Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-06 13:22:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#98751) tomboy0013 válasza batai15 (#98750) üzenetére


tomboy0013
veterán

Android N alatt már elég régóta ilyen nekem, de 4 napja jött a többi rendszeren lévő Google billentyűzethez is a frissítés.

[ Szerkesztve ]

(#98752) batai15 válasza tomboy0013 (#98751) üzenetére


batai15
félisten

Akkor értem,automatan frissült,ezért nem vettem észre.
Csak már untam a sötét témát, így találtam meg.

(#98753) SharpSA válasza rjg (#98749) üzenetére


SharpSA
veterán

Kipróbálom, köszönöm.

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#98754) demars


demars
addikt

Üdv Urak!
OfficeSuite appot használok, de gyakran nem tud megnyitni fájlokat, amit kapok, vagy letöltök. .xls fájlt kapok és .php formátumban szedi le, amit nem tudok megnyitni.
Mit javasoltok? Mit csinálok rosszul?
Z3C, 5.1.1 android
Legutóbb facebookon kaptam egy excell listát amivel szívtam.
Köszönöm

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#98755) ollie válasza demars (#98754) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Közvetlenül az OfficeSuite-ból próbálod megnyitni a fájlokat online? Ha igen, ne azt tedd, hanem először böngészőben mentsd le azokat, és lementett fájlokat nyisd meg. Ha már eleve ezt csinálod, akkor valószínűleg a böngészővel van baj, jó esetben csak a fájlkiterjesztést rontja el.

***

(#98756) Bozek válasza Ryder62 (#98745) üzenetére


Bozek
nagyúr

(#98757) gabe_


gabe_
őstag

Üdv
Hangos könyv hallgatásához létezik valami speciális app?
Az a problémám a sima zenelejátszó programokkal, (gyári, vlc) hogy ugye nem csak hangos könyvet hallgatok, hanem zenét is, és ne kelljen megjegyezni mindig, hogy épp hol tartok x hangos könyvben.
Ugye nem egyszerre hallgatok meg egy könyvet, ha mondjuk hazafelé egy kis zenét tolok, akkor eddig még kellett jegyeznem, hogy a könyv hányadik mp3 fájljában hányadik percnél tartottam.

Erre keresnék valami megoldást ha van.

Sovány szakácsban sose bízz!

(#98758) Bozek válasza gabe_ (#98757) üzenetére


Bozek
nagyúr

(#98759) tordaitibi válasza gabe_ (#98757) üzenetére


tordaitibi
veterán

Bozek mar linkelt,
de az MX Player beallitastol fuggoen akarmelyik mediafajlt onnan folytatja, ahol abbahagyta.
Belepek a filmek mappaba, ahonnan 3 napja felbehagytam egy filmet, kek nyilra tapp es megy.
Ezt audioval, barmivel.

(#98760) gabe_ válasza tordaitibi (#98759) üzenetére


gabe_
őstag

köszönöm mindkettőtöknek :R

Sovány szakácsban sose bízz!

(#98761) MK VII


MK VII
veterán

Sziasztok.
Lenne egy ilyen gondom.
Valaki esetleg tud segíteni? Előre is köszi.

(#98762) Viktor0610 válasza MK VII (#98761) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ötletelek.
A netkereted nem fogyott el? Jó a lefedettség?

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#98763) #79335424 válasza gabe_ (#98757) üzenetére


#79335424
törölt tag

A Music Folder Player is tudja. Vezetés közben sok hangoskönyvet, meg nyelvleckét hallgatok vele.

(#98764) MK VII válasza Viktor0610 (#98762) üzenetére


MK VII
veterán

Netem van. Minden más megy mobilnetről. Veszprémen belül vagyok 4G-vel. Nem jövök rá, hogy mitől lehet. :F

(#98765) darvinya válasza MK VII (#98764) üzenetére


darvinya
titán

Szerintem játék hiba.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#98766) MK VII válasza darvinya (#98765) üzenetére


MK VII
veterán

Facebook bejelentkezéssel működik. Csak google accountal nem akar mobilnetről menni.

(#98767) Viktor0610 válasza MK VII (#98766) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ettől még lehet játék hiba. ;]

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#98768) demars válasza ollie (#98755) üzenetére


demars
addikt

Letöltéskor (utána közvetlenül) próbálja megnyitni, de hiba miatt nem tudja. Ekkor amit lement ilyen php lesz. Ha ezt meg akarom nyitni később, nem tudom.
Igazad lehet, átnevezheti a kiterjesztést. Mi a megoldás? Másik böngésző, vagy beállítás hiba lehet?

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#98769) koko1238640


koko1238640
tag

Sziasztok!
Lenne egy kirootolt Honor 4C telefonom. A kérdésem az lenne hogy root joggal milyen alkalmazás segítségével tudnám azt megcsinálni hogy a gyári appokat(chrome, wps office stb.) áttudjam teljes egészében mozgatni SD kártyára?
Vagy esetleg azt meg lehet e csinálni hogy amit letöltök egyből SD kártyára telepítse őket?(az SD kártyát látná belső tárhelynek és az appok frissítéskor is SD-n maradnának. Illetve amik nem kellenek gyári appok azokat törölném(Play Zene, Play Filmek stb.).
Vannak erre alkalmas megoldások?

