Hirdetés

2024. május 20., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

ASUS WL-500G Premium

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14851) PistiSan


PistiSan
addikt

Köszönöm a tanácsot, valóban alap 240mhz-en megy a cpu-ja a routernek, akkor marad az esti hash ellenőrzés.
Sambával kapcsolatban nekem is van észrevételem, hiába van minden jól beállítva nem tudok írni rá win7 alól (törölni enged), más oprendszerrel nem próbáltam még de alternatíva ként a vsftpd-t használom, azzal rendesen működik minden fájl művelet.

(#14852) Rick4 válasza Laca 012 (#14850) üzenetére


Rick4
félisten

Tehát az érthetőség kedvéért szimuláltam egy felénk szokásos áramkimaradást, elmegy egy másodpercre, utána picit visszajön, aztán megint el... Eddig akkor is újraindulgatott, mikor menüből restartoltam, most simán bootol és felcsatlakozik ahova kell. Nincsen még szünetmentesem, be van tervezve, de amíg ez a dolog nem volt stabil, felesleges lett volna.

Autógáz elektronika programozáshoz van egy vinyómon egy szűz xp, oda majd felrakom ezeket is és megcsinálom. De most élvezem, hogy megy.. Köszi a kitartó segítségnyújtást... :R

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#14853) Laca 012 válasza Rick4 (#14852) üzenetére


Laca 012
őstag

"elmegy egy másodpercre, utána picit visszajön, aztán megint el."

Nincs az az eszköz a számítástechnikában a szünetmentes tápon kívül aminek ez jót tenne és előbb vagy utóbb ne keveredne össze. Ilyen helyen kötelező a szünetmentes... Ez nem üzemszerű működés ha egy két ilyen után újraindulgat, az tök természetes.. Még az a csoda, hogy elindul egyáltalán... :U

(#14854) Rick4 válasza Laca 012 (#14853) üzenetére


Rick4
félisten

Ez lehet kimaradt, pedig leírtam:

Eddig akkor is újraindulgatott, mikor menüből restartoltam,

Újraindult akkor is, mikor frissen flasheltem, lényegtelen volt neki, egy gond volt, az a flash amit eddig használtam... Na azzal rendesen újraindulgatott, ha kellett ha nem...
És ez önmagában biztosan nem természetes. Az áramkimaradások nem mindennaposak, mondjuk havonta egy alkalommal fordul elő, és legyen 3x elmegy, visszajön. Tehát nem nonstop ez van.... :U

[ Szerkesztve ]

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#14855) Bernath


Bernath
tag

Beruháztam kemény 1600 Ft és vettem egy 8dBi antennát.....nem igazán vagyok elájulva tőle,többet vártam.Rosszabb nem lett de annyival jobb sem,na mindegy.Talán egy fokozatot ment feljebb,very poor-ról poor-ra.Ellenállás kicserélve,proci 300-on ketyeg.

Bernath

(#14856) Intruder2k5 válasza Bernath (#14855) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

És így mennyit mutat a wl-noise?

(#14857) ArchElf válasza Bernath (#14855) üzenetére


ArchElf
addikt

+5 dBi-től ne várj csodát...

AE

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#14858) Bernath válasza Intruder2k5 (#14856) üzenetére


Bernath
tag

-86,-85

Bernath

(#14859) Laca 012 válasza Rick4 (#14854) üzenetére


Laca 012
őstag

Ahha.. Asszem kezdem érteni.. Tehát amikor újraindítottad a routert (menüből, tápkihúzással...stb) akkor elsőre nem állt fel a rendszer, hanem gondolom a power led újra és újra elaludt-világított..., a routert meg nem érted el webes felületen és talán csatlakozni sem tudtál sem wifin sem vezetéken... És gondolom ezt csinálta újraindítás nélkül is spontán, kisebb-nagyobb időközönként... Jól gondolom?

(#14860) Bernath


Bernath
tag

+ tettem hütést a procira,ami nem teljesen tudom,hogy frankó az a kondi a második antennánál,ill annak hiánya.Azt elcsesztem s nem tudom az értékét...,de sztem az csak valami szürést csinálhat,nem befolyásolja a hatótávolságot.

