Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Azonnali VGA-s kérdések órája (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-03 23:23:26

LOGOUT.hu

Ebben a topicban tehetitek fel a videokártyákkal kapcsolatos azonnali, sürgős kérdéseiteket! Javasoljuk, hogy mielőtt kérdeztek töltsétek ki az adatlapotokon a konfigurációra vonatkozó részt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#89201) Borisz76 válasza Quenmorr (#89200) üzenetére


Borisz76
veterán

A sípolás BIOS függő.
[link]

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#89202) Csupingo válasza Borisz76 (#89201) üzenetére


Csupingo
veterán

Elvileg AMI bios van rajt.

Villám Shakesespeare... Főnök, ha zavarja a fogsora, vegye ki! (M-N)

(#89204) Quenmorr válasza makszutov.hu (#89203) üzenetére


Quenmorr
tag

Köszi szépen a segítséget (és mindenkinek),
Most egyelőre nem csinálja a beep-et a gép, de holnap még szét szedem a ramokat is átnézem meg megtesztelem :)
:R

[ Szerkesztve ]

(#89205) fityere


fityere
senior tag

Sziasztok.
Segítséget kérnék.
Van egy Asus Strix 3070ti 8gb oc videokártyám. Lg c2 oled tvre csatlakoztatva. Nvidia beállításnal 4k60hz-et enged, de ha pc felbontást allitok akkor meg csak 100/120hz enged. Ha 10bitre állítom akkor alul a kép szinesen villog, vagy elmegy.
Ha 8bitre állítom semmilyem probléma nincs és Játék közben sem tapasztaltam problémát. Új driver is lett telepitve, es régivel is probaltam.

Hdmi kábel elvileg 2.1 gyári xbox series hdmi kábelt használom.
Én első körben kábelre gyanakszom
Szerintetek mi lehet a gond?

Nem azért hagyjuk abba a játékot, mert öregszünk. Azért öregszünk meg, mert abbahagyjuk a játékot.

(#89206) Rottweiler89 válasza fityere (#89205) üzenetére


Rottweiler89
aktív tag

A gyári kábel maga 120hz-re van hitelesítve, mint ahogy a Series konzol is. A TV szintén natív 120hz. Hogy akarnál többet?

AeroCool Hexform, Gigabyte B550M K, AMD Ryzen 5 3600+Thermalright Assassin King 120 SE, 2x8GB Corsair Vengeance RED DDR4 3200Mhz, Sapphire Pulse RX 6600 8GB, Micron 2450 256GB, Micron 3400 512GB, Kioxia Exceria 960GB SATA3, Fractal Design Anode Bronze 650W, MEETION K9320 RGB, THE G-LAB Kult Helium

(#89207) Ribi válasza fityere (#89205) üzenetére


Ribi
nagyúr

Nem tudsz beadni neki valamilyen custom frissítést, hogy 60Hz 10biten is ki tudd próbálni?

[ Szerkesztve ]

(#89208) fityere válasza Ribi (#89207) üzenetére


fityere
senior tag

Próbáltam. 60hz nem minden felbontáson érhető el, mint ahogy a 120hz sem. Elég érdekes. Az egyik kábellel ha 10bitre állítom nincs kép, ez az xbox kábel, egy másik régebbi kábellel pedig alul színes csíkok villognak.
8bit-nél mind két kábel remek.

Nem azért hagyjuk abba a játékot, mert öregszünk. Azért öregszünk meg, mert abbahagyjuk a játékot.

(#89209) fityere válasza Rottweiler89 (#89206) üzenetére


fityere
senior tag

Nem az a problémám, hogy többet akarok.

[ Szerkesztve ]

Nem azért hagyjuk abba a játékot, mert öregszünk. Azért öregszünk meg, mert abbahagyjuk a játékot.

(#89210) fityere válasza Ribi (#89207) üzenetére


fityere
senior tag

Na 720p 60hz megy a 10bit a felett villog a kép

Nem azért hagyjuk abba a játékot, mert öregszünk. Azért öregszünk meg, mert abbahagyjuk a játékot.

(#89211) svédország13


svédország13
csendes tag

Sziasztok! Egy kis update a múlt heti illesztőprogram időtúllépés hibáról amiben a segítségeteket kértem.

