Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#17451) Tsebacsi válasza radi8tor (#17450) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Beszarás milyen szép! :Y :C

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#17452) MunezXBK válasza Tsebacsi (#17451) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Ti nem jöttök felém?

(#17453) Tsebacsi válasza MunezXBK (#17452) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Lefelé most sajnos nem, ha még mindig ugyan ott laktok, mint a múltkor. :( Holnap Bamberg lesz és előtte Pommersfelden. Aztán Würzburg hétfőn majd Bayreuth szerdán, aztán haza Passau felé.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#17454) Szoszo94 válasza Qru (#17437) üzenetére


Szoszo94
őstag

Én is tegnapra időzítettem, nettó 3 óra volt benzines kaszával a 700m². Ez volt az idei első nyírás a telken, jó nagy volt a fű, sokszor fel is tekerte a kasza és ez lassított rendesen. Plusz volt olyan rész, ahová a fém lap kellett a damil helyett, olyan vastag szárú gazok voltak :(((

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

(#17455) szőröscica válasza Tsebacsi (#17453) üzenetére


szőröscica
addikt

Ez most szabadsag? Ha igen, egy beszamolot szivesen olvasnek/hallgatnek, mar egy ideje en is tervezgetek egy ilyen rovidebb osztrak vagy nemet turat. Legalabb 10 eve nem jartam arra.

(#17456) MunezXBK válasza Tsebacsi (#17453) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

3+ éve itt lakunk. :D

(#17457) Qru válasza Szoszo94 (#17454) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Szerencsere kicsi a kert, ketten sec-perc alatt vegeztunk.

#nincsbennetarcsi

(#17458) radi8tor válasza Tsebacsi (#17451) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Balcsiról:

⭐ Stella

(#17459) Qru válasza szőröscica (#17455) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Mennek en is de miota nem laknak mar ott a rokonaim en sem jarok arra. :( Pedig regen minden evben mentem Munchenbe.

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#17460) MunezXBK válasza Qru (#17459) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Ezért kell hazamennem. ;]

(#17461) Tsebacsi válasza szőröscica (#17455) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Mire vagy kíváncsi? :D
A németeket és osztrákokat szeretjük mert mindig mindenhol van tiszta WC, persze meg kell válogatni hova mész mert egyes felkapott helyeken irtó sok arab van nyáron (főleg Ausztria) és eléggé zajosak plusz máshogy vannak szocializálva. A legtöbb város óvárosi része Nagyon Szép, és a szélükön van legalább 1 parkolóház, így azzal sincs gond. Egybe szoktuk kötni vásárlással, a ruhaboltok pl. sokkal jobb választékkal rendelkeznek méret szinten is. A tájat imádja nézni Asszony az autóból és vágyik egy házra a dombon messze mindenkitől :DDD
Alapvetően teszik a rendezettebb környezet és a normálisabb emberek társasága is.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#17462) MunezXBK válasza Tsebacsi (#17461) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Az nekem is vágyam.

(#17463) Tsebacsi válasza MunezXBK (#17462) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Poén volt, hogy Passaunal egyetlen magyarként a sorban meg lettünk állítva és kérdezve: "Hová lesz a séta?" :D Ablakon benézett hogy ki van hátul (hűtőláda :U ) és mikor mondtuk hogy hálidéj Nürnberg Würzburg el lettünk engedve. :P

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#17464) radi8tor válasza Tsebacsi (#17463) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Kivagyok ettől a határellenőrzéstől. Persze megállítanak mindenkit, nincs-e migráncs a hátsóülésen. De akkor is, EU-n belül vagyunk vazze'.

⭐ Stella

(#17465) szőröscica válasza Tsebacsi (#17461) üzenetére


szőröscica
addikt

Csak kis elmenybeszamolo. Merre jartatok, mit neztetek, milyen szallas volt, mit ettetek, stb :)

(#17466) Qru válasza MunezXBK (#17460) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Ha a hegy nem megy...

#nincsbennetarcsi

(#17467) Alusky válasza radi8tor (#17458) üzenetére


Alusky
aktív tag

Én lefeküdtem aludni, úgyis lesz most néhány havonta, mert két évig maximumon van a Napkitörés, meg a novemberit már lefotóztam hatszázszor.

Automata váltósként a legjobb barátom az akkumulátor.

(#17468) MunezXBK válasza Tsebacsi (#17463) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

TT-t sose veszik ki, abba nem fér lfsz se. :D

(#17469) barnam_ válasza radi8tor (#17464) üzenetére


barnam_
nagyúr

Német - cseh határon is van face controll, sose állítottak még meg :D (de az lehet csak a német rendszám miatt)
Pedig a csomagtartóba elférne 1-2 migráncs.
A nem német rendszámú (feltételezem román, stb.) kisbuszokat mindig kiszedik.

