Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51702) AIex válasza chopin42 (#51693) üzenetére


AIex
tag

Olcsó bogároldónak, próbáld ki a Mannol Universal cleanert,

Kauffer hivatkozott rá bogároldó ként, amikor ismerkedtem az autómosással, akkor vettem először, mostmár tudom, hogy egyébként a termék egy APC,

Az akkori autó mindig garázsban állt, szóval az UV-nak nem volt sok esélye, hogy a bogarakat "ráégesse", de amit egy 150 Baros multis magasnyomású mosó nem hozott le, azt ezzel befújtam, állt 5-10 percet, és a mosó után lehozta a 95%-át, a maradék 5%-ot pedig a mosó szivacs egy törléssel,

Miután elolvastam a termék cimkéjét, láttam, hogy egyébként béltéri műanyagokra is használható, használtam párnázott műszerfalon is, azt sem marta, vagy fakitotta meg,

Kefével szépen habzik, eltudom képzelni, hogy falcokhoz is jó szolgálatot tud tenni,

Azóta leginkább lakásban használom, főként szintetikus anyagok tisztitására, mivel jó tisztitóerővel bir, de nincs kellemetlen szaga, kezet sem bántja,

Ne érts félre, nem egy szuper szer, és a nagy nevekkel nem veszi fel a versenyt, de ha az ember egy gazdaságos terméket keres, amivel egy alapvetően karbantartott autót tud szinten tartani, ott szerintem lehet létjogosultsága.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.