Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Bioshock: Infinite

Hozzászólások

(#251) Sirandrish válasza persil (#250) üzenetére


Sirandrish
legenda

Megvan, köszi.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#252) daneel92


daneel92
tag

hali! van esetleg itt olyan, aki már végigvitte a játékot és megválna tőle? :)

Asrock B450 Pro4, AMD Ryzen 7 2700 @3.2GHz, Sapphire Radeon RX 5700 XT Pulse 8GB, Chieftec 600W

(#253) Klikodesh válasza daneel92 (#252) üzenetére


Klikodesh
senior tag

Steamworks-os jatekot ?

CPUs are not a "war", you are not a solider. And there certainly won't be any battles fought on these forums.

(#254) daneel92 válasza Klikodesh (#253) üzenetére


daneel92
tag

xboxra, ezt kifelejtettem

Asrock B450 Pro4, AMD Ryzen 7 2700 @3.2GHz, Sapphire Radeon RX 5700 XT Pulse 8GB, Chieftec 600W

(#255) proci985 válasza persil (#248) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

főleg, hogy másodikra már az embernek olyan részletek is feltűnnek, amik elsőre még nem:).

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#256) bLaCkDoGoNe válasza proci985 (#255) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Pontosan, most pörgetem 1999 módban újra, és - bár a történetet elsőre is összeraktam, még a végkifejlet előtt - pompás dolog, hogy a legapróbb utalások is a helyükre kerülnek így.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#257) proci985 válasza bLaCkDoGoNe (#256) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

igen. meg próbáltam azt a pár döntést is más oldalról meghozni, amiket korábban csináltam. még ha állítólag csak illúziók is.

apropó: scavenger huntként, vagy simán játszottad? ha scavengerben, milyen upgradeket / fegyvereket használtál?

hardon a sima játékot gyakorlatilag mesterlövésszel vittem végig, néha elég aktív kempeléssel a shop környékén (24es a tár, az általában olyan 20 ellenfél kiütésére volt elég, annál meg néha többen is voltak).

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#258) bLaCkDoGoNe válasza proci985 (#257) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Igen, egyelőre a Scavenger Hunt achievementre is rámegyek, bár komoly félelmeim vannak a szirénes pályáktól (most még csak Shantytownban járok), mert az előző végigjátszáskor hardon egyedül az okozott problémát, főleg a bankos rész, ott azt hittem hogy kitépem a hajamat.

Állandó fegyverként én is a snipert viszem magammal, másodlagosként pedig általában carbine-t, amíg tart benne a lőszer, vagy géppisztolyt. Nagyon jó kombó továbbá az Electric Punch és Executioner gear a talpasok ellen, illetve a motorized patriotokat is simán ki lehet vele iktatni. (Ha közel van, akkor sima a dolog, ha messze van, akkor pedig egy Posession rá, és amíg tart a hatása, mögékerülve lehet ütni, mint a répát. Egyetlen probléma ezzel, hogy az Electric Punch csak a Season Pass mellé jár.)

Mindemellé (dupla hendikep) még ráadásul Xboxon játszom, ahol a kontroller picit tovább nehezít a dolgon (aim assistet kikapcsolom, mert kemény vagyok!).

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#259) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Kicsit jobban bele kellett volna mélyednem ebbe a játékba úgy látom :B
Itt olyan dumák mennek hogy csak a fejemet fogom.

"most pörgetem 1999 módban"
"scavenger huntként, vagy simán játszottad?"

Azt se tudom mik ezek.

Meg persze a szuper fegyver + képesség kombók.

Én meg elkezdtem normalon..kezembe egy KP+Shoti+Áramos lufasz aztán beküldök egy áramcsapdát, majd szétlövök mindenkit a g*cibe :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#260) proci985 válasza bLaCkDoGoNe (#258) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

én a végén az utolsó két résztől -asylium / léghatjó- tartok, na azokat végigzergeltem hardon.

season passom nincs, amíg nem derülnek ki, hogy mik a dlck, addig nem akartam rá beruházni (ellenben továbbra is eléggé idegesít, hogy ezt még majd vehetem meg a CE mellé). viszont a CE miatt van a hátralökő közelharcos megoldás, az is gyakorlatilag stunol. meglátjuk rondább ellenfelek ellen is még elég lesz-e.

az early bird dlct mondjuk elég ronda dolognak tartom*, de ha jók lesznek a kiegek, akkor szerintem azt fogom beszerezni. ha jók lesznek. vagy ha lesznek, mert még ez sem látszik.