Update: Elvittem a gépet egy szerelőhöz, aki lelkiismeretesen letesztelte és nagyon valószínűnek tartja, hogy a videokártya hibásodott meg.
Rakott be csere kártyát és tökéletesen üzemelt vele a gép. Azt is mondta, hogy gyanús volt már az számára, hogy bios alatt a háttér zöld színű volt. Ahogy terhelést kap a gép jön a hibaüzenet az illesztőprogram időtúllépésről. Azt mondta szerinte vram hiba, vagy vram vezérlő hiba lehet.
Holnap megpróbálom intézni a garanciát. Reméljük, hogy nem fognak szemétkedni és élhetek a garanciajogaimmal.

(#89212) Ribi válasza fityere (#89210) üzenetére


Ribi
nagyúr

Lehet érdemes a TV topikban is rákérdezni.

(#89213) fityere válasza Ribi (#89212) üzenetére


fityere
senior tag

Köszönöm, de közben megoldódott.
Vettem egy másik hdmi kábelt és tökéletes vele minden.

Nem azért hagyjuk abba a játékot, mert öregszünk. Azért öregszünk meg, mert abbahagyjuk a játékot.

(#89214) pandras83 válasza fityere (#89213) üzenetére


pandras83
senior tag

Azt még lehet h érdemes lenne megírnod, hogy mit vettél pontosan, hátha más is okul.

[ Szerkesztve ]

Cyberfuck Patchrunner

(#89215) fityere válasza pandras83 (#89214) üzenetére


fityere
senior tag

Tényleg bocsánat. Ultra high speed Hdmi 8k60, 4k120 2.1 48gbs kábel legyen. Tipus mindegy.

[ Szerkesztve ]

Nem azért hagyjuk abba a játékot, mert öregszünk. Azért öregszünk meg, mert abbahagyjuk a játékot.

(#89216) ricsip válasza fityere (#89215) üzenetére


ricsip
addikt

Típus / gyártó neve azért nem mindegy, mert ha márkás kínai, akkor az általában jó és tudja amit a csomagoláson vállaltak. Ha meg noname kínai, az nagyjából bármi is lehet és teljesen lutri.

-

(#89217) fityere válasza ricsip (#89216) üzenetére


fityere
senior tag

Igazad van, tényleg nem mindegy es elnézést ezért is.
[Lanberg]. A tipus neve.

[ Szerkesztve ]

Nem azért hagyjuk abba a játékot, mert öregszünk. Azért öregszünk meg, mert abbahagyjuk a játékot.

(#89218) ricsip válasza fityere (#89217) üzenetére


ricsip
addikt

Na ez érdekes. Ha én láttam volna boltban, szerintem erre azt mondom h. szabad volna megvenni, mert nem tűnik nyilvánvaló gagyinak.
Szerintem cseréltesd.

-

(#89219) fityere válasza ricsip (#89218) üzenetére


fityere
senior tag

Amig teszi a dolgát elfér. Idővel majd lehet cserélve lesz.

Nem azért hagyjuk abba a játékot, mert öregszünk. Azért öregszünk meg, mert abbahagyjuk a játékot.

(#89220) Tepsifüles


Tepsifüles
tag

Sziasztok, van egy Gigabyte RTX 2070 Windforce 2x -őm. Elég jól szuperál (lassan 6 éves), viszont 1 bajom van vele: a "komolyabb" friss AAA-s játékoknál (itt most főleg a Baldur's Gate 3-at értem, de Harry Potternél is csinálja) iszonyatosan pörög a venti. Hiába "ügyködök" MSI Afterburnerrel (próbálom megtalálni az ideális fordulatszámot, amikor még nem zajos, de nem megy 85 fölé), egyszerűen "komolyabb" effekteknél majd 100%on pörög. FHD-dben játszom nem is 2K vagy 4Kban.
ÚJRAPASZTÁZTAM/PADOZTAM/KITAKARÍTOTTAM.
Ami szintén zavaró (bár jóval kevésbé), hogy régebbi játékoknál, ahol viszonylag soka "csilli-villi" effekt (pl AoE varázslásoknál Pathfinder Wrath of the Righteous), akkor meg "pulzál" a fordulatszám (hiába lövöm fixre :/ ("höööü-höööü-höööü" :D ).
Szerintetek mit tehetnék, hogy legalább egyenletes legyen, vagy mondjuk adott fordulat legyen konstans (és az ne a 100%). Tudom, hogy ez egy hűtés szempontjából nem túl jó konstrukció, de új karit még nem szeretnék venni, elég szépen jeleníti meg azt amire nekem kell, illetve 20% teljesítményboostért nem szeretnék kiadni 130-140 ezret.
Válaszokat előre is köszi.

