Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

ASUS WL-500G Premium

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14886) Rick4 válasza Intruder2k5 (#14885) üzenetére


Rick4
félisten

Lehet már ez is régi dolog, de írtam már ide pár hónapja is, egy 3G mobilnetes modemes megoldást kellett találnom az itthoni netnek, kb 3 hétig a WL-500W tárcsázott egy huawei k7515-ös modemet, és ezt osztotta, amiat tkelett az oleg koppel féle változata. Ezért is lett ez a router konkrétan, aztán mikor lett másféle net, akkor maradt, mert a benne rejlő lehetőségek csábítóak voltak. Időm nincsen vele foglalkozni, elég sokat megyek mindenfelé az országban, de most van pár napom pihenni, és előveszem a rég halogatott dolgokat.. Komolyan, életem első torrent progiját tegnap töltöttem le, eddig nem igazán érdekelt a dolog, de persze mindig van 1-2 olyan ami kellene. Linuxos műholdvevőm van hasonló lehetőségekkel (dreambox 800HD), ott ugyanúgy megy a torrent (fent van gyárilag, de soha nem raktam bele semmit), ftp, samba, minden, de azzal se foglakoztam sokat, mindent felpakoltam, belőttem, megy, nagyon nézni se nézem.....
Ciki, de totál nem vagyok képben, a dreamboxhoz is jó a putty, de ott is megoldottam másképp, pedig itt van a gépen, csak el kellene indítani.. :D

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.