Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8901) Melack válasza föccer (#8895) üzenetére


Melack
veterán

Mi azt beszéltük feleségemmel, hogy igyekszünk a ,Z, betű mellett maradni utóneveknél, ha már a lányunké is Z-vel kezdődik.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#8902) Möhe válasza föccer (#8867) üzenetére


Möhe
addikt

Nincs változás a mai napig. Az esti és reggeli tápszertől eltekintve alig eszik olyant amit eddig megevett.
1-2 kanál után vagy még a kóstolás előtt megbukik a dolog. Mi a toszt tehetek hogy legyen kedve rendesen enni? Étvágya van vagy lenne mert a gyümölcspürét megeszi, de semmi komolyat nem akar elfogani.

(#8903) twine válasza Möhe (#8902) üzenetére


twine
addikt

Hozzászoktatod magad az ilyen időszakokhoz,és várod az étvágyát :D

közben meg pont úgy találgatod, vajon mihez is lenne kedve az úrnak/kisasszonynak, mint eddig...
mer'amúgy szereted, meg etetnéd, mer'aggódsz... :)

én ilyenkor kicsit engedékenyebb vagyok Darázskával,,nem követeltem hogy leüljön enni, ha láttam , hogy legalább "pörgés közben" eszik mennyiséget...vagy hiába eszik már szépen evőeszközzel,,,látom hogy nincs kedve enni, mert unja,,stb,,,akkor adagoltam neki én....
Kicsit rugalmasabban , -szükség törvény bont alapon- ,mint egyébként, hogy legalább a napi kielégítő minimum meglegyen...
Tejbegríz kakaóval, :B ami olyan, édesség is, meg legalább evett is valamit,
Nem biztos , hogy ez jó,mert nálunk pld. anya sem örül az efféle "rugalmasságaimnak" :B :DDD
De nekem beválik...nyugodtabb vagyok, hogy halózott...
aztán meg majd észre sem veszed,csak egyik pillanatról a másikra eszik,megint, mennyiséget...
Szerintem nincs para az alapján amit írsz..most nem eszik, de "ami csúszik" neki azt igen, majd később fog..
Nálunk 3 éves a srác,,pár ilyen hullám már volt...vagy van valami oka,(fog, has, influenza,tudomisén) vagy sosem tudod meg,,bármi lehet...amig nem utasít el mindent magától addig szvsz. nincs baj :B :U

(#8904) Balinov


Balinov
félisten

Hamar etvagy...kicsit gondban vagyok/vagyunk a 18honapos kis terroristava. hetkoznap a bolcsiben a napi vizitkor mindig mondjak, hogy szepen megette a reggelijet, az ebedet (nem ritkan masfel vagy akar dupla adagot) az uzsonnat, meg a napi joghurtjat..Ezzel szemben - foleg hetvegen - egy remalom etetni. Kulonfele kajakat (hipp-tol kezdve a felnottkajank gyerekbarat valtozatat,akarmit) neha ugy kell beleimadkozni, de csomoszor elofordul, hogy csak egy noooo+fejrazas es 2-3-4felet utasit vissza...

Mi a tokomet lehet ilyenkor?

Mas: hetvegen elkeveredtunk a zikeaba..nem celiranyosan etetoszek miatt, de belebotlottunk es megvettuk az ANTILOP-ot. 4 perc osszeszereles es par etetesi kiserlet utan azt kell mondjam, hulyek voltunk,hogy nem ezzel kezdtunk, mikor felnott a csemete az etetoszekesdihez,hanem azta szar olaszt. Akarmekkora maszatot csinal kajalaskor, 45masodperc alatt lehet tisztitani..Nem is olyan hirtelen felindulasbol ki is ba***tam a masikat a kuka melle..

Szoval nekem az Antiliop ajanlott

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#8905) DeFranco válasza Balinov (#8904) üzenetére


DeFranco
nagyúr

nagy előnye az antilopnak, hogy tényleg slaggal takarítható.

ha lenne vállpántja, nem is vennék mást, viszont Elnök úr már most fel tudja húzni a lábát maga alá az etetőszékben, pedig még járni sem tud, pikk-pakk kimászna belőle.