Sabee

(#89221) KAMELOT válasza Tepsifüles (#89220) üzenetére


KAMELOT
titán

Teszel rá blokkot és nem fog a venti süvíteni :)

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#89222) BlinkPeti66


BlinkPeti66
csendes tag

Sziasztok!

Nem vagyok nagy fórumozó, remélem jó helyre írok, ha esetleg van egy másik topic ahova az ilyen jellegű kérdéseket kell feltenni légyszíves szóljatok.

Szóval nem rég építettem egy új számítógépet. Az RX 7900 XT VGA-ra esett a választásom. Olyan problémám lenne,hogy valamiért a Windows folyamatosan felülírja az AMD driverem a saját Microsoft dirverjére. Rengeteg posztot találtam külföldi oldalakon erre az anomáliára, és rengeteg lehetséges megoldás létezik. Megpróbáltam már az összeset amit csak leírtak de valamiért a probléma visszatér. Kikapcsoltam a Windows automata driver frissítését, gpeditben is, DDUval letisztítottam a VGA-t, bepipáltam, hogy ne engedje a Microsoftnak, hogy bármilyen drivert feltegyen stb stb, de eltelik 3 nap és még is újra megtörténik a dolog. Lefagy a számítógép, egy idő után pedig fekete lesz a képernyő és előjön az Input not supported üzenet a monitoron, majd miután újraindítom a gépet és megpróbálom megnyitni az Adrenalint már kapom is a megszokott üzenetet: AMD software not compatible with installed graphic driver. Ez játék közben sosem történik meg, mindig csak akkor ha távol vagyok a géptől, vagy böngészem a webet.

Konfigom:
CPU: AMD Ryzen 7 5800 x3d
VGA: RX 7900 XT
RAM: G. SKILL AEGIS 4x8 GB DDR4 3200
Motherboard: GIGABYTE B550 Gaming X V2
Cooler: Arctic Liquid Freezer II 240-RGB
Táp: Antec HCG850 Bronze
Monitor ( két monitort használok) : Acer 1440p 144hz with HDMI cable, Samsung 1080p with HDMI/Display port.

Szerintetek mi okozhatja ezt a problémát? Esetleg valaki jár/járt hasonló cipőben?

Előre is köszönöm a válaszokat!

Üdv

(#89223) KAMELOT válasza BlinkPeti66 (#89222) üzenetére


KAMELOT
titán

Van 7800/7900XT topik. Írj nyugodtan. Segítenek ott is.

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#89224) Asycid válasza Tepsifüles (#89220) üzenetére


Asycid
tag

Játszadozz a FanControl nevű progival, nagyon szépen be lehet lőni rajta ventillátor-görbét.

(#89225) bobalazs válasza Tepsifüles (#89220) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Biztos vagy benne hogy jól sikerült a padozás?
Millimétereken képes elcsúszni a dolog, és ha nincs megfelelő kontakt, vagy túl vastag akár 0.2 mm-el a pad, már nem lesz jó a hűtés.

(#89226) bobalazs válasza BlinkPeti66 (#89222) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Két módszer van a driver cserélésének tiltására, mindkettőt javaslom.
Na jó, itt három van, akkor tessék mind a hármat megcsinálni. [link]

(#89227) BlinkPeti66 válasza bobalazs (#89226) üzenetére


BlinkPeti66
csendes tag

Igen, ezek közül mindegyiket megcsináltam. Lehetséges szerinted, hogy azért nem segítenek ezek a megoldások mert a VGA hibás?

(#89228) B.Á.L.!.N.T válasza bobalazs (#89225) üzenetére


B.Á.L.!.N.T
senior tag

Igen ez hihető,hogy nem jó a padozás.

