Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Azonnali játékos kérdések órája (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#7451) xkoti


xkoti
senior tag

Sziasztok egy olyan problémám lenne vagyis egyik haveromnak hogy leszedte egy DC Univers Online-t és az a helyzet hogy elkezd játszani egy kicsit konkrétan kifagy a game nem is kifagy hanem kék halált kap de már volt tesztelve win 7 és win 8-an is és ki fagy ugyan úgy pedig a gépigénye bőven meg van . Vajon mi a problematika ?

KO

(#7452) JoolsNOS válasza genndy (#7450) üzenetére


JoolsNOS
veterán

A Lara Croftot próbáltam, de sima egyképes co-op csak. Nem tudom jól értelmezted-e a kérdést: két kijelzőn szeretnénk játszani ha ez lehetséges. Én pl a monitoron, haver a tv-n de egy gépen. Illetve amit írtam, hogy 3d kijelzőn spéci szemcsivel.

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#7453) genndy válasza JoolsNOS (#7452) üzenetére


genndy
addikt

Akkor félreértettem. Lehet hogy van, de én bem tudok olyan játékot, ami ezt támogatná (pláne a szemüvegeset).
Egy ötlet: ha a géped bírja, és a játék/keretrendszer engedi, egy játék több példányát elindítani külön képernyőkön. Borderlandsekkel asszem pl . lehet ilyet (az biztos hogy el lehet indítani többször, bár a külön képernyőket már nem tudom mennyire enné meg).

[ Szerkesztve ]

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#7454) FZsolt15 válasza #54715584 (#7449) üzenetére


FZsolt15
aktív tag

Company of Heroes, és a kiegészítők Opposing Fronts, Tales of Valor, és a 2. rész (II. világháborús)
Total War sorozat
Stronghold Crusader
Age of Mytology
Sid Meier's Civilization sorozat
Starcraft
Warcraft

(#7455) JoolsNOS válasza genndy (#7453) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Közben a szemcsisre megvan a megoldás. Az osztott képet lehet vele megcsinálni.

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#7456) 800.henrik


800.henrik
senior tag

Sziasztok!

Lehet, hogy hülye kérdés, de GTA IV-ben mit kell csinálni? :F Autót már loptam, az van.... :C

A processzor füsttel működik. Ha kijön belőle a füst, nem működik tovább....

(#7457) FehérHolló válasza 800.henrik (#7456) üzenetére


FehérHolló
veterán

Vannak küldetések, kövesd a markert a térképen. :D

Skynet is real. It's called Google.

(#7458) 800.henrik válasza FehérHolló (#7457) üzenetére


800.henrik
senior tag

Ok, egy kérdés :B Az rFactor 2 megy a gépemen?

Asrock G41C-GS

Intel Pentium D 945 3.8Ghz

2Gb DDR2 RAM

Ati Radeon HD4650 710Mhz GPU/1020Mhz RAM

A processzor füsttel működik. Ha kijön belőle a füst, nem működik tovább....

(#7459) xkoti válasza 800.henrik (#7458) üzenetére


xkoti
senior tag

rFactor 2 Minimum gépigény:

Processzor: 2.4 GHz Intel Core 2 / 2.4 GHz AMD Athlon x2
Memória: 2 GB
Videóvezérlő: nVidia 8600 GT or ATI/AMD 3850
Videó memória: 256MB
Operációs rendszer: Windows XP, Windows Vista, Windows 7
Szabad lemezterület: 4 GB
DirectX: 9.0c

KO

(#7460) gyáliSanyi


gyáliSanyi
őstag

Sziasztok!

Az indie játékok közé milyen játékok tartoznak?

Live poor, die ritch.

(#7461) gyáliSanyi


gyáliSanyi
őstag

Ha Stamen mondjuk 50 euró egy játék, akkor abból mennyi részesedésük van a játékfejlesztő cégnek?
A felét csak megkapják minden eladott játék után?

Live poor, die ritch.

(#7462) gyáliSanyi válasza 800.henrik (#7458) üzenetére


gyáliSanyi
őstag

Igen elmegy rajta.

1024x768 beállításnál nagyobbra ne nagyon számíts azért.

Live poor, die ritch.

(#7463) VoidXs válasza gyáliSanyi (#7460) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Az indie játék az, ami mögött nem játékgyártó, hanem magánszemély, vagy egy kisebb baráti társaság áll.