[ Szerkesztve ]

(#17470) brumi1024 válasza barnam_ (#17469) üzenetére


brumi1024
veterán

Én tavaly nyáron önszántamból beálltam a vizsgálós sorba, mentem az előttem lévő után. Néztek is, hogy minek vagyok ott. :DDD

(#17471) ANDROID??? válasza MunezXBK (#17416) üzenetére


ANDROID???
addikt

:C

(#17472) kisza25 válasza tboldi (#17435) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Mióta a gyerek játszik, azóta PC, XBOX tablet és teló. is nyomom :P
Összeraktam két 90% egyforma gépet

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#17473) kisza25 válasza Tsebacsi (#17461) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Azok az arabok nem törökök inkább? Amikor kint dolgoztam abból volt rengeteg mindenhol

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#17474) Reggie0 válasza kisza25 (#17473) üzenetére


Reggie0
félisten

Vannak arabok is jocskan, amiota indult a migrancsmizeria. Akkor meg is lepodtem, hogy meg a zugspitze felso allomasan is lattam, pedig tel volt. Azt hittem oda mar nem jonnek fel, mert tenyleg hideg van(es nem az a magyar "hideg"). A felvono hianyaban szakadekra nezo rampara akartak kijutni es masztak at a kordonon, mert lekestek a felvonot es nekik nagyon menniuk kellett.... Csaladostul, persze.

[ Szerkesztve ]

(#17475) kisza25 válasza Reggie0 (#17474) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Mondjuk 2006-2015- ig dolgoztam kint, de voltam kint tavaly, meg tavalyelőtt is.
Olaszországban volt sok migráncs, skippeltük is az éjszakai Velencei sétát mikor nekiálltak este gyülekezni a buszmegállóban Margherán

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#17476) Tsebacsi válasza kisza25 (#17473) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Nem. Vagyis van török is bőven de azok döntően itt dolgoznak. Nyáron rohamozza meg a sok arab az osztrákokat mert hűvös van, tó van, nyugat, stb, itt pihennek. Van hogy 1-2 hónapot elüdül pl. Zell Am See tele van velük, sok helyen arab feliratokkal segítik őket. De Bécs is ilyen.
Sok most az egyéb arab munkásnak tűnő is, gondolom jönnek a foci miatt, hátha van meló. A szállodák már most közel tele vannak. Az óvárosban sétáltunk 4 órát, olyan tömeg volt csak na. Oké hétvégi bolhapiac van. Meg jó idő.

[ Szerkesztve ]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#17477) Tsebacsi válasza szőröscica (#17465) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Össze fogom írni majd :K

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#17478) Reggie0 válasza Tsebacsi (#17476) üzenetére


Reggie0
félisten

Es nemreg volt ramadan is, akkor azert sokan szeretnek lelepni kulfoldre sorozgetni, krvazgatni. Meg amugy is alig tortenik ilyenkor valami a hivatali ugyintezesekben/uzleti vilagban, mert aki ottmaradt, az kivan az ehezestol es nincs kedve semmihez se.

[ Szerkesztve ]

(#17479) kisza25 válasza Tsebacsi (#17476) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

És tényleg, most, hogy mondod, nyáron volt egy csomó Zell Am Seeben, csak a Vespa találkozó maradt meg jobban :)

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#17480) 2ozzmexy válasza kelly416 (#17448) üzenetére


2ozzmexy
aktív tag

Egyszer a bambi a 2 hetes Avensis bal első futóművét "kóstolta be", a másik alkalommal meg az M3-ason egy leállóban előző Swiftes köcsög miatt csúsztam meg kisorolás közben és nem tervezett módon kivettem 3 oszlopot a vadvédő kerítésből (eltört a kormányösszekötő a padkázásnál). Az első esetben lizinges autó cascoval, úgyhogy kifért belőle egy új corolla, a másodiknál totális deficit, előtte nap cseréltem a gépsárkány alatt komplett kiput leömlővel. :DD
"Így mulat egy magyar úr..." :DDD

[ Szerkesztve ]

"...that's why they called me 'Preper' because I'm always prepared..."

(#17481) Qru válasza Tsebacsi (#17476) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

München-ben is sok arab volt a belvarosi reszen. Millio vasarlos szatyorral, nem a gazdasagi migirik voltak lathatoan.

#nincsbennetarcsi

(#17482) Qru válasza 2ozzmexy (#17480) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Remelem elkaptad a Swiftest...

#nincsbennetarcsi

(#17483) Alusky válasza Qru (#17482) üzenetére


Alusky
aktív tag

Persze, már mohás a sírköve is neki. :DDD

Automata váltósként a legjobb barátom az akkumulátor.