(#8906) emmm válasza DeFranco (#8905) üzenetére


emmm
senior tag

Anno unokahúgomnak ebből volt szép balesete, kiesett az etetőszékből. Mentek is a sebészetre egyből...mákjuk volt.

(#8907) Balinov válasza DeFranco (#8905) üzenetére


Balinov
félisten

a vallpant volt eddig a visszatarto tenyezo, de megnezve, korbeszagolva a zikeaba az antilopbornyut meggyosztem magamat, hogy etetesnel ugyis ottvan anya vagy apa, szoval az also hevederzar elegendo.

az meg kulon pont,hogy mind3 fo alkatreszt lehet kulon venni gombokert, ha neadjisten valami torpenik a berendezessel.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#8908) DeFranco válasza Balinov (#8907) üzenetére


DeFranco
nagyúr

nagyszülőknél nekünk is antilop van mindkét helyen, teljesen frankó székek amúgy. otthon viszont parkoltatjuk is benne a gyereket, így lett lészen food force one.

(#8909) Balinov válasza DeFranco (#8908) üzenetére


Balinov
félisten

:)) food force one...ezen jot mosolyogtam.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#8910) Goose-T válasza Balinov (#8904) üzenetére


Goose-T
veterán

Nálunk olyan rövid ideig használta Petya az etetőszéket, hogy tök fölösleges volt rá elkölteni 20 rugót. Amikor hajlandó is volt megülni benne pár percig, akkor sem evett sokat benne, inkább rosszalkodott. Szóval szerintem az Antilopnál drágább etetőszéket megvenni pénzkidobás. Inkább az ölünkben ült, vagy a mi székünkön, így tavaly nyáron vettünk neki egy gyerekszéket. Ezt már szereti, úgy vettük a boltban, hogy mondtam neki, üljön fel rá, sikerült neki, megvettük. :D Az elején egyszer elzanyált lemászás közben, utána kérte egy ideig, hogy vegyük le, de már elmúlt. Most két és fél éves egyébként.

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#8911) Balinov válasza Goose-T (#8910) üzenetére


Balinov
félisten

na, ezt a tippet/linket koszi, istbiz mindjart berakom a google calendarba jovo nyar elejere emlekeztetobe...

Mi belefutottunk a tipikus elsoszulottnek a leheto legjobban ordogi korbe, ami volt annak az uj ara valami 150€ korul volt, sikerult majd' patika allapotban hasznaltan 40€-ert hozzajutni, de igy utolag inkabb tort volna le a kezem, mikor beraktam anno a kocsiba...takaritast leszamitva is egy kisebb remalom a kezelese, a hattamla hatrafele dol, nem allithato, raadasul akkora, hogy kb masfel felnottremeretezett ebedloasztal szeket foglal(t) el..ezt meg gyk, csak beqrjuk a sarokba 45mp takaritas utan

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#8912) Goose-T válasza Balinov (#8911) üzenetére


Goose-T
veterán

Jó lesz az idén nyár elejére is, nálunk kb. 20-22 hónapos volt Petya, amikor megvettük neki ezt a széket, és onnantól kezdve folyamatosan használta.

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#8913) Balinov válasza Goose-T (#8912) üzenetére


Balinov
félisten

hmm..augusztus elejen lesz 2 eves de sztem meg ahoz piciny a draga,hogy oldaltamsztek nelkuli szeken anelkul uljon,hogy agyfaszt ne kapjunk,hogy nehogy leessek. Viszont mivel eleg magas a korahoz kepest, lehet iden tenyleg kelleni fog.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#8914) Balinov


Balinov
félisten

Mivel Ti UK-ban eltek, Bootsban vasaroltok eztazt valszeg van tapasztalatod a Boots fele pelenkaval? Mi tegnap vasaroltunk ott be 5+osbol ugy 2-3 hetre valo adago kivancsi lennek a Te tapasztalatodra, foleg hogy kibir-e egy ejszakat, milyen a nedvtarto kepessege pl. a Pempers-hez kepest, amit eddig hasznaltunk.

