Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-06 13:22:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#98601) adrian94


adrian94
őstag

Prisma nevu fenykepezo alkalmazas lesz androidra? :)

(#98602) ux1 válasza adrian94 (#98601) üzenetére


ux1
addikt

Ha megírják. :D

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#98603) beg válasza Keeperv85 (#98597) üzenetére


beg
veterán

Router reset? Airplane mode on/off? Google acc eltávolítás, újra hozzáadás? Böngészőből belépve ki tudod választani ezt a készüléket és rá tudod küldeni telepítésre?

Alternatív csúnya megoldás: dugd US címes VPN mögé a telefont és próbáld úgy :)

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#98604) bexinho23


bexinho23
őstag

Van olyan app, amivel beallithatom root nelkul, hogy bizonyos jelerosseg felett melyik wifire csatlakozzon a telefon?

(#98605) brd


brd
nagyúr

Olyan megoldás létezik, hogy egy adott app előtérbe kerülésekor állítsa a CPU max. órajelét valami? Root van és pl. a System Tuner tudja állítani (LG G4, 5.1-gyel). Egy olyan apphoz kellene, ami viszonylag sokáig fut, ha használom, és nem érdekes, ha akadozik, a CPU-k max. órajelén viszont zabálja az akku-t.

The only real valuable thing is intuition.

(#98606) adrian94 válasza adrian94 (#98601) üzenetére


adrian94
őstag

Esetleg hasonlo appot tudtok ajanlani?

(#98607) [KgP].Robot válasza woodworm (#98583) üzenetére


[KgP].Robot
aktív tag

Melyik alapbol meglevo programra gondolsz, ami tudja ezen funkciokat? Amugy azert, hogy ne kelljen a mi appunk melle letolteni meg kulon egy masodikat is. Ergo, hogy ne kelljen kilepni az appunkbol, amikor a navigalasra kattint.

(#98608) air válasza brd (#98605) üzenetére


air
nagyúr

E-Robot tud governort állítani.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#98609) #79335424 válasza bexinho23 (#98604) üzenetére


#79335424
törölt tag

E-Robotban van egy olyan példaparancs, hogy "csatlakozás a legerősebb hálózathoz". Azt nem tudom, hogy működik -e root nélkül. Szerintem kéne működjön.

brd:
A governorokat lehet automatizáltan váltogatni (pl. E-Robottal). A 3C CPU Manager -rel pedig be tudod hangolni magadnak az egyes governorok viselkedésmintáit. Ha pl. a performance -ban felhúzod plafonra az alap órajelet, és aztán automatizáltan átváltasz rá, akkor az fog történni, amit szeretnél. Legalábbis addig, amíg a teló hővédelme közbe nem avatkozik.

Edi77:
Árt a telónak, ha töltőn marad? Bár, most már késő lenne megtudnom, mert évek óta, minden telóm szinte folyamatosan töltőn van. :)

(#98610) brd válasza #79335424 (#98609) üzenetére


brd
nagyúr

Kösz' (neked is, air)!

A telefonnak nem árt, a Li-Ion alapú batterynek viszont ez az egyik legrosszabb állapot.

The only real valuable thing is intuition.

(#98611) Keeperv85


Keeperv85
nagyúr

Mindenkinek megpróbálok válaszolni.

Nincs mentésem, soha sem használok, mindig friss a telepítés.

Az össze Google app adatot és a fiókot is töröltem, majd visszaállítottam, nem változott a helyzet, de factory resettel bizosan gyógyul, megy is kb. egy hetet ismét.

Automatikussan semmi sem frissül, ki van lőve, csak mikor hazaérek, wifi be.

Hálózat nem jatszik: két külön szolgáltató mobilnet, UPC Wi-Free és a UPC-s netre tett 3 külön router is ezt adja.

PC-n át látom, gmail sync is megy, jönnek-mennek a levelek.

(#98612) ctibor


ctibor
senior tag

Tudom, hogy off, de ide kell írnom: álljunk meg egy percre a teló, tablet, PC billentyűzetén a pötyögéssel. Meghalt Esterházy Péter.

Béke vele.

Galaxy Tab S6 LTE, Galaxy Z Flip3 5G, Galaxy Watch4 Classic e-SIM

(#98613) ollie válasza brd (#98610) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

De nem marad a töltőn az akku, mert automatikusan lekapcsolja a töltést.

***

(#98614) zeon.hu válasza Keeperv85 (#98611) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Rom csere?

#?*@&!

(#98615) Ryder62


Ryder62
őstag

Másodlagos böngészőnek mit ajánlotok? Chrome-t használok. Opera jól szűri a reklámokat?

(#98616) tknof1871


tknof1871
őstag

Üdv!

A DoLearn angol tanulás appról mit gondol az aki használta/használja?
4,8 csillaga van de csak 127 vélemény alapján, telepítések 10 000 – 50 000 között. Így a 4,8 csillagnak már van jelentősége?
Az Avira szerint Hi risk de no theread found.