A hirtelen venti felpörgés összefügg a gpu hővel azt viszont nem tudtuk meg,hogy mennyi az annyi pl. egy harry kókler alatt ..

[ Szerkesztve ]

(#89229) bobalazs válasza BlinkPeti66 (#89227) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Olyan problémám lenne,hogy valamiért a Windows folyamatosan felülírja az AMD driverem a saját Microsoft dirverjére.

Nem ez nem ezért van.
Mindenképpen fáradj át a windows 10/11 topikba, és mond el a problémádat, azt is hogy alkalmaztad ezeket, és mégis felülirja. Ha kell többször is kérdezz, amíg nem kapsz választ.

Többedmagamnak ez a módszer hozott már megoldást. Nálad nem tudom miért van ez.
Igaz, egyszer nekem is felürírta, úgy hogy be vannak ezek állítva.

[ Szerkesztve ]

(#89230) BlinkPeti66 válasza bobalazs (#89229) üzenetére


BlinkPeti66
csendes tag

Rendben, mindenképpen megpróbálom ott is. Köszi a választ!

(#89231) Tepsifüles válasza KAMELOT (#89221) üzenetére


Tepsifüles
tag

Milyenre gondolsz?

Sabee

(#89232) Tepsifüles válasza bobalazs (#89225) üzenetére


Tepsifüles
tag

Háát amennyire lehetett tolómérővel mértem le. Az 6 év alatt összesen 2x szedtem szét pasztázni meg ugye 1x pad, de takarítottam rendesen, sosem volt gond vele, bár nem is játszottam igazán "komoly" játékokkal, amik ennyire igénybe vették volna.

Sabee

(#89233) bobalazs válasza Tepsifüles (#89232) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Másik topikban, volt ilyen probléma hogy 1 milis volt egy pad aztán 0.75ös volt az igazából. Az is baj ha túl erős, meg ha gyenge a kontakt.

(#89234) kisselandras válasza BlinkPeti66 (#89222) üzenetére


kisselandras
senior tag

Oh nem inkább az a hibád hogy gyenge a hdmi jel ez okozza a fekete képernyő s elveszet jelet

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

(#89235) Csabi000


Csabi000
csendes tag

Sziasztok,

Pajtásomtól megvettem a levetkőzött Gigabyte RTX 2070 Super kártyáját. 3Dmark stresszteszteken többnyire átmegy (20-25-ös loop-on). A problémám, hogy max fordulatszámon a hűtés kétségbeejtően hangos, és néha kidob játék közben asztalra (helldivers 2). Ez úgy is jelentkezett már, hogy egyre kevessebb játékidőt engedett fagyás nélkül. Eddig egy 1060-am volt az is windforce-os, igaz csak 2 ventis de maxon meg se közelítette ennek a hangerejét.

A G-syncet kikapcsiloltam időközben mivel freesynces a monitorom, ez lehet hogy meg is oldotta a kifagyást, de a hangja továbbra is aggaszt. Mielőtt beszereltem kifújtam kompresszorral, de szét nem szedtem. Érdemes a ventik lecserélésében gondolkodnom?

Összeszerelésnél vétettem egy olyan hibát, hogy a 1060as egyik 6pines tápkábelét használtam, ami a moduláris tápban a pci-e helyre csak erőltetve ment bele(más profilú volt a dugasz, amit nyílván csak utólag vettem észre). A táp volt annyira okos, hogy be se indította a gépet míg ezt nem korrigáltam. Nem tudom ennek lehet e köze a jelenséghez.

Setup:
MSI B450 TOMAHAWK MAX II alaplap
Seasonic Focus GX 550W moduláris tápegység
AMD Ryzen 5 3600 3.6GHz Socket AM4 dobozos
Cooler Master MasterBox TD500 Mesh V2

Hozzaszólásokat előre is köszönöm.
/Csaba

(#89236) pandras83 válasza Csabi000 (#89235) üzenetére


pandras83
senior tag

A hőmérsékleteket érdemes lenne tudni. Ha megoldható, telepíts egy hwinfo64-et és huzamosabb játék után (ameddig bírja fagyás nélkül) dobj be ide egy ilyen hw screent a gpu-t érintő részről:

Kártyacsere után ddu-val gyalultál egyet? Win reinstall volt? Msi Ab-ben próbáltál user def. venti görbét állítani?

