Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Azonnali játékos kérdések órája (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#7701) Brian_GT válasza norbi1989 (#7700) üzenetére


Brian_GT
őstag

Megnövelt aktivitást nyilván nem a vírus vagy bármi olyan progi okozza, ami esetleg fut a háttérben stb.. csak gondolj bele ha ez a progi extra erőket von el a cpu-tól is stb... akkor alapból nincs ballanszban a vga ereje a prociéval és ez okozhatja a problémát.
Egy win telepítés cakk-pakk pár óra ha mindent visszaállítasz ahogy most van...gondolok itt beállítások-finomhangolás stb..ennyit megér.
A ventillátor sebességére meg...hát most komolyan... azon panaszkodsz, hogy hangos a venti, majd azon hogy túlmelegszik a géped? Ha zavar a venti hangja használj vízhűtést vagy komolyabb hűtőt rá, viszont nem hiába találták ki a kártyák szoftverjébe az auto fordulatszám állítást, amibe te szépen beleszólsz és nem engeded, hogy úgy hűtse a venti a kártyát ahogy kéne. Te is érzed remélem, hogy itt max te vagy a ludas :D

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#7702) daad79


daad79
csendes tag

Sziasztok!
Elakadtam a Risen 2-Dark Waters játékban.Ott ahol van a Vasszakáll a kalóztanyán nem akar felvenni a legénységébe.Pedig már sokmindent megcsináltam mélytengeri szörnyet is kinyirtam meg kiszabaditottam Largot de akkor se akar felvenni.Vasszakáll a végén azt mondja,hogy nyügözzem még le de már nem tudom mivel.Mit kell csinálni?

(#7703) kenny123


kenny123
addikt

Régi nagy kedvenc a CNC széria generals, és a zero hour tagja. Kipörgettem most is őket, és eszembe jutott hogy volt régen egy kiegészítő a zero hourhoz, ami a kampányt is bővítette valamilyen szinten. Meg tudná valaki mondani, melyik volt ez?

Továbbá, tud valaki ajánlani ehhez a 2 játékhoz hasonlót? A tiberiumos részek annyira nem kötnek le, szerintem el lettek cseszve.

yo

(#7704) br.rak válasza kenny123 (#7703) üzenetére


br.rak
őstag

Itt nézelődj Zero H. modok ügyében (link)

Az Erath 2140/50/60 szériát esetleg próbáltad? (régebbiek közül még a Total A. és Kingdoms)
És a Red alert 1/2/3?

[ Szerkesztve ]

(#7705) ricsiii01


ricsiii01
tag

Sziasztok!
A múltkor megvettem a Bullyt és ma elakartam indítani, viszont a teljes képnek csak kb. a negyede látszik (így a menü pont nem, hogy bármit is tudjak állítani). MI ilyenkor a teendő? A játék steames.
Köszi a segítséget előre is! :R

.

(#7706) GeryFlash


GeryFlash
veterán

Hali!
Nekem meg van a Batman Arkham Assylum game Legjobb választás kiadásban, a kérdésem az lenne, hogy hova tudnék írni a supportnak, mert több hónapja ugye befuccsolt az a szar Microsoftos rendszer, és azt ígérték, hogy Steamre is aktiválható lesz, de nem fogadja el a kódot...

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#7707) Mustármag


Mustármag
őstag

Üdv.
Antichamber-hez készül vagy készült magyarítás?

(#7708) VoidXs válasza Mustármag (#7707) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Nincs. Magyaritasok.hu-n még a listán sincs.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#7709) jonnyjoker01


jonnyjoker01
veterán

Sziasztok!

Jó grafikájú második világháborús fps játékot keresek, lehetőleg olyat, aminek van valóságalapja. Tudtok mondani egy párat, amit érdemes is megvenni?

