DeFranco válasza DeFranco (#4958) üzenetére


DeFranco
nagyúr

fakk... reggel van: "led-es dolgokat" alatt nem csak effektív led-es dolgokat értettem, hanem mindenféle monitort, kijelzőt, tartalomsugárzó baszt, ami fényt bocsát ki. TV, monitor, tablet, telefon. E-book értelemszerűen nem játszik.

Legyen szíves ajánlani valaki egy karosszériást, mert megbolondulok. Olyan kell, aki elérhető, nem aranyáron dolgozik, de a legfontosabb, hogy azt is megcsinálja, amit nem látok (üregvédelem, etc.) és dolgozzon igényesen.

(#4961) cekkk válasza DeFranco (#4960) üzenetére


cekkk
veterán

Én pl ezért ragasztom le a ledes visszajelző fényeket mert nem tudok tőlük aludni. :W
Villognak, világítanak. Sokszor majd olyan fényt csinálnak, mintha lámpa lenne kapcsolva a szobába. Nem is értem minek találták ki ezeket :(((

(#4962) Mercutio_ válasza radi8tor (#4946) üzenetére


Mercutio_
félisten

:N
Eredetileg sima N-es wi-fi volt a cél az aláírásban szereplő mini mindenesbe, a BT csak amolyan nem várt plusz lett volna.

Tim82: megnézem azt is, bár ha jól emlékszem nem olcsó bolt, a notis wi-fi antenna meg saccra a legkevésbé keresett bontott cucc lehet :DDD

cekkk: Futás után nyujtol rendesen legalább 15 percig? Futanet-en van jó kis összeállítás.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#4963) Tim82 válasza Mercutio_ (#4962) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ja, csak biztos, hogy sokat érsz notis wifi antennával, amit gondolom, gépház belsejébe tennél, ragasztanál valahogy, ami majd jól leárnyékolja?

*
Tegnap esti pozitív meglepetés: na végre, újra lehet elmenteni hirdetéseket kedvencként.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#4964) cekkk válasza Mercutio_ (#4962) üzenetére


cekkk
veterán

Természetesen előtte bemelegítek utána nyújtás.
A probléma inkább a túlterhelés lehet nálam. Ha alacsonyabb intenzitással futok akkor nincs ilyen gond, de azt meg unom.
Mondjuk most eépp pihenőn vagyok, így csak szobabicikli és séta van. :(

(#4965) Melack válasza DeFranco (#4958) üzenetére


Melack
veterán

Nem is kell hasra esni. Memóriát kevesebbet eszik (nálam), az indulása ugyan lassabb, mint a Chrome (nem indul automatikusan előtöltve), viszont böngészés közben nekem fürgébb. Régen is használtam Operát, de ez most nagyon tetszik (nem tudom,hogy a Webkit motor miatt, vagy miért). És nem kattog a YouTube, ha közben másik tabon böngészek.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#4966) Mercutio_ válasza cekkk (#4964) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ja, ezt (uncsi) ismerem :DDD intervallum futást próbáltad? Nekem az jött be, de sajnos 10 fok alatt nem tudok futni mióta kivettek a mandulam, pedig kellene.

, valami olcsó futopados konditermet ismertek népliget - Újpest vonalon?

Tim82:majdnem a ház tetején van a kártya helye, úgy terveztem, hogy kilogatom az antennát.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#4967) cekkk válasza Mercutio_ (#4966) üzenetére


cekkk
veterán

Próbáltam. Mondjuk heti egyszer plusz edzésnek jó lehet. Kéne futni lassú hosszút rövid gyorsat.
Már sikerül lefutni a félmaratont is, 110+ kilóval(nem fújtatott izom, hanem fújtatott has :DDD ), de nem kellett volna, nem voltam még rendesen felkészülve. Most fogyózom és majd a lassú futások ideje jön alacsony pulzussal. Jól megakarom alapozni, hogy 10-20 év múlva is tudjak menni.

(#4968) bugizozi válasza radi8tor (#4953) üzenetére


bugizozi
őstag

Mit melozol ha szabad érdeklődni?! :B

Más: milyen színházi darabokat tudtok ajánlani, amit érdemes megnézni és sokat lehet rajta nevetni?! :R

VCP7-DCV, CCNA ||| Ami működik, ahhoz nem szabad hozzányúlni!

(#4969) LÁZ válasza bugizozi (#4968) üzenetére


LÁZ
addikt

februárban megyünk a napsugár fiúk-ra, ntom van e még jegy, sajnos keveset játszák.

