Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14101) 2ozzmexy válasza kelly416 (#14097) üzenetére


2ozzmexy
aktív tag

Már 8adik éve kravmagazok hobbi szinten, de ez nem látszik és nem is szokták elhinni... még sosem kellett használni a megszerzett tudást, mert a józan ész győzött és inkább ráhagyom az ilyen alpári bunkóra. Eddig egy román kamionos akarta rángatni a bimmer ajtaját, de amint nyúlt a kilincsért mindig elindultam ;] kellett neki vagy 6-7 mire rájött milyen szar lesz majd vissza sétálni... kicsit meg is futtattam... :B

"...that's why they called me 'Preper' because I'm always prepared..."

(#14102) kelly416 válasza 2ozzmexy (#14101) üzenetére


kelly416
veterán

Ez így a helyes szerintem is.

(#14103) 2ozzmexy válasza kelly416 (#14102) üzenetére


2ozzmexy
aktív tag

Én másképpen vagyok bekötve, engem úgy neveltek hogy úgy éljek, hogy azzal ne zavarjak másokat, nyilván van akin nem lehet segíteni mert keresi a konfliktust, de a legtöbbel ilyen könnyen el lehet bánni...
Gondolom a futással levezette a stresszt amit a bevágásom okozott neki... jah hogy ő előtte tilosban előzött? Azt már elfelejtette... ;]

"...that's why they called me 'Preper' because I'm always prepared..."

(#14104) Qru válasza 2ozzmexy (#14103) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Altalaban en is csak magamban szitkozodok ha vki hulye. De vt mar olyan, hogy bevagott elem egy Seat-os erre radudaltam. Na ezen ugy felkapta a vizet, hogy satu es mar szallt ki. Egy tagbaszakadt agyhaju vt, rogton orditozva jott felenk. Nem tudom meddig tudott szamolni de 4-ig biztos, mert amikor meglatta hogy 4 ferfi ul a kocsiban visszafordult. :DDD

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#14105) 2ozzmexy válasza Qru (#14104) üzenetére


2ozzmexy
aktív tag

Oroszoknál már bűncselekmény a road rage, itthon is bevezethetnék, de ahogyan ismerem őket először megvárják amíg vér fog folyni, aztán meghal egy-két honpolgár, de amint egy kormány közeli családtagot vagy ismerőst vernek szájba, akkor hoznak valami módosítást hogy az egybitesek elhigyjek meg van oldva a probléma... :R
Amúgy ma is jött szembe egy forester, rögtön eszembe jutottál mert alapjartoton is kéken füstölt már... ;]

[ Szerkesztve ]

"...that's why they called me 'Preper' because I'm always prepared..."

(#14106) Qru válasza 2ozzmexy (#14105) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Biztos dizel volt. :DD Am jah, sajnos ezek a benzinesek szeretnek hengerfejesedni. :(

#nincsbennetarcsi

(#14107) Alusky válasza bitpork (#14093) üzenetére


Alusky
aktív tag

Vörös ködöt nem kell bemutatni.

"Oroszoknál már bűncselekmény a road rage"
El tudom képzelni mennyire érdekli őket. :DDD

[ Szerkesztve ]

Megcsinálta! Megcsináltaaa!!! Starship IFT-4 *WD40-es plazmacsúsztatás*

(#14108) Alusky


Alusky
aktív tag

Ma amúgy mentem át a balrakanyarodóba, a szembejövő autót meg a mögötte lévő nagyobb SUV ordító motorral meg masszív kormányrántással előzte ki velem szembe, hát kimentem az előremenőbe elengedtem hátha siet akciós zsemléért, aztán vissza a balrakanyarodóba. Semmi duda, semmi villogás, semmi mutogatás, menjen ha akar. Alapvető közlekedési természetem amúgy éppenséggel ilyen szokott lenni, ennél durvábbakat is elnézek másoknak.
Csak mikor ártatlanul köt belém valaki az szokott felkúrni nagyon, de olyankor nem vörös hanem fekete köd van fejben elég hamar. ;)

Megcsinálta! Megcsináltaaa!!! Starship IFT-4 *WD40-es plazmacsúsztatás*

(#14109) FeRRaR1 válasza 2ozzmexy (#14105) üzenetére


FeRRaR1
őstag

Angoloknál is az. Látja rendőr azonnal kiszed, sőt most van egy weboldaluk ahova te is feltehetsz dashcam felvételeket és a rendőrség megnézi/elemzi/eljár. Ami egyébként díj nyertes ötlet. Sok a kamera, sok az önjelölt rendőr, meg ha valakit felcsesz valami szabálytalankodó biztos jelenti is. Bár nem vettem észre hogy kevesebb hülye lett az utakon de mindig öröm ha próbálkoznak...