Eddig csak egy delutani proba volt, szemre megtart annyi nedvesseget, mint a masik marka.

Koszi
Balinov

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#8915) tildy válasza Balinov (#8914) üzenetére


tildy
nagyúr

Eleg sok felet probaltunk,bootsosat is, Sainsburyset, Asdasat, Aldisat, es termeszetesen pampers.
Pamrpersbol a premium protectiont hasznaljuk, neha simple dry, de a premiummal nagyon elegedett vagyok.
Ha sorba kene allitani oket, akkor :
1. Pampers premium
2. Aldi - Mamia
3. Asda Little angel
4. Boots
5. Sainsburys

Annyira nem voltam elajulva a bootsostol, szerintem mind az aldis Mamia mind az asdas little angel jobb.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#8916) tildy válasza Balinov (#8911) üzenetére


tildy
nagyúr

Szuloknel van antilop, oszinten szolva en nem annyira szerettem. Fel evesen folyamatosan huzta fel benne a labat, raadasul folyamatosan kilazult a ketpontos biztonsagi ov, folyamatosan azon aggodtam, mikor esik ki.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#8917) Balinov válasza tildy (#8915) üzenetére


Balinov
félisten

:R koszi Tildy az infokat!

mi a Pampers baby-dry-t hasznaljuk a kezdetektol. Ha ez az adag elfogy es nem jon be annyira, akkor megprobaljuk az Aldist is, multkor bekovalyogtam a kozeli Aldiba es epp a pelenkas resznel beszedbe elegyedtem egy 3 gyerekes ir anyukaval, o is ajanlotta..

Asda-s, Sainsburys kiesik, a legkozelebbiekert jo egy orat kell kocsikazni at NI-be/Newry-ba.

szerk: Antilopra. annyi idosen a Patrikot sem raktam volna szivesen bele az antilopborbe, de ugy 1eves kora utan kezdodtek a kenyelmetlensegek a regivel, amik vegul az antilop vasarlasban meg a regi kib**szasaban csucsusodott ki. Lathatoan jobban erzi magat ebben, legyen szo asztalnal vagy kanapemellett evesrol vagy rajzolasrol

[ Szerkesztve ]

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#8918) föccer


föccer
nagyúr

18+

:Y

Azért az ilyet kapásból kényszer kasztrálnám...

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#8919) Balinov válasza Balinov (#8917) üzenetére


Balinov
félisten

kis update a Boots-os pelussal. Jo meg minden, de tegnap eszrevettuk,hogy atazott. Pamperssel ez nem nagyon fordult elo. Napkozben okes, de ejjelre visszatertunk a Pampersre

Foccer; :Y az ilyet 2 napig aztatnam mezbe aztan mehet a medvek koze...

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#8920) rgeorge válasza föccer (#8918) üzenetére


rgeorge
addikt

A börtönben tudni fogják a rabtársak, mit követett el.

Picard: "What we leave behind is not as important as how we've lived. After all, Number One, we're only mortal." Riker: "Speak for yourself, sir. I plan to live forever."

(#8921) Dr.Zoo válasza rgeorge (#8920) üzenetére


Dr.Zoo
senior tag

+1

remélem a Csillagba kerül(t), ott szeretik a gyerekbántalmazókat. :(((

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#8922) twine


twine
addikt

Apa már megint feszül a büszkeségtől :B :C

Még ugyan nem áll meg kézen,,de ez milyen 3 évesen?!? :D
Magyarázkodásnak hathat, de az első kézállás(amit még nem rögzítettem) egész szépen sikerült,,,persze hanyatt dőléssel az is...de sokkal nagyobb erő volt a mutatványban,,,elsőre fellendült, és egy pillanatig egész szépen megtartotta...