Bernath

(#14861) Laca 012 válasza Bernath (#14858) üzenetére


Laca 012
őstag

Pedig az tökéletes érték.. Teljesítményt feltoltad? Ha hosszútávra tervezel, akkor a második antennát is feltenném rá a helyedben. Nekem úgy nagyon erős volt még az erősebb gyári antennákkal is! :K

Szerk: Ja, hogy azzal együtt is gyenge? Ha az a kondi elveszett, akkor is kellene a helyére másik.. vagy ideiglenesen simán rövidre zárni a helyét anélkül tönkre is teheti a rádió végfokozatát..
Megpróbálhatom megmérni az enyémet, ha lesz kis időm..

És nem szűrést csinál, hanem illesztést. Azon keresztül megy a jel. Ha szűrés lenne akkor párhuzamosan lenne a melegpont és a test között..

[ Szerkesztve ]

(#14862) Oczu


Oczu
senior tag

jaj de béna vagyok......ezen a ponton megakadtam. Hogyan másoljam bele?

Ezzel most már valószínűleg mindenki könnyebben boldogul, tehát próbaként nézzünk be az



/opt/etc



mappába, és ha nem lenne még ott, akkor a SHIFT + F4 kombinációval hozzunk létre egy



profile



nevű file-t, és ezt másoljuk bele.


PATH=/opt/sbin:/opt/bin:/opt/etc/init.d:/sbin:/bin:/usr/sbin:/usr/bin:/home/root:
export COLORTERM=1
TERM=xterm
alias mc="mc -c /opt /mmc"

(#14863) Intruder2k5 válasza Oczu (#14862) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Midnight Commander-ben SHIFT+F4 -el létrehozol egy üres file-t, majd a weboldalon (vagy itt) kijelölöd az említett kódot, és CTRL+C -vel a vágólapra teszed,

PATH=/opt/sbin:/opt/bin:/opt/etc/init.d:/sbin:/bin:/usr/sbin:/usr/bin:/home/root:
export COLORTERM=1
TERM=xterm
alias mc="mc -c /opt /mmc"

majd egy "SHIFT + jobb egér klikk"-el be tudod illeszteni az üres file-ba, a PUTTY ablakba. Ezután nyomsz egy F2-t, és mented profile néven, az /opt/etc mappába.

[ Szerkesztve ]

(#14864) Oczu válasza Intruder2k5 (#14863) üzenetére


Oczu
senior tag

hát így csináltam....most rakok egy xp-t, olvastam, sokaknak van gondjuk a win7-tel.

(#14865) Intruder2k5 válasza Oczu (#14864) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Ezen már ne múljon, parancsolj, itt egy profile, csak be kell másolnod. Ha Windows alatt csomagolod ki, akkor állítsd be a jogait majd 755-re.

(#14866) Bernath válasza Laca 012 (#14861) üzenetére


Bernath
tag

Ha majd megnézed akkor teszek rá,most természetesen direktbe van kötve,s ha valóban illesztést csinál,akkor lehet hogy úgy jobb értékeket adna...

Bernath

(#14867) Rick4 válasza Laca 012 (#14859) üzenetére


Rick4
félisten

Pont nem ez van. Frankón feláll a rendszer, boot elejétől fogva 30 sec, és kapcsolódik az isp-hez, frissíti az időt, aztán 1-2 perc és újraindul. A logban akkor már csak azt látom, hogy megint jan. 01-től megy, szépen betöltöget mindent, kapcsolódik az ips-hez, időt szinkronizál, van net, aztán 1 perc és restartol... Addig vidáman ment akár 2 hetet is, ha nem nyúltam hozzá, és áram is volt rendesen.. Azonban ha restartoltam (akár egy beállítás miatt) akkor 6-8-10x újraindult. Aztán eltelt 20 percx, onnantól jó volt megint akár 2 hétig is....
A power led tökéletesen ment, ez simán szoftveres gond lehetett...

