Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8801) Balinov válasza tildy (#8800) üzenetére


Balinov
félisten

mondtam en,hogy fugg valamitol is? :U

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#8802) tildy válasza Balinov (#8801) üzenetére


tildy
nagyúr

Nem, nem irtad, csak a surgossegi csaszarral meg a tejmeg(nem)indulassal osszefugesben jottek fel emlekek.
Viszont sok ember azt hiszi, hogyha nincs tej, a sok cicire rakastol biztos lesz. Az esetek nagy reszeben ez igaz is, de akinel nem, azt nagyon le tudja torni ez az egesz problemakor. Es errol ugye nem is nagyon irnak, mintha szegyelnivalo lenne.

Kicsit mas: erdemes jarokat vennia gyereknek? Milyet erdemes? Nezegetek halosat, ott talan kevesbe tudja bevernia fejet, meg konnyebben is csukhato, elrakhato.
A masik, 114 cm szeles a konyhanal az atjaronk, arra gondoltam le kene zarni ilyen biztonsagi raccsal, de 114cmt kene athidalni, alig talalni ilyen nagy meretben. Mit javasoltok?

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#8803) twine


twine
addikt

Apa feszül a büszkeségtől! :D

Szülinapján(3) ráültettük...szegény azt sem tudta mi tévő legyen rajta...nehéz is neki a futóbrinya után,, tekerni is kell...meg hát nagyobb is...

Naaa de ma második alkalommal sikerült ráéreznie...
Ez lett belőle,,,, halálra dícsértem,, úgyhogy este már közel 1,5km-t letekert a pöcsös :C
Ahogy ismerem,innen már csak napok kérdése a huligánkodás...;]
Imádom :D

[ Szerkesztve ]

(#8804) DeFranco válasza twine (#8803) üzenetére


DeFranco
nagyúr

de edes, megzabalom. gyonyoru.

vagany ez a kabat, de hogy talajatok meg ha belefut terdig az avarba? :D

nalunk ma hisztinap volt, van a szobajaban egy ejjeliszekreny, azon egy kapcsolos eloszto. felallva mar eleri, es mivel vilagit a gomb marha erdekes, piszkalna folyamatosan. direkt nem rakjuk el, mert minden konnektort es elosztot nem lehet eldugni, viszont nem engedjuk hozzanyulni, ha odamegy elhivjuk, vagy ha nem jon es nyulkal, elvisszuk.

mar faszan tudja, hogy nem szabad, mar eleve kajan vigyorral megy oda, meg ha raszolok, akkor ugyanugy vigyorogva emeli a mutatoujjat, hogy "tudom, hogy pozor poplacsek" de persze gyoz a kivancsisag az anyai/apai intelem felett es elobb-utobb odanyul, akkor elvisszuk (nem tudom ez mennyire jo modszer igy, de jobbat nem tudok). ma ez odaig fajult, hogy a 10. menet utan amikor ment volna vissza elalltuk az utjat, erre levagott egy olyan ordito, melyrol szenvedo, bombolo hiszteriaval atitatott vilagvege bombolest, mint meg soha. vagy fel oran at egy etetesnyi szunettel. kozben fel szemmel figyelte a reakciot a kis hamis. egy eves.

nyugodtan magyaraztuk neki a mantrat, hogy miert veszelyes miert kell elkerulni, stb. tul vagyunk ezen is. az elso tudatos, tesztelos, akaratos hiszti. most mi nyertunk.