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#4970) Dermesztő válasza radi8tor (#4950) üzenetére


Dermesztő
aktív tag

Pedig van mindenfélejük a burgeren kivül. :D Havonta egyszer meg szoktam őket làtogatni. :D

Pü.-re illik válaszolni ! :)

(#4971) Dell XPS válasza B-L-A-C-K (#4956) üzenetére


Dell XPS
veterán

Ismerős helyzet...a múltkor említetted a mozgás, sport hiányát, elképzelhető, hogy itt az ideje. Egy remek hétvége távol a civilizációtól, kirándulások, kellemes séták pl. hegyekben, az vissza tudja állítani a biológiai óránkat.

#4960) DeFranco: Milyen jellegű a feladat? Valóban nehéz olyan szervizt találni, ahol igényesen végzik el a munkát; hangszigetetlés, üregvédelem pótlása. Segédanyagok iszonyú drágák, így inkább csak felszámításra kerülnek általában.

[ Szerkesztve ]

Üdv, Dell XPS

(#4972) Huma válasza Dell XPS (#4971) üzenetére


Huma
addikt

Szervezhetnénk egy közös túrát. Valami lájtosat.

Most én is nagyon rosszul aludtam. És nem is érzem jól magam. De már kortyolgatom a félliteres gyógykólámat.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#4973) Dell XPS válasza cekkk (#4967) üzenetére


Dell XPS
veterán

Grat a félmaratonhoz! Milyen idővel sikerült?

Túrák, esetleg teljesítménytúrák kíváló keresztedzések a futáshoz, arról nem beszélve, hogy igazi kikapcsolódás mellett fogyunk, és nő az állóképességünk. 110+ al nem szabad még interval edzéseket beépíteni.

(#4972) Huma : akár egy ilyen jelleggel is összejöhet egy PH-ás társaság. :)

[ Szerkesztve ]

Üdv, Dell XPS

(#4974) B-L-A-C-K válasza Dell XPS (#4971) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Jaja, az lesz, fogyózás, futás, edzés...De már csak februártól, addig míg kiélvezem az egészségtelen életmód előnyeit...:D

(#4975) Huma válasza Dell XPS (#4973) üzenetére


Huma
addikt

Én már próbáltam ilyet összehozni, sajnos kevés sikerrel. Tapasztalataim szerint a ph közössége nem nagyon rajong a testmozgásért. A MATT-ra sem jött el senki. Mondjuk az még érthető, hisz egy olyan embernek aki nincs hozzászokva a nagy fizikai terheléshez túl nagy falat. De egy sima félnapos túrára sem nagyon akarózik kimozdulni senkinek. :(
Pedig nincs is annál jobb mint mikor egy kellemes társaság kiruccan kirándulni és kényelmesen sétálva felfedezi a természet csodáit.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#4976) Dell XPS válasza B-L-A-C-K (#4974) üzenetére


Dell XPS
veterán

Egyébként nem kell mindig a dinamiznus (nekem sem hiányzott), ilyenkor egy szauna, egy jó masszázs is megteszi. És egy jó könnyű kaja a végére. ;]

Üdv, Dell XPS

(#4977) GabN73 válasza Magnum_ (#4951) üzenetére


GabN73
addikt

Jöttél volna hozzánk, 9-kor keltem egy buszgarázsban :C

(#4978) etejedu válasza GabN73 (#4977) üzenetére


etejedu
őstag

Az de csúnya lehetett... :)
Bekarmútá mi?

[ Szerkesztve ]

(#4979) Dell XPS válasza Huma (#4975) üzenetére


Dell XPS
veterán

Én több ismerősömmel, családtagjaimmal így szeretettem meg a mozgás örömét, hogy kirándulásokkal, kíváló beszélgetésekkel egybekötött hétvégéket szerveztem. Felfedeztük az ország szépségeit, szorosabba vált a kapcsolatunk, és észrevétlenül becsempészödött az igény. Ma már maratonok, 100km-es túrák, Balaton átúszás, és megannyi élény lett belőle. Természetesen voltak akik megmaradtak a rendszeres kirándulás, főzőcske, városlátogatások szintjén, de ezt ugyanolyan jó látni.

Üdv, Dell XPS

(#4980) radi8tor válasza bugizozi (#4968) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Adatbázis supporter vagyok egy közepes méretű cégnél, aki egy multicégnek nyújt támogatást.

⭐ Stella

(#4981) macilaci78 válasza Mercutio_ (#4939) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Itt is megkérdezheted.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#4982) Dermesztő válasza DeFranco (#4960) üzenetére


Dermesztő
aktív tag

Nem tudom mit akarsz csinàltatni, de irok néhány àrat. :
Küszöbcsere 20 / oldal. Ha nagyon szar alatta akkor 25 + anyag.
Alvàz + üregvédelem 35-40
Ilyen àrakkal szàmolj.
Ha nem talàltàl még senkit akkor a 13-ban tudok ajànlani egy céget.