Az utolsó felsselés után még próbálgattam, de nem akart sorozatosan újraindulni, ment rendben, mindegy volt hogy csak kihúzom a klábelt, vagy menüből restartolok. Kb 30 sec, és volt net, minden...most itt tartunk..
Fri, 03 Sep 2010 20:45:10 +0200 (10 hours, 8 minutes, 12 seconds since boot)

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#14868) ambipur válasza Laca 012 (#14608) üzenetére


ambipur
tag

Szervusz Laca!

Mit lehet csinálni, ha nem indul el a router 300 MHz - en és a CAS 2.0 - val? Hogy lehet visszaállítani?

(#14869) Kitakat


Kitakat
aktív tag

Sziasztok

megcsináltam/probáltam a 128mb os bövitést de csak az 5 led világit folyamatosan.
Pin 9 ha jol gondolom flash 9 láb+föld?
Wl 500w n is?

KiteKat

(#14870) Laca 012 válasza ambipur (#14868) üzenetére


Laca 012
őstag

Hát az kicsit ciki,de szerintem nvram törlésre az is visszaáll.
Ha nem akkor marad a Pin9.
Igazából sosem volt nálam olyan router, ami ne indult volna 300MHz-en, úgyhogy tutit nem tudok mondani.
Viszont érdekelne, hogy mit produkál ilyenkor? Melyik ledek világítanak...stb..
Biztos, hogy nem csak elgépeltél valamit? 300MHz -en muszáj, hogy minden V1-es elinduljon!!! :K

(#14871) Laca 012 válasza Kitakat (#14869) üzenetére


Laca 012
őstag

Igen elvileg azon is, de mint már előzőleg is írtam a RAM cserétől a firmware nem sérülhet, tehát 99%-ban nem az a baj, és a pin9-el csak tetézzük a problémát..
Többször végig kell ellenőrizni a forrasztásokat. A 33ohm-os ellenállást beforrasztottad?? A chipek tuti jó számú, belevalóak? Tápot kimérted, nem az halt be véletlenül pont most?

Pin 9-et már intruder2k5 linkelte párszor, de én nem tenném...

(#14872) Laca 012 válasza Rick4 (#14867) üzenetére


Laca 012
őstag

Kíváncsi leszek hosszútávon.. Én drukkolok! :K

(#14873) Bernath válasza Laca 012 (#14861) üzenetére


Bernath
tag

Teljesitménynél mekkora a határérték,ill meddig érdemes tolni?

Bernath

(#14874) Kitakat válasza Laca 012 (#14871) üzenetére


Kitakat
aktív tag

Szia

A chipek et itt ajánlott at vettem a pcbontoban.
A táp kb 3 honapos:)
a lábakat átbogarásztam párszor.
csak 22ohmos ellenállást forrasztottam.
Van 33ohmos is majd kiprobálom azt is.
Na megyk végig forrsztom meg egyszer a lábakat.

1 db memoria chippel is el kellene indulni tesztként??????????

Kitekat

(#14875) Oczu


Oczu
senior tag

Hi All,

megy már minden......majdnem:-) WebUI-t nem találom a régi címen,

(#14876) mgrincs válasza Kitakat (#14874) üzenetére


mgrincs
tag

Igen egy chippel is el kellene indulnia.
Az eredeti Oleg féle leírásban is az szerepel, hogy tiltsuk le a második chipet, és amikor elindult az átforrasztott, új memóriával, és azt végigtesztelted, akkor érdemes a második chip cseréjének nekiállni.
Lehet a chip hibája, nem a forrasztásé.
Hogyan szedted le a modulról? Lehet hősokkot kapott.
Az ellenállás elvileg mindegy, bár én is úgy csináltam, hogy mindig rámértem adott darabra, ha a többi 22-es volt akkor olyat raktam bele, ha 33-as akkor meg azt.
A ránézésre régebbi darabok 22-est használtak, ilyenből csak 2 járt nálam, a többség 33-as volt.

Még annyi, hogy az ellenállást sem árt leellenőrizni, lehet ott nem tökéletes a forrasztás.
Ilyen egyszer fordult elő velem, és elég sokszor átmentem én is a lábakon, mire az ellenállást is leteszteltem. Ő volt a ludas.