Windows 10 Home 64 bites operációs rendszer; LG G4 6.0 Android verzió

(#98617) Edi77 válasza HoTaZo (#98598) üzenetére


Edi77
őstag

és (#98599) Tökimanó, köszönöm, ezeket is megnézem :)

Somatom: nem tudom, árt-e, de nem hiszem, ám mégis idegesít, ha 10 órát töltőn van... meg volt már, hogy pont emiatt felejtettem bent a munkahelyen :B

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#98618) aprokaroka87 válasza Keeperv85 (#98595) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Ez mindig csak FR után jön elő?

(#98619) Keeperv85 válasza zeon.hu (#98614) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Az esetünkben sajnos nem opció... :(

@aprokaroka87;

Ez csak FR után NEM jön elő....Utána folyamatosan.

[ Szerkesztve ]

(#98620) aprokaroka87 válasza Keeperv85 (#98619) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Ha asztali gépen böngészőn keresztűl szeretnéd frissiteni úgy engedi?

(#98621) pikszel válasza ctibor (#98612) üzenetére


pikszel
őstag

Jó utat neki is.

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#98622) hatpersze válasza Keeperv85 (#98619) üzenetére


hatpersze
tag

Üdv

Nem tudom esetedben segítség e, nekem a tárhely miatti problémát (a hibakód számára nem emlékszem) annó megoldotta a lucky app manager. Van benne egy javítások és biztonsági mentések eltávolítása opció, esetleg próbáld meg, hátha.

(#98623) zeon.hu válasza Keeperv85 (#98619) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Log nem mutat semmit?
Tudom, babra munka naponta többet is csinálni és átnézni, de talán kiderül valami.

#?*@&!

(#98624) bexinho23 válasza #79335424 (#98609) üzenetére


bexinho23
őstag

Az E-robot használatához nem szükséges a root jogosultság? Sajnos a huawei p8-at (v6) nem lehet rootolni, így a korábban nagy kedvencem, tasker sem használható. Ezért érdeklődtem root nélküli folyamatra.

(#98625) #79335424 válasza bexinho23 (#98624) üzenetére


#79335424
törölt tag

Magához a Robothoz nem kell root. A lehetőségei között vannak olyanok, melyek root jogosultságot igényelnek. De, ha olyat szeretnél, aminek az automatizált kapcsolásához nem kell root jogosultság, akkor az Robottal is menni fog root nélkül.

(#98626) zeon.hu válasza bexinho23 (#98624) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Pre rooted rom sincs rá?
KangVip vagy Aurora?

#?*@&!

(#98627) tonyrulez válasza adrian94 (#98601) üzenetére


tonyrulez
őstag

"later this month", szóval nemsokára jön Androidra is.

4 8 15 16 23 42

(#98628) HREH válasza bexinho23 (#98624) üzenetére


HREH
senior tag

Tasker is megy gond nélkül akkor is, ha nincs rootolva a teló.

"Fun isn't something one considers when balancing the universe. But this... does put a smile on my face."

(#98629) #79335424 válasza HREH (#98628) üzenetére


#79335424
törölt tag

Köszi az infót!
Sejtettem, hogy ott is ugyanez a szitu, de nem "mertem" írni, mert nem vagyok Taskeres (bár anno azt is megvettem).

(#98630) Keeperv85 válasza aprokaroka87 (#98620) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Nem a frissítés elején áll meg, hanem közben, mikor már frissítene. Tehát elkezdi a letöltést, PC-ról indítva is, majd a végén ugye kiírja hogy "XY frissítése..." aztán kiszáll 504-es hibával.

@zeon.hu: MTK és log... hátőőő... ha mutat is valamit, még grep-elve sem tudom kiszűrni mi lehet, mert ebben a log system olyan, hogy másodpercek alatt képes 4-5 ezer sort benyomni... :Y

[ Szerkesztve ]

(#98631) zeon.hu válasza Keeperv85 (#98630) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Csak ötlet volt, nem ismerem az MTK lelki világát :)

#?*@&!

(#98632) bexinho23 válasza zeon.hu (#98626) üzenetére


bexinho23
őstag

v5-höz van valami KingRoot. De az kb. olyan, mintha nem is lenne.

(#98625) Somatom

Értem. Megpróbálom akkor.

(#98628) HREH

Oké, de parancsokat is végrehajt? Eddig úgy tudtam, hogy root jogosultság kell. De ha nem kell minden parancshoz root, akkor az lenne a legjobb.

[ Szerkesztve ]

(#98633) Dömy


Dömy
tag

van olyan program amivel meg tudnám nézni hogy a telefonom milyen sebességgel írja/olvassa a saját belső memóriáját?