A Steames eladásoknak pedig 70%-a megy a készítőnek.

És használd a szerkesztés gombot.

[ Szerkesztve ]

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#7464) Brian_GT válasza gyáliSanyi (#7460) üzenetére


Brian_GT
őstag

Azt szoktuk vagy garázsprojektnek vagy kickstarter projektnek nevezni.

Azért van különbség, mert nem mindenki dobja fel kickstarterbe amit akar, eldöntik, ha van rá pénz stb hogy megcsinálják.
Ha jól tudom pl a Journey sem volt kickstarter csak simán kis csapat megcsinálta.
Általában ezeknél van 1-2 vagy több régi motoros fejlesztő, programozó stb. akik nagy cégektől léptek ki, mert unták a megkötéseket és összeboronál egy teamet és megcsinálják... és általában nem is rossz eredménnyel... lásd Journey, Cave stb..

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#7465) Lazarus911


Lazarus911
aktív tag

Üdv!!Settlers 7be van cooperative játék gép ellen?? Szal párommal együtt mi meg a gép az ellenfél?

(#7466) FehérHolló válasza Lazarus911 (#7465) üzenetére


FehérHolló
veterán

Néha a vessző használata elég fontos lenne.
Különben önnön magatok ellen fogtok játszani, így az esetleges győzelem beláthatatlan következményeket rejtene.

Skynet is real. It's called Google.

(#7467) Lazarus911 válasza FehérHolló (#7466) üzenetére


Lazarus911
aktív tag

Elnézést, fel teszem újra! (tudod melóhelyről írtam teló-ról és nem nagyon szeretik ha nyomkodjuk munkaidő közben, ergo sietnem kellett), viszon az sem normális emberi viselkedés ha inkább belekötünk az emberbe, feleslegesen feszültséget keltve..
De hogy .. :
Settlers 7-ben lehet úgy játszani lanon, hogy párommal vagyunk együtt egy csapatban, tehát csapat egy és csapat 1, és a géppel generálok a mapra ellenfelet, amit a gépi AI- ellenség?

(#7468) FehérHolló válasza Lazarus911 (#7467) üzenetére


FehérHolló
veterán

Igen, interneten keresztül.

Nem feszültségkeltés volt, csak jót nevettem rajta, ennyi.

Skynet is real. It's called Google.

(#7469) Robo sapiens


Robo sapiens
tag

Sziasztok!

Milyen játékot tudtok ajánlani PC-re, ami olyasmi, mint a Heavy Rain, Fahrenheit, Last of us, Beyond: Two Souls, ICO, Shadow of the Colossus, más szóval erős érzelmi töltettel rendelkezik.

Köszönöm!

(#7470) zuzu000 válasza Robo sapiens (#7469) üzenetére


zuzu000
őstag

The Walking Dead széria állítólag nagy érzelmi faktorral bír.
Brothers- A tale of two sons. Ez is nagyon jó, bár ezt ketten az igazi játszani. (egy képernyőn, egy billentyűzettel, wasd+nyilak)
Bioshock Infinite, Dishonored, Metro 2033, Metro Last Light.

[ Szerkesztve ]

(#7471) FehérHolló válasza zuzu000 (#7470) üzenetére


FehérHolló
veterán

Utolsó négyet kilőném, ha a történet érzelmi töltete a szempont.

Skynet is real. It's called Google.

(#7472) zuzu000 válasza FehérHolló (#7471) üzenetére


zuzu000
őstag

A dishonorednek szerintem nagyon szep volt a tortenete. A metrokat meg osszekevertem a konyvekkel, jatekban annyira nem jon at:D

(#7473) Mr. Erikszon válasza Robo sapiens (#7469) üzenetére


Mr. Erikszon
senior tag

Azta olyan címeket említettél meg(Ico,Shadow of the Colossus)
Már kipörgettem 100% kis milliószor a SOTC-t és még mindig nem tudok betelni vele már pc-n atomgrafikával is kipörgettem emulátorral.Már minden zeget zugot ismerek benne. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#7474) Mr. Erikszon


Mr. Erikszon
senior tag

Keresek valami régi játékot.
Mondok néhány szót ami rá jellemző hátha van valakinek valami ötlete:cápa,repülő,pálmafa,bomba,kókuszdió...és valami stratégia játék volt azt hiszem.

