Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  Azonnali kérdések órája Archívum XVI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#29692) localhost válasza Sk8erPeter (#29690) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Szinte éreztem. hogy "így " fogod reagálni. Sajnos túl sokat tudok a tintákról és a patronokról ahhoz, hogy érzékeljem, hogy a marmonkannás tintának milyen a minősége, megbízhatósága, állaga. Arról nem is beszélve, hogy univerzális tinta nincs! ("Két decit a vörösből"). Tudom, hogy egy gyártónak azért van 10-20 féle fekete patronja, mert mindegyikben más a tinta. Nem csak töltetre. Ugyanígy a színesek. Szilárd meggyőződésem, hogy az utántöltött patron nem jó megoldás, emiatt én sosem használok ilyent, nem azért, hogy elmondhassam "nekem eredeti patronom van" :) De ettől még van gyakorlati tapasztalatom az utántöltött/gyártottakkal kapcsolatban, és ez a tapasztalat is a rossz oldalán erősebb, mintsem a jó. Az egyetlen, amiben szerintem az utángyártott elfogadható = az a fekete lézertoner.

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  Azonnali kérdések órája Archívum XVI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.