Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Azonnali játékos kérdések órája (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#9001) bugmenot1


bugmenot1
tag

Ezen a gépen milyen játékok mennek?

I3 2310M
Intel HD3000, Intelli Modder driverrel
4GB DDR3 1333Mhz RAM

(#9002) wmati válasza genndy (#8994) üzenetére


wmati
addikt

Igen biztos, köszi azért.

(#8996) Milo629 Nagyon köszönöm ez az :R

(#9003) Dilikutya válasza bugmenot1 (#9001) üzenetére


Dilikutya
félisten

Saccra kb. 2008-09-ig menni fog a többség. Az az IGP elég gyenge.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#9004) bugmenot1 válasza Dilikutya (#9003) üzenetére


bugmenot1
tag

:R Dirt2 megy 25-30fps-el.

(#9005) ALLAT001


ALLAT001
senior tag

Melyik új játékokban van beépített benchmark?

(#9006) Milo629 válasza ALLAT001 (#9005) üzenetére


Milo629
aktív tag

Alan Wake
Aliens vs. Predator
Arma 2
Batman: Arkham Asylum
Batman: Arkham City
BioShock Infinite
Company of Heroes
Counter-Strike: Source
Crysis
Devil May Cry 4
DiRT 3
DiRT Showdown
Doom 3
Far Cry 2
Final Fantasy XIV: A Realm Reborn
Grand Theft Auto IV
GRID 2
Hard Reset
Hitman: Absolution
Just Cause 2
The Last Remnant
Lost Planet 2
Mafia II
Metro 2033
Metro: Last Light
Middle-Earth: Shadow of Mordor
Mirror's Edge
Natural Selection 2
NBA 2K13
Quake III Arena
Quake IV
Remember Me
Resident Evil 5
Resident Evil 6
Return to Castle Wolfenstein
Sleeping Dogs
Sniper Elite V2
Street Fighter IV
The Talos Principle
Thief
Tomb Raider
Total War: Shogun 2
Track Mania Valley
Unreal Tournament 2004
Warhammer 40,000: Dawn of War 2
World in Conflict

Szerk.: Benchmark (hátha valaki később rákeres :U )

[ Szerkesztve ]

(#9007) ALLAT001 válasza Milo629 (#9006) üzenetére


ALLAT001
senior tag

Ezek közül most pont egyik sincs meg :DDD

Azért köszi :R

(#9008) Brian_GT válasza ALLAT001 (#9007) üzenetére


Brian_GT
őstag

Resident Evil 5 Bencmark-ja külön ingyen letölthető!

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#9009) Milo629 válasza ALLAT001 (#9007) üzenetére


Milo629
aktív tag

Ennyi erővel akkor kérdezhetted volna, hogy melyiknek van különálló benchmarkja... :)

Sniper Elite V2
H.A.W.X. 2
Alien vs. Predator
S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat
Street Fighter IV
Resident Evil 6

Ezek mind ingyenesen letölthetőek az NGOHQ oldaláról vagy ezeken kívül még rengeteg másik a Guru3D oldaláról.

[ Szerkesztve ]

(#9010) #90933760


#90933760
törölt tag

Hali.

Tudnátok mondani pár játékot ami a Return to Castle Wolfenstein időszakban készült? És stílusban is hasonló?
Régi CoD, MoH részek megvoltak már.

(#9011) #65675776 válasza #90933760 (#9010) üzenetére


#65675776
törölt tag

C&C Renegade
Soldier of Fortune
Ghost Recon

(#9012) BlackDesert


BlackDesert
tag

Tud valaki olyan hazai boltot linkelni, ahol már a pc-s xbox one kontrollert meg lehetne venni? Köszi

(#9013) SárkánySzív válasza BlackDesert (#9012) üzenetére


SárkánySzív
aktív tag

Sziasztok!
Tudtok valamit a Half - Life játék Black Mesa Xen bolygó küldetésről?
Nem találok semmi lényeges infót hiába keresem, vagy nem jól keresem.
Vajon kész van -e már ?

