Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14801) FeRRaR1


FeRRaR1
őstag

(#14802) FeRRaR1


FeRRaR1
őstag

Eddigi legjobb cable managementem. CLEAN.
Rajta van a 24 pin alaplap, 2x8 cpu, 3x8 vga, usb 3.1 usb 3.2 C, audio panel, front panel...
És alog látszik valami, de az is szép rendezett, letisztult. :))

(#14803) FeRRaR1


FeRRaR1
őstag


Minden megy elsőre, asszem ideje lefeküdni.

(#14804) F_Zolee válasza FeRRaR1 (#14803) üzenetére


F_Zolee
veterán

Patent. Karácsonyfa nem kell idén. :D

(#14805) Qru válasza FeRRaR1 (#14799) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Az elso nem lep meg, az angolok kb genetikailag alkoholistak...

#nincsbennetarcsi

(#14806) Qru válasza FeRRaR1 (#14802) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Egy rendes kabel mendzsment nekem is kene a gepbe. Franko lett!

#nincsbennetarcsi

(#14807) brumi1024 válasza Qru (#14805) üzenetére


brumi1024
veterán

Pedig 2024-re mi magyarok lettünk világelsők az alkoholizmusban, angolok top10-ben sincsenek. :DDD

(#14808) Tsebacsi válasza brumi1024 (#14807) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Egyre több negatív csúcs a miénk :D :)) :DD

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#14809) pècsimunkás válasza brumi1024 (#14807) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Olvastam múltkor.
Hát nem tudom...
Látom mi megy itt Németországban a szeszelès terèn.
Nem gyenge itt sem az alkoholizálás.

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#14810) Qru válasza brumi1024 (#14807) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Vegre vmi amiben lekoroztuk a nyugatot. :DDD

#nincsbennetarcsi

(#14811) radi8tor válasza Qru (#14805) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Jah, borzalmas látvány ahogy fetrengenek a részeg csajok az úton.
Ilyet azért itthon nem látsz. Ha nem tudnak járni, akkor nem indulnak haza. :D

⭐ Stella

(#14812) kelly416 válasza radi8tor (#14811) üzenetére


kelly416
veterán

Kislányom. Ha 9-re nem vagy ágyban, gyere haza. ;]

(#14813) Qru válasza radi8tor (#14811) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Nem megy a mertektartas.

#nincsbennetarcsi

(#14814) Tsebacsi válasza kelly416 (#14812) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Na ezért sem lennék lányos Apa, már a városban cirkálnék a Bömbivel puskával az anyósülésen :DDD
"Ránéztél a lányomra? Pifff" ;]

[ Szerkesztve ]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#14815) Alusky válasza FeRRaR1 (#14803) üzenetére


Alusky
aktív tag

Ebből már autót is lehet venni. :DDD

Megcsinálta! Megcsináltaaa!!! Starship IFT-4 *WD40-es plazmacsúsztatás*

(#14816) FeRRaR1 válasza F_Zolee (#14804) üzenetére


FeRRaR1
őstag

Nem így fog világítani mint a búcsú. Ez csak a gyári alap mindennek, majd belövöm halvány statikus sötét kékre.

Alusky

5 jármű, 5 bicaj elég egyenlőre :DDD

brumi1024

Oroszok vagy Thailand lekőrözése... Azért nem hiszem. Bár meglepni se tudna már.

[ Szerkesztve ]

(#14817) F_Zolee válasza FeRRaR1 (#14816) üzenetére


F_Zolee
veterán

És halk is a rendszer? Nekem a tápba kéne ventit cserélni meg hddt halkabbra cserélni, mert azok most a leghangosabbak kb.

(#14818) brumi1024 válasza FeRRaR1 (#14816) üzenetére


brumi1024
veterán

Pedig amúgy Thaiföld sem top10. :N Oroszokat ha jól rémlik idénre előztük be.

[ Szerkesztve ]

(#14819) FeRRaR1 válasza F_Zolee (#14817) üzenetére


FeRRaR1
őstag

Ez az első építésem HDD nélkül. Csak 2 x 2tb Samsung 990 Pro SSD van bent. Persze fut az itthoni 24tb NAS amit minden eszköz elér.

