Hirdetés

2024. május 18., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-06 13:22:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#99101) Mr.C válasza atike (#99099) üzenetére


Mr.C
őstag

Igen, de én (még) nem találtam olyanokat. Ebben a prizmában viszont a legnagyobb kényelem, hogy 1 tapicskolásra jól dolgozik, nem kell órákig mókolni a kívánt hatásért.

sudo rm -rf /*

(#99102) atike válasza Mr.C (#99101) üzenetére


atike
nagyúr

Ez már off de:

Free plugins

Best plugins

Ésmégegy

Millió létezik - jobbnál jobbak... És nagyon sok ingyen is van. És csak egy-két kattintás, pár csúszka ide-oda és olyan végeredményt kapsz, hogy ihaj... :)

(#99103) Mr.C válasza atike (#99102) üzenetére


Mr.C
őstag

Igen, én is megtaláltam ezeket (google-t azért használok ;) ), de akkor te nem tudod, a prizmában milyen filterek vannak.
Amiket linkeltél (most nézzük csak az ingyenes megoldásokat) akár a Pixlr is tudja, de más androidos képszerkesztő alkalmazás is.

sudo rm -rf /*

(#99104) kaciokos válasza lalakov (#99055) üzenetére


kaciokos
őstag

Képernyő kikapcsolásának tiltására bizonyos appoknál én ezt használom.

(#99105) #79335424 válasza Sofian (#99100) üzenetére


#79335424
törölt tag

Hogy jön ide a wget? Mellesleg biztos vagy abban, hogy a program alapja nem épp a wget? Miről is van itt szó? Van egy (több) nagy teljesítményű gép, ami futtatja a képszerkesztő szoftvert. Ehhez írtak egy kliensalkalmazást, ami valamilyen módon (közvetlen, realtime parancsokkal, vagy project -fájl küldözgetéssel) neten keresztül vezérli a szoftvert. A TeamViewer -rel ugyanezt csinálod. Sőt, n+1 éve, még CS2 Premiere -rel szerkesztettem videót egy Asus eee netbookon. A nyersanyag duplikálva volt az otthoni gépemen (itt is ez történik, hiszen fel kell tölteni a képeket). A netbook egy butított előnézeti képet adott. A szerkesztés végén exportáltam a projectfájlt (ez egy relatív kis méretű állomány, ami csupán utasításokat, és hivatkozásokat tartalmaz), ezt küldtem át az otthoni gépemnek, ami ez alapján elvégezte a duplikátumon a vágást, renderelést. Ezért írtam, hogy nem akkora újdonság ez.

[ Szerkesztve ]

(#99106) tomboy0013 válasza zeon.hu (#99091) üzenetére


tomboy0013
veterán

Nekem működik, tegnap is működött. 5-7 másodperc alatt alakítja át a képeket. Nexus 5X.

De most nézem Android centralon, hogy létező hiba amiről beszélsz. Itt elvileg vannak tipp-ek és trükkök az alkalmazás használhatóságával és gyorsaságával kapcsolatban. Nézegesd meg.

[ Szerkesztve ]

(#99107) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Az appquest-es akksi-fogyasztásadatok vajon mennyire megbízhatók:F?

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#99108) beg válasza t72killer (#99107) üzenetére


beg
veterán

Amennyire antutu alapján telefont lehet venni :)

Ami egy módosított UI-n nagy fogyasztást generál, az egy CM-en más értéket fog mutatni, egy AOSP-n pedig egy harmadik érték fog kijönni.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#99109) t72killer válasza beg (#99108) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Értem, tehát hászszámot ne várjak tőle, max irányítószámot/megyét:R

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#99110) beg válasza t72killer (#99109) üzenetére


beg
veterán

Nem az appra gondoltam, hanem az oldalra. Maga az OsmAnd egy jó nyílt forráskódú ingyenes alkalmazás.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#99111) Tomi229


Tomi229
tag

Sziasztok!
Létezik olyan naptár alkalmazás amelyik szinkronizálja a Google naptárat? A telefonomon nincs GAPPS ezért a Google naptárat nem tudom futtatni.

(#99112) t72killer válasza beg (#99110) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

jaj, nagyon fals lett a hasonlat :DDD szóval nem az OSMAnd navigációs készségeit vitattam, hanem a fogyasztásadatok pontosságát:R.