Pü.-re illik válaszolni ! :)

(#4983) DeFranco válasza Dermesztő (#4982) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Megbízható legyen. Ha kell, küldök fotókat, hogy miről van szó.

(#4984) Huma válasza Dell XPS (#4979) üzenetére


Huma
addikt

Ezt jó hallani. Valami ilyesmire gondoltam csak PH tagokkal.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#4985) Mercutio_ válasza macilaci78 (#4981) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ezek nagyméretű cuccok, rendesn PCI(E) és router eszközökhöz, de azért köszi a tippet:R

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#4986) macilaci78 válasza Mercutio_ (#4985) üzenetére


macilaci78
nagyúr

A mágneses talpat rakhatod radiátorra is, a kanócot elbírja bármi...

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#4987) Magnum_ válasza GabN73 (#4977) üzenetére


Magnum_
nagyúr

bravó :DDD

I humbly and respectfully decline™

(#4988) Mercutio_ válasza macilaci78 (#4986) üzenetére


Mercutio_
félisten

OK, de semmi szükségem ekkora és ilyen drága cuccra, bőven elég ha azt hozza mint egy noti, amúgy is az eladó cuccomba kerül így csak érték- és feature növelő funkciója lesz, de mivel az árat nem emelem, így...

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#4989) Dermesztő válasza DeFranco (#4983) üzenetére


Dermesztő
aktív tag

Akkor ajànlom a Tölgyesi autójavitót. Profi csapat.
Szent Làszlò u. 99.
Tel : 0617882974
Vagy a Mazda profi kft.
Reitter Ferenc utca 164.
TEL:0613503766

Kettő nincs messze egymàstol, rànéznek adnak ajànlatot.
Én a Tölgyesinél csinàltattam 2 éve, nem volt panasz az elvégzett munkàra.
A Mazdànàl haverom lakatoltatott.

Pü.-re illik válaszolni ! :)

(#4990) DeFranco válasza Dermesztő (#4989) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Köszi!

seo: karosszériás, karosszéria, lakatos

(#4991) Dermesztő válasza DeFranco (#4990) üzenetére


Dermesztő
aktív tag

Szívesen.
Nem értem mi ez a seo, de mindkettőnél lakatolnak is. Én is lakatoltattam a Tölgyesnél.
Bal hàtso kerékjàrat dobot, meg egy jobbos küszöböt. Reggel vittem, màsnap reggel kész volt.
A dobon nyoma sem volt javitàsnak, pedig 2 ökölnyi "rés" volt rajta :D Megette a sò na. :S
Az is lengés csillapito cseréltetésnél derült ki. Megpiszkàltattam hogy mennyire szar, hàt be is szakadt annyira szar volt. :S

Pü.-re illik válaszolni ! :)

(#4992) Tim82 válasza Dermesztő (#4991) üzenetére


Tim82
nagyúr

SEO

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#4993) radi8tor válasza Dermesztő (#4991) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

seo: Azt csak magának írta bele, hogy rá tudjon keresni később.

⭐ Stella

(#4994) bitpork


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Van valakinek kutyatápok értékesítésével foglalkozó ismerőse akinek esetleg több boltja is van?

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#4995) B-L-A-C-K válasza bitpork (#4994) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Látom változtatni akartok a kajálásotokon...:D ;]

(#4996) bitpork válasza B-L-A-C-K (#4995) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Ennyire nem adom le :D

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#4997) Dermesztő válasza Tim82 (#4992) üzenetére


Dermesztő
aktív tag

Ja köszönöm.
A Moderàtor úrnak is ;] :D

Pü.-re illik válaszolni ! :)

(#4998) Mercutio_ válasza Dermesztő (#4991) üzenetére


Mercutio_
félisten

SEO-s lényegében bárki lehet :DDD angolra jártam egy csákóval, akkor ismerkedett a CSS-sel, de a "névjegykártyáján" az volt, hogy SEO szakértő ;] és a vicc, hogy voltak ügyfeleik, és havi 1-200k-t akasztottak le FB profil karbantartás, honlap SEO optimalizálás címeken :Y
Ja, ő is foglalkozik seo-val :D

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#4999) Agostino válasza Mercutio_ (#4998) üzenetére


Agostino
addikt

nem ide, elszabtam : )

[ Szerkesztve ]

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#5000) Huma


Huma
addikt

Hol lehet olyan hőmérőt kapni ami egy nagyobb, hosszúkás üveg és benne különböző számokkal ellátott vackok vannak? Az lebeg föl a legtetejére amelyiken a hőmérsékletnek leginkább megfelelő szám van.

Nem tudom a nevét, így rákeresni sem tudok.

5000!!! :)

[ Szerkesztve ]

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.