Tápon és VGA-n áll a venti ha nem terheled. A táp most a világ leghatékonyabb Titanium rendszere. Konkrétan a fejed mellett 0 hang ha megy is a venti.

Illetve a ház ventik még nincsenek itt, sőt sokminden csak preorder úgy hogy filózok lecseréljem e a Lian Li venti elképzelésemet Arctic-ra. De mind hangtalan módban fog menni. A proci hűtő meg Arctic Liquid Freezer 2, 420-as, az egyik legjobb ami kapható. Hangban és hűtésben is.

[ Szerkesztve ]

(#14820) Qru válasza FeRRaR1 (#14819) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Na bakker, nekem a gtx670-et sincs lovem levaltani. :DDD

#nincsbennetarcsi

(#14821) F_Zolee válasza FeRRaR1 (#14819) üzenetére


F_Zolee
veterán

Ahhoz csóró vagyok, hogy ssdre cseréljem a hddt. :D Már 2tbosra. Abból vgat vennék inkább. Az mondjuk elég csendes, mert win alatt 0dB, abból nem lehet lefaragni már. :D
Nemrég vettem a házba Arctic p12 silent ventit. Annak sincs hangja de mivel lassan megy hatalmas légáramlást nem generál gondolom.

[ Szerkesztve ]

(#14822) kelly416 válasza Tsebacsi (#14814) üzenetére


kelly416
veterán

16 a lányom. Szerinted? Ásó, láncfűrész bekészítve.

(#14823) kisza25 válasza kelly416 (#14822) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Apa, ma volt a suliban szexuális felvilágosítás, azt mondta a tanárnő, hogy nem is hal meg a fiú, ha 18 év alatti lánnyal szeretkezik.

Kislányom,meghal, hidd el nekem, hogy meghal.
:DDD

Mai ebédre egy kis bőrös császár.

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#14824) Alusky válasza kelly416 (#14822) üzenetére


Alusky
aktív tag

De elektromos legyen, mert a Handrást zavarja.

Megcsinálta! Megcsináltaaa!!! Starship IFT-4 *WD40-es plazmacsúsztatás*

(#14825) kelly416 válasza kisza25 (#14823) üzenetére


kelly416
veterán

Sejtem mire gondolhatott....

(#14826) kelly416 válasza Alusky (#14824) üzenetére


kelly416
veterán

Van ásó neki is. Nem bírom a tagot.

(#14827) Alusky válasza kelly416 (#14826) üzenetére


Alusky
aktív tag

:DD

Nekem se kedvencem, de mondjuk olyat még nem mondott ami miatt el akarnám ásni. :DDD

Megcsinálta! Megcsináltaaa!!! Starship IFT-4 *WD40-es plazmacsúsztatás*

(#14828) kelly416 válasza Alusky (#14827) üzenetére


kelly416
veterán

Még nem, de ha beszólna, hogy zavarja a lányom udvarlójának aprítása...

(#14829) FeRRaR1 válasza kelly416 (#14826) üzenetére


FeRRaR1
őstag

Van aki bírja? Régen néztem pár fizetett hirdetését. Értsd YT videót, csak azért mert ismerős küldte hogy húúú ezt nézd meg. Sőt ismerek olyat aki vett ennek hatására terméket és nagyon megbánta. Sőt van olyan cég amit reklámozott hogy a legjobb és csődbe ment azóta :DDD

Egy elviselhetetlen féreg, aki 1000 ft-ért az anyját is megrakná.

(#14830) kelly416 válasza FeRRaR1 (#14829) üzenetére


kelly416
veterán

Én nem tudok ennyit róla, csak azt, hogy határozottan ellenérzéseket kelt bennem.

(#14831) radi8tor válasza kelly416 (#14830) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ja nagyon fullba tolja már a kretént. Talán a legelején még nézhető volt, de aztán átment bizniszelésbe az egész.

Influenszer a maga minden rossz jellemzőjével együtt.

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#14832) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Repülővel driftelni a sárban? Fogd meg a söröm!

[link] :C

⭐ Stella

(#14833) szőröscica válasza FeRRaR1 (#14829) üzenetére


szőröscica
addikt

Szerintem nagyon igenyes videokat keszit (kepi vilag). Bar a velemenyevel nem mindig ertek egyet, de azt becsulom benne, hogy kiall az elvei mellett.