Pár hónapja hatalmasat röhögtem, meg is volt felvételen de lusta voltam lementeni / vágni / feltenni. 3 sávos belső gyűrűn ment az anyázás, kormány rángatás, mutogatás 4-5 kocsival előttem. Már vártam hogy valaki kiugrik a guruló forgalomban és meglesz kamerán. De nem volt rá szükség, mögöttem 3-al volt egy rendőr furgon 8 nagydarab rendőrrel. Amint észrevették, sziréna fel, csávó elé bevágtak, leparkoltatták, aztán mikor elgurultam mellettük éppen szállt ki mindegyik. A srác meg két kezébe temette a rémült arcát. Ordított a fejéről a megbánás / hülye voltam. Már majdnem megsajnáltam :DDD

(#14110) kelly416 válasza FeRRaR1 (#14109) üzenetére


kelly416
veterán

Sokkal jobban díjaznám én is, ha itthon is foglalkoznának ilyenekkel. De ha nincs szerencsem, engem izélnek meg a felvetelert, mert mások szemelyiségi jogait tiprom. Ha szerencsém van, csak nem foglalkoznak vele. :DDD

(#14111) Alusky válasza FeRRaR1 (#14109) üzenetére


Alusky
aktív tag

Meg a németeknél is kiszednek érte, meg szerintem nagyon sok helyen.
Az orosz példa azért vicces, mert annyira érdekli az ottani yardot, mint minket egy stop táblánál a megállási kötelezettség. Hozzánk hasonló látszattörvények tömegéből felépülő ország az is, továbbra is egymás árokba lökésével fogják a problémát megoldani, maximum Moszkva meg Szentpéterváron tartják be jobban, mert ott él az elit.

Nálunk is van ilyen kamerás módszer, csak sajnos az olyan ingyenélő csatornákon keresztül, mint a BP autósok is, pedig mennyivel jobb lenne ha ezt közvetlen a rendőrség intézné akinek ez dolga lenne, nem egy kattintásvadász, szponzorációt benyelő harmadik feles civil csapat aki csűri csavarja az egészet a saját kontjára, ahol igazából rohadtul nem az érdekel senkit mi volt a tényleges szabálytalanság, hanem a frusztráció levezetése, meg a kommentekben egymás ölése amiből ezeknek meg pénze van. Ez marha jól látszik azon mikor a kamerázó autós annyira belebambul a helyzet rögzítésébe, hogy bentfelejti magát a belső sávban 90-nel vagy a jobb kép miatt belemegy a seggébe az épp vitázó feleknek és eszébe sem jut, ha kisodródik valamelyik őt is viszik... És hány ilyen videó van fent... Mert a posztolási kényszer vezérli a rögzítést, nem a szabálytalanság megoldása.
Egy ország közlekedése mindig is olyan lesz amennyire idegbetegek benne az emberek, itthon azok az évtizedek, vagy inkább évszázad óta tartó politikai vagy globális problémák rajtunk csattanása miatt, úgyhogy ne is várjon senki, semmilyen törvényre drasztikus javulást, főleg nem a közlekedésben ami gazdasági szempontból alapkövetelmény főleg visszábbmaradott országban.

[ Szerkesztve ]

Megcsinálta! Megcsináltaaa!!! Starship IFT-4 *WD40-es plazmacsúsztatás*

(#14112) ANDROID??? válasza Qru (#14087) üzenetére


ANDROID???
addikt

Nő volt? :U
Azért k kérdem, mert sok esetben (90%)nőknél látom ezt, hogy kell előtte minimum az ifa hely nehogy a vízszinten hátra guruljon az előtte álló. Ezekhez reflexből nem is megyek közem, mert ugye magából indul ki, tehát ki tudja, hogy sikerül az elindulás.
A másik amikor a nagy premium mögöttem hagy a necces balos fordulásnál a kereszteződésben max 40 cm-t, nekem meg be van engedve az eleje, hátha az előttem tutyimutskodó befordul esetleg mehetnék én is ugye. Erre a balf. Sz miatt nem tudok befordulni, viszont ajánlott visszatolatni, ha kell még az eleje. Elkezdek tolatni nyugiban, mert a kameta virítja a hátsó helyzetet, a hátsó premium ugye nehogymár hátra menjen juj fél dl gázolaj, persze dudál meg mutogat hogy mit csinálok kevés a kettő között az a 4-5 cm. :U
Olyankor jót mosolygok, mert lehet az ő régi premium járgányába anno még nem szeteltek kamerát (vagy csak már nem működik mert az drága), azt hiszi az enyémben meg nincs, mert az nem premium. :D