Kis ördögöm annyira mindent akar csinálni, amit apa...mert hogy szaltózok neki, kézen állok stb...
Egyszer szökdeltem valamiért egy lábon,,két hete azt gyakorolgatja,,és nem nyugszik...folyamatosan nyomja..cuki ahogy próbálgatja...
Félek, hogy "turbó apuka" lettem,,,de egyrészt nem erőltetek semmit a gyerekre ,másrészt, átgondoltam már párszor ezt az utóbbi időben,,,és kire legyek büszke , ha nem épp a fiamra!? Imádom :B <3

(#8923) Pocee


Pocee
senior tag

Sziasztok!

4 éves lesz a töki nyáron,kellene egy folyadék formájú multivitamin(nem pezsgő tabis) amiben van vas.van valami ami bevált valakinél?

Mr.Brightside

(#8924) mukisrác válasza Pocee (#8923) üzenetére


mukisrác
aktív tag

Mi a ROBOKID multivitamint használtuk

Oneplus 10T, 8/128 , Amazfit GTS3

(#8925) AMD Power válasza Pocee (#8923) üzenetére


AMD Power
titán

Mi kombinálva szedjük. :K

+

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#8926) Pocee válasza AMD Power (#8925) üzenetére


Pocee
senior tag

Köszönöm midkettőtöknek!

Mr.Brightside

(#8927) hdman válasza Pocee (#8923) üzenetére


hdman
őstag

Nem tudom, hogy ez kapható-e Mo-n, de 2 éves Máté fiam kb 5 hónapja szedi, azóta semmi baja nem volt minimális orrfolyáson kívül. Pedig körülötte mindenki hót beteg volt ( mi asszonnyal, keresztanyja, mama, papa), és nem sikerült lefertőzni :)

Immun44 a neve, folyadék, 19,90 eur Bécsben, ahol venni szoktam. Ha 4et veszel és blokkal igazolod, akkor kapsz egy 5.et ajándékba. A környezetünkben elég sokan elkezdték szedni a javaslatunkra, sőt érdi ismerőseinknek is szorgosan küldözgetjük. :) Eddig mindenki tökéletesen meg van elégedve

Sopron city :)

(#8928) hdman


hdman
őstag

Amugy elég rég voltam itt, az elmúlt 1,5 évet és majdnem 4000 hsz-t kihagytam :)

Azóta volt itt minden, Máté februárban 2 éves lett, decemberben hála égnek sikerült vennünk egy 3 szoba+nappalis kecót, hitelt kifizettük, közben nem tudtunk időben költözni, ezért 2 hétre anyósékhoz kényszerültünk...

Kíváncsiak voltunk, hogy fogja bírni ez a sok rövid időn belüli átszokást, de hibátlanul vette az akadályt, és azáltal, hogy valaki mindig foglalkozott vele, az eddig sem kicsi szókincse nagyon sokat fejlődött. Mindig dumál, mindent kommentál, imádom. :)

Közben gondolkoztunk, hogy legyen-e kistesó, a tárgyi (+ szoba ami most jelenleg rumlisszoba) és az anyagi feltételek adottak, viszont most kezdtünk el egy picit megnyugodni, Máté is már van olyan okos, hogy nem kell 0-24ben minden lépését figyelni, igy idézőjelesen a saját kényelmünk miatt ment az agyalás. Legyen-e vagy ne legyen. Mind2 dolog meleltt tonnányi érvet fel tudtunk volna hozni, pl mindkettőnknek van testvére, stb. Sokat beszélgettünk erről magunk között, órákat örlődve, ismerősökkel is, de nem tudtunk dűlőre jutni.

Aztán végülis megbeszéltük, hogy adjunk egy esélyt a dolognak, mutassa meg a sors. 2 védekezés nélküli együttlét után asszonyka áldott állapotba került, immáron 8 hetes terhes. Pénteken voltunk másodszori kontrollon magándokinál, minden rendben és 16mm a picurka :) Mindketten nagyon örülünk neki, már tervezzük a közös életünket négyesben :) Ugy látszik nagyon akart jönni a kis Manó :) Első gyereknek mindketten lányt szerettünk volna, így viszont, hogy fiú lett, örülnénk, ha a második is fiú lenne. Ha azonban lány lesz, az is szuper lesz, legalább megtanulhatok hajat fonni, meg kiismerem a pörgős szoknyák minden csínját-bínját :))

Ami még furcsa, hogy Máténál közben volt egy évugrás, itt meg elvileg november 9 körül fog megszületni a picur, ami azért hamar itt lesz :) Tervezett császár lesz, az első 12 óra vajudás után lett császár, plusz utána asszonynak volt egy gerincsérve a szülés miatt amikor 3 hónapos volt a gyerek, így mindenképpen igy javasolták a dokik is.