[ Szerkesztve ]

(#8805) twine válasza DeFranco (#8804) üzenetére


twine
addikt

Köszönöm,,,
És minden tiszteletem a türelmetekért...:R

Egészen tavaly nyárig mondhatni épíkezési terület volt a ház... Hosszabbító, és elosztó pókhálókkal mindenütt, mert a falban lévő kábelek/ kötések már életveszélyesek voltak...
Hogy, hogy nem, ezt a részét megúsztuk...nem emlékszem rá hogy komoly harcok lettek volna,,, emeleti konnektorokat lezártuk,,,(pedig alapból biztonságosabb volt az új rendszer, mint a földszinti hosszabbítók :DDD
Minden másban ördög, és állandó harc...szerencsére a 220v-ot eddig elkerültük....
Egyébként szvsz. A legjobb utat választottátok..elmagyarázni-elmagyarázni-elmagyarázni...fájni fog-fájni fog-fájni fog :D
Én a saját példánk miatt gondolom azt, hogy a környezethez alkalmazkodik a gyerek...meg persze a szülő muszájból...de túlélhető :DDD
Szerencsére ez az időszakunk már elmúlt..mind ház, mind gyermek szinten...

(#8806) twine válasza twine (#8803) üzenetére


twine
addikt

Persze már megint eljátszottam a qva okos retardált maximalista apukát...:B már az üzletben leszedettem a pótkereket :W :DDD "micsodaaaa, az én fiamnak? Nehogy má',,,futóbrinyán driftel, meg "egykerekezik" :DDD majd biztos neki kell pótkerék, mikor az egyensúly..meg a hüüüáááá...
nem kell, szedjük le!!!"

De te szerencsétlen hülye, még le sem ér a fiad lába...:W
úgyhogy itthon csak előkerült a 16-os csillag villás :DDD :B

Mindegy na,,, először vagyok apuka,,, és hát igen,, roppant büszke...de szerintem ez a dolgunk,, hogy büszkék legyünk rájuk...ha bicikliznek azért, ha beszélnek azért,,, mikor rosszalkodik ,titokban még azért is...<3 csak erről "a kis nyomorult" nem tudhat, ő csak azt látja hogy apa, mérges, pedig apának a szíve szakad meg, mikor mérgesnek kell lenni...aztán jön puszilni..."apa,,apa már boldog vagy rám?" :D
nem, apa szomorú, mert rosszat csináltál...
"És apa, most már boldog vagy rám?"
:DDD :C

Soha nem gondoltam , hogy ekkora csoda egy ilyen kis "szaros"...

(#8807) tildy válasza twine (#8803) üzenetére


tildy
nagyúr

Ugyes:)
Nalunk most jott ra, ha belenk kapaszkodik, akkor fel tud allni. Ma csinalta eloszot. 7.5 honapos. Azt hiszem kezdhetunk felni. Kuszni maszni 1-1.5 hete kezdett, eloszor csak piciket, de ma mar 2 metert egyhuzamban vegigment. :Y Nagyon gyorsan kelleni fog az a "kapu" a konyhahoz.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#8808) Dr.Zoo


Dr.Zoo
senior tag

Hát, nincs szerencsénk.
Besárgult a Kisasszony, betették kék fény alá. Mama hiába próbálja cicire tenni, egyszerűen elalszik rajta.
Már potyognak a könnyei, mert próbálja kézzel lábbal bizergálni, de 3 szippancs után leáll.
Most 11-kor adtak neki vizet fecskendőből, hogy ki ne száradjon, és honnap hajnali 3-ig lesz a kék fény alatt.
amíg sárga, biztos nem adják ki. Mama csóri szenved, hogy biztos Ő nem csinál valami jól, az újszülöttes Nővérkék meg szarnak a farmra. Örülök, hogy ez az ország jobban teljesít. :U :((
Konkrétan kérdezzek rá az osztályostól, hogy mennyit akar azért, hogy a Mamát ne hagyja már egyedül szenvedni?

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#8809) DeFranco válasza Dr.Zoo (#8808) üzenetére


DeFranco
nagyúr

mit szeretnétek, mi segítene? ki és mit tudna tenni, hogy jobb legyen?

(#8810) twine


twine
addikt

Mi magán dokihoz jártunk terhesség alatt, fizetés/alkalom...
A szülésért(császár) külön nem kért pénzt(persze kapott utólag)...de az adott kórházban dolgozott az asszisztense is akit a rendelőjéből ismertünk...

Összeségében elégedettek voltunk mindennel...