(#14113) radi8tor válasza ANDROID??? (#14112) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Amúgy van logika benne, hogy nem akarod kitörni a nyakadat a felfelé bámulással a pirosnál. ;)

⭐ Stella

(#14114) kelly416 válasza ANDROID??? (#14112) üzenetére


kelly416
veterán

Na tessék. Van rajta sapka vagy nincs? Most írod, ha távolságot tart, az a bajod, ha közel jön, akkor meg az a bajod hogy nem férsz, amikor tolatni kellene. De eleve ugy kéne belemenni a kereszteződésbe, hogy ne kelljen tolass, úgyhogy azért Te is hibázol, mint mindenki más is. Csak más hibája Neked is feltűnőbb, mint a sajátod, mint ahogy en is igy vagyok ezzel. :P

(#14115) Qru válasza ANDROID??? (#14112) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Nem, egy idos bacsi.

#nincsbennetarcsi

(#14116) Alusky


Alusky
aktív tag

[link]
Ezt kéne elküldeni Venjent-nek, lenne miből zenét csinálnia. :DD

Megcsinálta! Megcsináltaaa!!! Starship IFT-4 *WD40-es plazmacsúsztatás*

(#14117) Alusky válasza ANDROID??? (#14112) üzenetére


Alusky
aktív tag

Erről a Winkler videó jutott eszembe ahol az oktató az anyósból vezetve ment vissza a telepre vagy mi is volt az a sztori pontosan.

Winkli alig tudott elindulni kézifékessel első alkalmakkor, azt se tudta mit jelent. :DD
Persze rutin meg elfelejti az ember mert fékről ugorva indul el amúgy is, bár bennem ezek az oktatások annyira megragadtak még évtized után is, hogy el nem tudnám felejteni ezeket. Nem így vezetek, de annyira megragadt még most is hogyan kell menni egy oktató vagy vizsgabiztos mellett, hogy amiken a legtöbben elbuknak felnőtten, fejforgatás, hátranézés tolatás előtt, stop tábla, index minden kormánymozdulatra (még kátyú kerüléshez is), ellentétes irányban kitolatás a parkolásból, kéziféket behúzni parkolás végén stb. El nem tudom felejteni ezeket hiába nem csinálom azóta se. Lehet túl nagy lelki terrornak éltem annak idején azért jegyeztem meg ennyire. ;]

[ Szerkesztve ]

Megcsinálta! Megcsináltaaa!!! Starship IFT-4 *WD40-es plazmacsúsztatás*

(#14118) Alusky


Alusky
aktív tag

[link]
Ennek jó volt a vége. :N

Mondjuk nem tudom mit remélt, hogy a "stick" majd egy vérbeli területőrző kutyát távol fog tartani? Kösz, de nekem a 8-ból 6 ilyen. Orsócsontról tépné le a kezéről a húst, de mindegy. Akkor meg már úgyis az lenne, hogy elkezdi ütniverni a vasrúddal a kutya fejét védje az életét, azt meg nem csípem. Ő ment be tiltott területre önszántából, vállalja akkor a kockázatot is stick nélkül. Az ilyen részeket nagyon nem csipázom, megvannak az urbexezésnek az illemszabályai, shiey hajlamos leszarni időnként, nemhiába littván. Kutyás helyre nem megyünk be, mert nem lehet ellenük védekezni és pont. A NotMe-nek meg is írtam már régebben, megszívezte a kommentet.