Sopron city :)

(#8929) DeFranco válasza hdman (#8928) üzenetére


DeFranco
nagyúr

ejj lakás téma... nekünk is kellene, még szerintem elő is tudnánk teremteni az árát (nyilván bedobva a mostanit), de pesten normális környéken legalább 3 helyiséges (1+2 fél szobától felfelé) normális lakást találni, közel lehetetlennek tűnik. főleg most.

pedig enélkül nem lesz kistesó. ugyanúgy vagyunk mint Ti, lehet egyébként sem lenne, de így még az esély sincs meg rá.

(#8930) Dr.Zoo válasza DeFranco (#8929) üzenetére


Dr.Zoo
senior tag

Nekem az első hónap letelte után nyilatkozta a Mama, hogy NEM lesz kistesó... :DDD ;]

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#8931) hdman válasza DeFranco (#8929) üzenetére


hdman
őstag

Húú, hát hallod ez a lakás téma... Még mindig érzékenyen érint :)

Mi 7 hónapot kerestünk elég intenzíven (összes ingatlanosnak beadtuk az igényeinket, plusz hétvégén az összes szuperinfó,hirsztár jellegű ingyenes ujságot átböngésztük, valamint napi 1 ó különböző ingatlanos portálok között keresve sem találtunk jót)

Mákunk volt, mert ezt ujságban találtuk, én továbblapoztam, de asszony észrevette és kérte, hogy hivjam fel. Elmentünk, egy vasárnapi nap volt, mindkettőnknek nagyon tetszett, főleg az eddigi csalódások után minden rendben volt, mindennek megfelelt. Szerdán elmentünk ismét megnézni, 4 órára, fél 5kor már jött volna a következő ember nézni. Mondtuk a csajnak, hogy egyezzünk meg, a másik embert meg küldje el. Kézbecsaptunk és lement, elküldte a következő érdeklődőt :)

Amugy az ugye pluszban nehezíti a helyzetet, hogy Sopronról van szó, ahova tömegével ömlenek az osztrák munkát keresők, albérlet albérlet hátán, épülnek a 212 lakásos lakóparkok, az ingatlanárak és albérletárak az egekben.

Ilyen nagy lakásokat (80nm körül) meg más nem is épitenek ujan, mindenhol ezeket a 40-60 nm erőltetik, hogy minél többet ki és vagy eladjanakbelőle, ha meg igen, akkor horror 35 millákért.

Azt azért ne mondja senki, hogy normális egy 55nm 8 éves tégla lakást 19,9 milláért eladni, valamint ugyanerre a lakásra 120+ rezsit fizetni 2 havi kaukcióval.

Már a 60 nm panellakások is 17-18 millióra vannak kirakva...

BP-en még érthető, de máshol ugyanez 30-40 ezer és 9 milla.

[ Szerkesztve ]

Sopron city :)

(#8932) hdman válasza Dr.Zoo (#8930) üzenetére


hdman
őstag

Várjál, most még csak alszik, meg kakil, mi lesz, ha elindul és futhat utána, ha saját akarata lesz, visszabeszél, stb.