Az a feladatunk, hogy segítsük és támogassuk, nem pedig, hogy elítéljük egymást. / Danielle Steel /

(#9014) genndy válasza SárkánySzív (#9013) üzenetére


genndy
addikt

Nincs kész. Ha kész lenne, akkor lenne hír hogy kész van.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#9015) Dilikutya


Dilikutya
félisten

GTA IV live-os mentéseket hogy lehet offline profilba költöztetni? Októberben még be tudott jelentkezni, ma meg nem. Csináltam offline profilt, de simán bemásolva nem megy, betöltéskor merevlemez hibát mond a játék. De annak nincs baja, más fórumon is írták ezt a jelenséget - csak a megoldást nem.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#9016) drmotto


drmotto
őstag

Sziasztok!

Remélem jó helyre írok, jobb topikot nem találtam. :)
Keresek olyan játékot, ami AOE típusú, megy a többjátékos LAN-ban, win7 alatt elindul, és elég neki egy Core2Duo 2 GB rammal. Az AOE egyik része sem akart elindulni ezen a gépen semmilyen módon.
Köszönöm!

(#9017) jonnyjoker01 válasza drmotto (#9016) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Empire Earth?

Üdv. Johnny

(#9018) Dilikutya válasza drmotto (#9016) üzenetére


Dilikutya
félisten

Age of Empires nem megy azon? Mennie kell. A steam-es AoE2HD (felújított, tavaly adták ki) és AoE3 tuti megy még Windows 8.1-en is. Előbbi most akciós is, utóbbit nem tudom, az megvan. Esetleg Age of Mithology? Abból is van felújított a Steam-en.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#9019) drmotto válasza Dilikutya (#9018) üzenetére


drmotto
őstag

Köszi, közben az AOE3 elindult, a többi nem.
Az Age of Mithology-t megnézem. Esetleg a Cossack valamelyik része esélyes lehet?

(#9017) jonnyjoker01
Köszi, ezt nem ismerem, rákeresek.

[ Szerkesztve ]

(#9020) Dilikutya válasza drmotto (#9019) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ez biztosan menne: Age of Empires II HD

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#9021) drmotto válasza Dilikutya (#9020) üzenetére


drmotto
őstag

Köszi

(#9022) De4d


De4d
őstag

Helló.
Steamről vettem egy játékot plusz a kiegészítőjét, amihez van magyar felirat (külön)
Viszont nem engedi feltenni. Fura mód a kiegészítőjéhez lehet, bár az manuálisan van elkészítve, nincs telepítője a fordításnak.
A hiba üzenet ez "a játékról nincs regisztrációs bejegyzés, vagy nincs még telepítve"

Elvileg működik a steamessel, és a virágbolti verzióval is. (Valaki akinek megvolt korábban írta) De nyilván nem azért vettem meg hogy a virágboltival játsszam.
Ha valaki nem is ismeri a játékot, de talán ez a "hiba" másnál volt már valamilyen esetben.
Van tippje valakinek mi lehet a gond?
Egyébként a játék a Silverfall (diablo klón)

Minden jó, ha a vége jó!

(#9023) sptkyle válasza De4d (#9022) üzenetére


sptkyle
senior tag

Így látatlanba az tűnik ésszerűnek, hogy az egyébként eredeti (és ennélfogva a virágbolti) lemezes járék már regisztrációs bejegyzéseket csinál, mint a modernebb steam-es, így a a régebbi verziós játékhoz írt magyarosítás exe-je nem látja , hogy lenne telepítve játék.

Hosszutávú, sokak számára megoldás lenne a magyarosítás exe visszafejtése, és az uj adatok alapján újra elkészítése, vagy az eredeti file-ok birtokában egy uj, steam-es magyarosítás telepítő elkészítése, de ez elég macerás, nem is biztos hogy megoldható.

Legegyszerűbb az lenne, ha tudnád, hogy a magyarosítás telepítője milyen file-okat ír felül, és mivel. Akkor kézzel megcsinálhatnád a steam-esnél is. (bár ha registry-t is módosít, nem csak ellenőriz akkor problémás lehet)

hmmm... hacsak nem írnak erről valamilyen egyéb fórumban, és nem tették közzé a magyarosítás file-jait, ahogy látom az egyetlen járható út, ha felteszel egy virágboltit, arra a magyarosítást, megnézed milyen file-okat írt felül, azokkal felülírod a megfelelő steam-es megfelelőjüket, majd a virágboltit törlöd.

opcionálisan: ha ez utóbbi megoldást megcsinálod, írhatsz róla egy rövid logout bejegyzést a megfelelő file-okkal megtámogatva, hogy másnak már ne kelljen ezzel szívni, így a közjó érdekében is teszel . :)

[ Szerkesztve ]

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#9024) De4d válasza sptkyle (#9023) üzenetére


De4d
őstag

Csak az a fura, hogy az sg-fórumon egy srác azt írta ő is a steamessel használta a fordítást.
Azóta kérdeztem vissza hogy kellett e valami csinálni külön, illetve a fordítás melyik verzióját tette fel, illetve mikori volt a játék, azonos verziójú-e mint ami most beszerezhető. De erre nem írt választ :\

Minden jó, ha a vége jó!

