Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16901) 6030D válasza Alusky (#16896) üzenetére


6030D
Ármester

Kimegy az E90, vészvillogó, felnyitják a motorháztetőt, oda mehet a grill, aztán senkinek se lesz feltűnő a füstölő motor. :))

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#16902) radi8tor válasza Alusky (#16899) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Apáméknál a 2. kerületi önkormányzat tavaly komplett útburkolat cserét hajtott végre az utcában. Ezt úgy értem, hogy nem marták vissza, hanem ráburkoltak egy új kopófelületet.
Csak azt nem akarta felfogni a kivitelező, hogy ezáltal mindenkinél lesz egy extra 5-6 cm küszöb még a kapubeállónál.
Szóval második ütemben a szegélykövet is cserélték ilyen 45 fokos letörésűre, szintbe hozták az útburkolattal és minden kapubeálló kapott egy kis rámpát is aszfaltból.

A nagy spórolásban a haveri cégek kapják meg a kivitelezést, ami olyan lesz amilyen. Nincs valódi felülvizsgálat az elvégzett munka után.

Így történhetett meg, hogy pl az alacsonypadlós villamosok miatt megemelt járdasziget végén akkora lépcső lett, hogy semennyire nem lett akadálymentes az akadálymentesítés miatt megemelt peron. [link]

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#16903) Alusky válasza kelly416 (#16900) üzenetére


Alusky
aktív tag
LOGOUT blog

Terrorizáltak gyerekkoromban meg az iskolában. Annyira igen, hogy könnyen fel lehet dühíteni és nem kizárt valaki kezét eltördeljem, ha a végsőkig kihergeli, de annyira nem, hogy sorozatgyilkos legyek késélt nyalogatva. :DD És még meg is áldottak hozzá mérettel meg felépítéssel, bár nem használom és nem szoktam 2 mérettel szűkebb trikóban villogtatni magam, mint mások. :DDD Főleg mivel mindig van nagyobb nálam, ez csak akkor menő, ha valakinek a legnagyobb van mindenben. Alatta mindenki csak egy béta úgyis.

Nem szoktam magam felhúzni mindenen, ezek eléggé korlátozódnak személyes életteremre. Telkemet meg tulajdonomat illik békén hagyni, meg a kutyáimat, ez olyan mintha engem piszkálnának és hát az eléggé nagy gond.... Ha ez nincs akkor túl sok probléma nem lesz. Ha odajöttek volna szólni mit akarnak csinálni akkor nem fajul idáig. A fát mondjuk biztos nem engedtem volna elvinni, ha már klivágják legalább fűteni tudja vele.

[ Szerkesztve ]

Automata váltósként a legjobb barátom az akkumulátor.

(#16904) Alusky válasza radi8tor (#16902) üzenetére


Alusky
aktív tag
LOGOUT blog

Marás nélkül burkolni az teljesen jó, pár éve egy utca csúszott le miatta az esőzések után, az is volt ide linkelve. Két aszfaltréteg nem tapad össze csak úgy baráti ölelésből egymással, azért is jönnek fel mindig a kátyújavítások is. Betonozásnál se működik. A szintkülönbségekről nem is beszélve. Olcsóbb és gyorsabb az igaz, egy kapubeállónál még elmegy, mert nincs terhelve.

[ Szerkesztve ]

Automata váltósként a legjobb barátom az akkumulátor.

(#16905) Reggie0 válasza Alusky (#16899) üzenetére


Reggie0
félisten

Mi az a bastya, ami mindenkinek van? Mert amit en ismerek az vagy igy nez ki, vagy igy:

(#16906) bitpork válasza radi8tor (#16897) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Ha emlékszel akkor sok-sok évvel ezelőtt pont ezen a phórumon próbáltam összekaparni egy tucat alapítótagot egy valódi autó-klubhoz. Pár lelkes virtuális vállveregetésen kívül senki nem mozdult. No komment.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#16907) FeRRaR1 válasza bitpork (#16906) üzenetére


FeRRaR1
őstag

Benne vagyok ha kijöttök :DDD
Bár itt is van 1001 rendezvény és talán ha évi 1-2-re eljutok...