[ Szerkesztve ]

Megcsinálta! Megcsináltaaa!!! Starship IFT-4 *WD40-es plazmacsúsztatás*

(#14119) ANDROID??? válasza radi8tor (#14113) üzenetére


ANDROID???
addikt

Nyilván, de a 5-6 méter hézag előtte felesleges.

kelly416: igazad van hibáztam, előttem 2 autó várta, hogy be tudjon fordulni balra, mert nem szeretik beengedni az embert a szemből jövők, viszont annyira nem mennek gyorsan hogy normálisan be lehessen fordulni. Nem szokásom beengedni az elejét, mert nem szeretnék így járni, hogy vissza kelljen tolatni, szemre úgy tűnt, hogy az első be fog fordulni, de inkább megállt, mert a szemből jövők elindultak 20 méterre tőle és hát inkább megállt, hogy a 25 autót meg kelljen várni. Amikor beláttam, hogy ott biza elb.sztam akkor tolattam. Nem mindig így jön itt, ki természetesen, de én (is) utálom azt a kereszteződést, mert totál agyatlan az egész.Ahhoz rövid a zöld, hogy beengedje normálisan a balra fordulókat, ott biza fürgének kell lenni. A mazsolásdi nem megfelelő ott...

(#14120) radi8tor válasza ANDROID??? (#14119) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Annyi sok, persze.

⭐ Stella

(#14121) FeRRaR1


FeRRaR1
őstag

[link] Naplementében szarvas pörköltet?
El-italoztuk / beszélgettük kint az időt, úgy hogy kapros túrós nokedli csak holnap.

[ Szerkesztve ]

(#14122) kelly416 válasza ANDROID??? (#14119) üzenetére


kelly416
veterán

Ne vedd ennyire a lelkedre, inkább poénosnak szántam a kommentet.

(#14123) ANDROID??? válasza kelly416 (#14122) üzenetére


ANDROID???
addikt

Nincs gond. :D

(#14124) Alusky válasza FeRRaR1 (#14121) üzenetére


Alusky
aktív tag

Melyik autó ütötte el? ;]

Bográcsban az igazi, belemegy a füst, kis hamu, az ad neki természetes ízt. Bár kisza ehhez jobban ért, hogy melyik a finomabb. Nyilván amit ő csinál. :DDD

Megcsinálta! Megcsináltaaa!!! Starship IFT-4 *WD40-es plazmacsúsztatás*

(#14125) ANDROID???


ANDROID???
addikt

Lada Granta nagy hóban remek hegynek, téli gumi ide vagy oda, olyan szépen belepiszkál a gázadagolásba, hogy ilyen szrral még nem találkoztam. Körülbelül csak azoknak ajánlom, akinek kell egy szívás az életébe :D (nem nem saját :N )

(#14126) FeRRaR1 válasza Alusky (#14124) üzenetére


FeRRaR1
őstag

Sajnos / szerencsére egyik sem :DDD
Most nincs nagyon olyan járművem amit nem sajnálnék. Pláne az új puhított, vékonyított elejű retkek, el se merem képzelni mennyi mindent kéne cserélni...

Na majd a Cybertruck-kal ;]

(#14127) Alusky válasza FeRRaR1 (#14126) üzenetére


Alusky
aktív tag

Az egy jó gép. :DDD Klímakatasztrófát kiáltanak, mégis erre van igény, ez 100% őszintén bemutatja a valós helyzetet mindennel kapcsolatban. :DDD
Nekem amúgy tetszik, de.... Aggaszt, hogy gyűrődési zónák nélkül leszakad a lépem benne, meg ha szembe jön kettévágja a testem egy XC90/Q7 biztonsági szintű autóban is, mert áthasítja az utascellát akármiből van. :DD Ezeknek sínen kéne menniük, mert a vagonokkal vannak egy osztályban.

Megcsinálta! Megcsináltaaa!!! Starship IFT-4 *WD40-es plazmacsúsztatás*

(#14128) FeRRaR1 válasza Alusky (#14127) üzenetére


FeRRaR1
őstag

Kíváncsi vagyok meg tudják e oldani az Eu forgalmazást. Feketében nekem viszonylag tetszik.

Pedig benzin vérű vagyok, nem tetszik a steer by wire sem mert még kevesebb kapcsolatod van az úttal... Kevesebb élmény, érzelem, minden amit szeretek.

Ennek ellenére kipróbálnék egyet napi futkosósnak :DDD
Csak azért mert úgy néz ki mint ha a jövőből jött volna és más mint a többi? Valószínűleg ezért, meg mert stainless steel + alu az egész.

Golyó álló tulajdonsága is lassan jól fog jönni mindenhol ;]
Viszont ha ez is a hírhedt Tesla minőség lesz kívül belül akkor...

Mindegy, ezen még nem kell aggódnom jó darabig.