:R

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#7710) Brian_GT válasza jonnyjoker01 (#7709) üzenetére


Brian_GT
őstag

Az a baj ilyen manapság nem készül, mert látták, hogy a II.VH-s témáktól tele a padlás és jó pár éve már átállt az EA is a Medal szériával a modern hadviselésre...CoD is nagyon régóta nem adott ki olyan részt és már nem is fog...Battlefield is befejezte azt a korszakot.

Ha tényleg valósághűséget akarsz akkor a régi Medal of Honorokat mondanám, csak ott azért nem mai csirke már grafikai szemmel. Sajnos vagy szép háborús és akkor van-mostani...de modern hadviselés...vagy csúnyácskább grafika de valóság alapú és II.VH.

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#7711) perge666 válasza Brian_GT (#7710) üzenetére


perge666
veterán

Én is gondolkodok mostanság valami régebbi FPS-en,nekem a COD4 volt nagy kedvencem,lehet újból azt viszem végig. :K
MW2-t elkezdtem,de szerintem az meg eléggé el van már túlozva..............

(#7712) batman91 válasza jonnyjoker01 (#7709) üzenetére


batman91
őstag

Red Orchestra 2 Heroes of Stalingrad, ez az egyetlen olyan ami a közelmúltban jelent meg és eléggé realisztikus is.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#7713) Goblin12


Goblin12
őstag

Sziasztok,

tudtok valami jókis CO-OP gamet, ami tényleg Story-ra alapul és nem csak körönkénti lövöldözésre, mint pl.: a Lost Planet?

Gears Of War, ez jó volt 1-re 2-ra is de 3-ra már unalmas.

Köszi. :R

(#7714) genndy válasza Goblin12 (#7713) üzenetére


genndy
addikt

Borderlands 1-2, Aliens Colonial Marines így hirtelen.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#7715) Goblin12 válasza genndy (#7714) üzenetére


Goblin12
őstag

ACM inkább nem. :D BL 1-2 kész.

(#7716) szami777 válasza Goblin12 (#7715) üzenetére


szami777
addikt

Sniper elite v2-t ajánlanám még. Nehezebb szinten igazi csapatmunkát igényel.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#7717) VoidXs válasza Goblin12 (#7713) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Portal 2, Brothers: a Tale of Two Suns. Ezeknél coopabb nem létezik.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#7718) jonnyjoker01 válasza batman91 (#7712) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Köszönöm! :R

Üdv. Johnny

(#7719) Cheesus


Cheesus
senior tag

A legutóbbi GOG.com akcióban megvettem a Medal of Honor AA War Chestet. Ma jutottam el addig hogy kipróbálom, de amikor raknám fel a magyarítást akkor a telepítő úgy érzékeli hogy nincs telepítve a játék. Addig eljutottam, hogy kicsomagoltam az .exe-t és bemásoltam a játék főkönyvtárába, de a főmenün kívül minden maradt angol. Valakinek van valami ötlete?

https://www.twitch.tv/csehla

(#7720) dejaris


dejaris
addikt

Inditanam a TR Legendet steambol, de csak a preparing to launch ablak indul folyamatosan ujra es ujra. Tele a net, hogy indulaskor osszeomlik a jatek, de ilyen hibat meg nem talaltam. Tipp?

(#7721) FehérHolló válasza dejaris (#7720) üzenetére


FehérHolló
veterán

Valószínűleg valami redistributable hibádzik, szerény véleményem szerint telepítsd újra.

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#7722) Mustármag válasza dejaris (#7720) üzenetére


Mustármag
őstag

Előbb csinálj ellenőriztesd Steam-el a játék fájlokat, ha utána se megy akkor re-install.

(#7723) daad79


daad79
csendes tag

Helló!
Risen 2 Dark Waters játékba nem tudok továbbjutni?Antigua szigeten van Slayne kapitány de addig nem fog kihajózni még nem kap ellátmányt.Vizeshordók elintézve,friss hal elintézve.Még egy ágyú és puskaporos hordók kellenének neki de nem tudom kihez kellene fordulnom ez ügybe Rickhez hiába megyek nem ad már semmit.Kinél találom meg az ágyút meg a puskaport ami Slayne kapitánynak kellene?