(#17484) 2ozzmexy válasza Qru (#17482) üzenetére


2ozzmexy
aktív tag

Sajnos nem lett meg, a yardok is azt mondták hogy le kellett volna vinni a tükrét, akkor megáll...
Mindegy, kimozogtuk, indult nyomozás is, a kamerán nem látszik a rendszáma... valószínűleg a következő lehajtón lement, mert a veda már nem látta elhaladni. :DDD Ilyen az élet mondja a művelt spanyol.

"...that's why they called me 'Preper' because I'm always prepared..."

(#17485) Reggie0 válasza 2ozzmexy (#17484) üzenetére


Reggie0
félisten

Ez igy van, a vetkes felnek celszeru mindig nekimenni, kulonben a karosult eleg nehez helyzetben lesz. Ugyan ez igaz a kormanyfelrerantasos/kivedos muveletekre is, foleg ha van 3., vetlen fel is.

[ Szerkesztve ]

(#17486) Qru válasza 2ozzmexy (#17484) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Azota losz minden Suzisra remelem. :DDD

#nincsbennetarcsi

(#17487) radi8tor válasza Reggie0 (#17485) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

De hogy mész neki egy ilyen után? Elkezded üldözni leszakadt kormányművel?

Amerikai rendőrök használnak már ragadós GPS nyomkövetőt. A kocsi elején levő szerkezet lövi bele az előtte haladóba. :D

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#17488) Reggie0 válasza radi8tor (#17487) üzenetére


Reggie0
félisten

Nem utana kell, hanem kozben :) Pl. csak annyira huzodsz felre, hogy eppen lekoccintsa, es nem rantod teljesen el a kormanyt.

(#17489) radi8tor válasza Reggie0 (#17488) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ja értem. Hát ezt azért elég nehéz, reflexből az ember akkorát ránt hogy elkerülje a koccot.

⭐ Stella

(#17490) Reggie0 válasza radi8tor (#17489) üzenetére


Reggie0
félisten

Persze. Igazabol mar eleve az elrantasrol is le kell szokni, kivetel, ha kozvetlen eletveszely van, mert a rantasbol nagyon sok egyeb problema lehet nagyobb sebessegnel pl. megpordules, ismeretlen iranyu palya, stb..

[ Szerkesztve ]

(#17491) radi8tor válasza Reggie0 (#17490) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Hmm mondasz valamit. :K

⭐ Stella

(#17492) Qru válasza radi8tor (#17489) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Igen ezt nehez felulirni fejben sajnos.

#nincsbennetarcsi

(#17493) radi8tor válasza Qru (#17492) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Sebaj, 7 év múlva már 50 leszek, reflexeim is romlanak. Majd eljátszom én is azt amit a nyugdíjasok. Szem becsuk, padlógáz. :D

⭐ Stella

(#17494) Reggie0 válasza radi8tor (#17493) üzenetére


Reggie0
félisten

Sok FPS-t kell jatszani a szgepen, az javitja a reflexeket.

(#17495) 2ozzmexy válasza Reggie0 (#17485) üzenetére


2ozzmexy
aktív tag

Nem, nagyon. Tessék venni dashcamet és amúgy is KRESZ III paragrafus... ;)

"...that's why they called me 'Preper' because I'm always prepared..."

(#17496) radi8tor válasza Reggie0 (#17494) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Jaja azt tolom. :)

⭐ Stella

(#17497) 2ozzmexy válasza Qru (#17486) üzenetére


2ozzmexy
aktív tag

Neeem, ők is emberek mint én vagy te. Különben, nekem van a legkevesebb jogom fikázni bármelyik oldalt. :DDD
Egy Vitara, egy 320d, előtte volt ugye S osztály is, kalapos Toyotás is voltam, szóval nem ítélkezem autó alapján, viselkedés alapján inkább. Nincsen azzal baj ha ostoba, csak ne akarjon többnek látszani mint ami. Jó ha van egy Swifted, de ne úgy vezesd mintha tesla lenne, és fordítva is. Vannak indexelő bmwsek, haladós Suzukisok, előzékeny octaviasok, stb. :R

"...that's why they called me 'Preper' because I'm always prepared..."

(#17498) Qru válasza radi8tor (#17493) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Az a legjobb megoldas. :D

#nincsbennetarcsi

(#17499) Qru válasza 2ozzmexy (#17497) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Ezert kell ritka auto, ahhoz nem kapcsolodik sztereotipia. :))

#nincsbennetarcsi

(#17500) MunezXBK válasza Qru (#17499) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Ehhez tartom magam. ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.