Vagy még jobb ötlet, szervezzünk a Nürburgringre :K
Az nekem kb 700km + egy hajókázás.

(#16908) radi8tor válasza bitpork (#16906) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Nem, abból én kimaradtam.
De ismerem az érzést.

⭐ Stella

(#16909) Qru válasza Reggie0 (#16905) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

En is csak ezeket ismerem. Ja meg:

#nincsbennetarcsi

(#16910) FeRRaR1 válasza FeRRaR1 (#16907) üzenetére


FeRRaR1
őstag

"Senkinek nincs ideje. No persze amire nem szánunk időt, arra miért is lenne időnk?"
Jutalom internet pontok + virtuális sör ha kitaláljatok honnan van az idézet.

(#16911) Reggie0 válasza Qru (#16909) üzenetére


Reggie0
félisten

Jah, ez a film aktualisabb, mint az 60-as evekben.

(#16912) bitpork válasza radi8tor (#16908) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

2011 volt. Tökmindegy nevű phórumtárs volt az egyetlen akit megmozgatott egy személyes találkozó erejéig, de után a ő is nyomtalanul eltűnt sajnos.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#16913) MunezXBK válasza Qru (#16909) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Nézzed mán meg a vibered, ne idegesítsé fő! ;]

(#16914) Alusky válasza Reggie0 (#16905) üzenetére


Alusky
aktív tag
LOGOUT blog

Falusi elnevezés, valószínű lokális, mert ha országos lenne több képet adna ki róla a Google is. Én már láttam itt ingatlanos hirdetésében is.

Annak idején sok helyen csak a terület sarkait építették kőfalból, kősarkot csináltak (sarokra épültek a bástyák is), az egyenes hosszú szakaszokra meg már dróthálót feszítettek ki és azt az erős sarkokkal lehet csak megfeszíteni. Vagy van ahol nem húzták ki, csak jelölésként van a kősarok kirakva. Átterjedt a név a védelmező kőépületről, a kősarokra, onnan meg a kőből épült kerítésre.
A kőből, téglából, betonból épült kerítés, mert nehezen áthatolható, kézzel lerombolhatatlan és véd, ahogy a bástya is. A dróthálón, léces kerítéseken könnyű átjutni, lenyomod, berugdosod lábbal stb. az nem véd.

[ Szerkesztve ]

Automata váltósként a legjobb barátom az akkumulátor.

(#16915) Qru válasza MunezXBK (#16913) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Nincs ra idom csak a szoPHosasra. :DDD

#nincsbennetarcsi

(#16916) barnam_ válasza Alusky (#16914) üzenetére


barnam_
nagyúr

Nálunk is bástya van :K

(#16917) Reggie0 válasza Alusky (#16914) üzenetére


Reggie0
félisten

Na most tanultam vmit. Koszi.

(#16918) Alusky válasza barnam_ (#16916) üzenetére


Alusky
aktív tag
LOGOUT blog

És tócsi is van? Mert azt legtöbben tócsninak hívják, de itt tócsi és még a Tóti piacon is tócsi van a táblára kiírva.

Automata váltósként a legjobb barátom az akkumulátor.

(#16919) 6030D válasza Alusky (#16918) üzenetére


6030D
Ármester

Berét :D

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#16920) szabonagyur válasza Alusky (#16918) üzenetére


szabonagyur
félisten

Itt mag lapcsánka vagy lepcsánka :D

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#16921) barnam_ válasza Alusky (#16918) üzenetére


barnam_
nagyúr

Nem hallottam még így, pedig nem vagyok amúgy messze :D
Tócsninak hívjuk.

