Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Bioshock: Infinite

Hozzászólások

(#401) Bingisz válasza Johnny Cage (#400) üzenetére


Bingisz
addikt

Na én is végigtoltam.
Nagyon tetszett, bár a végén már nagyon figyelnem kellett, hogy mi is történik, mert rendesen csavargatták a történetet.

*SPOILER*
Az nem számít semmit, hogy a végén melyik világítótornyokba megyünk?

Szerk. Nem válasz akart elenni :B

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#402) Snooker válasza Johnny Cage (#400) üzenetére


Snooker
senior tag

Köszi, jó lett, a Q-val váltogattam, csak a numerikus kiosztásra nem gondoltam,bár egyértelműnek kellett volna lennie... :)

(#403) #79621120


#79621120
törölt tag

Még mindíg nem sikerült befejeznem a " Command Deck " fejezetet .

(#404) Johnny Cage válasza #79621120 (#403) üzenetére


Johnny Cage
addikt

tipp: van undertow vigorod? ha ápdételed hogy egyszerre több ellent is meg tudj vele ragadni, akkor gyilkos cucc.. pillanatok alatt letisztogathatod vele a hajó fedélzetét. motorized patriot-okat is el lehet a reaktormag (vagy mi a fene) elől rántani, igaz őket a hajóról nem tudod ledobni, de onnan már biztonságban ki lehet őket végezni shock jockey-RPG kombóval. hatásos. ja és songbird-el érdemes minél előbb a zeppelineket (a nagyobbik, fehér hajó) leirtani, mert addig végtelenítve jönnek. tipp2: próbáltátok már a zeppelin rotorjába beledobálni az ellent? :U

[ Szerkesztve ]

(#405) #79621120 válasza Johnny Cage (#404) üzenetére


#79621120
törölt tag

Már eleve ott szúrtam el , hogy nem fejlesztettem a vigorokat .

(#406) Johnny Cage válasza #79621120 (#405) üzenetére


Johnny Cage
addikt

tölts vissza eggyel korábbi állást.. ott lesznek vigor-ápdátelős automaták, az undertow-t fejleszd fel. többi nem érdekes

[ Szerkesztve ]

(#407) #79621120 válasza Johnny Cage (#406) üzenetére


#79621120
törölt tag

Köszönöm a segítséget .

(#408) Mans20 válasza Johnny Cage (#406) üzenetére


Mans20
addikt

Jó drágán,lehet én voltam a béna de nem szedtem olyan sok pénzt össze,vagy elköltöttem lőszerre mert abból hiányom volt.

(#409) Snooker


Snooker
senior tag

Most kell megmentenem Elizabeth-et, hát enyhén megváltozott a játékstílusa... úgy értem Bioshock-os lett....miután kinyitottam a biztonságikaput comstock házában és megfordultam háááát....

(#410) Snooker


Snooker
senior tag

Szerintem idén ennél már nem lesz jobb játék...és ez kenterbe veri az előző részeket...

(#411) Snooker


Snooker
senior tag

Spoiler

Maradt pár kérdés benne a játék végigjátszása után. Miért viszi el "Comstock" "Booker" lányát ha "Comstock" valójában "Booker"? Tudom nem lehet gyereke, de muszáj volt neki, hogy legyen hisz Booker-ként született (Anna) Vagy abban a valóságban amiben "Booker/Comstock" ellopta egy másik valóságból "Booker" gyerekét, abban egyszerüen nem született meg Anna/Elizabeth? Illetve mi is igazából ez a Songbird? Egy mechanikus szerkezet? Ha az, ki készítette? Lehet volt utalás róla a játékban, sőt biztos, de valszeg átnéztem felette Lehet eléggé érthetetlen az első kérdésem magyarázata, de szerintem értitek mire gondolok.

Spoiler

Baromi jó volt a sztori, bár lehet félreértelmeztem egy kicsit a végét.