Totális káosz :))

Sopron city :)

(#8933) Goose-T válasza DeFranco (#8929) üzenetére


Goose-T
veterán

Mi most egy 1+2 fél szobás, 58 négyzetméteres lakásban lakunk nagyon közel a belvároshoz (1km a Nagykörúttól), el lehet lenni benne, a kistesó már útban van. :) Azért már nézegetek házakat, nagyobb lakásokat, mert úgy gondoltuk, hogy mire Petya iskolába megy (2020), addigra jó lenne, ha mindkét gyereknek lenne saját szobája. Egy barátom most költözik ki Gyömrőre, de én nagyon nem kívánom követni a példáját. Kiráz a hideg a gondolattól, hogy minden nap autózzak a dugóban 2x40km-t, vagy hévezzek/békávézzak napi két órát. Inkább jó közlekedéssel rendelkező külsőbb kerületekben nézelődöm (pl. Kispest, Kőbánya), ott már akad egy-két megfizethető kertes ház is. A mi lakásunkat vinnék simán 20 milláért, de rá kell azért dobnom 5-10 millát még egy régebbi kertes házhoz is. Aztán ki tudja, mi lesz 2020-ban, reménykedem, hogy még javul a környék, ahol lakom (nyócker), és még kisebb lesz az árkülönbözet egy kintebbi kertes ház és a mi lakásunk között.

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#8934) DeFranco válasza Goose-T (#8933) üzenetére


DeFranco
nagyúr

én nem hiszek az agglomerációban, nagyon speciálisnak kell ahhoz lenni az elérhetőségének (vagy nagyon speciális élethelyzetnek kell lenni) hogy élhetőnek higgyem.

ismerősék élnek dunaharaszti közelében, szeretik, meg is oldják, ők az élő példa, hogy lehet csinálni, de én nem vágnék még bele.

viszont kőbányára sem mennék, a jót könnyű megszokni, és a nyugodt, csendes környezet, meg hogy bármikor nyugodtan sétálok az utcán, meg hogy nem lehet kiosztani 150-200 év szigorítottat a helyi érdekű buszon/trolin nekem nagyon sokat ér.

@Dr.Zoo: alapból kettővel terveztünk, akkor amikor ott voltunk ahol most Ti, mi sem gondolkodtunk másodikban, most már el tudnám képzelni, most egy nagyon jó időszak van.

@hdman: igen, nézegetni is kellene, meg képbe kerülni, szükséges lenne, de valahogy erre már nem jut stamina akárhogy is. nyilván a gyerek miatti leterheltség is, nyilván lehetnének rendezettebbek is a dolgaink (szerintem ezt itt senkinek nem kell magyarázni, hogy mi kopik a legjobban ilyen terhelés mellett), nyilván le kellene ülni beszélgetni hogy akkor mit is akarunk 3-6-12 hónap 2-5-10 év távlatban.

(#8935) AMD Power válasza hdman (#8928) üzenetére


AMD Power
titán

Üdv újra itt! :)

A lakás téma sajnos nálunk még mindig probléma és fenn áll.... Undorító ilyet írni de míg a él a nagymamája (90 éves már) addig sajnos mi nem tudunk előrelépni. És ráadásul egy nagyon kedves és szeretni való emberről van szó. A nagyobb lakásra a különbözet meglenne ( legrosszabb esetben is ha kéne max 1 millió még) ,de ezt addig nem tudjuk eladni amíg ő él. Sajnos ez ma Mo-n a helyzet. És ez még a jobbik. :(

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#8936) emmm válasza Dr.Zoo (#8930) üzenetére


emmm
senior tag

Nekem azóta is ezt mondja az asszony. :DDD :O

(#8937) Dr.Zoo


Dr.Zoo
senior tag

To All:

"Régen" kettővel maszírozott, igaz Ő fiút akart, és puncis lett, de imádja. (időnként ;] )
Szóval nem tervezünk 2.-ik kölköt, 70 m2-en falun nem kivitelezhető. Mama csak úgy tud bármit is intézni, ha kocsival rohangál. Tömegközlekedés egy trágya.

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#8938) hdman válasza AMD Power (#8935) üzenetére


hdman
őstag

Köszi, régen is jókat pletyiztünk itt :)

Igen, a lakásdilemmára emlékszem Nálad, itt is sok vér, és veríték árán sikerült megoldani és előrelépni.

Sajnos amit irsz ez az egész országra jellemző... Amig nincs hátszél, vagy öröklés, nagyon kevés esetben van meg az önerő egy olyan lakásra/házra ami legalább közel áll az elképzeléshez.