[ Szerkesztve ]

(#16922) Szevam válasza szabonagyur (#16920) üzenetére


Szevam
aktív tag
LOGOUT blog

Én lapscsánkának ismertem. :DDD

Képeim: https://www.flickr.com/photos/106029883@N02/ A természettől nem félni kell, hanem megismerni azt. A megismerés pedig nem csak arról szól, hogy ránézek valamire és hiszek valamit az által, hanem arról, hogy foglalkozom vele hagyom, hogy megmutassa önmagát.

(#16923) radi8tor válasza Szevam (#16922) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Az valami félrehallás lehetett részedről.
Kb olyan mint a muslinca. Ami valójában muslica. :DD

⭐ Stella

(#16924) Alusky válasza radi8tor (#16923) üzenetére


Alusky
aktív tag
LOGOUT blog

Itt is muslinca, szerintem fülre jobban tetszik az embereknek a lekicsinyítő hangzása miatt egy pici légy szerű izéra ezt mondani.

Automata váltósként a legjobb barátom az akkumulátor.

(#16925) MunezXBK válasza Szevam (#16922) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Sebaj, én sehogy. :D

(#16926) BigBlackDog válasza radi8tor (#16923) üzenetére


BigBlackDog
veterán

Szerintem elírtad, a muslinca szokott lenni az a fekete, kis izé, ami belerepül a mindenbe is, mikor nem kéne. :DDD

(#16927) kisza25 válasza radi8tor (#16923) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Akarod mondani Drosophila melanogaster ;]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#16928) FeRRaR1


FeRRaR1
őstag

Sose felejtem el mikor az alföldön voltam dolgozni vidéken. Egy kis faluba megkérdezte egy középkorú nő hogy kérek e málnát?

Szomjas voltam, meleg nyár volt mondom igen köszönöm, elfogadom.

Vissza jön egy narancs szörppel. Mondom nem volt málna? Erre teljes kék halál. Csak áll, néz, nem szol egy percig, majd oda adja. Rebootol és beszelünk tovább de málna vagy narancs véletlenül se került szoba :DDD Kiderült a következő eset után hogy minden italt málnának hívnak a faluban / környéken.

(#16929) kisza25 válasza FeRRaR1 (#16928) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

A szörpöt hívják málnának, mindegyiket :P
Amúgy Lenti és környékén is.

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#16930) szabonagyur válasza FeRRaR1 (#16928) üzenetére


szabonagyur
félisten

Igen, ez olyan mint a kóla, nagyanyámnál itt falun a kóla az igazából mindegyik szénsavasat lefedte. Másiknál annyival volt árnyaltabb, hogy ott volt a szőke kóla (narancs bármelyik gyártótól).

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#16931) rbalint88 válasza szabonagyur (#16930) üzenetére


rbalint88
addikt

Erdelyben tolunk megkerdeztek, hogy ha mar palinkat nem isztok, legalabb ilyen mokusvizet kertek-e :DDD

(#16932) radi8tor válasza szabonagyur (#16930) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Jaja Szabolcsban minden ital kóla.
Kértem is egyszer, aztán kaptam Fantát. :D

⭐ Stella

(#16933) kelly416 válasza rbalint88 (#16931) üzenetére


kelly416
veterán

Mókusvíz meg "konty alá való" azaz nőies likőr az bevett megnevezés náluk.
De azt se felejtsük ki, hogy amikor megkínálnak, mai napig deci szokik lenni a mérték. Legalábbis faluhelyen, ahová kevésbé tört be az uniós norma, mert felet csak a fél ember iszik. :DDD

(#16934) Szevam válasza kelly416 (#16933) üzenetére


Szevam
aktív tag
LOGOUT blog

Konty alá való: Minden ami édes :))

Képeim: https://www.flickr.com/photos/106029883@N02/ A természettől nem félni kell, hanem megismerni azt. A megismerés pedig nem csak arról szól, hogy ránézek valamire és hiszek valamit az által, hanem arról, hogy foglalkozom vele hagyom, hogy megmutassa önmagát.