Sirandrish: utolsó achievmentek. kb a bioshock 1-2 játszd végig vitachamber nélkül, hardon helyi megfelelője. annyi nehezítéssel, hogy a saveket megbuherálták, szóval vita chamber van, viszont csak talált cuccokból lehet építkezni.

*stun csak onnan lehet, több lőszer csak onnan lehet és alapból nevetségesen kevés cipelhető. ez mondjuk eddig is így volt a szériában, de legalább nem csak két fegyvert lehetett cipelni, mint itt, plusz ugye a közelharcos lehetőségek is sokkal jobbak voltak. realisztikus, ugyanakkor a harcrendszerért felelős game designer döntéseivel nem értek egyet, még ha így többet is kellett használni a hookot meg a saltokat, szóval kevésbé érződik fpsnek.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#261) emiki6


emiki6
veterán

Erre valaki?

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#262) Sirandrish válasza proci985 (#260) üzenetére


Sirandrish
legenda

Köszönöm a felvilágosítást :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#263) Klikodesh válasza emiki6 (#261) üzenetére


Klikodesh
senior tag

DISCLAIMER: This was an April Fools joke, the last 30 seconds were created by me.

CPUs are not a "war", you are not a solider. And there certainly won't be any battles fought on these forums.

(#264) Johnny Cage


Johnny Cage
addikt

Infinite végének kifejtése (értelemszerűen durván spoileres): [link] és [link] érdemes lecsekkolni a kommenteket is.

(#265) aizen92


aizen92
addikt

Nem tudom volt-e már.
nagyot szakadtam rajta :D

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#266) bLaCkDoGoNe válasza aizen92 (#265) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

:C Zseniális.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#267) Klikodesh válasza aizen92 (#265) üzenetére


Klikodesh
senior tag

Hehe, neha ugy voltam vele 10 en lonek rank es o talaltam ezt azt. Oh csak ne most. :DDD

CPUs are not a "war", you are not a solider. And there certainly won't be any battles fought on these forums.

(#268) aizen92 válasza Klikodesh (#267) üzenetére


aizen92
addikt

engem akkor se érdekelt ha dobálja a saltot amikor van 10%hpm közben 15en meg egy holló vagy egy patrióta robot támad :D
imádom annyira jól eltalálták a karakterét. én speciel " szerelmes vagyok" belé :))
szerintem a játék felét ő viszi el a hátán :) én egy Bio-val sem játszottam eddig de most ez..... azt kell hogy mondjam az elmúlt 2 év legjobb játéka ami leköt (singleplayer) mind a játékmenet, mind a story szempontjából ( persze van egy kettő más sikerjáték aláírom ) de ez tipikusan az a játék amit beírtam az évente egyszer újrajátszandó játékaim közé:) ez tuti nem fog a polcon porosodni

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#269) Klikodesh válasza aizen92 (#268) üzenetére


Klikodesh
senior tag

Tenyleg nagyon jol eltalaltak, es korulotte forog az egesz tortenet.
Nem kis erofeszitesbe kellett gondolom hogy ilyen embernek tuno tarsasag legyen belole a boklaszasok kozepette, meg ha neha a teglafalon at bamult is ki a vilagba.

Azaltal hogy nem harcolt hanem igy probalt meg segiteni kiemeltek az npck kozul, Alyx el osszehasonlitva.

Bar ha azt veszem mikor jott ki a HL2 es mikor ez kicsit elszomorit a fejlodes sebessege, de legalabb ok leptek ebbe az iranyba.

CPUs are not a "war", you are not a solider. And there certainly won't be any battles fought on these forums.

(#270) keIdor válasza aizen92 (#268) üzenetére


keIdor
titán

Nekem Skyrim meg Batman Arkham City óta nem jött be ennyire játék, és azok 2011-es címek.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#271) Wizard of Oz


Wizard of Oz
tag

Tegnap végre én is befejeztem, és wow. Kétségkívül év játéka eddig, sőt szerintem nálam a Bio 1-et is túlszárnyalta (ott azért a mindf*ck része jobban ütött, mert nem számított rá az ember). Még ma a zuhany alatt is azon gondolkodtam, hogy milyen hibát nem vettem észre, mert nem lehet ennyire tökéletesen összerakva. :)

Amúgy kíváncsi vagyok, hogy Levine hova viszi innen a BioShockot, legalábbis remélem, hogy majd a következőt is az Irrational készíti. :K

Steam: TheWizard0fOz || Pay no attention to that man behind the curtain!