Lényeg a lényeg:
Szülés utáni napon beszélt egy nővér úgy a feleségemmel, mintha a s3ggéből rángatta volna ki...
Következő látogatás alkalmával ezt megtudtam,, aztán pont összefutottam a dokink asszisztensével, és elmondtam neki, hogy vagy intézkedik(mégis ő van otthon), és változtat a dolgon, vagy kimegyek a nővérpulthoz, és beleb@szkodom a fejét a kisasszonynak a pultba...és mindenkinek aki a segítségére siet...
Azt mondta nyugodjak meg,,,
Megnyugodtam...nem volt több problémánk...
Nem szép..tudom...nem is vagyok rá büszke...nem is javaslom...
Ellenben azt sem tartom szép dolognak , ha ilyen kiszolgáltatott helyzetben nem tesznek meg mindent valakiért, vagy kihasználják a kiszolgáltatottságát...

[ Szerkesztve ]

(#8811) mtade válasza Dr.Zoo (#8808) üzenetére


mtade
aktív tag

Mi is így voltunk, mikor a pöcsös született. Felhívtam a szülésznőt, hogy a biztonsági szolgálatnak 1 órája van felkészülni az érkezésemre, mert akkor is viszek tápszert a fiamnak, ha innom kell mindenki véréből. Rögtön kapott a töki tápszert és láss csodát, az elmúlt egy évben semmi baja nem volt...

Thinking is the hardest work there is, which is probably the reason why so few engage in it. // Henry Ford

(#8812) Dr.Zoo válasza DeFranco (#8809) üzenetére


Dr.Zoo
senior tag

Fogalmam sincs. Mivel nincs orvosi diplomám, nem tudom. Viszont úgy tűnik nekem kívülről szemlélve, hogy Ők is csak tippelnek.

(#8810) twine: szintén tippelek, az itteni újszülöttesek utálják a szülészetet, és teljesen szeparálva működnek.
Már nekem is átfutott hasonló gondolat az agyamon, miután hagyták két napig a Mamát szenvedni a ciciztetéssel, majd közölték, hogy hát nem is jól csinálja. Ilyenkor kicsit eldurran az agyam, oszt' szívem szerint kijönne belőlem a falusi paraszt, és elküldeném őket valamerre a pics@ba. Majdnem megkérdeztem az ottani egyik ilyen csodálatosan pozitív hozzáállású "Tündért", hogy ugyanmár tessék nekem elmondani, hogy anyuka első gyereknél ezt honnan az ujjából szívja ki?
De most megyek be délután ismét, kedvesen mosolyogni. Utálom ezt az érzést, hogy tehetetlenül dobálnak, mint egy labdát.

[ Szerkesztve ]

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#8813) CharlieDrop válasza tildy (#8800) üzenetére


CharlieDrop
veterán

az más kérdés, hogy lesz-e tejed vagy sem, unokahúgomnak 3 gyerkőce van az első kettő tápszeres volt, mert nem volt teje, a harmadiknál meg minden oké

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#8814) DeFranco válasza Dr.Zoo (#8812) üzenetére


DeFranco
nagyúr

azt kérdeztem, hogy ti mit szeretnétek, mit éreztek hogy segítene, mire van szükségetek. nem azt, hogy mi a megoldás, azt nyilván nem tudod.

nálunk is ez volt, nálunk is besárgult, nálunk sem tudott cicizni a gyerek, nálunk is ráaludt a cicire, nálunk sem volt tej, nálunk sem evett 3 napig.

plusz én is és feleségem is egy könyvtárat kiolvastunk a témában, és rendszeresen eljártunk várandósoktatásra, ahol pótolhatatlan segítséget kaptunk sok mindenben, többek között ebben is. meglett az eredménye, az első idők zéró sikere, és az első hónapok szó szerint milliliterenként gyűjtögetett szánalmas tejmennyiségei ellenére helyreállt a rend, ki sem kellett bontani a tápszert.

szóval vannak ötleteim, kicsit más stílusban, mint hogy szétverem a kórházat meg kettétépem a nővéreket, de nem akarom az egész összegyűjtött gyerek-fu-t rád borítani, mert arra sincs szükséged.

most vagytok egy állapotban, ami nyilván a boldogság mellett full ideg, full stressz, bizonytalan és elhagyatott helyzet, tiszta sor, been there. ezért kérdeztem, hogy ezen hogy lehetne oldani, mire van szükségetek?