A "rossz" kábel talán nem okozott gondot és az is könnyen lehet, hogy egy pasztázás-hőpadcsere megoldja a hangos ventik gondját. Már ha nem krepegve hangosak.

Cyberfuck Patchrunner

(#89237) Csabi000 válasza pandras83 (#89236) üzenetére


Csabi000
csendes tag

Köszönöm a gyors választ. "Kártyacsere után ddu-val gyalultál egyet? Win reinstall volt? Msi Ab-ben próbáltál user def. venti görbét állítani?" Ezekre egyhangúan nem a válasz. A eszközkezelőben eltávolítottam a kártyát aztán telepítettem a legújabb drivert.
A tanácsokat/javaslatokat megfogadom és jelentkezem az eredménnyel.

(#89238) Hegyirabló


Hegyirabló
veterán

Sziasztok!

Tegnap áramszünet volt, miközben éppen játszottam a gépen, egy órán át tartott is. Azóta játék közben azt csinálja, hogy a Windows éjszakai fény beállítását egyszer csak váratlanul kikapcsolja emiatt a kép élénk lesz, nem az a kicsit sárgás, mint az éjszakai fénynél, és addig így is marad, amíg manuálisan vissza nem állítom, vagy újra nem indítom a gépet.

Mi történthetett? Hardver hiba, szoftver hiba, vagy mindkettő?

Köszönöm!

Aquila non captat muscas.

(#89239) Hegyirabló válasza Hegyirabló (#89238) üzenetére


Hegyirabló
veterán

Ez lehet a hiba. Tudna valaki valamit írni? Köszönöm:

A hibát okozó alkalmazás neve: dwm.exe, verzió: 10.0.19041.3636, időbélyeg: 0x6e55ef4a
A hibát okozó modul neve: ism.dll, verzió: 10.0.19041.4291, időbélyeg: 0x7d314daf
Kivételkód: 0xc0000005
Hiba pozíciója: 0x00000000000897fa
A hibát okozó folyamat azonosítója: 0x5b0
A hibát okozó alkalmazás indításának időpontja: 0x01daa492f5a762e3
A hibát okozó alkalmazás elérési útja: C:\Windows\system32\dwm.exe
A hibát okozó modul elérési útja: C:\Windows\SYSTEM32\ism.dll
Jelentés azonosítója: 8c4c1c7d-61d5-4a88-bc6e-4abb0d08f0d8
A hibát okozó csomag teljes neve:
A hibát okozó csomag relatív alkalmazásazonosítója:

Aquila non captat muscas.

(#89240) ricsip válasza Hegyirabló (#89239) üzenetére


ricsip
addikt

Ezt próbáld ki: [link]

[ Szerkesztve ]

-

(#89241) Hegyirabló válasza ricsip (#89240) üzenetére


Hegyirabló
veterán

Szia!

Köszönöm szépen!

Nem akarom elkiabálni, de lehet, hogy megvan az oka. Vettem egy Microsoft Xbox Wireless Controllert + vevőegység. Eddig is volt egy ilyen kontrollerem, de Bluetoothal használtam, nem volt hozzá dedikált vevőegység. Elég sok bejegyzést találtam interneten, ahol ugyanilyen vagy hasonló jelenséget írtak le, amit csak a kontroller firmware frissítése oldott meg.

Hamarosan kiderül, köszönöm szépen!

Aquila non captat muscas.

(#89242) bugsyonic


bugsyonic
tag

Sziasztok!

Olyan problémám van, hogy win 11-ben, amikor lecsukok egy ablakot, vagy valamilyen programban nyitok egy open vagy save ablakot nem simán nyílik meg vagy csukódik be, hanem "szaggatva" történik. Mintha leesne a fps. És persze random, van amikor jó, van amikor meg nem. Játékok alatt minden oké, ott nincs fps drop.

Videokártya csere volt (970-ről 4060-ra). Driver uninstall megvolt, DDU-val, safe mode stb.
Vagy 5-6 verziójú nVidia driverrel is megpróbáltam, de mindegyikkel csinálja.
3 monitor van a kártyán: 1 HDMI és 2 DP.