(#9025) De4d válasza sptkyle (#9023) üzenetére


De4d
őstag

Megoldódott, nem volt akkora hibája a dolognak.
A telepítő megjelenése bugos sajnos, ugyanis a volt egy rész, az egyik lépésnél, ahol randomra részre kell kattintani ahol gomb van, de nem látni, mert ugyanolyan fekete mint a telepítő háttere.
Nem volt köze ehhez a regisztrációs bejegyzéshez.
De mivel ugye a telepítő inditása után írta ki ezt, regisztrációs bejegyzés hibát, gondoltam ezért jelenik meg bugosan a telepítő (ami lehet így is van) de végül fel lehet tenni.

kép [link]

[ Szerkesztve ]

Minden jó, ha a vége jó!

(#9026) Stockbauer79


Stockbauer79
tag

Üdv.
Melyiket ajánljátok jobban?
F1 2010 vagy F1 2011?
Van különbség?

just leave me alone

(#9027) nonsen5e


nonsen5e
addikt

Üdv, milyen játékokat tudnátok ajánlani, amit lehet coop-ban játszani öcsémmel (11 éves), relatíve olcsó (vagy ingyenes) és nem erőszakos (left 4 dead, lövöldék, stb... kizárva).
Gépigény szerintem nem akadály (i3-4150 - gtx 750 + i5-3330 - r9 280x).

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#9028) VoidXs válasza nonsen5e (#9027) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Portal 2.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#9029) Heavyrain válasza VoidXs (#9028) üzenetére


Heavyrain
őstag

+
-Trine 2
-Magicka
-Rayman Legends
(De elsősorban én is a Portal 2-t ajánlanám )

[ Szerkesztve ]

(#9030) nonsen5e


nonsen5e
addikt

Ezer köszönet! :R

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#9031) Heavyrain válasza nonsen5e (#9030) üzenetére


Heavyrain
őstag

Valamint még a Dungeon Defenders is ajánlott. (A második része free to play lesz,ha majd megjelenik jövőre)

(#9032) drmotto


drmotto
őstag

Sziasztok!
Adott egy gép, amelyiket 2 felhasználó van. Én (rendszergazdai fiók) és a fiam (sima felhasználó)
Feltelepítettem a Haegemonia Gold editiont a gépre, és a gyerek nem tudja elindítani, mert állandóan feljön a rendszergazda jelszót kérő ablak. Hiába tettem meg őt tulajnak, hiába van teljes hozzáférése, nem akar menni. Már úgy is feltettem, hogy az ő fiókjából indult a telepítő, de semmi eredménye. Egyszer beírtam a jelszót, hátha csak az első induláshoz kell, de nem, a következőnél is kérte.
Van erre valami megoldás? Win7 SP1
Köszi

(#9033) ollie válasza nonsen5e (#9027) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

LEGO játékok. Bár azokban is van erőszak, de teljesen más a lego figurákkal.

***

(#9034) Brian_GT válasza drmotto (#9032) üzenetére


Brian_GT
őstag

Én annak idején mikor próbáltam volna hasonló elven használni 1 gépet kb. fél óra múlva lemondtam róla. Egyszerűen ha nem rendszergazdai fiókkal vagy alig tudsz vmit csinálni...rémálom úgy gépezni. Ha az zavar, hogy 2 különböző asztalt szeretnétek használni stb akkor legyen neki is rendszergazdai jogosultsága, bár én sohasem értettem a 2 fiókos gépet mire kell.

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#9035) drmotto válasza Brian_GT (#9034) üzenetére


drmotto
őstag

Az nem is baj, hogy nem tud csinálni szinte semmit, 10 évesen pont nem kell másra mint a számtech órán tanultak gyakorlására. 3 játékot is csak azért tetem fel, mert így tudunk néha LAN játszani. Ebből az 1848 és az AOE3 működik, a Haegemonia nem. Így feltételezem, hogy a játékkal kell valamit csinálni.