(#272) aizen92 válasza keIdor (#270) üzenetére


aizen92
addikt

örülök h nem csak én látom így :)

amúgy nálam még a Gentleman és a Lady karakterei nagyon profik. szerintem azt is kellően eltaláltak és "pont akkor jönnek elő amikor kellenek" mindkét értelemben :) nagyon jó az összes személyiség.
ezeket a voxophonekat meg nagyon imádom. tetszenek ezek a külön kis "storyk" vagy hogy egy kis pluszt adnak a főtörténethez ( főleg amikor magam hallgatom ).

amúgy egy karaktert még "nem értek" vagy túl távoli a számomra az pedig Comstock. valahogy még nem ért el hozzám. de lehet h mivel akkora személyiség ez a szerepe? a távolságtartás ? majd csak kiderül.

amúgy valaki eltudja mondani hol tarthatok? mert remélem még van benne 6-7 óra :) ( minden zeget zugot átkutatok hardon tolom )
*spoiler*
most történt az a valami Fitzroy-al ha értitek mit mondok és zuhantunk le :)
*spoiler vége*

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#273) Johnny Cage válasza aizen92 (#272) üzenetére


Johnny Cage
addikt

még lesz kb. még egyszer annyi. (bár valószínű h ezt gyorsabban kitolod, mert a játék második fele a pörgősebb)

[ Szerkesztve ]

(#274) Johnny Cage válasza Wizard of Oz (#271) üzenetére


Johnny Cage
addikt

"ott azért a mindf*ck része jobban ütött, mert nem számított rá az ember"

viszont az tényleg csak egyszer ütött.. és a Bio1 tényleges befejezései meg kalap sz@rt nem értek.

(#275) Wizard of Oz válasza Johnny Cage (#274) üzenetére


Wizard of Oz
tag

Persze, csak itt folyamatosan vártam, hogy na mi lesz a csavar, mi lesz a csavar, főleg Comstock House után (ettől függetlenül egy eszméletlen jó csavar lett, sőt :) ).

Bizony, az Infinite vége jobb volt, klasszisokkal. Ahh, lehet nekiállok én is az 1999 módnak, muszáj még egyszer.

Steam: TheWizard0fOz || Pay no attention to that man behind the curtain!

(#276) bLaCkDoGoNe


bLaCkDoGoNe
veterán

Spoiler elrejtve jobbra →
. Azért az mennyire gyönyörű keret, hogy olyan hangokkal végződik az Infinite, mint amilyennel az első rész kezdődött?
. (Songbird halálsikolyáról már nem is beszélek, ami nyilván maximum egy nagyon szellemes easter egg.)
. Azért a Comstock house-ban levő subliminal videó kivetítés már szinte mindent elmesélt, onnan már 95%-át lehetett tudni a sztorinak. Viszont annyira odacsapott az a rész, hogy percekig csak álltam előtte, és néztem a videót. Az eltorzított Pachelbel orgonazenével alatta, egyszerűen isteni.

(#275) Wizard of Oz: Neked is van válasz a rejtett részben. :)

[ Szerkesztve ]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#277) Sonja


Sonja
veterán

Sátáni VRAM használat! :D

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#278) emiki6 válasza Sonja (#277) üzenetére


emiki6
veterán

Érzek némi iróniát ebben a mondatban. :DDD

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#279) emiki6


emiki6
veterán

Mielőtt még nekilátnék, ellátnátok 1-2 hasznos tanáccsal, pl. melyik enemynek mi a gyengéje, stb.
:R

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#280) Sirandrish válasza emiki6 (#279) üzenetére


Sirandrish
legenda

"pl. melyik enemynek mi a gyengéje"

Az ólom..
Az mindig bejön ;]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#281) emiki6 válasza Klikodesh (#269) üzenetére


emiki6
veterán

Volt vele munka bőven: link
Itt pedig korhatár nélkül.