(#7475) FehérHolló válasza Mr. Erikszon (#7474) üzenetére


FehérHolló
veterán

Nekem a Tropico ugrik be.

Tedd fel esetleg itt is: [link]

Skynet is real. It's called Google.

(#7476) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Olyan programot keresek, ami játék közben mutatja az fps-t, közben naplózza is, majd játék után átlagolja (és kiírja a min/max értékeket) és lehetőleg nincs hatással a teljesítményre.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#7477) JoolsNOS válasza Bjørgersson (#7476) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Fraps, bár valaki azt mondja befolyásolja a teljesítményt. Én még nem tapasztaltam ezt. Esetleg msi afterburner, de abban nem tuti, hogy van log, és nem is megy minden játékkal együtt.

Kérdés: valaki nem tudja, hogy lehet kikapcsolni, hogy a codemasters játékok ne csináljanak 2-3 gigás replayeket a c meghajtóra?

[ Szerkesztve ]

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#7478) Bjørgersson válasza JoolsNOS (#7477) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Igen, emiatt gondoltam valami másra, de lehet holnap megpróbálom vele.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#7479) 800.henrik


800.henrik
senior tag

Milyen játékok mennek ezen a gépen?

Asrock G41C-GS

Intel Pentium D 945 3.8Ghz (lesz Core 2 Duo E6400)

2Gb DDR2 RAM

Ati Radeon HD4650 710Mhz GPU/1020Mhz RAM

A processzor füsttel működik. Ha kijön belőle a füst, nem működik tovább....

(#7480) #65675776 válasza 800.henrik (#7479) üzenetére


#65675776
törölt tag

Megfelelő kompromisszumokkal akár 2-3 éves AAA játékok is. Ismerősöm A64 X2 5200+, 2GiB RAM és HD 4670-en játszik DX: HR-t.

(#7481) FZsolt15 válasza Bjørgersson (#7476) üzenetére


FZsolt15
aktív tag

EVGA Precision X - ugyan azt tudja, mint az afterburner (legyen honnan válogatni :) )

[ Szerkesztve ]

(#7482) br.rak válasza FZsolt15 (#7481) üzenetére


br.rak
őstag

Tudok ajánlani a Halo: spartan assault-hoz hasonló játékot pc-re? Nem gond ha régi, én a crusader sorozatot ( no regret, no remorse) ismerem ebből a stílusból.

(#7483) FZsolt15 válasza br.rak (#7482) üzenetére


FZsolt15
aktív tag

Tiny Troopers című játék jutott eszembe a játékmenetéről, van PC-re meg mobilra is.

(#7484) Milo629


Milo629
aktív tag

NFS / TestDrive szérián kívül van még valami 'szabadon mászkálós' free roam játék? (Tuning nem hátrány, offroad nem jön be)

(#7485) VoidXs válasza Milo629 (#7484) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Burnout Paradise, Streets of Moscow, Clutch.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#7486) Milo629 válasza VoidXs (#7485) üzenetére


Milo629
aktív tag

Köszi az ajánlásokat! A Burnout-ot már kipörgettem, a Streets of Moscow kegyetlen gagyi, viszont a Clutch-ra ránézek. :)

(#7487) VoidXs válasza Milo629 (#7486) üzenetére


VoidXs
nagyúr

A SoM csak régi, de hatalmas poén vele játszani. 9 évesen minden autós fantáziámat kiélhettem benne :)

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#7488) Milo629 válasza VoidXs (#7487) üzenetére


Milo629
aktív tag

YouTube videókon elég furcsa a "fizikája", olyan mintha nem is első kerékkel, hanem az autó közepén valami tengellyel fordulna, meg hasonlók. :D

(#7489) VoidXs válasza Milo629 (#7488) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Igen, extrém módon árkád egy játék. Ez a vicces benne.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#7491) Ledfold


Ledfold
tag

Sziasztok!