(#14129) aero. válasza FeRRaR1 (#14128) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Szeptemberben Friscoban béreltem egy Model Y-t, teljesen korrekt volt a belül. Cybertruck kéne, elvileg EU-ban esélytelen a gyalogosvédelem miatt.

(#14130) FeRRaR1 válasza aero. (#14129) üzenetére


FeRRaR1
őstag

Nekem már az alap koncepció nem tetszik hogy nincs előtted rendes műszerfal. Nincs android auto, csak havidíjas live traffic navigáció. Ezek mellé mindent csak középről érsz el. Ez alapvetően már egy számomra elfogadhatatlan koncepció. A rohadt kesztyű tartót is a táccs sz@rról kell kinyitni, mint valami rossz vicc.

Engem apróbb dolgok is őrületbe tudnak kergetni egy kocsin, ezt kipróbálni is csak félve merném.

Ehhez hozzá jön a csapnivaló fényezés minőség. Ami mivel hobbi szinten autó kozmetikázok megint kivinne az észből, nem egy Tesla fényezést néztem át.

Mind ezekre rájön a beltér minősége ami szódával épp elviselhető kategória. Most nem részletezem, nem akarok megint regényt írni.

Kocsiból és ételből nagyon magasak az elvárásaim. Nem kell hogy drága legyen, de nagyon jó minőségű. Ugyanakkor ruházkodás a legkevésbé sem érdekel, van 10-10 fehér és fekete 100% pamut pólóm bármi márka nélkül, és az esetek 95%-ban az van rajtam. Minden embernek más az igénye, elvárása. Valaki a legolcsóbb fülessel is szeret zenét hallgatni, másvalaki szerint millió alatt nincs értelmes mély-láda.

Semmi gondom vele ha valakinek tetszenek a Tesla megoldásai, pláne hogy a legtöbb EU gyártó minősége is csökkent az elmúlt 5 évben... De nálam nagyon nem üti meg azt a szintet amit kéne. Akár mit akarnék csinálni, minden úgy van kialakítva hogy a használhatóság rovására menjen. Kesztyűtartótól a sebesség kijelzéséig. Minden nehezebben kezelhető ami egy NO GO zóna nálam.

(#14131) Qru válasza aero. (#14129) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Nem mintha mi nagy piac lennenk nekik. A sajat es Azsia eppen eleg nekik. Gyakorlatilag a Japok is kivonultak innen...

#nincsbennetarcsi

(#14132) Qru válasza FeRRaR1 (#14130) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Csokkent? Az nem kifejezes.

#nincsbennetarcsi

(#14133) Alusky válasza aero. (#14129) üzenetére


Alusky
aktív tag

Vagy kap valami gyűrődő 10 centis teljes felületű maszkot. Majd kispekulálják mekkora lenne itt a piaca, van-e értelme. Teljesen újratervezni biztosan nem.
Múltkor olvastam egy cikket az félig úgy fogalmazott mintha már forgalmaznák EU-ban, de ezek szerint nem, csak hülyén fogalmazták meg.
De amúgy nem is értem, tudták jól már akkor a rajzon, hogy nem lez így oké az öreg kontinensen, miért nem tervezték meg máshogy, ezt a Batmobil ék alakot meg tudták volna csinálni úgy is, hogy ne egy konténerszállító óceánjáró elejével legyen egy szinten. Önvisszatérő rakétákat csinálnak és ez meg egy hármas ruszki eke szintjén van. :DD

Megcsinálta! Megcsináltaaa!!! Starship IFT-4 *WD40-es plazmacsúsztatás*

(#14134) Alusky


Alusky
aktív tag

Klasszikus, enélkül nincs karácsony. :DD

Megcsinálta! Megcsináltaaa!!! Starship IFT-4 *WD40-es plazmacsúsztatás*

(#14135) kelly416 válasza Alusky (#14133) üzenetére


kelly416
veterán

A rozsdamentes anyagokra fogják, hogy azokból nem lehet íveket csak éleket gyártani. Szerintem ez nettó baromság, főleg egy olyan cégtől, akik a lehetetlen lehetségessé tételén fáradoznak folyamatosan.

Telibe tojják az öreg kontinenst, bőven eleget el tudnak adni odahaza, aztán majd a népek valahogy áthozzák úgyis.
Egyébként sem értem, ha egy fél Földnek jó és forgalomba helyezhető, akkor a másik felén miért nem? De ez maradjon az én dilemmám.