[ Szerkesztve ]

(#8815) CharlieDrop válasza DeFranco (#8814) üzenetére


CharlieDrop
veterán

Egyetértek :)
Mondjuk ha én lennék a kolléga helyében én is ilyen lennék. A sok stressz, meg ami ezzel jár + a hormonok felborulnak senkinek sem könnyű. A páromnak is 2 nap volt mire megindult a tej + az, hogy 1 napig nem is látta a nagyobbikat.

A másodiknál meg rutin lesz, minden

a harmadiknál meg a réten nő fel a gyerek

@Tildy:
"A masik, 114 cm szeles a konyhanal az atjaronk, arra gondoltam le kene zarni ilyen biztonsagi raccsal, de 114cmt kene athidalni, alig talalni ilyen nagy meretben. Mit javasoltok?"

Engedd be az átjáróba. Meg kell mutatni mi az amit nem szabad :)
Nálunk bevált, semmi sem volt lezárva, najó a konnektorok igen, de azokat sem birizgálták

[ Szerkesztve ]

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#8816) Dr.Zoo válasza DeFranco (#8814) üzenetére


Dr.Zoo
senior tag

Voltam bent nála délután is, megnyugodtam. Már nem csökken a súlya, pár grammot hízott is. Sárgának sárga csóri, de a kék fény állítólag csodákra képes.
Nem, nem akarok széttépni senkit, de a tehetetlenség kicsit felőrölte az amúgy is kopott idegrendszerem. No stress, minden oké.
Szóval köszönöm, egyenlőre semmit nem tudsz segíteni, már tűkön ül a Mama, hogy kiengedjék őket a kóterből, mert nagyon elege van. Talán van némi teje is már, meglátjuk. Egyenlőre most nem tudok jobbat, mint várni őket haza, és felíratni a gyerekorvos Dokival tápszert. Remélem holnap elengedik Őket.

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#8817) tildy válasza CharlieDrop (#8815) üzenetére


tildy
nagyúr

Na nalunk lehet a konnektorok pont nem lesznek lezarva, leven a brit konnektorok ilyen szempontbol jok, a legbiztonsagosabbak, a felso kozepso villa reteszeli ki a masik kettot, ergo kb csak igen durva eroszakkal tudsz beledugni a masik kettobe valamit. Azert nem lehetetlen persze.

A konyhat azert kisse le akarjuk zarni a tobbi resztol, amerikai stilusu, ajto nelkul.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#8818) tildy válasza Dr.Zoo (#8808) üzenetére


tildy
nagyúr

Sved itatopohar vagy szoptanittal esetleg erdemes probalkozni. ( nekem utobbi mondjuk nem valt be). Ha van kis anyatej, akkor azt ezekbe, ha nincs, akkor tapszert. Azert napokat csak nem lehet mar szomjan. Szerintem. ( ha meg fennallt a terhessegi cukor - nem tudom- akkor meg aztan vegkepp fontos, hogy kapjon ennia gyerek)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#8819) bobsys válasza tildy (#8817) üzenetére


bobsys
addikt

Mi csak a mosogato alatti ajtora raktunk gyerekzarat, ott vannak a kemikaliak. A tobbit kitudta nyitni, eleg hamar meg is tanulta, hogy hogyan kell egy fiokot becsukni :) A mai napig van, hogy bejon kicsit pakolaszik kiapkol ezt-azt jatszik veluk (kedvence a kitchen tong meg a spatula )

[ Szerkesztve ]

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#8820) CharlieDrop válasza tildy (#8817) üzenetére


CharlieDrop
veterán

persze, nem egyformák a gyerekek, szerencsére nálunk csak az edényeket rakosgatták ki csak (szintén amerikai stílusú).

