Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-06 13:22:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#98551) #79335424 válasza vacs (#98545) üzenetére


#79335424
törölt tag

Write only? Nem elég világosan vázoltam a szitut? A lényeg a több köztes pontos tervezés lenne. Csinálj egy ilyet, és azt próbáld meg átküldeni a telóra! Azt fogod kapni, hogy "nem támogatott".

(#98552) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Sziasztok!

Nem ismertek valami trükköt, amivel a sofascore chatablakába beilleszthetnék linkeket? Az istenért sem akarja betenni.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#98553) paolinho válasza darvinya (#98546) üzenetére


paolinho
őstag

Nálam ez korábban sosem volt probléma. Nem pontosan tudom, hogy mi az a bélyegkép (persze fogom, hogy mit jelenthet), de azt tudom, hogy korábban minden alkalommal, amikor mentettem a Gyorshívóba, akkor vagy "bélyegkép", vagy az oldal épp aktuális felületének képéből illesztett be egy kockát. Nekem ez jobban tetszett, de ezek szerint erre jelenleg nincs megoldás.

(#98554) zeon.hu válasza LyonnaisFan1 (#98552) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Nem ismerem az alkalmazást, de:
Billentyűzet nem tud beilleszteni?
Pl a Swype tudja.

#?*@&!

(#98555) csabyka666 válasza nyisziati (#98535) üzenetére


csabyka666
addikt

Oksi, megírom a srácnak, köszi! :) :R

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#98556) bul07


bul07
nagyúr

Tudtok olyan alkalmazásról ami megtudná mérni a telefonba lévő micro sd kártya sebességét?
Persze ami pontos

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#98557) ollie válasza bul07 (#98556) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

(#98558) nyisziati válasza zeon.hu (#98540) üzenetére


nyisziati
veterán

Sajna akkor csak kézzel tudod "force stop"-olni, ha nem akarod megvenni a Greenify -t.
Vagy a fejlesztői menüben állítod be az alkalmazás bezárását, ha elhagyják menüpontot. Az viszont minden appra vonatkozik.

[ Szerkesztve ]

(#98559) #79335424 válasza zeon.hu (#98540) üzenetére


#79335424
törölt tag

Csapd agyon Robottal!

(#98560) nyesix


nyesix
senior tag

Tudok olyan programot ajánlani amivel egy adot appot(candy rush) tudok a menetésekkel együtt átköltöztetni egy másik telóra?

(#98561) zeon.hu válasza #79335424 (#98559) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Nyilván ezt próbáltam elsőre :)
De nem akar együttműködni rendesen, ha újra indítanám a playt.
Nekifutok majd megint.

#?*@&!

(#98562) aprokaroka87 válasza zeon.hu (#98561) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Nincs rendszer alkalmazássá konvertálva?

Mert akkor elméletileg felhasználói app,de gyakorlatilag meg rendszer app.

[ Szerkesztve ]

(#98563) air válasza aprokaroka87 (#98562) üzenetére


air
nagyúr

Na, ez megint egy roppant értelmes, és hasznos segítségre sikeredett. :O

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#98564) Siriusb válasza aprokaroka87 (#98562) üzenetére


Siriusb
veterán

Légyszíves írd le nekünk a felhasználói és a rendszer alkalmazás ismérveit, mi különbözteti meg egymástól a kettőt.

(#98565) aprokaroka87 válasza Siriusb (#98564) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Most komolyan,kérdezd meg a google-t

(#98566) zeon.hu válasza aprokaroka87 (#98562) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Itt írtam.

#?*@&!

(#98567) Siriusb válasza aprokaroka87 (#98565) üzenetére


Siriusb
veterán

Megkérdeztem, de még mindig nem értem a korábbi hozzászólásod lényegét:

Mert akkor elméletileg felhasználói app,de gyakorlatilag meg rendszer app.

Légyszíves magyarázd el, ez mit akar jelenteni, illetve miként oldja meg a kérdező problémáját. Nem vágom, bocs, de szeretném megérteni.

(#98568) air válasza zeon.hu (#98566) üzenetére


air
nagyúr

A Greenify a donataion csomaggal bármit hibernál, pláne ha van root jogod, és az Xposed modult is bekapcsolod. De most már talán root nélkül is.
A fizetős árra nem olyan horror, hogy ennyit ne érne meg. Én régebben mindig azt használtam, és a Google csomagok az akku stat. végén kullogtak.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#98569) Heisenberg69


Heisenberg69
senior tag

Üdv!

Megvettem a Solid Explorer alkalmazást. Minden frankón működik, SD-re is tudok másolni, meg mappát létrehozni. Van egy laptopom, amin egy mappa meg van osztva. A laptop meg a teló is ugyan azon a wifin megy. Kérdésem az lenne, hogyan érem el telefonon azt a mappát? A solidon belül nem is látom FTP részt… lehet nem is FTP az amire szükségem lenne? Bocsánat a rossz fogalmazásért, 1 órát aludtam:S

SONY Xperia™ XZ Forest Blue

(#98570) air válasza Heisenberg69 (#98569) üzenetére


air
nagyúr

Nem FTP kell neked.
A Windows fileshare SMB-n keresztül érhető el.
A Storage Managerben nyomj a +-ra, és válaszd a "LAN / SMB" opciót, majd add meg a gép és a mappa nevét
\\gépnév\mappa formátumban!