A megfelelő lábon, illetve az ellenállás után, egy kis darabon lekaparva a vezetősávról a lakkot lehet ellenőrizni.

http://www.youtube.com/watch?v=HkTa3-ZZbD8

(#14877) Kitakat válasza mgrincs (#14876) üzenetére


Kitakat
aktív tag

Szia

wudfém+280 cfok kb 10-15 sec simán lejott.

Sok lett volna a 280 fok?

min2 chippet beforrasztottam de hat kuak csak az 5 led világit restre semmi restor ra sem reagál:(

Gyárilag is hynix volt rajta
nekem is az van amit feltenék de probáltam már az 51 lábra a condival is:(
az mind2 chiphez kell?

[ Szerkesztve ]

(#14878) Laca 012 válasza Bernath (#14873) üzenetére


Laca 012
őstag

Nálam maximumon (Olegnél asszem 84) sem melegedett, direkt figyeltem levett fedéllel..
(akkor próbálgattam a 2 átalakított gyári antennával)
Tomatoban nem tudom mennyi a max, de nem árt neki..
Most kb 40 vagy 50-en volt amikor nyugdíjba küldtem, de ott ültem mellette a laptoppal általában, és inkább levettem, mert a Microsoft vezeték nélküli egér nehezebben működött kicsit.

(#14879) Laca 012 válasza Kitakat (#14874) üzenetére


Laca 012
őstag

Próbáltam én is az egychipes próbát, de csak akkor működött, ha a másik helyen a régi chip még fent volt..
Kondi az elvileg 1db kell és csak az egyik chipre tudtommal, bár anélkül is indul, csak memtestnél hibázik, meg néha megzavarodik üzem közben. (Legalább is ezt olvastam)

(#14880) Intruder2k5 válasza Laca 012 (#14878) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

251

(#14881) Bernath válasza Laca 012 (#14878) üzenetére


Bernath
tag

Ahogy már jelezték itt a max:251 s lehet,hogy ezt nem illdomos kipróbálni :)

Bernath

(#14882) Laca 012 válasza Bernath (#14881) üzenetére


Laca 012
őstag

Hardveres módosítás nélkül nem tudod túlhajtani! (max. 70-80mW jön ki. A maximum érték Oleg 84 és Tomato 251 esetén is ugyan az!) Bár amíg nincs a második antennánál a rendes gyári értékü kondi, addig lehet mégis várhatnál. Jobb a békesség... Az a baj, hogy nem is tudom mit ígérjek, mikorra tudom megmérni.. :U

(#14883) Rick4 válasza Laca 012 (#14882) üzenetére


Rick4
félisten

A router frankón megy több mint egy napja, most beleéztem, ezt talátam:
kernel: Warning: DQ5 raised while erase operation was in progress, but erase completed OK

utánanéztem, elvileg ez egy bug, ettől megy rendesen, csak érdekel, találkozott-e már valaki vele?

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#14884) Rick4


Rick4
félisten

Közben kigondoltam, hogy csak jó lenne egy torrent kliens, mér a gépen fent van a transmission remote, csaka vinyóval nem jutok 1-ről a 2-re.. Még azt se tudom, hogy mountolom fel az usb-s vinyómat... Rádugom, látja mikor lehúzom, de ennyi. w7-tel extfat-ra formáztam, formázatlanul nem akart vele semmit se csinálni. De még azt se tudom ,hogy hogy jutok be a routerbe a webes felületen kívül.. Sehol se találok olyan leírást ami nem a 0-ról, hanem -15-ről indít. Putty még csak van de sose kezeltem, totál amatőr vagyok, hiába tudok gépet összerakni, telepíteni.... Már elkezdtem olvasni a fórumot is a legelejétől... :DDD

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#14885) Intruder2k5


Intruder2k5
MODERÁTOR

Nem egy bonyolult jószág az a PUTTY 2-3 dolgot beírsz, aztán mehet az Open gomb.
Persze előtte az SSH szolgáltatást aktiváld a webes felületen.