(#7724) Amur


Amur
addikt

Mennyire tévhit az hogy lcd monitornál azon a felbontáson futnak a legjobban a játékok amelyik teljesen kihasználja a képernyő felbontását?
Tehát egy 16:10-es felbontású LCD-n jobban fut 1920x1200-on mint egy 4:3mas mondjuk 1280x1024-en?
Nem próbálgattam,csak most raktam fel az AMD Raptor app-ot ami elméletileg optimalizálja az ismertebb játékok futását,és azt figyeltem meg hogy mindenhol felnyomta a felbontást!

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#7725) genndy válasza Amur (#7724) üzenetére


genndy
addikt

Ez így nem igaz. Az igaz, hogy akkor néznek ki a legszebben, mert a natív képpontokat használják.
De ha a videókarid nem bírja mondjuk a fullHD-t, akkor a játék nem fog jobban futni. Szép képpel fog akadozni :DDD
AMD Raptr sem csodatévő, gondolom beállítja a desktop felbontást azt' jóvan.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#7726) #65675776 válasza Amur (#7724) üzenetére


#65675776
törölt tag

Ha nem a natív felbontáson használod az LCD-t, akkor kissé homályos, életlen lesz a képe. Hogy milyen felbontáson fut legjobban egy játék, azt a géped ereje határozza meg.

(#7727) Loner


Loner
tag

Szép napot!

Most jutottam el odáig, hogy kiprobáljam a max payne 3 at.

Feltelepitem, net kikapcsol, indit, bár bejön a maxpayne loading, de villog a monitorom.
Felbontáson állitsak vagy mi lehet a baj?

Más játék alatt nem csinálja ( pl battlefield 4)

E8300
4870 1gb vga
4 gb ram
Vagy kevés a gép?
Köszönöm!

Azért mert nem volt panasz, nem jelenti azt,hogy minden rendben volt az ejtöernyővel!

(#7728) DEV_NULL válasza Loner (#7727) üzenetére


DEV_NULL
őstag

Miért "kapcsoltad ki" a netet? ;]

(#7729) FehérHolló válasza DEV_NULL (#7728) üzenetére


FehérHolló
veterán

Hogy a steames ismerősei még véletlenül se lássák, hogy ilyesmivel játszik. Néha nálam is előfordul, hogy elfelejtek kijelentkezni a barát szolgáltatásból.

;] :K

Skynet is real. It's called Google.

(#7730) DEV_NULL válasza FehérHolló (#7729) üzenetére


DEV_NULL
őstag

:C

(#7731) Loner válasza DEV_NULL (#7728) üzenetére


Loner
tag

Akkor net bekapcsol!

Tökmindegy, de villog a képernyö!

Azért mert nem volt panasz, nem jelenti azt,hogy minden rendben volt az ejtöernyővel!

(#7732) FehérHolló válasza Loner (#7731) üzenetére


FehérHolló
veterán

Ötletek:
- DirectX 11-et próbálsz 9 helyett. Ez az álmoskönyv szerint káoszt okoz a megjelenítő eszközök bemeneti jelében. Ha ez a helyzet, keress egy indítási kapcsolót, amivel rá lehet erőszakolni a Dx9-et. (Steames játéknál ez asszem -dx9)
- Nem támogatott felbontást erőszakolsz rá.
- Nem támogatott képernyő frissítési érték.
- Régi driver.
- Insanity nehézségen kezdtél el játszani.
- Szó szerint sikerült törni a játékot.

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#7733) dattila79


dattila79
csendes tag

Hali!!
Miért recseg a hang Grid 2 játéknál?Van rá valami megolás?

(#7734) VoidXs válasza dattila79 (#7733) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Ha van LAV Decoder a gépeden, töröld. Ha a hang mintavételezése nagyobb 48000-nél, csökkentsd.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#7735) ollie válasza VoidXs (#7717) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A Brothers Tale of Two Sons nem coop játék.