(#16935) MunezXBK


MunezXBK
nagyúr

No, felmerült bennem egy FB/vácápp/viber csoport létrehozása.

Érdekel valakit? És ha igen, miért nem? ;]

(#16936) FeRRaR1 válasza MunezXBK (#16935) üzenetére


FeRRaR1
őstag

Fb + viber nincs a telefonomon az tuti nem. Wa esetleg de akkor csak 2 helyre kell posztolni a képeket? Vagy ide csak a prémium kontent oda meg mehet minden? ;]

(#16937) 6030D válasza MunezXBK (#16935) üzenetére


6030D
Ármester

A fehérvári talisból is kiléptél :P
Ha nincs valami regisztrációs feltétel (legalább egyszer már megjelent talin), akkor benne vagyok. De akkor mi lesz az off fórummal? :D

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#16938) Szevam válasza MunezXBK (#16935) üzenetére


Szevam
aktív tag
LOGOUT blog

Mi a gond ezzel a topickal/fórummal? :F

Képeim: https://www.flickr.com/photos/106029883@N02/ A természettől nem félni kell, hanem megismerni azt. A megismerés pedig nem csak arról szól, hogy ránézek valamire és hiszek valamit az által, hanem arról, hogy foglalkozom vele hagyom, hogy megmutassa önmagát.

(#16939) Tsebacsi válasza MunezXBK (#16935) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

1 viber csoportban voltam csak eddig életemben, onnan is kiléptem a stílus miatt (céges volt egyébként). Szívesen csatlakozom, hogy aztán az első hisztimnél ki is lépjek ;] :DDD

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#16940) BigBlackDog válasza Tsebacsi (#16939) üzenetére


BigBlackDog
veterán

Jó, jó, akkor a kapubeállóban való megfordulás témájával kezdünk, hogy gyorsan túl legyünk rajta. ;]

(#16941) Tsebacsi válasza BigBlackDog (#16940) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Kiváló téma :C :DDD

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#16942) barnam_ válasza MunezXBK (#16935) üzenetére


barnam_
nagyúr

Nem, köszi :P

(#16943) MunezXBK válasza 6030D (#16937) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Persze, mert onnan 750km-re vagyok. :D

Pont a tálálkák miatt gondoltam rá, kicsit gyorsabban áramlana az info.

(#16944) MunezXBK válasza barnam_ (#16942) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Semmi baj, már ki is vagy tiltva. ;]

(#16945) Tsebacsi válasza MunezXBK (#16944) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

:DDD ;]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#16946) kelly416 válasza MunezXBK (#16935) üzenetére


kelly416
veterán

Egyedül a face működik, az is csak a gyerek ovis csoportja miatt. Viber van valahol ezer éves por alatt, a vácáppot nem ismerem, de nem zárkózom el a megismerése elől, ha nagyon muszáj.

(#16947) FeRRaR1 válasza kelly416 (#16946) üzenetére


FeRRaR1
őstag

Olyan mint a viber csak néha szarabb, néha jobb, néha mind a kettő szar :DDD

(#16948) barnam_ válasza MunezXBK (#16944) üzenetére


barnam_
nagyúr

Semmi baj, Pestre amúgy is utálok menni ;]

(#16949) Tsebacsi válasza barnam_ (#16948) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

"Mink nem szeretjük itten a fajtátokat errefelé" ;]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#16950) Qru válasza FeRRaR1 (#16928) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Ha mar videk es kekhalal, voltam vagy 16 mikor az alfoldon megkerdeztek, hogy na es hany csaladom van? Gondoltam magamban micsoda hulye kerdes, hat egy anyamapam van. Ra is vagtam, hogy egy. Na ott is lefagytak hirtelen. Mint kiderult azt ertik alatta, hogy hany gyereked van. :DDD

#nincsbennetarcsi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.