Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Azonnali játékos kérdések órája (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#15401) MageRG válasza looser (#15398) üzenetére


MageRG
addikt

The last stand akárhanyadik része?

"What is bravery, without a dash of recklessness!"

(#15402) MaciG


MaciG
addikt

Üdv!

Tudnátok e ajánlani olyan játékot, ami hasonló, mint a Cs: Source (hasonló alatt főleg gépigényre gondolok) , de van benne helyi hálózaton játszható free for all mód? Vagy valaki tudja e Source ban hogy lehet ffa servert indítani?
Páran haverok játszanának, nosztalgiáznánk, klasszikus lan módon összekötve a gépeket. :)

BANZAII

(#15403) looser válasza MageRG (#15401) üzenetére


looser
addikt

Ez jól hangzik, köszi :R

(#15402) MaciG: Quake 2 + Eraser bot? 20 éve nem játszottam vele, de baromi jó és Pentium 1 + Voodoo 1 elég neki :-) (FHD felbontáshoz azért már egy Geforce 1 kell neki)

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#15404) wrongduke válasza MaciG (#15402) üzenetére


wrongduke
aktív tag

Szia!

Global Operations (nincs free for all)
Tactical Ops: Assault on Terror (nincs free for all, azt hiszem)
Unreal Tournament (2001, 2003, 2004, 3 Black Edition)
Mobile Forces
Soldier of Fortune 2
Quake 3 (+team arena, +MODok)
Alien Vs Predator (1, 2, reboot)
Team Fortress (classic, source, 2)
Serious Sam HD First és Second Encounter (de a régi GOLD Edition-ban tuti megy)

Hirtelen ennyi. :)

"A tigris az mindig egy jellem, sőt, jellem és tigris az egy!" Discord: wrongduke#6214

(#15405) De4d


De4d
őstag

A Black Mesa-ról sokat hallottam, hogy mennyire jó lett. De valójában mit tartalmaz?
A klasszikus első rész felújított változata, de tartalmazza a utána kijött két kiegészítőt is?
Opposing force, és blue shift volt ha jól emlékszem (sztorikból semmi nem maradt meg)
Illetve Mennyire nyúltak bele az eredetihez képest? Új ellenségek, pályák, történet szál módosítás? Ilyesmikre gondolok.

Minden jó, ha a vége jó!

(#15406) ollie válasza De4d (#15405) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Csak az eredeti HL remake-je. És amúgy nem a Valve csinálta, hanem egy rajongói csapat, csak kaptak engedélyt a Valve-tól, hogy árulhassák (eredetileg free mod-nak készült). Az AI-t is jelentősen javították, meg az utolsó nagy szintet (Xen) jelentősen kibővítették. ÉS persze egyéb extrákat is tartalmaz.

***

(#15407) rebugra


rebugra
aktív tag

Sziasztok, keresek egy játékot, hátha valakinek beugrik a neve: :F

Egy régebbi játék, ahol különböző bolygók vannak, különböző erőforrásokkal. Induláskor van pár munkásod, akik ásnak, építkeznek. Több szinten lehet építeni ahol létrán közlekednek, pl: ágyat ahol alszanak, WC-t, kézmosót, kerülni kell a fertőzést, el kell vezetni a szén-dioxidot, áramot fejleszteni, vizet keresni, majd pumpálni, és ilyesmi. Ki lehet adni mindenkinek feladatokat, és prioritást. Időközönként pedig le teleportál egy új emberke, így egyre többen lesznek. Ha jól tudom az a cél, hogy olyan fejlettséghez eljutni, hogy el tudják hagyni azt a bolygót......
Anno a barátnőm játszott vele, de se neki, sem nekem nem jut eszembe a neve.
Köszi ha valaki tudja. :R :R

═════════════ --==[ FinestMedia Werbetechniker ]==-- ═══════════

(#15408) ollie válasza rebugra (#15407) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Oxygen not included?

***

(#15409) ssgk


ssgk
aktív tag

Halihó.

Segítség kéne megtalálni egy címet.