(#412) Johnny Cage válasza Snooker (#411) üzenetére


Johnny Cage
addikt

- SPOILER - 1.) azokban a valóságokban / dimenziókban / nevezzük aminek akarjuk, amelyikben Booker a Wounded Knee csata után megkeresztelkedett (h "tisztára mossa bűneit"), Comstock-á vált, így Anna soha nem született meg. 2.) SongBird egy ember/gép hibrid, Fink egy másik valóságból / dimenzióból hozta át a technikát (valószínűleg az első Bioshock világából, erre utal az is, hogy SongBird ugyanolyan ember/gép hibrid mint a Big Daddy-k és a mintázata/külseje is hasonlít. hogy miért éppen "madár", azt ne kérdezd. :) ).. ezeket egy Voxophone-ban fejti ki Fink, amit a Fitzroy halála előtti utolsó teremben találsz meg. - SPOILER VÉGE -

[ Szerkesztve ]

(#413) Snooker válasza Johnny Cage (#412) üzenetére


Snooker
senior tag

Köszi a választ:)

Remélem lesz folytatása, de nem tudom elképzelni mi lehetne..esetleg egy új "dimenzió"? vagy...

(#414) Mans20 válasza Johnny Cage (#412) üzenetére


Mans20
addikt

Egy ilyen repülő városhoz,csak a madár illik,ami repül,gondolom ezért.Mint ahogy víz alá meg a búvárruhás figura.

SPOILER
Új résznek akkor lenne értelme ha nem lenne köze az előzőekhez,így nem csak egy sokadik dimenzió lenne ami amúgy se valós,eléggé megkutyulták.

(#415) Snooker válasza Mans20 (#414) üzenetére


Snooker
senior tag

Mindegyik valós bizonyos értelemben

(#416) emiki6


emiki6
veterán

Lehet 3D-ben játszani?
Ha igen, akkor állat lehet a skylineos utazgatás 3D-ben. :))

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#417) KubanitoS válasza Mans20 (#414) üzenetére


KubanitoS
veterán

Legalább arra is választ kaptunk, hogy mik lesznek a DLC-k: más dimenzióban való történések.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#418) Snooker


Snooker
senior tag

Spoiler!

A játék legelején a toronyba a főbe lőtt ember ki? Egy tábla van a nyakában "Don't disappoint us". Kiket ne ábrándítson ki? A "fivéreket"?

Spoiler!

(#419) Johnny Cage válasza Snooker (#418) üzenetére


Johnny Cage
addikt

spoiler ennek utána jártam, az az ember a torony gondnoka, ezt maga Ken Levine árulta el. a fejlesztés vége felé került oda, csak annyi volt a célja, hogy a játékos érezze hogy a "megbízói" nem viccelnek. spoiler vége

(#420) keIdor válasza Snooker (#410) üzenetére


keIdor
titán

Baromi jó játék lett az fix, de a GTA 5 és Watch Dogs erős lesz szintén.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#421) #79621120


#79621120
törölt tag

Egy kicsit csalódott vagyok a befejezés miatt .

(#422) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Hi!
Épp most megyek a 3 Teart megvizsgálni ahoz, hogy bejuthassak Comstock házába, viszont 1 ládát elfelejtettem kinyitni még a Bull HOuse Impound-ban...vissza tudok még menni oda vagy esélytelen és buktam az achievementet ?

(#423) oleeg válasza Darth_Revan (#422) üzenetére


oleeg
tag

Szia!

A kulcsod megvan hozzá?

SPOILER:

A kulcsot még a Finkton pálya elején kellett megszerezni. Ahogy kiszálltál a liftből jobbra van egy bár és annak a raktárában van.

Ha jól emlékszem nem tudsz sajnos visszamenni.

Üdv:

o

[ Szerkesztve ]

(#424) oleeg válasza Johnny Cage (#412) üzenetére


oleeg
tag

Szia!