Tudnátok-e ajánlani olyan MMORPG-t aminek a harcrendszere teljesen eltér pl a WOW-tól. Ami WOW-ban és hasonlókban zavar. Hogy az alacsonyabb szintű meg sem tudja sebezni a magasabbat. Valamint a harc sokkal inkább függ a felszereléstől mint a játékos képességeitől. Nem mondom ehez is kell tudás és tapasztalat de nem tetszik a rendszer.
Szembe állítva pl. a Vindictus ahol pl különféle csapásokat vihetsz be. Nem kijelölni kell a célpontot és automatikus a csapás hanem oda kell menni hozzá és meg kell ütni. Az sem mindegy hogy ezt hogyan teszed. Ha látod hogy támad akkor félre tudsz ugrani. Mondjuk védeni nem tudsz az nagy hiányossága (csak a támadásokra vannak kombók).
Szimpatikus volt pl. a Dungeon Lords vívó rendszere is, de ott maga a játék volt kiforratlan.
A lényeg hogy jobban érvényesüljenek a játékos képességei, ne csak a szint és a felszerelés.

Előre is kösz a válaszokat.

Ha valamiről úgy érzed rossz, akkor tehetsz semmit vagy valamit. A semmit már próbáltam... S. T. - Alkudj meg ha tudsz, de ha nem tudsz, ne tedd! P. C.

(#7492) Brian_GT válasza Ledfold (#7491) üzenetére


Brian_GT
őstag

Guild Wars 2 ... egyértelmű ha zavar ez a kis szint nagy szint kérdés. Nyilván itt is vannak szintek és item erősségek, de ha valamilyen fesztivál vagy esemény van...felskálázódsz arra a szintre + vica verza is ha bemész egy kisebb szintű területre stb nagy szinten lecsökken a szinted arra a levelre.
+ ahány féle fegyver stb van nálad aképpen alakul ki a támadó skill fád is.... szóval ha egy fáklya meg egy íj van egy huntinál azzal is más támadásokat tud, mint ha pl egy fejsze + íj van nála stb... és ezek kombinációja nagyon magas...ez hatalmas dolog egy wow-hoz képest...ahol ugye adott fegyverek adott támadás + nem is befolyásolja maga a varázslatot.. stb..

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#7493) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Hogyan lehetséges eltüntetni a sok fölösleges infót Trackmaniában a HUD-ról?
Nézzetek meg egy screenshotot, gyakorlatilag tele van szeméttel az egész, és képtelen vagyok kikapcsolni..
numerikus *-ot írták pár helyen, de ez laptop, nincs rajta num *, a simára nem történik semmi.

(#7494) Mustármag


Mustármag
őstag

(#7495) freelanced


freelanced
addikt

Üdv! Tudtok olyan játékot, játékokat mondani ami japánban, kínában játszódik, vagy azzal kapcsolatos?

Mint pl. a Shogun

Bármelyik stílus érdekelne...

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#7496) Cheesus válasza freelanced (#7495) üzenetére


Cheesus
senior tag

Ha jól tudom a Shadow Warrior ilyen yakuzás szörnyes szamurájkardos cucc. Talán pont Japánban játszódik.
Van egy régi "old-school" része, meg van egy 2013-as felujított is, mindkettőt megtalálhatod Steamen, ha szeretnéd :)

[ Szerkesztve ]

https://www.twitch.tv/csehla

(#7497) energy4ever


energy4ever
addikt

Olyan jatekot keresek mint pl a Legos jatekok nagy resze, hogy cooperaktiv modban egy gepen lehet tolni ketten, pl xbox360-as kontrollerrel meg bill-el egyszerre.
Na ilyen jatekokbol tudtok meg ajanlani par db-ot? :)
Lehetoleg olyan kell amit baratnom is tud jatszani (3eves szint ;] ), autos nem jo, Dirt 3-mat probaltuk, meg a Grid 2-t, de faltol falig ment neki csak... :DDD

(#7498) genndy válasza energy4ever (#7497) üzenetére


genndy
addikt

Trine 1-2 (?), Lara Croft: Guardian of Light így DeFranconak már nem kell beírnia :P
és én nem is tudok többet a LEGOkon kívül.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#7499) freelanced válasza Cheesus (#7496) üzenetére


freelanced
addikt

Köszönet! :R

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#7500) Mr. Erikszon válasza energy4ever (#7497) üzenetére


Mr. Erikszon
senior tag

A legjobb ilyen 'csajozós' gém a Little Big Planet első és második része...már ha van Ps3 ;)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Azonnali játékos kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.