(#9036) -Rolika-


-Rolika-
senior tag

Sziasztok!
Tudna nekem valaki olyan játékot vagy játékokat mondani, amivel egy monitoron(TVn) lehet játsszani 4-en, gamepaddel? Olyasmire gondolok, mint a Micro Machines.

(#9037) Cheesus válasza -Rolika- (#9036) üzenetére


Cheesus
senior tag

Sonic All Stra Racing Transforme pl

https://www.twitch.tv/csehla

(#9038) -Rolika- válasza Cheesus (#9037) üzenetére


-Rolika-
senior tag

Köszi. Most ugrott be, hogy ezt fogjuk kipróbálni majd. Úgyhogy ha esetleg valaki még tud ilyet, akkor kérem ne tartsa magában. :D

(#9039) Hunbeast87 válasza Heavyrain (#9031) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

Dungeon Defenders a részemről is erősen ajánlott, ráadásul most 90%-os kedvezményt kapott Steamen.

A második részt meg elég borsos áron vesztegetik, kivárom míg free lesz. :D

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#9040) Heavyrain válasza Hunbeast87 (#9039) üzenetére


Heavyrain
őstag

Több helyen is olvastam,hogy a második részben csak és kizárólag kozmetikai dolgokat lehet majd valós pénzért venni.
Remélem tényleg így lesz ;)

(#9041) Hunbeast87 válasza Heavyrain (#9040) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

Szóval afféle LoL-os felállás, miszerint a megvehető tárgyak nem jelentenek majd előnyt. Jó lenne... :)
Kíváncsian várom, nekem az első rész nagyon tetszett, igaz csak a single player részt toltam, nem volt akkor olyan ismerősöm aki játszott volna vele. :(

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#9042) Predator2


Predator2
addikt

Helló

Játék indítás közben ezt a hibaüzenetet kapom:

Mit csináljak, hogy megszűnjön?

THX

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#9043) jonnyjoker01 válasza Predator2 (#9042) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Ezt a rohadék hibát több napba telt míg kijavítottam - igaz másik játéknál. Telepítsd a Microsoft C++ Redistributable 2010-et és a Directx 9c-t, ha ez nem oldja meg, akkor egy fájlt kell átmásolni a játék törzsmappájába, ha gépközelben leszek, meg tudom nézni a fájlnevet.

Üdv. Johnny

(#9044) Heavyrain válasza Predator2 (#9042) üzenetére


Heavyrain
őstag

(#9045) Predator2 válasza Heavyrain (#9044) üzenetére


Predator2
addikt

Nem akarok pofátlannak tűnni, de esetleg magyarul is lehetne? Sajnos nem erősségem az angol.
Thx

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#9046) Heavyrain válasza Predator2 (#9045) üzenetére


Heavyrain
őstag

-Tölsd le ezt a zip-et.
-Csomagold ki belőle a dll fájlokat.
-Másold be őket ide: C:\\Windows\\System32 ,ha kell,írd felül azokat,amik már ottvannak. (Ha nem engedi másolni,akkor indísd el a gépet csökkentett üzemmódban,és úgy próbáld meg)

-Uplay-en belül a beállításoknál vedd ki a pipát a "Enable in-game overlay for supported games" elől.
-Játék indulásakor nyomj egy Alt+Enter -t,hogy ne teljes képernyőben fusson le az intró. Utánna majd visszakapcsolhatod teljes képernyőre.

[ Szerkesztve ]

(#9047) Predator2 válasza Heavyrain (#9046) üzenetére


Predator2
addikt

Jónak tűnik, köszönöm!! :R

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#9048) Predator2


Predator2
addikt

Még1 hátha ebben is tudtok segíteni. Most raktam újra a gépet és jönnek sajna az anomáliák :(

[link]

Gépem:
I5 3570k
Sapphire R9 290
8Gb Corsair ram
Win7 x64

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#9049) nonsen5e válasza Predator2 (#9048) üzenetére


nonsen5e
addikt

És el sem indul a játék? Más játék megy?

Driverek, Visual C++ / DX / .net framework, stb... mind rendben és legfrissebb?

[ Szerkesztve ]

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#9050) Predator2 válasza nonsen5e (#9049) üzenetére


Predator2
addikt

Nem indul a játék sajna. Más játék megy.
Elméletben minden friss, mivel frissen telepített a gép.

[ Szerkesztve ]

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Azonnali játékos kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.