Nemrég jelent meg scifi side scroller. 3D környezete volt, pár hónapja elég sokat dobta fel reddit reklámba és magyar teszt is volt valahol. Most egyáltalán nem találom címére nem emlékszem.
Köszi a segítséget, tippeket. :R

(#15410) rebugra válasza ollie (#15408) üzenetére


rebugra
aktív tag

Köszönöm :R :R :R

═════════════ --==[ FinestMedia Werbetechniker ]==-- ═══════════

(#15411) oriic válasza ssgk (#15409) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Planet of Lana?

Live-Die-Respawn

(#15412) ssgk válasza oriic (#15411) üzenetére


ssgk
aktív tag

Nem, de most rátaláltam végre.
The Mobius Machine volt az.

(#15413) Voltam


Voltam
csendes tag

Üdv!
A Saint row 4 re-elected játék első küldetése után kidob a városba és nem jön következő küldetés.Mit csináljak? :R

HTC Wildfire S 2.3.5, Nexus 7 16 Gb , iPhone 4 8Gb , iPhone 5s 16Gb iPhone SE 32gb iPhone SE 2020 64 Gb Macbook Air 2017 , Xbox SS Macbook M1, IPhone 13

(#15414) Gave válasza De4d (#15405) üzenetére


Gave
addikt

Hát én kb félúton váltottam le HL-t BM-re, és hát a HL nekem sokkal lassabban ment, viszont cserébe nekem könnyebbnek tűnt a harc.

BM picit mint ha megfordult volna, gyorsabban megtalálom merre az arra, viszont a harc nehezebb. Szerintem egész jó a BM, bár nekem már a gameplay picit poros egy modern FPS-hez képest, például egy Titanfall2-t könnyebben ajánlanék mint ezt, de ez teljesen ízlés kérdése.

(#15415) Gave


Gave
addikt

Azt meg tudja mondani valaki esetleg, hogy a Steames: Halo Masterchief Collection-höz, vagyis csak a single playerhez kell e MS accountot regelni ?

Köszi.

(#15416) wrongduke válasza Gave (#15415) üzenetére


wrongduke
aktív tag

Szia!

Emlékeim szerint nem engedi átugrani a bejelentkező ablakot, még vendég opció sincs talán. Szerintem mindenképpen kell.

"A tigris az mindig egy jellem, sőt, jellem és tigris az egy!" Discord: wrongduke#6214

(#15417) Gave válasza wrongduke (#15416) üzenetére


Gave
addikt

Szia!

Ez sajnálatos, köszi szépen!

[ Szerkesztve ]

(#15418) ollie válasza Gave (#15417) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ha van windows login-ed, már pedig windows 11-nél kell lennie, akkor az egyben MS account is.

***

(#15419) Gave válasza ollie (#15418) üzenetére


Gave
addikt

Köszi, egyelőre Windows 10 van, még a géphez rendelt OEM kulccsal.

Amúgy is csak a leárazás miatt vettem meg, így akkor ez most refund lesz.

Valamiért régebben próbáltam csinálni egy accountot, de megállított, valami nem tetszett nekik régebbi vagy mások által csatolt fiók miatt. Most nem kezdek el nyomozni, meg lobbizni emiatt az MS-nél, hogy mi a konkrét bajuk :).

(#15420) wjbhbdux válasza Gave (#15419) üzenetére


wjbhbdux
veterán

szerintem gyorsabb lett volna regisztrálni egy MS fiókot, mint legépelni ezeket a kommenteket.

outlook email (régen hotmail, live), skype (régen msn messenger), ms365 (régen office), Teams, Xbox, Game Pass, Bing, millió dolog használja.

Win11 már elég nehézkesen megy fel nélküle, és a 10 támogatása jövőre lejár, ingyen frissítheted. Nem kell úgy ódzkodni tőle sztem, ha az adatbiztonság a kérdés még jobban is jársz mert azzal kikapcsolhatsz több féle adatgyűjtést, ahol be vagy lépve.

/s

(#15421) Gave válasza wjbhbdux (#15420) üzenetére


Gave
addikt

Hát nekem eleve nem teszik ez a praktika tudod, hogy Steam-en veszek valamit és akkor egy single player opció-ért regisztráljak 3rd partyhoz is.

Egyébként az említett szolgáltatásokat sem használom, nem is tervezem. Ha W11 belépéshez majd kell, akkor ott a minimum profilt megpróbálom átvinni, de ott is amiből lehet ki fogok lépni.