Mivel nálam a navi előszeretettel napsütötte telóban szokott előfordulni, gondoltam erre is ránézek, és azért elég komoly különbségek vannak az egyes appok között. Itt van pl egy ötös teszt, 40% nyi különbséggel a legjobb és a leggyengébb között. (ok, tudom, a waze folyamatosan netezik) - sajna azok közül, amik engem érdekelnek, hiányzik az OSMAnd, a HERE és az IGO:(.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#99113) Mr.C válasza t72killer (#99112) üzenetére


Mr.C
őstag

én mindig a Sygic-re tértem vissza. Nekem az jött be a legjobban.
De miért nem veszel autós töltőt és levan a gond :P

sudo rm -rf /*

(#99114) t72killer válasza Mr.C (#99113) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Természetesen van töltő, több is - csak (főleg nyáron) nagyobb fogyasztás = melegedés = fokozott akksipusztulás.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#99115) géeles válasza Tomi229 (#99111) üzenetére


géeles
aktív tag

https://f-droid.org/repository/browse/?fdfilter=Calendar&fdid=at.bitfire.icsdroid

Erre emlékszem, hogy hssználtam google nélkül.

TV Box Amlogic S905X4 4GB+64GB 8K 2.4G/5G X96Max, OnePlus Nord2-5G, "P."

(#99116) tepsivitez


tepsivitez
csendes tag

Sziasztok!

Wifi only tabletre milyen üzenetek app-ot lehet telepíteni, ami tudja kezelni az SMS Backup&Restore-ral rámásolt sms-eimet? Ezzel nem működött, mivel nem lehet alapértelmezett üzenekezelőnek beállítani, így az SMS Backup&Restore-ban nem működik a visszaállítás funkció.

Tehát nem írni és fogadni szeretnék, csak tárolni. A tableten 5.0.2-ás android van.

Köszönöm!

(#99117) seger válasza #79335424 (#99074) üzenetére


seger
addikt

Hogyan oldható meg? Az lenne a lényeg hogy teljesen kapcsoljon le....
Igaz az annyira nem jo mert nem férek hozzá a bekapcs gombhoz :(

(#99118) air válasza tepsivitez (#99116) üzenetére


air
nagyúr

Esetleg próbáld meg a Handcent SMS-t vagy a Textra SMS-t!

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#99119) sbwolf válasza seger (#99117) üzenetére


sbwolf
aktív tag

Gondolom E-Robot. Fórum.

(#99120) tepsivitez válasza air (#99118) üzenetére


tepsivitez
csendes tag

Köszönöm, de sajnos ezeket még telepíteni sem lehet. Azt írja, nem kompatibilis az eszközzel - gondolom azért, mert only wifi a tablet.

(#99121) #79335424 válasza seger (#99117) üzenetére


#79335424
törölt tag

Korábban is írtam ilyen kérdésre, hogy én biztosan nem tabot választottam volna erre a célra, hanem egy miniPC -t, és egy érintőképernyőt. De, ha már tab, akkor először elvinném vmi GSM szervízbe, és kivezettetném a bekapcsológomb érintkezőit. Arra rákötnék egy áramkört, ami gyújtásra (a töltő mikro USB -jén megjelenő 5V -ra) X másodpercig zárja az áramkört.
Aztán rootolnám, és a kikapcsoláshoz automatizálót (pl. E-Robot) használnék, ami a töltés megszakadás eseményre root joggal lefuttatná a kikapcsoló shellparancsot:

svc power shutdown

(#99122) seger válasza sbwolf (#99119) üzenetére


seger
addikt

Megnézem köszi!

(#99123) Tomi229 válasza géeles (#99115) üzenetére


Tomi229
tag

Köszi, ez lehet hogy jó lenne nekem de sajnos valami hibát ír ki. Esetleg tudsz segíteni a beállításban? Még nem csináltam ilyet. :F

(#99124) ollie válasza tepsivitez (#99120) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Szerintem GSM modul nélkül nem fogsz tudni ilyet csinálni.

***

(#99125) norbert1998 válasza norbert1998 (#98673) üzenetére


norbert1998
veterán

erre valaki? :)

(#99126) tepsivitez válasza ollie (#99124) üzenetére


tepsivitez
csendes tag

Én is így gondolom sajnos. De hátha valaki mégis tud valami megoldást. :)

(#99127) seger válasza sbwolf (#99119) üzenetére


seger
addikt

Ezzel sikerült elég jól megoldanom!!! Köszi!!

(#99128) nightzone


nightzone
aktív tag

Sziasztok!
A gyakran használt textek beillesztéséhez tudnátok ajánlani ehhez a Textpand-hoz hasonlót ami 5.0 alatt is üzemel és Swiftkey keyboardal is müködik?

(#99129) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Kolléga P7 telefonján a google térkép navigálás közben lezár a képernyő. Erre vonatkozó beállítást nem látni.
Más navigációval nincs ilyen gond.
Mi lehet a hiba?
(Elvileg semmi olyat nem használ, ami ezt okozza)

#?*@&!