(#98770) #79335424


#79335424
törölt tag

Jött frissítés a BS Player -re. Újra mennek a YT videók (legalábbis azok, amikkel teszteltem).

A Térkép is frissült, de nálam továbbra is szerver hibát dob tervezésnél.

Mi az a "gapless playback"? A Music Folder Player fejldsztője írja a Playen, mint új feature.

[ Szerkesztve ]

(#98771) pikszel válasza #79335424 (#98770) üzenetére


pikszel
őstag

Szünetmentes lejátszás, illetve az, hogy ha pl. kettévágsz egy zenét, akkor azok lejátszva összefüggőek lesznek.

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#98772) Panthera


Panthera
őstag

Üdv!

Az S4 minim időről-időre eljátssza azt, hogy elkezd intenzíven merülni (pl. éjszaka 50%-ot is csökken az akku).
A legszembetűnőbb a "contectmanagerwakelock" processz, ami pár óra leforgása alatt elérte a 20ezres számot.

Az akksi beállításainál az Android operációs rendszert írja a legnagyobb fogyasztónak, most pl. 8 órás ébren maradással.
Egy másik [telefon ] kezdő összefoglalójánál találtam arra hivatkozást, hogy ezt a Play okozhatja. Itt azt írják, hogy a Play frissítéseit el kell távolítani, és manuálisan felrakni egy apk-t. (Nekem 4.2.2 a rendszer verziója.)
Milyen verziót kellene letöltenem? Befolyásolja ez a telepített alkalmazásokat?

Köszönöm!

Wakelock detector:

(#98773) Panthera válasza Panthera (#98772) üzenetére


Panthera
őstag

Közben megtaláltam az elérhető verziókat: [link]

(#98774) kutga


kutga
nagyúr

Hölgyek/Urak!

Nem feltétlen android kérdés, de van olyan Windows PC-re telepíthető program, amivel a Pc-re kábellel csatlakoztatott telefon alap funkciói vezérelhetőek (sms írás főleg)?

Nagyon leegyszerűsítve PC-ről akarok smst küldeni egy Huawei telefonnal. :D

Let the Zone take me if I am.

(#98775) pikszel válasza kutga (#98774) üzenetére


pikszel
őstag

MyPhoneExplorer?

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#98776) zsof Nokia


zsof Nokia
aktív tag

Sziasztok
A Blacklist Plus alkalmazásnál, ha tiltok egy számot mit jelez vissza az illetőnek kicsöng? foglalt?

A lényeg lényegében lényegtelen

(#98777) kutga válasza pikszel (#98775) üzenetére


kutga
nagyúr

Ez jónak tűnik, már csak arra kell rájönnöm miért nem kapcsolódik a telefonra. :D

Let the Zone take me if I am.

(#98778) pikszel válasza kutga (#98777) üzenetére


pikszel
őstag

Most nincs droidom, így nem tudok ránézni, de a kliens nem kell hozzá?

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#98779) kutga válasza pikszel (#98778) üzenetére


kutga
nagyúr

Usb hibakeresés kellett hozzá.

Let the Zone take me if I am.

(#98780) tonyrulez válasza gabe_ (#98757) üzenetére


tonyrulez
őstag

Vagy még ajánlott a Podcast Addict, alapvetően podcast-ek hallgatására szolgál, de mappát lehet hozzáadni "virtuális podcastként", így bármilyen hangfájlt lehet vele hallgatni és onnan folytatni ahol abbahagytad.

4 8 15 16 23 42

(#98781) #79335424 válasza pikszel (#98771) üzenetére


#79335424
törölt tag

:R

(#98782) koko1238640


koko1238640
tag

Erre valaki?

(#98783) Probert75 válasza koko1238640 (#98782) üzenetére


Probert75
addikt

A telefonod topikjában esetleg jobban tudják!
De itt egy kis segítség!
Programokat áthelyezni a Link2SD-vel szoktak.
Rendszer appok törlésére a legjobb a Titanium BackUP Pro. De ezzel óvatosan, hogy mit törölsz. Csinálj vele teljes rendszer mentést előtte. Használata.

(#98784) koko1238640 válasza Probert75 (#98783) üzenetére


koko1238640
tag

Abból a topikból irányítottak át ide :N
De köszönöm, megpróbálkozok azokkal amit írtál.

[ Szerkesztve ]

(#98785) ignisz


ignisz
senior tag

Szép napot. Zooper widgetet használok. Az a gondom, hogy elmentek az ikonok valamiért. Csak számok és betük vannak. Hogy lehet helyre hozni? Próbáltam az újratelepítést, de semmi.

(#98786) tordaitibi


tordaitibi
veterán

Dropboxba hogyan tudok mappat hozzaadni?
Nem talalom, csak az uj mappat ajanlja fel, de nekem egy meglevot kene hozzaadni.