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#98571) aprokaroka87 válasza Siriusb (#98567) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Pl nekem a A play Store a data/app-ból fut,de a feladatkezelő meg system app-ként látja

(#98572) Heisenberg69 válasza air (#98570) üzenetére


Heisenberg69
senior tag

Jaa, értem! És akkor ezzel működni fog az előbb leírt dolog? ?????? miért nem szóltál?

[ Szerkesztve ]

SONY Xperia™ XZ Forest Blue

(#98573) #79335424 válasza Heisenberg69 (#98569) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ugrás -> hálózat -> SMB/CIFS.
Ott kell megadnod a laptop/megosztás elérését.

(#98574) Heisenberg69 válasza #79335424 (#98573) üzenetére


Heisenberg69
senior tag

Hol van az az ugrás?

SONY Xperia™ XZ Forest Blue

(#98575) zeon.hu válasza air (#98568) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Egyedül a play mutat olyan fogyasztási adatokat mostanában (adatkapcsolat nélkül, éjjel), ami miatt használnám.
Hosszútávon persze még jól jöhet, szóval vásárlás lesz a vége :)
(Amúgy root és xposed is van)

#?*@&!

(#98576) Heisenberg69 válasza air (#98570) üzenetére


Heisenberg69
senior tag

Köszönöm szépen!
Neked is Somatom!! :R

SONY Xperia™ XZ Forest Blue

(#98577) [KgP].Robot válasza vacs (#98545) üzenetére


[KgP].Robot
aktív tag

Termeszetesen probaltam ezt is. Ha beteszel mar egy waypoint-ot, akkor mar nem engedi atkuldeni telefonra. Nekem meg pont az lenne a lenyeg, hogy rengeteg utpont legyen a route-ban.

(#98578) mzso válasza tordaitibi (#98532) üzenetére


mzso
veterán

Nem az időzónával volt baj.

(#98579) mzso válasza sbwolf (#98537) üzenetére


mzso
veterán

Pont ezt mondtam, hogy használom és hogy ennél kéne jobb...

(#98580) woodworm válasza [KgP].Robot (#98577) üzenetére


woodworm
veterán

Rögzített track és pc-n készített route használatával eléggé körbejártam a témát, nem fogsz találni olyan programot, ami maradéktalanul eleget fog tenni az igényeidnek. A egyik legjobban használható még az osmand.
Vársz, vársz, vársz, majd egyszer.

(#98581) Heisenberg69


Heisenberg69
senior tag

Kinek mi a tapasztalata a weather timeline appal kapcsolatban? melyik szolgáltató a legpontosabb?

SONY Xperia™ XZ Forest Blue

(#98582) [KgP].Robot válasza woodworm (#98580) üzenetére


[KgP].Robot
aktív tag

Én is kezdek lemondani róla.
A Here Maps SDK-val ([link]) vagy a Mapbox-al ([link]) talan sikerul majd egy olyat irni, amit keresunk. Nem tudom meg. Korbe kell ezeket jarni.

Koszonom a megerositest abban, hogy egyelore nem letezik ilyen.

(#98583) woodworm válasza [KgP].Robot (#98582) üzenetére


woodworm
veterán

Az osmand végül miért is nem jó, ha már nem az androidos telefonok esetében alapból meglévő programban gondolkodtok?

[ Szerkesztve ]

(#98584) brd válasza nyesix (#98560) üzenetére


brd
nagyúr

Root joggal pl. Titanium Backup. Nem ismerem az általad írt app-ot, de ha jól tudom, az egy játék, nem lehet esetleg, hogy van benne cloud-os mentés, vagy az SD-kártyára ki tudja menteni az állást? Ekkor nem is kell menteni az egész appot a TB-vel, hanem csak a másik telefonra is feltelepíted, és odarakod a forrás telefonról a file-t.

The only real valuable thing is intuition.

(#98585) Bozek válasza aprokaroka87 (#98571) üzenetére


Bozek
nagyúr

Igen. A Play Store maga rendszeralkalmazás, de a frissítéseit nem tudja berakni a system alá, mert nincs hozzá jogosultsága, így azokat a data/app-ba pakolja. Ennyire egyszerű, nem kell túlmisztifikálni.

(#98586) LyonnaisFan1 válasza zeon.hu (#98554) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Köszi, ezt idővel meglesem :DDD :R

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#98587) Edi77


Edi77
őstag

Sziasztok!
Olyan battery app-ot keresek, ami pittyen egyet, ha a telefon akksi 100%-ra feltöltött.
6.0.1-es rendszerre szeretném. Tudtok ilyet javasolni, ami bevált?