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#8821) DeFranco válasza Dr.Zoo (#8816) üzenetére


DeFranco
nagyúr

szuper, tök jó. :)

(#8822) Balinov válasza CharlieDrop (#8820) üzenetére


Balinov
félisten

Nálunk kb két hete 25dkg kokuszreszelek meg úgy fél kiló liszt bánta a felfedezokedvet...

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#8823) Dr.Zoo válasza DeFranco (#8821) üzenetére


Dr.Zoo
senior tag

Köszönöm még egyszer... :B

To All.:

Itthon.

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#8824) AMD Power


AMD Power
titán

Sziasztok....

Hála Istennek most elég sokáig kedves és aranyos volt a gyerek. Most az elmúlt 1-2 hétben megint rájött valami. Sokszor egyszerűen magától el kezd sírni. Semmi oka nincs rá. Hiszti faktor a tetőfokon. Utcán a földön vergődés stb... :) Remélem ez gyorsabban el fog múlni mint az előző korszakában lévő dili időszak. Sokszor éjszaka is felkel és csapkod , vergődik. :F

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#8825) CharlieDrop válasza Balinov (#8822) üzenetére


CharlieDrop
veterán

Szerencsére azok elég magasan vannak :)

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#8826) PindurAnna válasza Dr.Zoo (#8777) üzenetére


PindurAnna
Közösségépítő

Gratulálok, jó egészséget és kitartást kívánok mindenkinek :)

(#8803) twine Nagyon ügyes, gratula :)

Galaxy S9+;Lenovo yoga 500;Gigabyte H77-DS3HPentium 840 4GB DDR3-1066, 4820GB+10000GB HDD;27"Lg W2753;TP-LINK WDL4300 router;SAMSUNG ML-1520,Epson Stylus OFFICE BX300F,Samsung Note 10.1, S7 edge

(#8827) tildy válasza bobsys (#8819) üzenetére


tildy
nagyúr

Igen, nekunk is ott vannak. MEg gondolkodunk rajta, kell-e, vagy hogy legyen-e. Azon gondolkodom, legyen-e jaroka, vagy sem. MErt ha pakolok, takaritok, egyszerubb oda berakni jatekokkal a gyereket, csak jobb-e.
Ma erkeztek amugy meg a magneses oldasu zarak.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#8828) Dr.Zoo válasza PindurAnna (#8826) üzenetére


Dr.Zoo
senior tag

Köszönjük szépen!

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#8829) twine válasza PindurAnna (#8826) üzenetére


twine
addikt

:R
Köszönjük, aranyos vagy...

Azóta történt egy kis változás :C :D
#büszke,#büszke,#büszke,#büszke

(#8830) mukisrác válasza twine (#8829) üzenetére


mukisrác
aktív tag

Elkopott a kitámasztó kerék!! Óriási!

ügyes lurkó! Apa meg szaladhat utána...

Oneplus 10T, 8/128 , Amazfit GTS3

(#8831) twine válasza mukisrác (#8830) üzenetére


twine
addikt

:D

Igen-igen,,, most megy a kocogás, mert a kontrával, és a leszállással kissé viharban vagyunk még :DDD
Még nem ér le a lába, ezért dönteni kell a bringát kicsit, hogy le tudjon szállni...
Ebben még elfér némi segítség neki :DDD

(#8832) PindurAnna válasza twine (#8829) üzenetére


PindurAnna
Közösségépítő

Egy hét...s vehetsz neki motort :DD :DD

Galaxy S9+;Lenovo yoga 500;Gigabyte H77-DS3HPentium 840 4GB DDR3-1066, 4820GB+10000GB HDD;27"Lg W2753;TP-LINK WDL4300 router;SAMSUNG ML-1520,Epson Stylus OFFICE BX300F,Samsung Note 10.1, S7 edge