(#98787) Bozek válasza tordaitibi (#98786) üzenetére


Bozek
nagyúr

Az a szép kis plusz jel a jobb alsó sarokban szerintem előhozza a könyvtár létrehozásának lehetőségét.

(#98788) tordaitibi válasza Bozek (#98787) üzenetére


tordaitibi
veterán

Arra jott elo a mellekelt felugro ablak, amibe csak a create folder van, add folder nincs.
Nem csinalni, krealni szeretnek, hanem hozzaadni egy mar meglevo, fajlokkal teli mappat.
Az nem jo, jogy a create folderrel letrehozok, es atmozgatom a meglevobol, mert tobb alkalmazasom mentesi mappaja.
Esetleg Dropbox/create folder, es ide iranyitom az appok menteseit, de igy egyszerubb lenne.

[ Szerkesztve ]

(#98789) beg válasza ignisz (#98785) üzenetére


beg
veterán

A telefon memóriában a ZooperWidget/IconSets alatt ott vannak a zip-ek? Ha újratelepíted, attól még azok nem kerülnek vissza maguktól, ezek nem gyáriak.
Sztornó, ezek a gyáriak. Akkor egy fentebb említett teljes ZW könyvtár félremásolás (mentés céljából) majd az alkalmazásoknál gyorsítótás és adatok törlése, utána reinstall és nézd meg úgy.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#98790) ignisz válasza beg (#98789) üzenetére


ignisz
senior tag

Köszönöm

(#98791) Bozek válasza tordaitibi (#98788) üzenetére


Bozek
nagyúr

Ezt nem értem. Hogy érted, hogy hozzáadni egy meglévő mappát? Szerintem simán tudsz mappát feltölteni. Vagy mi a cél? Az, hogy amik oda kerülnek a telefonon, azok automatikusan mentésre kerüljenek a Dropbox-ban? Szerintem ezt nem tudta sose, arra ott a FolderSync.

(#98792) T. I.


T. I.
senior tag

Sziasztok!
Friss vagyok android fronton, nem ismerem az appokat, de első sorban egy email kezelő progira lenne szükségem, amiben indamail-es IMAP szervert be lehet állítani. MS Outlookkal nem működik (pop3 se). Sony gyári sem jó. Mit ajánlotok?

(#98793) tordaitibi válasza Bozek (#98791) üzenetére


tordaitibi
veterán

Van a tableten egy mappa, kepek neven, abban tobb almappa, egyik almappaba az OpenCamera dolgozik,
masikba a kepszerkesztom menti a szerkesztett kepeket, harmadikba is egy kepmahinalo app teszi a kesz kepeit.
Es en ezt a ''kepek'' mappat szeretnem hozzaadni a dropboxhoz.
Nem egy uj ures mappat csinalni, amit a dropbox felajanl, mert akkor at kellene abba mozgatnom az osszes eddigi kepet, a mappaszerkezet megtartasaval, es az appokba is at kene allitani a mentesi utakat.
Ami nem egy ordongosseg, de elegansabb lenne ha a Dropboxba lenne egy ''add folder'' lehetoseg, es ott csak betalloznam neki a szobanfogo konyvtarat. Erre iranyult a kerdesem.

(#98794) aprokaroka87 válasza T. I. (#98792) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

A frissebb Gmail appok már tudják kezelni,csak egy példa
Nem muszály hozzá Gmail fiók reg,választhatsz másikat.

(#98795) aprokaroka87 válasza tordaitibi (#98793) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Nem lenne egyszerűbb ha egy fájlkezelőből osztod meg a mappát?

Bár azt meg mintha nem minden fájlkezelő tudná.
SolidExplorer pl .

(#98796) unravel


unravel
őstag

Heló

A topikjában nem kaptam választ.
Ha az ebayről rendelek NFC matricát, kulcstartót, kártyát vagy amelyik tetszik azok működnek a Sony z3 compact telefonommal? vagy kell valamire figyelni?

¯\_(ツ)_/¯

(#98798) zhata válasza aprokaroka87 (#98795) üzenetére


zhata
senior tag

Hát kedves Rókuci. Akkor melyik tudja. és melyik nem??? :)) :W

[ Szerkesztve ]

(#98799) zhata válasza aprokaroka87 (#98794) üzenetére


zhata
senior tag

Nem "muszály" hozzá Gmail fiók reg,választhatsz másikat.

[ Szerkesztve ]

(#98800) Bozek válasza tordaitibi (#98793) üzenetére


Bozek
nagyúr

Ilyen lehetőség még a PC-s kliensben sincs, ott is csak egyetlen mappát tudsz szinkronizálni, ami az alap Dropbox mappád lesz. Ott se megoldható, hogy a Dropbox-on belül csináljon egy külön mappát és abba pakolja a cuccokat.

De használd a FolderSync-et, tudja a Dropbox-ot is és beállítható, hogy csak akkor szinkronizáljon, ha WiFi-n vagy.

(#98798) zhata: Ilyen kérdéseket ne tegyél fel neki, mert úgyse tud rá válaszolni. Bedobott ide megint valami hülyeséget, aztán részéről ennyi volt. :D

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.