(#99130) beg válasza zeon.hu (#99129) üzenetére


beg
veterán

Régen volt ennek beállítása, gugli megint alkotott akkor, mert most én sem találom az új verzióban :)

Ronda kerülő megoldás: Wakey.
Alkalmazáshoz is hozzá tudod rendelni a működését.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#99131) stewe780


stewe780
őstag

Felvettem ical külső csak olvasható naptárat a gmail-en a naptárak közé. Böngészőben látszanak is a bejegyzések. A telón viszont nem jelenik meg. Valamit tennem kellene még? Vagy automatikusan meg kellene jelennie? Frissítésre nyomtam már, semmi. Merre tovább? Mit csináljak, mit módosítsak, hogy lássam? :F

Megvan!!!! Beállítások további naptárak, szinkronizálás.

:C :C

[ Szerkesztve ]

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#99132) zeon.hu válasza beg (#99130) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

👏 google...
Akkor egyelőre ez lesz a megoldás.
Kösz!

#?*@&!

(#99133) Liliittvan válasza sumsang (#32665) üzenetére


Liliittvan
újonc

szerintem ilyen szempontból az inetrack jó választás lehet. van mobilos, meg autóba beépíthető verziójuk is. http://hello.inetrack.hu/t/miert-jo-az-inetrack/118 :))

(#99134) zsolx


zsolx
tag

Van két androidos tv boxom. Ez egyikhez van egy külső vinyó csatolva. Ezt a külső vinyót szeretném elérni a a másik box-al úgy hogy filmet nézhessek róla. a Samba filesharing majdnem jó csak sajnos külső vinyót nem lát. Szerintetek hogyan oldjam meg hogy ne kelljen mindig pakolgatni ide-oda a vinyót?

(#99135) #79335424 válasza zsolx (#99134) üzenetére


#79335424
törölt tag

Az SMB szerverhez tudomásom szerint root kell, és a busybox sem árt. Ha ezek nálad adottak, akkor valami kínai ármány, vagy user error lehet, mert az előbb leteszteltem, és nálam símán működik. A boxon Servers Ultimate pro -ban konfigoltam egy SMB szervert. Símán be tudtam tallózni az aktív HUB -on lógó pendrive videó mappáját. Telón, BS Playerben megadtam a box IP -jét, meg a belépési adatokat, és már tallóztam is a filmeket.

(#99136) 7Sony7


7Sony7
addikt

Üdv tudtok olyan launchert, ahol a főképernyő lapozása nem jobbra-balra, hanem fel-le történik?

-

(#99137) Tökimanó válasza 7Sony7 (#99136) üzenetére


Tökimanó
senior tag

Én a "SquareHome 2 - Win 10 style" launchert használom. Teljesen saját ízlésre szabható tökéletes. Persze ízlés dolga. Nekem mindenesetre bevált.

(#99138) 7Sony7 válasza Tökimanó (#99137) üzenetére


7Sony7
addikt

Megnézem, köszi.

-

(#99139) stewe780 válasza stewe780 (#99131) üzenetére


stewe780
őstag

Korai volt az öröm. Egyszer letöltötte a live-os naptárat, de sosem frissíti. Hogyan lehet rávenni a calendart, hogy frissítse a távoli naptárakat, amit url-el vettem fel? A böngészős felületen is csak a régi bejegyzéseket mutatja. :W :W

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#99141) Bozek válasza Liliittvan (#99133) üzenetére


Bozek
nagyúr

Közel 3 éves hozzászólásra reagáltál... Szerintem azóta már vagy megtalálta, vagy nincs már rá szüksége.

(#99147) beg


beg
veterán

Szép találat volt a launcher, csak sajnos munkát nem lehet hirdetni szakmai topikban, ezért az örök bitmezőkre lovagolt az egész szál.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#99148) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Inbox Gmail miért nem frissíti magát csak ha megnyitom?

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#99149) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Először használtam (offline) navira a google mapset, és egyelőre nagyon pozitív. A hangos navigálás a helyén volt, és fél óra alatt (igaz, éjszakai üzemmódban és a telót repülőmódba téve) beérte 4% (nálam 140mAh) -nyi akksipusztítással.

Apropó, a mW-ban mért fogyasztásértékeket az akksiszint csökkenéséből illik számolni, vagy van erre beépített app, ami az adott progi miatti fogyasztást közvetlen méri?

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#99150) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Ajánlatok már legyszi egy normálisan működő hívásrögzítő appot de olyat ami felvesz minden hívást nem csak amelyiket kedve tartja. Már hármat próbáltam de mindegyik hibázott, vagy ezek ilyenek?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.