Abban igazad van, hogy normál körülmények között ez sokkal gyorsabb/értelmesebb lenne, sajnos valamiért az MS-nél van valami gubanc amit fel kellene oldani, és most nem volt hozzá erőm, hogy vergődjek velük, de majd írok a magyar képviseletnek, hogy tudják e mi a probléma, mert én nem értem.

(#15422) De4d


De4d
őstag

Nagyon rákattanntam a stratégia rpgre.
Tuda valaki ajánlani valaki párat, ami eddig elkerülte a figyelmem?
Ilyesmire gondolok mint a Wartales, xcom, miasma chronicles, Alien dark descent, Arthur king, wasteland 2-3, stb. Nagyon sokkal volt dolgom, így alig találok olyasmit ami ezekhez lenne igazán hasonlatos, de eddig elkerülte a figyelmem. Jó kis bázis, vagy csapat menedzselő☺️
A legújabb Wh40k rogue trader is ilyesmi, de majd ha kicsit kedvezményesebb áron lesz.
Ami még fontos lenne, noha a minőségük nem a legjobb, de ilyen olyan szintű magyar felirat jó lenne hozzá. Bár ezek a gépiek nem tudom mennyit fejlődnek, és milyen ütemben.

Minden jó, ha a vége jó!

(#15423) Ghoosty válasza De4d (#15422) üzenetére


Ghoosty
őstag

Ha az x-com tetszett, akkor szerintem a Xenonauts is fog. A második része az éppen early accessben van. Kicsit szerteágazóbb, de talán fog tetszeni a Age of wonders sorozat. Van még kicsit sötét hangulatú rougelite elemekkel ellátott The Last Spell is, talán az is illik a sorba.
Amúgy a Wasteland meg hajaz a BG3-ra.
Ha nem veted meg a retró játékokat, akkor még a Fallout 1-2-t is jó szívvel tudom ajánlani.

(#15424) MageRG válasza De4d (#15422) üzenetére


MageRG
addikt

Attól függ, az rpg vagy a stratégia a fontosabb.
A régebbiek közül: Banner Saga sorozat, King's Bounty sorozat.
Inkább stratégia-puristáknak a Battle Brothers v. az Eisenwald.
És persze a Darkest Dungeon, ha el tudod viselni, hogy egy rossz lépés miatt elbúcsúzhatsz a hetekig épített dream-teamedtől.
Animés vonalon meg a Valkyria Chronicles ami érdekes lehet.

"What is bravery, without a dash of recklessness!"

(#15425) alratar válasza De4d (#15422) üzenetére


alratar
addikt

Én is imádom az ilyeneket.
- Othercide: nekem nagyon bejött. Kicsit roug-lite beütése van, de ami engem megfogott az a nagyon egyedi látvány.
-Phantom Doctrine
- Mutant: Road to Eden
- Gears Tactics

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#15426) De4d


De4d
őstag

Darkest Iratus is megvolt, régi falloutok is, road to eden is. Illetve a többi se ismeretlen, illetve nem mind mind hozott annyira lázba. Még ami az értékelések ellenére ez a broken roads nem tűnik rossznak.

Minden jó, ha a vége jó!

(#15427) Gave válasza De4d (#15426) üzenetére


Gave
addikt

SpellForce volt még ilyesmi, ha jól emlékszem.

Még van 1 aminek nem jut most eszembe a neve, lehetett mutálni benne a hero unitot/unitokat. :B

(#15428) MageRG válasza De4d (#15426) üzenetére


MageRG
addikt

Tehetsz egy próbát a Songs of Conquest-tel is.
Ahogy láttam egy modern Heroes 3.

"What is bravery, without a dash of recklessness!"

(#15429) alratar válasza Gave (#15427) üzenetére


alratar
addikt

Nem az x-com enemy unknown az? Ott volt ilyen mutálodos mehanika.

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#15430) Gave válasza alratar (#15429) üzenetére


Gave
addikt

Fantasy műfaj volt, sajnos nem emlékszem túl élénken rá, csak erre a karakter evolució féleségre.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Azonnali játékos kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.