(#98634) Heisenberg69 válasza Dömy (#98633) üzenetére


Heisenberg69
senior tag

#98557-es hsz. bocs, nem tudom, hogy kell linkelni.

SONY Xperia™ XZ Forest Blue

(#98635) Dömy válasza Heisenberg69 (#98634) üzenetére


Dömy
tag

de nekem olyan kellene ami a belső memória adatait írja ki, nem az sd-ét

[ Szerkesztve ]

(#98636) zeon.hu válasza bexinho23 (#98632) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Teljes rom cserére gondoltam, például erre, ami rootolt és rengeteg extrát is tartalmaz.
(Ebből biztosan van másik is, utána kell járni, melyik a jobb)

#?*@&!

(#98637) Dömy válasza Heisenberg69 (#98634) üzenetére


Dömy
tag

Köszönöm a segítséget!
(utólag észrevettem hogy a belsőt is teszteli)

(#98638) DeFranco


DeFranco
nagyúr

tudtok ajánlani droidra fotókollázs készítő programot ami értelmezhető felbontásban is hajlandó elkészíteni a képet?

amit eddig próbáltunk 480x480-nál nagyobbat nem készít, és már belefáradtam a keresgélésbe.

nem kell semmi extra bindzsimindzsi, rakjon néhány előre definiált rácsba kiválasztott képeket jól. ennyi.

(#98639) brd válasza ollie (#98613) üzenetére


brd
nagyúr

De nem is a töltés a gond, hanem az, hogy 100%-on marad sokáig a battery töltöttsége.

The only real valuable thing is intuition.

(#98640) #79335424 válasza brd (#98639) üzenetére


#79335424
törölt tag

Na és? Van egy 5 éves SGS2 -m, amiben még a gyári akku van. A chinafonom is már a második évét tapossa, szintén gyári akkuval.

[ Szerkesztve ]

(#98641) darvinya válasza Keeperv85 (#98630) üzenetére


darvinya
titán

Play szolgáltatás app rendben van?

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#98642) Siriusb válasza Keeperv85 (#98630) üzenetére


Siriusb
veterán

Most a múltból felderengett, hogy én is küzdöttem az előző telefonon néha ezzel a hibával, de csak kb 2 alkalmazás volt érintett. Emlékeim szerint a Google Play adatainak törlése után javult meg, de mintha lett volna olyan is, hogy a google fiókot kellet eltávolítani és újra hozzáadni.

(#98643) zeon.hu válasza Siriusb (#98642) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

(#98644) bostone


bostone
addikt

Alternatív megoldást keresek édesanyám problémájára.

A facebook alkalmazás tökéletesen működött, egészen tegnapig. Tabletet használ és bármit állítok be rajta, egyszerűen álló módba fordul, pedig landscape mode az alapértelmezett. Hogyan tudnám kiiktatni?

(#98645) Siriusb válasza zeon.hu (#98643) üzenetére


Siriusb
veterán

Akkor efölött elsiklottam. :(
Kár, mert más nem jut eszembe.

(#98646) rolandhun95 válasza DeFranco (#98638) üzenetére


rolandhun95
tag

A Google Fotók is tudja, de úgy nézem csak egyféleképpen tud "kollázsolni".

(#98647) woodworm válasza [KgP].Robot (#98607) üzenetére


woodworm
veterán

Eddig a Google Maps-szel akartátok megoldani valamiért, az már az én gondolatom volt, hogy azért, mert alapprogram a legtöbb androidos telón. A kérdésem arra irányult, hogy milyen kizáró ok van az osmand ellen, amiért akár saját alkalmazás fejlesztésébe is belevágnátok.

(#98648) DeFranco válasza rolandhun95 (#98646) üzenetére


DeFranco
nagyúr

olyan kellene, ami rendezhető, nem úgy, mint a photos "hűvös halomba" pakolása, hanem pl. mozaik-szerűen, mint itt a bemutató képen. emoji, kisvirág, stb. nem kell, elég ha letisztult.

viszont a linkelt app valamilyen elborult ötlettől vezérelve szintén csak 480-ban csinálja meg a képeket, ami édeskevés.

(#98649) HREH válasza bexinho23 (#98632) üzenetére


HREH
senior tag

Parancsok alatt pontosan mit értesz?
Vannak olyan dolgok, amelyek végrehajtásához root kell (mobilnet ill. repülőgép üzemmód kapcsolgatás, néhány shellparancshoz is kell)
Ezektől eltekintve minden megy root nélkül is.

[ Szerkesztve ]

"Fun isn't something one considers when balancing the universe. But this... does put a smile on my face."

(#98650) vacs válasza DeFranco (#98648) üzenetére


vacs
veterán

Valamit rosszul csinálsz.
Kedvedért kipróbáltam a Fotó kollázs - Photo Collage app-ot, és csináltam pár képet. Nekem 1080×1080-ba mentette, parancsolj:

:DDD

(^)(>.<)(^)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.