SPOILER:

Valahol olvastam, vagy talán az egyik Voxophone-ban említi Fink, hogy gyakorlatilag az összes találmányát más dimenziókból szerezte.

o

[ Szerkesztve ]

(#425) bul07


bul07
nagyúr

Tegnap BlueGift-en nyertem egy BioShock Infinite játékot
Gondoltam játszok is vele letöltés telepítés megvolt
Viszont indítás után egy pillanatra van hang és utána csak fekete képernyő , feladatkezelőből kilövöm és akkor dob a steam egy ilyen ablakot

Elsőre a játék újra megpróbál elindulni , a másodikra meg ez jön be

Valakinek valami ötlet hogy hogy tudnám életre kelteni a játékot ?

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#426) Silvirenzo válasza bul07 (#425) üzenetére


Silvirenzo
csendes tag

És mi olyan nehéz? olvasd el amit látsz és válassz az opciók közül! először leteszteli a vga-t majd játszatsz vele ennyi nálam is ezt csinálta de szerintem az összesnél ezt csinálja.

(#427) bul07 válasza Silvirenzo (#426) üzenetére


bul07
nagyúr

Most ez komoly , mi az megyünk visszafele az időbe hogy ilyen marhaságokat kell előtte futtatni

Lehet hagyom a fenébe ha nem megy

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#428) bul07 válasza bul07 (#427) üzenetére


bul07
nagyúr

Na ennyi most törlöm az egész játékot éjszaka majd leszedem megint és hátha jó lesz ha nem akkor annyi

De azért vicces csip csup játékok mennek ez meg nem akar elindulni

Megyek játszok mással ami el is indul

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#429) aginor válasza bul07 (#425) üzenetére


aginor
addikt

Válaszd a 3-ast, az szerintem jó lesz a konfigodhoz.
Amúhy most mi is a bajod a játékkal, miért nem indul? :U

[ Szerkesztve ]

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#430) bul07 válasza aginor (#429) üzenetére


bul07
nagyúr

Na megvolt megint a telepítés de semmi eredménye

Ha én azt tudnám hogy miért nem indul
Elindít másodperc tört részéig egy kis hang majd fekete képernyő, feladatkezelőből kilövöm akkor a steam hozza azt a kis ablakot , ott már majd mindegyik lehetőségen végigmentem de állandóan csak fekete képernyő

Részemről ennyi volt , majd megpróbálom pár hónap múlva hátha akkor majd elindul , vagy töltök le egy crack-et azzal biztos egyből indulna

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#431) aginor válasza bul07 (#430) üzenetére


aginor
addikt

Nálam semmi ilynen nem volt, mondjuk én azzal kezdtem -kíváncsiságból- hogy az első indítás előtt lefutattam a benchmarkot. Szerintem Te is próbáld ki, hogy egyáltalán az elindul-e.

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#432) Snooker


Snooker
senior tag

(#433) Fitzgerald válasza keIdor (#420) üzenetére


Fitzgerald
veterán

GTA5 mindent visz iden, csak legyen pc-re is.

(#434) emiki6


emiki6
veterán

Na ez is raj!

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#435) joysefke


joysefke
veterán
LOGOUT blog

Sziasztok!

tegnap belefogtam a Bioshock Infinite-be (első két résszel nem játszottam), hát mit ne mondjak sztori tekintetében elég nagy csalódás...

Az egész nem más, mint egy anti-keresztény-, anti tradicionális (alkotményelvű) Amerika-, anti fehér propaganda egy játék köntösébe öltöztetve.

Ebben aztán minden van:
-Separatista birodalomépítő vallási fanatikusok
-Rabszolgatartó gonoszfehérek
-Rasszista, kirekesztő amerikai nagyhatalmi politika
-Kemény alkotménykritika stb stb

Szal ha valaki már éppen pénzt fizettem volna ezért akkor jogosan elvárhatnám, hogy ne nekem nem tetsző propagandával akarják a fejemet megtömni.

Szóval ez az a nagy sztori amiről mindenki beszélt???