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#282) Sirandrish válasza emiki6 (#281) üzenetére


Sirandrish
legenda

De kegyetlen jó így egymás mellett látni a szinkronszinésznénit meg magát a karaktert..
Tök faján beleéli magát..
Ilyet még sosenem láttam így :B

Hja..a csaje azért jobban néz ki mint Liza :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#283) emiki6


emiki6
veterán

Ha Season Pass-t veszek, akkor most mit is kapok?

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#284) persil válasza emiki6 (#281) üzenetére


persil
nagyúr

Ebbe mi a szart kellett korhatárosítani? :D

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#285) bLaCkDoGoNe válasza emiki6 (#283) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Vásárláskor rögtön:
- Early bird DLC pack - egyfajta előrendelői jutalom, tartalma: 5 infusion, 4 gear, arany színű skin pisztolyhoz és géppisztolyhoz.

Később:
- Azonnali hozzáférést mind a három tervezett DLC-hez azok megjelenésekor.

A Season Pass ára 33%-kal olcsóbb, mint ha a 3 DLC-t külön-külön vennéd meg.

Nagyjából ezeket kell tudni a pass-ról.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#286) emiki6 válasza bLaCkDoGoNe (#285) üzenetére


emiki6
veterán

szerintem 4k-ért megéri :)

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#287) mikrosuttii


mikrosuttii
aktív tag

[link]

(Saját gameplay)

A játék amúgy egész jóra sikeredett úgy,mint az 1. 2 része!Év játéka gyanús!;)

(#288) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

:Y....
ha Ő kint lesz szombaton a PlayIT-en, ott helyben megkérem a kezét.. is :B

amúgy nagyon jórra sikerült a játék. TR után a második nagy kedvencem (Y)

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#289) keIdor válasza - = Zk = - (#288) üzenetére


keIdor
titán

Aztanemjóját. :R

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#290) pincehely válasza - = Zk = - (#288) üzenetére


pincehely
addikt

:DDD

http://kefetemap.deviantart.com/

(#291) - = Zk = - válasza keIdor (#289) üzenetére


- = Zk = -
félisten

megláttam, basszus szerelmes lettem. de most na... :D

szvsz 1:1-ben kiköpött olyan, mint amit megrajzoltak... Róla mintázták a játékbeli Elizabeth-et :))

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#292) keIdor válasza - = Zk = - (#291) üzenetére


keIdor
titán

Persze, videóban mondják is. Mondjuk 5 szláv lányból 4 nagyon szép.:) A csajszi is orosz.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#293) emiki6 válasza - = Zk = - (#291) üzenetére


emiki6
veterán

Mit rajzoltál meg?

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#294) - = Zk = - válasza emiki6 (#293) üzenetére


- = Zk = -
félisten

én? semmit... max egy hulla EKG "görbéjét" egy borús estén :D

Keldor P.
igen, kik az "illetők" ?

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#295) Johnny Cage válasza - = Zk = - (#291) üzenetére


Johnny Cage
addikt

"Róla mintázták a játékbeli Elizabeth-et"

én úgy tudom csak a promóciós fotókhoz/videókhoz használták az arcát.

(#296) - = Zk = - válasza Johnny Cage (#295) üzenetére


- = Zk = -
félisten

tudom, csak írtam. semmi valóságalapot nem akartam, hogy felfedezzetek benne ;)

így céloztam finoman, hoyg ez biza qrva élethű lett :))

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#297) emiki6 válasza Johnny Cage (#295) üzenetére


emiki6
veterán

[link]
(A Face a végén van)

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#298) Mans20 válasza - = Zk = - (#288) üzenetére


Mans20
addikt

Valahogy így kellett volna kinéznie a játékba,testileg,úgy lehet nem irritálna annyira,a klónokat nem is említem.

(#299) - = Zk = - válasza emiki6 (#297) üzenetére


- = Zk = -
félisten

jahj....de szép az az orosz kiscsaj <3

fúú, de akiről a mozgását mintáztk Lizának... hrr ;]

(#298) Mans20
hm. végülis...
nekem tetszik a rajzolt változata is. sőt a TR kiscsaj is tetszik nagyon (Y)

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#300) aizen92 válasza emiki6 (#297) üzenetére


aizen92
addikt

Kell egy olyan bioshockos pulcsi!

A motion captureos csaj meg nyálcsorgatos! De az "eredeti" Liz se pite ;)

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Bioshock: Infinite
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.