Ha megnyomod az Open-t, akkor még fog kérdezni egyet, arra válaszolj Yes-t, és megy az SSH. Ennyi...

szerk.:
Most megleptél egy kicsit... :-)
Én megesküdtem volna, hogy Te már torrenteztél, meg minden ilyesmin túl vagy.
Tulajdonképpen akkor mire használtál OLEG fw-t? Csak úgy?

[ Szerkesztve ]

(#14886) Rick4 válasza Intruder2k5 (#14885) üzenetére


Rick4
félisten

Lehet már ez is régi dolog, de írtam már ide pár hónapja is, egy 3G mobilnetes modemes megoldást kellett találnom az itthoni netnek, kb 3 hétig a WL-500W tárcsázott egy huawei k7515-ös modemet, és ezt osztotta, amiat tkelett az oleg koppel féle változata. Ezért is lett ez a router konkrétan, aztán mikor lett másféle net, akkor maradt, mert a benne rejlő lehetőségek csábítóak voltak. Időm nincsen vele foglalkozni, elég sokat megyek mindenfelé az országban, de most van pár napom pihenni, és előveszem a rég halogatott dolgokat.. Komolyan, életem első torrent progiját tegnap töltöttem le, eddig nem igazán érdekelt a dolog, de persze mindig van 1-2 olyan ami kellene. Linuxos műholdvevőm van hasonló lehetőségekkel (dreambox 800HD), ott ugyanúgy megy a torrent (fent van gyárilag, de soha nem raktam bele semmit), ftp, samba, minden, de azzal se foglakoztam sokat, mindent felpakoltam, belőttem, megy, nagyon nézni se nézem.....
Ciki, de totál nem vagyok képben, a dreamboxhoz is jó a putty, de ott is megoldottam másképp, pedig itt van a gépen, csak el kellene indítani.. :D

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#14887) Intruder2k5 válasza Rick4 (#14886) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Ja, igen... A 3G.
Azt olvastam párszor, de nem tudtam, hogy "csak" az miatt kellett. :)

[ Szerkesztve ]

(#14888) Rick4 válasza Intruder2k5 (#14887) üzenetére


Rick4
félisten

Akkor derült ki számomra, hogy ilyen router egyáltalán létezik.. :D Az kéznél volt, és a párom notija volt előtte a megosztó- betárcsázó eszköz, de neki jobb lett volna az ágyban notizni, ezért kellett aztán valami. Először csak a google-on keresgéltem 3g router-re, más nem volt szempont.. Főleg ugye a 8K-s árú alkalmi vételi lehetőség billentette erre azt a bizonyos mérlegnyelvet... :K

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#14889) Intruder2k5 válasza Rick4 (#14888) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

OK. Akkor sok sikert a továbbiakhoz! :)

(#14890) Rick4 válasza Intruder2k5 (#14889) üzenetére


Rick4
félisten

Köszi, küzdős lesz, mert ugyan egnedélyeztem az ssh-t, a portot se változtattam, de még azt se tudom,elég-e az apply, vagy a finish-sel restartolnom kell-e a routert. Természetesen perpill ott tartok, hogy a puttyt indítva, connection refused... Nem baj ez, elszórakozok vele... :B

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#14891) Rick4 válasza Intruder2k5 (#14889) üzenetére


Rick4
félisten

Köszi, küzdős lesz, mert ugyan egnedélyeztem az ssh-t, a portot se változtattam, de még azt se tudom, elég-e az apply, vagy a finish-sel restartolnom kell-e a routert, mert menni nem megy.... Természetesen perpill ott tartok, hogy a puttyt indítva, connection refused... Nem baj ez, elszórakozok vele... :B

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#14892) PistiSan


PistiSan
addikt

Sziasztok, csináltam az Asus wl-500gp v2-es routeremhez OpenWrt telepítési leírást, tudom hogy sok ilyen van a neten, de kimondottan erre a routerre magyarul nem találtam szinte semmit. A leírás nem a profiknak készült, inkább a friss vállalkozó szellemű tulajdonosok fogják nagy hasznát venni. Itt ott még csinosítgatni kell és lehet van egy két dolog amit kifelejtettem, de ahogy mondják a szándék a fontos. :R
A végére pedig itt a link: http://gokusan.try.hu :K