Win reinstall előtt, ha bárkinek van valami ötlete, azt szívesen fogadom. :)

Köszönöm!

(#89243) Csupingo válasza bugsyonic (#89242) üzenetére


Csupingo
veterán

Memória órajelek közben nem lettek piszkálva? Vagy a vga cserekor talán elmozdultak a sata kábelek, ha vannak. Azokat is érdemes lehet kihúzni, visszakötni.

Még ezt írtam fel magamnak régebben: SVM kikapcsolása a biosban.

Főleg asus alaplapoknál:

So basically three weeks ago, I've solved the issue and if someone else have issues with their gpu and run an Asus motherboard. The solution for me was to go to bios and disable PCI Express Native Power Management. When enable it sets gpu to powersaving, which can cause instability, such as stuttering, fps drops, crashes and bsod.

Úgy hogy a GDC vagy a PSS offolása segített de nem is baj a lényeg hogy bevált.

[ Szerkesztve ]

Villám Shakesespeare... Főnök, ha zavarja a fogsora, vegye ki! (M-N)

(#89244) bugsyonic válasza Csupingo (#89243) üzenetére


bugsyonic
tag

Órajelek maradtak.
Megnézem a kábeleket, abból van pár.

(#89245) bugsyonic válasza Csupingo (#89243) üzenetére


bugsyonic
tag

Az SVM, GDC és PSS nem sokat mond, de értem a fenti leírást, van benne logika, hogy valami power management okozhat ilyesmit. Ránézek/rákeresek ezekre is.
(MSI az alaplap és a videokartya is amúgy.)

Köszi!

(#89246) Csupingo válasza bugsyonic (#89244) üzenetére


Csupingo
veterán

A gdc nem tudom mi, rákeresve többnyire külső vga adapterekről ír. PSS meg szerintem csak amd alaplapoknál van, téged az se érint, ha inteled van. A többivel viszont tehetsz egy próbát, talán segít. :)

Villám Shakesespeare... Főnök, ha zavarja a fogsora, vegye ki! (M-N)

(#89247) Jackie_Chan


Jackie_Chan
senior tag

Üdv!

3080-as VGA-t tervezek venni.
Szembe jött velem egy PALIT márkájú termék amivel még soha nem találkoztam.
Nem ismerem ezt a márkát sajnos.
Van valakinek esetleg vele tapasztalata,hogy megbízható e?
Pár véleménynek örülnék!
Illetve mennyire fontos az,hogy az VGA 10 illetve 12 GB-os e ,mert van mindkét fajtájú a piacon?!

"Az nem hozhat változást aki nem tűnik ki a tömegből!" "Sic Parvis Magna-Minden nagy dolog kicsiként kezdte" "Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani."

(#89248) Csabi000 válasza pandras83 (#89236) üzenetére


Csabi000
csendes tag

Végül skerült hosszabb ideig játszanom, kb 3 óra volt és nem dobott ki, csak amikor bezártam a játékot akkor fagyott ki. Ezt csak egy kijelentkezéssel tudtam orvosolni. Alatta ment a HWinfo, de csak a log maradt meg. Abból kibányászva ezek-et gondolom relevánsnak:
Fan 1 speed:

A tüskéknél tapasztalható olyan hang mintha épp felszálláláshoz készülődne a vas (itt olyan 3966RPM a max.) A hang nem krepegő.

A hotspot GPU Temp:

max: 106,8; avg:102,4

GPU Temp:

max: ; avg:78,9; 82.2

Ma reggel csináltam egy "3DMark - Fire Strike Ultra Stress Test" -et 30 loop-al, arra így néz ki a helyzet:

Mindezt safe mode-ban történta DDU-val gyalulás után.

[ Szerkesztve ]

(#89249) Grave_444 válasza Csabi000 (#89248) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Padozás, pasztázás kell neki, ez így kb használhatatlan.

(#89250) Csabi000 válasza Grave_444 (#89249) üzenetére


Csabi000
csendes tag

Pasztázni eddig csak CPU-t pasztáztam. Ezzel kapcsolatban kérhetek egy linket, vagy step by step guide-ot? úgy láttam fontos hova milyen vastag padot teszek és még nem találtam meggyőző infot.
Előre is köszi!

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Azonnali VGA-s kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.