És itt a tesztoldalakat is komoly felelőség terheli, mert annyit amennyit leírtam még nem tekinthetünk komoly spoilernek és tekintettel a téma polarizáló jellegére le kellett volna írni, mert nem mindenkinek tetszik a téma.

J.

[ Szerkesztve ]

(#436) KubanitoS válasza joysefke (#435) üzenetére


KubanitoS
veterán

Úgy látom semmit sem értettél meg a történetből. :D

Olvass vissza egy kicsit! :K

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#437) bLaCkDoGoNe válasza KubanitoS (#436) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Kérlek szépen, őt érzéseiben és világlátásában sértették meg, a történetet – köszöni szépen – pontosan érti. ;)

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#438) Mans20 válasza joysefke (#435) üzenetére


Mans20
addikt

Inkább kezd el az első részt,abba csak a fecskendővel rohangáló kislányok zavarhatnak,nem kell komolyan venni,de volt valami írás erről hogy megvágták a játékot mert a sok álszentnek nem tetszett.

(#439) laceszgamer válasza joysefke (#435) üzenetére


laceszgamer
addikt

Amúgy végig is vitted?:D Mert meg lehet érteni bőven az első két rész nélkül is, de ha menet közben nem is nagyon érted a dolgokat, na a végére annál nagyobb lesz a csattanó. Én is előre olvasgattam róla teszteket, mindenhol írták, hogy remek sztori, aztán játék közben nem igazán értettem, hogy mire gondoltak, na aztán a végén... 2013 ban eddig magasan vezet sztoriban ez a játék.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#440) joysefke válasza laceszgamer (#439) üzenetére


joysefke
veterán
LOGOUT blog

A játékot még nem vittem végig, kérdéses, kb 5-10 óra lehet benne.

Az első két résszel nem játszottam, a sztorit köszönöm szépen értem, mint ahogy korrektül írta valaki, világnézeti problémák vannak vele.

J.

(#441) KubanitoS válasza bLaCkDoGoNe (#437) üzenetére


KubanitoS
veterán

Én kérek elnézést. :B

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#442) oleeg válasza joysefke (#435) üzenetére


oleeg
tag

Szia!

Nem egészen értek ezzel egyet. De lehet, hogy én látom rosszul. Én egy nagy ronda görbe tükörnek éreztem sokszor a mi világunkról amibe az egész Földet beleértem.

SPOILER!

Nem tudom mennyire hallgattad meg a Voxophone -okat de ott nagyon sok háttér információt megtudhatsz a játékbeli világról. Nem tartom keresztény ellenes propagandának, mert Comstock vallása nagyon messze áll a kereszténységtől. Az ő világa inkább egy furcsa vallási (ami elsőre kereszténységnek tűnik, de nem az) maszlagba bújtatott diktatúra. Nem látom, hogy hol tartasz a játékban, de a legtöbb disznóság Comstock világáról szerintem a Finkton és az Emporia pályákon derült ki a Voxophone -okból és a három tear-ből. Itt számomra egyértelműen kiderült, hogy nincs semmi keresztényi benne, ahogy a felesége is 'megtapasztalja'. Ahogy az is kiderül, hogy nincs semmilyen kapcsolata Istennel, hanem a Lutece testvérek találmányát használva utazik a különböző világokban és amit ott lát azt "adja el" próféciának. A rabszolgatartásról nem tudok mit mondani az sajnos egy történelmi tény. A játék cselekményének időpontjában pedig pedig tényleg cudar világ volt Amerikában a feketék számára. Finkton világa és Mr. Fink "filozófiája" pedig nekem a legcsúnyább görbe tükör egy - két mai multinacionális nagyvállalat számára. Nincs fizetett szabadság, nincs rendes fizetés, Shantytown legelején az alkudozás hogy az ember "elnyerjen" egy munkát, Mr. Fink propaganda szónoklatai, stb. Mint pl. a távol keleti gyárak ahol sok munkás inkább öngyilkos lett, vagy ahogy egy multinál a dolgozók sokszor csak egy Excel mező...
De ott a Vox Populi ami egy jó kezdeményezés volt, de borzalmasan elfajult. Erre is van jó pár példa a történelemből.