(#14136) Qru válasza kelly416 (#14135) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Mert az EU kitalalta hohy 2000 sokra 0 halalos kozuti baleset a cel. Amig nincs kizarolagos onvezetes addig ez netto utopia. De meg akkor is lehetnek siman...

#nincsbennetarcsi

(#14137) Alusky válasza Qru (#14136) üzenetére


Alusky
aktív tag

A meghibásodó járművek is balesetet fognak okozni, úgyhogy megint egy lehetetlent kergetnek, mint a lehetetlen emisszió értékek. Közben meg minden mással szennyezni lehet. :DDD
Full autonóm 100% közlekedéshez valószínű kelleni fog a kiépített rendszer is, az megint egy rakat elektronikai szemét ami villanyt is fogyaszt. Majd ki lesz találva, hogy a 0 baleset csak autópályán és nagyobbrendű főúton érvényes, két falu között meghalhatsz ugyanúgy. :DDD

Megcsinálta! Megcsináltaaa!!! Starship IFT-4 *WD40-es plazmacsúsztatás*

(#14138) bitpork válasza Qru (#14136) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Pedig de várom már az önvezetést! én nagyon szeretném ha lehetne mutogatni másra hogy nem én vagyok az ok :D

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#14139) Qru válasza bitpork (#14138) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Szeretek vezetni de mire ez bekoszont addigra mar amugy sem vezetnek mert kb 120 eves vaksi papo leszek. :D

#nincsbennetarcsi

(#14140) Qru válasza Alusky (#14137) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Aprobetus resz mindig van. ;]

#nincsbennetarcsi

(#14141) bitpork válasza Qru (#14139) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

És pont akkor fog kijönni a legnagyobb előnye mert megmarad a mozgás szabadsága :)

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#14142) rbalint88 válasza bitpork (#14138) üzenetére


rbalint88
addikt

En is nagyon szeretnem (kozlekedni, csak legyen lehetoseg oromautozni is), de tul sok buktatoja van.
Ez csak akkor fog mukodni, ha a gyalogosok is onvezetok lesznek, sajnos annyi valtozo van a valos kornyezetben, hogy ahhoz komolyabbb mesterseges intelligencia kell, mint sok ember termeszetes intelligenciaja… es ez /darab ertendo, aztan kell meg egy kozponti rendszer, ami az osszes egyseget osszehangolja….
Ez ha lesz is, biztosan ki lesz fizettetve a nepekkel, ami annyira meg fogja tizedelni az autoparkot, hogy kb feleslegesse valik az egesz.
Egy ilyen rendszerbe TILOS beengedni olyan autot, ami nincs integralva.
Komolyan, ennel sokkal egyszerubb betiltani az autozast a ‘csaba, aztan azt mondani, hogy tomegkozlekedj paraszt :((

(#14143) FeRRaR1 válasza bitpork (#14138) üzenetére


FeRRaR1
őstag

Alig várom hogy az önvezető autók találkozzanak kalányossal az F astrában ;]

(#14144) FeRRaR1


FeRRaR1
őstag

Boldog Karácsonyt mindenkinek!

(#14145) bitpork válasza FeRRaR1 (#14143) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Szerintem akkora nem lesz f asztra és kalányos is csak egyszer csinál valamit utána nem lesz szabadon :)

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#14146) Alusky válasza bitpork (#14145) üzenetére


Alusky
aktív tag

Mint a Stallone filmben a csúnyabeszéd büntető robot, olyanok fognak intézkedni mindenkire. :DDD

[ Szerkesztve ]

Megcsinálta! Megcsináltaaa!!! Starship IFT-4 *WD40-es plazmacsúsztatás*

(#14147) Qru válasza FeRRaR1 (#14143) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

:DDD :C

#nincsbennetarcsi

(#14148) kelly416 válasza bitpork (#14141) üzenetére


kelly416
veterán

Az most is meg van, taxinak hívják. Később sem lesz olcsóbb, főleg a havidíjas szolgáltatásokkal.

(#14149) kelly416 válasza rbalint88 (#14142) üzenetére


kelly416
veterán

És a vadak is önvezetőek kell legyenek? Vagy zárt pályán kell közlekedni. Az mondjuk több előnnyel is járna, nincs eső, szél, hó, esetleg a szembe sütő napot és a fagypont alatti környezetet is kiszűrheti.

(#14150) bitpork válasza kelly416 (#14148) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Figyelmen kívül hagyod a tulajdonjogot.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.