(#14893) Rick4 válasza PistiSan (#14892) üzenetére


Rick4
félisten

Korrekt. Nem próbálsz feltenni véletlenül Oleg-et meg vinyómountolást, torrent felpakolást? :D

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#14894) Laca 012 válasza Rick4 (#14891) üzenetére


Laca 012
őstag

Oleggel szerintem itt kezd. Ez elég jó leírás, bár már nem mai és az újabb firmware-nél menüből megy pl. az SSH, tehát azt nem kell beírogatni.. Szinte az egész csak "másolás-beillesztés"...
Vannak apróbb bökkenők, pl. valahol ipkg helyett ipkg-opt -ot kellene írni, de ha eljutsz valameddig és elakadsz úgyis segítünk!
Webes felületen sok dolognak elég az Apply, de a finish->save&restart a tuti..
Hajrá!! :C

Az irodai router HDD-jét is átvariáltam FAT32-ről EXT-re és a közeljövőben felteszek pár dolgot. (vsftpd, webszerver...) Én is az ebond-os leírás alapján csinálom, max feljegyzem azokat, amit máshogy kell..

[ Szerkesztve ]

(#14895) Intruder2k5 válasza PistiSan (#14892) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Ügyes! Az OpenWrt-hez valóban elég kevés a magyar nyelvű leírás, minden téren.

(#14896) Intruder2k5 válasza Rick4 (#14893) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

OLEG-hez van már leírás bőven... Pl. ITT is van egy!

Laca 012 megelőzött! :)

[ Szerkesztve ]

(#14897) Laca 012 válasza Intruder2k5 (#14896) üzenetére


Laca 012
őstag

Mert már nem vagyok százas én sem.. :DDD
Késő délután esküvőn-lakodalomban vacsora közben a telefonomról írtam ide...
Most értem haza (fáradtság miatt hazajöttünk), de már megint nem bírtam magammal és még benéztem "kicsit".. ;]
Ott is megmondták, hogy vagy beteg vagyok, vagy "kicsit be van dőlve a kerítés".. :U

(#14898) Kitakat válasza Laca 012 (#14879) üzenetére


Kitakat
aktív tag

Szia

Egyik mem chip halott lehetett kicseréltem +párszor végig forrsztgattam lábakat és jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee müködik:))))))
Nem is kellett a kondi:))))))))
Azt hittem sosem lessz jo a gyári chippet persze sikerült elbarmolni igy kicsit ideges voltam:))) :W sebaj most 128mb jupiiiii:)))))) :R :R :R

(#14899) r0by válasza Laca 012 (#14894) üzenetére


r0by
addikt

Ha már feljegyzed, akkor elküldenéd nekem, hogy kijavítsam?
Sajna 0 időm van az oldalhoz, de ennyit megcsinálnék :)
Még mindig az Oleg fut nálam 7/24-ben 2 éve, meg is vagyok vele elégedve, de látom, hogy időközben elkezdtetek Tomatot meg OpenWrt-t használni.
Édemes lenne váltani? (az egyetlen szempont, hogy svn elérhető legyen, kell a munkámhoz itthon).

(#14900) PistiSan válasza Rick4 (#14893) üzenetére


PistiSan
addikt

Szia, szívesen feltennék neked egy oleg leírást ha tudnám hogyan működnek ott a dolgok, de sajnos csak abban tudok nyilatkozni amit már én is használtam, de a többiek linkeltek jó pár leírást, próbálkozz azzal.

off:
Nem tudom mennyi lehet a különbség az egyes firmwarek között, anno ddwrt-vel kezdtem egy leírás alapján csináltam meg, sikerült de fogalmam sem volt miért is működik most a dolog, az OpenWrt-vel nagyon jók a tapasztalataim, és nagyjából mindig tudom mit miért csinálok. :
)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.