(#8833) PindurAnna


PindurAnna
Közösségépítő

:C :C

Galaxy S9+;Lenovo yoga 500;Gigabyte H77-DS3HPentium 840 4GB DDR3-1066, 4820GB+10000GB HDD;27"Lg W2753;TP-LINK WDL4300 router;SAMSUNG ML-1520,Epson Stylus OFFICE BX300F,Samsung Note 10.1, S7 edge

(#8834) twine válasza PindurAnna (#8833) üzenetére


twine
addikt

:C

"Jófej" haverom a zsírozott fürdőkádat szokta javasolni ;] :DDD

(#8835) tildy


tildy
nagyúr

Azt hiszem itt az ideje lentebb rakni a kiságyat( ket hete maszik, ma egyedul felallt):

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#8836) föccer válasza tildy (#8835) üzenetére


föccer
nagyúr

Bakker, ezer éve nem láttam az apját, de egyből visszaköszön az arcáról. Remélem azért ha nagyobb lesz kinövi. :D

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#8837) tildy válasza föccer (#8836) üzenetére


tildy
nagyúr

:D :D Nemar, hadd hasonlitson mar az apjara:)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#8838) #76385920 válasza twine (#8831) üzenetére


#76385920
törölt tag

Beszarok...

A 6 éves fiam, 4 éves kora óta simán egyensúlyoz a futóbringán, a Zemplén Kalandparkban üvölt a bobon, hogy "apa ne fékezz" apa persze fékez, mert be van szarva. Minden érdekli ami veszélyes, kalandos, de a bringáról tilos levenni a kitámasztókereket!
:DDD

Ügyes gyerek, gratula.

(#8839) twine válasza #76385920 (#8838) üzenetére


twine
addikt

:R :R

Elárulom a család súlyos, sötét titkát.... :B :DDD
Heroinista a gyerek...
na nem szó szerint...

nála ez az érzés Haribo gumicukorban testesül meg!
Egyszer hibáztunk,és megkóstolhatta....
Ettől az történt, hogy az addig tökéletesen működő gyerek, aki soha nem csapkodta utcán, vagy közértben magát a földhöz,,,nem hisztizett a közértben hogy bármi kell neki,,,sőt magától visszarakta, ha úgy alakult, hogy választania kellet....
Szóval a kisangyal, szegény onnantól kezdve furcsa(rémálom) dolgokat tudott művelni gumicukorért...
És mivel láttuk, hogy ez nem normális, meg amúgy sem akartuk "gumicukroztatni" letiltottuk!
Nullára redukáltuk hónapokig, mert frankón "drogosnak" tűnt a gyerek....

De a kis szerencsétlen mikor közeledett a szülinapja, már le akart mondani a bicikliről(holott nagyon várta) le akart mondani a "nagykerekű autókról,,,a szuper szép ferrarikról",,és mindenről,,, egyedül csak békás gumicukrot szeretett volna...
Megesett a szívünk rajta :B :O

De durván "beosztjuk"...

A hosszú bevezető után a lényeg:

Mikor már láttam, hogy menne ez pótkerék nélkül is...de ő nem akarta...én leszereltem és megkérdeztem:
-Balázs, kitekersz apával a közértbe a szép új pedálos bringáddal? Ügyesen, pótkerék nélkül!
-Nem,,inkább a,,inkább a zöld biciklivel! (futó)
-Balázs úgy örülnék ha......
-Nem.....!
-Ha kitekersz kapsz gumicukrot.....

Az épp aktuális mese epizódot félbe hagyta basszus....hogy induljunk öltözni... :DDD

És ez lett....a HARIBO hatalma! :B :DDD

(#8840) #76385920 válasza twine (#8839) üzenetére


#76385920
törölt tag

A gyerekek már csak ilyenek. A gumicukor, kinder tojgli az nálunk is menő cucc, varázslatos ösztönző hatása van :D ...