Nekünk szerencsénk van, mert a mostani kecó kb 90%ban fedi az igényeinket, imádunk itt lakni, jó a környék, parkolóhely mindig van a ház előtt, jó a levegő, egyszóval szuper.

Sopron city :)

(#8939) Melack válasza Dr.Zoo (#8937) üzenetére


Melack
veterán

Mi majd bővíteni fogunk, ha oda jutunk. Egyelőre másodikat szertnénk, jó lenne a kistesó. A harmadik meg majd jön, értelemszerűen :D

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#8940) AMD Power válasza hdman (#8938) üzenetére


AMD Power
titán

Sopronban én is szívesen laknék. :R :R

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#8941) Balinov


Balinov
félisten

HolgyekUrak.

Tud valaki ennel olcsobb beszerzesi forrast ere a tricikly modellre? Lehetoleg olyat, ahol online lehet rendelni es nem egy fel vese araert vinnek ki a cimzettnek Gyorben.

1eves keresztlanyunknak lenne ajandekba, majusi, mi 3 het mulva repulunk 1 hetre haza. Lehet 1evesnek kicsit nagy(obb) ajandek, de nyaron, mikor a nevnapja van nem leszunk otthon, meg amugyis egy evben jo esetben 2x latjuk.

Koszi a tippeket

Bali

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#8942) föccer válasza Balinov (#8941) üzenetére


föccer
nagyúr

Ez inkább 2 éves kor környékén lenne jó ajándék. Ilyenkor inkább még nyuszis motor, a pedálokhoz még nincs meg a megfelelő mozgás koordináció.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#8943) Balinov válasza föccer (#8942) üzenetére


Balinov
félisten

detto ezt mondtam en is most a jobbik felemnek.

tudnal pl. brendon oldalarol peldat linkelni?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#8944) rgeorge válasza Balinov (#8941) üzenetére


rgeorge
addikt

Ezek, szerintem, semmire sem jók. Ráül és a szülő tolja, mert a pedált vagy nem éri el, vagy ha igen, akkor túl nehéz hajtani. És ha már le akar szállni, vinni sem könnyű.

Picard: "What we leave behind is not as important as how we've lived. After all, Number One, we're only mortal." Riker: "Speak for yourself, sir. I plan to live forever."

(#8945) föccer válasza Balinov (#8943) üzenetére


föccer
nagyúr

[link]

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#8946) Balinov válasza rgeorge (#8944) üzenetére


Balinov
félisten

Nekem mondod, Vera kitalalta tavaly,hogy ilyen kell Patriknak, alig mult 1eves. most jutott el oda 20 honaposan hogy eleri a laba a pedalt, de a kormanyzast meg nem vagja.....lakasba csak a helyet foglalja, kocsiba csak ugy tudom bepaszirozni, ha leveszem a nyelet...pedig az Avensisnek nem kicsi a csomagtartoja...

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#8947) Dr.Zoo válasza Melack (#8939) üzenetére


Dr.Zoo
senior tag

Nálunk a ház kukás. Nem érdemes egy forintot sem beleölni, alap nincs, falak 50-60 centisek, salakkal töltve.
Dózer, oszt' lehetne egy 120 m2-es lapos kecót feltolni a helyére. Mamáé a ház+telek, de most épp nincs fölös 6 misim, hogy ezt meglépjem. :(((

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#8948) Melack válasza Dr.Zoo (#8947) üzenetére


Melack
veterán

10+10-es CSOK ;] De értelek.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#8949) föccer válasza Dr.Zoo (#8947) üzenetére


föccer
nagyúr

6 millából kb a bontás, alapozás és talán a földszinti tartó falak vannak meg. A födém már nem fér bele. 120 nm-es családi ház, kulturáltan, de luxusoktól mentesen, 20-22 milla körül van meg.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#8950) Dr.Zoo válasza föccer (#8949) üzenetére


Dr.Zoo
senior tag

Mókusbogár, azt elfelejtettem hozzátenni, hogy ami kb. kéne az a 120 m2.
Ha újraépítem a 70m2, arra számoltunk saccra 6 misit. :DDD

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.