Mi amugy az o lakberendezojevel csinaljuk az uj lakasunk, es o maximalisan korrekt es nagyon ugyes.

(#14834) FeRRaR1 válasza szőröscica (#14833) üzenetére


FeRRaR1
őstag

Nem mond ellent egymásnak amiket írtunk. Bár rég nem néztem de a képi világ rendben volt. Attól még igaz amit leírtam. Legalább is nekem ez a véleményem. Mikor érzed a vidóin valakinek hogy ez már nem arról szól mint korábban ha nem pénz, pénz, pénz. Meg annyi f@szságot beszélt régen is elektromos autókról hogy a hajam kihullott. Felszopja a legsz@rabbakat is, elhallgatja a negatívumokat... Mindegy is, nézze aki akarja, én nem fogom. :R

(#14835) Gergőke88 válasza szőröscica (#14833) üzenetére


Gergőke88
addikt

Pontosan. Itthon autós témában neki a legigényesebb képi világa. Többiek sehol nincsenek hozza.
Tartalom tekintetben Amon Olivér és csapata szerintem most a legjobb. Speedzone egyre jobban süllyed lefelé.

(#14836) radi8tor válasza Gergőke88 (#14835) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Check Engine?

⭐ Stella

(#14837) brumi1024 válasza Gergőke88 (#14835) üzenetére


brumi1024
veterán

+1. Pistat mar nehez nezni, el van szallva.

[ Szerkesztve ]

(#14838) Gergőke88 válasza radi8tor (#14836) üzenetére


Gergőke88
addikt

Az is de főképp a GR Yaris meg a többi video ami egész jó.
de a Check Engine Anti vonal is rendben van.

(#14839) FeRRaR1 válasza brumi1024 (#14837) üzenetére


FeRRaR1
őstag

Pistát szerettem régen, Lekszász teszteket, hozzá állását.

Először akkor akasztott ki mikor volt valami totalcar podcast, és neki állt tele szájjal beszélni ami nevetségesen hangzik. Viszont b@ssza meg, valami minőség szerűséget próbálnak produkálni, ne halljam a csámcsogást, panoráma röntgent meg teli szájas beszédet az ország akkori legnagyobb autós tatalom gyártójától.

Mikor átment speedzonehoz, elején néztem, de most már kb 6-8 éve számomra nézhetetlen.

Ez az én véleményem, attól még más szeretheti őket.

Fent vagyok 110 YT csatornán, abból kb 60-70 autós témájú. Magyar már csak kettő van, Ámon Olivér és Check engine.

Handrást a személye és kamu szövege, bujtatott meg nem bujtatott kamu reklámok miatt már évekkel ezelőtt is gyomorforgató volt nézni (nekem).

Pista meg egy önelégült, ősz dagadt, mindent jobban tudok, igénytelen f@sz lett. (szerintem) Régi videóit szívesen nézem, újakat nem bírom. Lassan úgy néz ki mint a Radics Peti apja (gondolom) :DDD

(#14840) Gergőke88 válasza FeRRaR1 (#14839) üzenetére


Gergőke88
addikt

Handras: kamu szöveg és bújtatott reklám.
biztos ugyanarról beszélünk? Nyíltan elmondja ha valami szponzor blokk.

(#14841) Qru válasza kelly416 (#14826) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

:DD :C

#nincsbennetarcsi

(#14842) FeRRaR1 válasza Gergőke88 (#14840) üzenetére


FeRRaR1
őstag

Én 3-4 éve láttam utoljára így nincs friss infóm. Se kedvem / időm / energiám hogy regényt írjak de itt egy példa:

Neato Robotics, felszopta hogy ez a legjobb takarító robot. Ismerek olyat aki megvette és gyakorlatilag minden negatívumot elhallgatott, illetve kapott ajándékba a gyártótól.

Akkora határ trágya a gépük szoftveresen és hardveresen is hogy azóta csődbe is mentek. Egy Roborock S5-6-7 jóval olcsóbban köröket vert rá már akkor is. Ismerős aki megvette Neato-t is csak szopott vele heteken át és alig akarták visszavenni.