***

(#7736) DEV_NULL válasza Goblin12 (#7713) üzenetére


DEV_NULL
őstag

Rainbow Six Vegas 2
Titan Quest, igaz az RPG

[ Szerkesztve ]

(#7737) #65675776 válasza DEV_NULL (#7736) üzenetére


#65675776
törölt tag

A TQ nem RPG, hanem H&S. Esetleg flancosan ARPG.

(#7738) DEV_NULL válasza #65675776 (#7737) üzenetére


DEV_NULL
őstag

hack and slash rpg, igen

(#7739) #65675776 válasza DEV_NULL (#7738) üzenetére


#65675776
törölt tag

Azért egy rendes RPG és egy H&S igen messze van egymástól.

(#7740) DEV_NULL válasza #65675776 (#7739) üzenetére


DEV_NULL
őstag

a tq pl. nem, mivel ott is jelen vannak a tipikus rpg elemek, persze nem igazi klasszikus rpg, de rpg is

(#7741) VoidXs válasza ollie (#7735) üzenetére


VoidXs
nagyúr

De, azt egyedül nem is lehet játszani, annyira koop.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#7742) #65675776 válasza DEV_NULL (#7740) üzenetére


#65675776
törölt tag

Mint ahogy minden egyéb H&S-ben is jelen vannak. A játékmenet ettől függetlenül teljesen más.

(#7743) ollie válasza VoidXs (#7741) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem, nem coop, azt a játékot úgy tervezték, hogy egyedül játssza mindenki, ugyanis egy controller irányítja mindkát karaktert egyszerre. Olvass utána.

***

(#7744) VoidXs válasza ollie (#7743) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Az úgy elég érdekes lenne. Kipróbáltam, és körülbelül a lehetetlenséggel egyenlő.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#7745) genndy válasza VoidXs (#7744) üzenetére


genndy
addikt

Pedig tényleg egy kontrollerre lett tervezve, ollie jól tudja.
Más kérdés, hogy én is úgy tudom hogy lehet coopban is játszani (egyik kontroller, másik bill).

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#7746) VoidXs válasza genndy (#7745) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Pár órája vittük végig, mindketten billentyűzeten. A ghosting elkerülése érdekében én a TDGH gombokkal játszottam, a kisöcsi pedig numpaddel mozgott.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#7747) ollie válasza VoidXs (#7746) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Pedig hidd el, ez nem coop játék, arra tervezték, hogy egy ember mozgatja mindkét karaktert egyszerre, mégpedig egy darab kontrollerrel. A billenytűkiosztás csak kényszerből került bele, hogy azok is tudjanak vele játszani, akiknek nincs kontrollerük.

***

(#7748) perge666 válasza ollie (#7747) üzenetére


perge666
veterán

Nekem Van 2 gamepadom is,és egyikkel sem sikerült normálisan irányítani valamelyik karaktert.
A bal analóg fel-le irányítója,valamiért fordítva működik,de csak ebben az egy játékban,pedig az egyik gamepad egy Logitech F710,ami Xinputos,és eddig még egyik játéknál sem hagyott cserben.
Mondjuk lehet csak felül kellene átállítanom a kapcsolót és jó lenne..............
De lényeg a lényeg,hogy mi is ketten vittük végig párommal,én gamepaddal,párom billentyűzettel.:)

(#7749) att88ila


att88ila
tag

Szevasztok!
Miért nem birom a Dead Space 3 játékba a felbontás 1920*1080 felbontásra rakni? Van erre valami megoldás?

(#7750) VoidXs válasza ollie (#7747) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Ha rá tudnám bírni kontrollertámogatásra, akkor kipróbálnám, de nem veszi be a kontrollerem gombjait a konfig.

(#7749) att88ila: Nálam működik.

[ Szerkesztve ]

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Azonnali játékos kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.