SPOILER vége

Szóval nekem más a véleményem, de kíváncsi vagyok a tiedre is nagyon!

Két apró megjegyzésem van a játékkal amúgy. Az egyik a befejezéssel kapcsolatban: bár szerintem is erős és nem szokványos befejezést kaptunk, de nekem mégis kicsit furcsa lett a lezárása. A másik pedig a grafika, lehetett volna picit szebb. Ezek azonban nem vesznek el a játék élményéből, mert szerintem borzasztóan jó a történet és végre egy kiadó aki nem multi-player részt helyezte előtérbe.

[ Szerkesztve ]

(#443) Johnny Cage válasza oleeg (#442) üzenetére


Johnny Cage
addikt

"A másik pedig a grafika, lehetett volna picit szebb."

szerintem az utóbbi idők messze legszebb játéka, őszintén nem értem mit szeretnétek még, mitől lenne "szebb"..

(#444) FLATRONW válasza Johnny Cage (#443) üzenetére


FLATRONW
őstag

Ez a játék csak annyira szép, mint egy Picasso festmény.
Igazából nekem tetszik, ennek ellenére csak átlagos grafikával rendelkezik.
Mondjuk sokat javítottak volna az összképen a részletesebb textúrák, vagy olyan apró dolgok, hogy a léggömbök nem szögletesek.

(#445) oleeg válasza Johnny Cage (#443) üzenetére


oleeg
tag

Szia!

Nem azt mondtam, hogy csúnya, mert tényleg egy szépen megrajzolt világgal van dolgunk, de amit FLATRONW is említett, részletesebb texturák. De ahogy írtam is nagyon tetszik a játék, számomra hosszú idők óta a legjobb történet.

o.

(#446) Johnny Cage


Johnny Cage
addikt

..lehet hogy nem is ugyanazzal a játékkal játszottunk?

amit ti kifogásoltok az a játék technikai oldala, amiben én szintúgy nem láttam semmi kivetnivalót (még élesebb textúrákat akartok, amikor a program így is felzabálja vmem-et), de lehet hogy csak én öregszem és már nem kocka szemmel nézem a grafikát.. vagy azért átlagos, mert stilizált? javítsatok ki ha tévednék, nem vagyok már nagy játékos, de a játékok többsége mostanában szerintem az életszerűségre törekszik. (Miyazaki filmjeit is elintéznétek annyival, hogy "átlagos"..?)

viszont hogy meglegyen a kontraszt és értsem hogy a játék látványvilága miért csak átlagos, akkor mondjatok nekem valamit a közelmúltból, ami szerintetek ilyen téren kiemelkedő.

[ Szerkesztve ]

(#447) joysefke válasza oleeg (#442) üzenetére


joysefke
veterán
LOGOUT blog

Majd reagálni fogok rá..
Mivel még nem vittem végig. nem szeretném elolvasni a spoilereket. ;)

J.

(#448) KubanitoS válasza Johnny Cage (#446) üzenetére


KubanitoS
veterán

+1

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#449) joysefke


joysefke
veterán
LOGOUT blog

Kb mennyi játékidő lehet még vissza, ha most itt tartok:

SPOILER
.
.
.
.
A felkelés vezetője halott, felszálltam a lánnyal a léghajóra, Párizsnak vettük az irányt, de a madár miatt korrigálni kellett. Utánna egy ugrás lefelé, most meg harc van...

VÉGE

Előre is köszi

J.

(#450) Mans20 válasza Johnny Cage (#446) üzenetére


Mans20
addikt

Nem tetszhet mindenkinek

SPOLIER

Én jobban örültem volna valami főbossnak,nem a dimenziós hülyeségnek,mellé még egy vagon karakternek,a sok egyforma helyett.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Bioshock: Infinite
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.