(#8841) Dr.Zoo


Dr.Zoo
senior tag

Hosszú éjszakán vagyunk túl, a kisasszony átment gengszter Gomezbe. 2 óránként kell neki valami, hol cici, hol kaja. Tegnap mértük a súlyát, 3400 grammal hoztuk haza, most 3720 gramm volt, igaz volt rajta hacuka. (az pár gramm lehet)
Bőszen pukizik, van kakis pelenka is, de az eddigi 3 óra csendes pihit már nem tudjuk visszavarázsolni. ;]
Mama kicsit kómás, csórinak próbálok mindenben segíteni, de ez kemény menet lesz...

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#8842) föccer válasza Dr.Zoo (#8841) üzenetére


föccer
nagyúr

Ilyen ez a popszakma plane az elejen. Ha mazlotok van akkor nehany hinap es megnyulnak az alvas idok.

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#8843) Dr.Zoo válasza föccer (#8842) üzenetére


Dr.Zoo
senior tag

05:20-tól egy jó 20 percet mászkáltam vele zombimódban, aztán vállra tettem, beleültem vele a ringószékbe, és ott kb. 5 perc alatt csöndben maradt. Persze jött belőle a puki, meg a büfi is felváltva, de aztán azóta is hortyog.

@kinyúlva:

[ Szerkesztve ]

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#8844) DeFranco válasza Dr.Zoo (#8843) üzenetére


DeFranco
nagyúr

ez mindig benne van valamiért, először a születési sokk, aztán a hasfájás, aztán a mozgásfejlődés, aztán a fogzás, meg ezek keveréke, ez másfél-két évre el tudja intézni az éjszakákat.

szerencse kérdése, hogy melyik fázis mennyire kavar be, vannak olyan babák is akik az első 1-2 hónap után teljesen jól alszanak, ez tényleg azon múlik, hogy mit dob a gép, és részben azon, hogy Ti mennyire tudtok segíteni a helyzeten (hasfájás, fogzás)

(#8845) Melack válasza DeFranco (#8844) üzenetére


Melack
veterán

Nálunk mostanra állt be, hogy átalussza az éjszakát. 21:30-tól kb reggel 6-ig. De most éppen növekedési fázisban van, így a mostható pelenkáink sem tudják azt, amit kellene, ergó kiázik. Remélem túl leszünk ezen gyorsan, és akkor tud majd újra rendesen kiázás nélkül aludni.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#8846) Balinov válasza #76385920 (#8840) üzenetére


Balinov
félisten

ezt 100%-ig meg tudom erositeni! :) twine, jobb ha mindig tartasz magadnal keszleten..nalunk a gumicikor opcionalis, most a kindertojasra kapott ra.

Dr.Zoo: kitartas, lesz ez meg jobb is, majd figyeld, mikor megindul a fogzas. Most az a fontos, hogy gyarapodjon (ugy latom, jo uton halad a kicsi)

Nalunk Patrik 19honapos, most volt eloszor St. Patrikc's day-es paraden..Apaval, mert Anya dolgozott. Eloszor kicsit feltem,hogy kockasra unja magat, de amint felultettem Apa nyakaba, volt olyan resze a felvonulasnak, amit elvezett...:)

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#8847) twine válasza Balinov (#8846) üzenetére


twine
addikt

menő a verda :D
Bújnak elő a "Patrik napi kismanók"
A kép bal oldalán egy szárnyas kisangyal...a jobb oldalon egy másik pici fejecske... :DDD

Szerk: közben ide ért Balázs...
"ó de szép autó! apa...megmutatnád nekem?!" :DD

[ Szerkesztve ]

(#8848) DeFranco válasza twine (#8847) üzenetére


DeFranco
nagyúr

(#8849) föccer


föccer
nagyúr

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#8850) bobsys


bobsys
addikt

Kaptunk egy bicajt egy masfel honapja, a potkerekes valtozatot. A fiu meg felulni sem volt hajlando ra. Tegnap kitalalta, hogy akkor most megnezi, hogy mi is ez. Tegnap este ota nem bir leszallni rola. Az utcara meg nem mehetunk le, de a lakasban boszen tekeri korbe-korbe.

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.