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#98589) beg válasza Edi77 (#98587) üzenetére


beg
veterán

e-robotban meg lehet oldani, mást most így hirtelen nem ismerek. Nem olyan bonyolult mint ahogy kinéz és ezen kívül ezer mást is tudsz vele automatizálni ha belelendülsz.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#98590) mzso


mzso
veterán

Melyek a legjobb pdf olvasók?
Ami nekem fontos lenne: megváltoztatható szöveg háttérszín (lehetőleg tetzsőlegesre), praktikus egyszerű használat. Jó kereső, könyvjelző kezelés oldalhoz ugrás, jó erőforrás használat.

Ismertség alapján eddig a foxit reader-t próbáltam. De nem valami nyerő. Az auto forgatás nem mindig működik. Az éjszakai mód elég gyenge. És úgy tűnik az akksit is rendesen leszívja, ha futva hagyom. A képernyő is kikapcsolt miközben olvastam egy dokumentumot.

(Van ez a reflow opció is ami nem tudom mit csinál azon kívül, hogy használhatatlanná teszi a dokumentumot: rettentő lassan jelennek meg az oldalak, nem lehet zoomolni. És be kell zárnom és újra megnyitnom hogy olvasható legyen...)

[ Szerkesztve ]

(#98591) #79335424 válasza beg (#98589) üzenetére


#79335424
törölt tag

"Nem olyan bonyolult."

Esemény:
Akkumulátor -> akkumulátor feltöltődött (a kívánt % megadása)

Művelet:
Audio -> hang lejátszása (ki kell választani egy hangfájlt).

Akinek ez nem megy, annak tényleg fölösleges okosteló.

(#98592) beg válasza #79335424 (#98591) üzenetére


beg
veterán

A felületre gondoltam, meg a több oldalas receptekre amikbe néha belefutni :) Bár egy olyan paranccsal már holdjárót is lehet irányítani

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#98593) Tyer válasza Edi77 (#98587) üzenetére


Tyer
őstag

Ez amugy miért olyan fontos neked? Mert ha azért amiért gondolom, akkor pont forditva van :D

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#98594) Edi77 válasza beg (#98589) üzenetére


Edi77
őstag

Köszönöm, ránézek :)

#98593 Tyer Megszokásból... van, hogy szolgálat közben is sokszor fent felejtem a töltőn a telefont, ide-oda rohangálok és azt veszem észre, h legalább 10 órája töltőn van :) Ha meg pittyen egyet, arra azért feleszmélek még éjszakai munkaidőban is.

[ Szerkesztve ]

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#98595) Keeperv85


Keeperv85
nagyúr

Sziasztok!

Teló: ulefone vienna

Factory reset után nincs baja, minden szépen frissül. Aztán jön a fekete leves: egyetlen Google app sem, majd végül semmi más sem...

Hely van, cache törölve lett. Ez mi a búbánat most akkor? :U

(#98596) air válasza Keeperv85 (#98595) üzenetére


air
nagyúr

Ezeket próbáltad?

Error 504:

Problem:

App cannot be downloaded due to an error. (504)

Solution:

Method 1:

Go to Settings>> Application Manager or Apps>> open "All" apps

From the list find Google Play Store >> clear data and clear cache

Find Google Service framework(Google Play Services) from the list>> clear data and clear cache

Now install or, update app from Play Store

Method 2:

Navigate to System Settings>> Accounts>> Google>> Remove gmail account

From Settings>> Apps>> All> Force Stop then clear data and cache from Play store, google service framework (google play services) and download manager (like in method 1)

Again go to Settings>> Accounts>> Google>> add your gmail account

Restart your Android device then accept all Google terms and setup Google settings

Re-run Google Play Store and update or, install app.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#98597) Keeperv85 válasza air (#98596) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Igen, próbáltam mindent, amit segítségként felkínált. Sajnos mégis itt vagyok..

(#98598) HoTaZo válasza Edi77 (#98594) üzenetére


HoTaZo
addikt

Én ezt használtam, de az Urak itt megértették velem, hogy semmi vész ha töltőn marad, hisz van egy töltésszabályzó a készülékekben s nem is hiába.
De persze a Robot is alternatíva.

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#98599) Tökimanó válasza Edi77 (#98587) üzenetére


Tökimanó
senior tag

Tudom ajánlani GSam Battery Monitor appot. Amellett hogy ki is jelzi a töltés végét vagy azt a százalékot amit beállítasz,rengeteg egyébre is jó. Láthatod a hátra levő időt, a fogyasztásokat és egyéb grafikonokat is. Stb,stb.

(#98600) zeon.hu válasza Keeperv85 (#98597) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Mentésből ment vissza a play?
Azt nálam néha nem szereti pár alkalmazás, közte a play sem.
Esetleg töröld, tegyél fel egy régebbi verziót, majd frissíti magát.
(Én ilyenkor a 4.8.20-at teszem fel, az mindig bevált eddig)

#?*@&!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.