Ez egy konkrét példa, nem interneten hallott és konkrétan ment a ferdítés / ködölés / felszopás / elhallgatás.

Most ha nagyon akarnék írhatnék egy 2 A4-es oldalas elemzést még dolgokról de nem fogok. Fentebb leírtam a véleményemet, és ugyan ez a hibák / hiányosságok elhallgatása ment ha valamelyik gyártó elhívta ev próbára. Nem vagy rosszul működő funkciókat is úgy állít be hogy ez így jó mert "insert full BS".

De mondom, attól hogy nekem ez a véleményem / benyomásom, nem kell hogy bárkire hatással legyen, aki szereti nézni nézze. Nekem undorom van tőle.

(#14843) Reggie0 válasza FeRRaR1 (#14842) üzenetére


Reggie0
félisten

Nekem regi neatom van(xv signature), az meg mindig tokeletesen mukodik, pedig mar lassan 10 eves lesz. Egyedul akkut kellett benne cserelni, a gumis kefe is csak most kezd tonkremenni. Egyedu a taviranyitas hianyzik rola, de ennek meg publik a protokollja, csak usb-n ra kell pattintani egy rpi-t.

[ Szerkesztve ]

(#14844) szőröscica válasza Reggie0 (#14843) üzenetére


szőröscica
addikt

Anyukám is tíz éve Neatot használ, szintén csak akkugondja volt vele. Én is azt vettem volna magamnak, de csődbe mentek sajnos. így maradt a kínai cucc, Roborock S8 fog szolgálatba állni, pont holnap hozzák házhoz. :)

(#14845) FeRRaR1 válasza szőröscica (#14844) üzenetére


FeRRaR1
őstag

Régieket nem ismerem, de gondolom volt egy klasszikus story. Volt egy jó termék régen, felvásárolták, elkurvultak, pénz pénz pénz reklám, roló le.

Roborock S6 van nálam 3 éve kb, előtte 5 évig buta robot volt feltérképezés nélküli de meglepően jó volt, meg gyakorlatilag apró pénzért vettem valami akcióba.

Ha annyira beváltak a régiek nem tudsz használtan venni?
De gondolom a Roborock azért jóval fejlettebb.
Melyik verziót vetted? Ami magát takarítja / üríti már vagy a simát?

(#14846) szőröscica válasza FeRRaR1 (#14845) üzenetére


szőröscica
addikt

Terméktámogatás hiánya miatt nem vettem Neatot, de egyébként ez a legnagyobb félelmem a Roborockkal kapcsolatban is. Viszont ez a cég legalább még nem csődölt be. :DDD

Az alap S8-at vettem, mert a felmosó funkciót nem fogom használni, a porszívót meg ki tudom üríteni én is. Az volt a lényeg, hogy a lehető legjobban navigáljon a lakásban, mert viszonylag nagy (100m2), és erre mindenhol a Roborockot ajánlották. Pedig nekem a Roomba supportja vonzóbb volt.

(#14847) FeRRaR1 válasza szőröscica (#14846) üzenetére


FeRRaR1
őstag

Nagyságrendekkel jobban működik a Roborock S6 mint a Neato vagy Roomba. Gyorsabb, hatékonyabb, nálunk 9 helyiséget csinál és nem nagyon tudok panaszkodni rá. Lassan kell kefét meg fejeket rendelnem hozzá mert a 2. nagy szett fogy el nemsokára.

Igazából mint szinte mindennél, telefon, autók... Szoftver miatt működik jobban az egyik mint a másik. Xiaomi van mögötte, szóval nem hiszem hogy becsődölne. Jó öreg dögvész vinné el őket CCP nem hagyná :N

[ Szerkesztve ]

(#14848) cappa72


cappa72
nagyúr


:DDD

B.C. Rich Platinum Warlock eladó 105kHUF

(#14849) kelly416 válasza cappa72 (#14848) üzenetére


kelly416
veterán

Az első generációnak több köze volt hozzá.

(#14850) FeRRaR1 válasza cappa72 (#14848) üzenetére


FeRRaR1
őstag

Pont tegnap láttam valakin egy ilyen pulóvert Poorsche :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.