Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-06 13:22:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#98401) Ryder62


Ryder62
őstag

Dolphin jó böngésző? Ez amelyik a reklámokat kiszűri?

(#98402) Mr.C válasza Ryder62 (#98401) üzenetére


Mr.C
őstag

Igen, jó böngésző és igen, van olyan plugin

[ Szerkesztve ]

sudo rm -rf /*

(#98403) beg válasza Ryder62 (#98401) üzenetére


beg
veterán

Igen. Azon kívül az opera is tud reklám szűrést.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#98404) tomboy0013 válasza ViharVadász (#98396) üzenetére


tomboy0013
veterán

Csak az a baj vele hogy nagyon lassú a sima FB és Messenger app-hoz képest, meg nagyjából a dizájn is olyan mint a Facebook oldal mobil nézetben. Ha bekapcsolm a Chrome-ban az értesítés jelzőt akkor nagyjából ugyanott vagyok.

(#98405) sopruk


sopruk
aktív tag

Sziasztok!

Felraktam az összefoglalóban ajánlott QuickPic képgaléria programot, nagyon megvagyok vele elégedve.
Beállítottam alapértelmezettre, viszont a (gyári) fotó készítő alkalmazásból továbbra is a gyári galériát nyitja meg.
Lehet ezzel kezdeni valamit, hogy onnan is a QuickPic-et nyissa meg?
Samsung Galaxy S Advance I9070, nincs rootolva...

Köszi a segítséget előre is!

(#98406) LordRajZoL


LordRajZoL
aktív tag

Érdekes Google fotó logikája

Képfeltöltés csak wifin
Érdekes módon roamingot kell kapcsolni ha kint vagy /Nem indul el a feltöltés nélküle wiifin se/
Ha visszaérsz akkor meg ki mert különben nem tölti fel képeket.
Hmm

zZz

(#98407) ollie válasza LordRajZoL (#98406) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nekem automatikusan kapcsolja a telefon a roaming módot ki ill. be, így sose kellett kézzel kapcsolgatnom semmit.

***

(#98408) $p@rr0w válasza tordaitibi (#98340) üzenetére


$p@rr0w
őstag

Köszönöm, megpróbálom.

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#98409) jksx válasza $p@rr0w (#98408) üzenetére


jksx
senior tag

Sziasztok!
Nem tudom, hogy jó helyre írok ide a problémámmal.
A Play áruházban vásároltam több Artifex Mundi játékot. Egy Asus fonepad tableten játszottam velük. Most lecseréltem az Asus-t egy Huawei Mediapad T1 8.0 tabletra. A letöltött játékok nem indulnak el rajta.
Érdekes módon ezeknek a játékoknak a "demo" verziói minden további nélkül működnek. Az "unlock" opció mellett az "already purchased" opcióra azt írja ki, hogy nincs megvásárolva?
Írtam már a fejlesztőnek, persze semmi válasz.
Mit lehet tenni ilyenkor?

(#98410) ollie válasza jksx (#98409) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Játékon belüli vásárlások voltak (IAP)? Ugyanazzal a google accounttal vagy belépve, mint a régi készüléken?

[ Szerkesztve ]

***

(#98411) jksx válasza ollie (#98410) üzenetére


jksx
senior tag

Nem játékon belül kértem "unlock"-ot hanem megvásároltam, igaz akciós áron, de "Full" változatban. A régi tableten nem volt vele gond. Ugyanaz a google accom is. Érdekes, hogy a megvásárolt játék indulás után azonnal kilép, míg annak demó változata simán működik. Írtam a fejlesztő (Artifex Mundi) supportjára. Egyenlőre nem törik magukat a válasszal. :((

(#98412) ollie válasza jksx (#98411) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Szóval telepíteni tudod a megvásárolt játékokat, csak nem futnak, igaz? Akkor tényleg a fejlesztőnek kell írni. Lehet, hogy nem kompatibilisek az újabb androiddal (gondolom újabb verzió van az új készüléken).

***

(#98413) jksx válasza ollie (#98412) üzenetére


jksx
senior tag

Hát nem mai az android: 4.3-as fut a tableten. A játék(ok) leírása szerint már 4.0.3.-as rendszertől futtathatóak.
A google-play szolgáltatások és a google-play alkalmazás is lefrissítette magát. Ezeknek a demó változata telepítés után simán működnek. A fejlesztőtől kétféle verzió szerezhető be: a full (fizetős, amiket megvettem) és ezek "demo" változata, ahol a játékon belül lehet megvásárolni a teljes verziót (nincsenek rész fizetések, fejlesztések, ezek hidden-puzzle játékok). A régi tableten futott a játék offline módon is, úgy, hogy nem kellett belépni a google play profilba, de úgy is működött, hogy beléptem a google play profilba.
Írtam a google supportra is (bejelentettem az alkalmazást, hátha így kapok valami instrukciót).

(#98414) [KgP].Robot


[KgP].Robot
aktív tag

Erre valakinek ötlet?

(#98415) st6969


st6969
őstag

Keresek olyan appot, amivel egyszerűen tudok oda-vissza másolgatni zenéket, filmeket helyi hálózaton lévő PC és Android 4.4.4. root nélküli telefon között wifin keresztül. Share it-et próbáltam, de az nekem csak egy irányba működik (és hol működik, hol nem). Legjobb lenne, ha közvetlenül az SD kártyára másolna, de az gondolom az Android verzió miatt nem fog menni. Melyiket javasoljátok? Köszi :R

(#98416) F.E.K.. válasza st6969 (#98415) üzenetére


F.E.K..
senior tag

TC wifi transfer ? Akár router nélkül is megy.

Esetleg AirDroid.

Legyen olyan szép és vidám napod amilyet csak szeretnél!

(#98417) kaciokos válasza sopruk (#98405) üzenetére


kaciokos
őstag

Keresd ki a beállításokban a minden alkalmazás résznél a gyári képnézegetőt, és töröld ki az alapértelmezéseit, az lehet, hogy segít (bocs a pongyola magyarságért, angolul használom a telóm).

(#98418) tailor


tailor
őstag

Sziasztok! A Google Photos tényleg nem tudja a már feltöltött képeket "visszaszinkronizálni" a telóra egy reset után? Vagy csak én nem találom ezt a lehetőséget? :F

(#98419) air válasza tailor (#98418) üzenetére


air
nagyúr

Nem tudja, mert nem arra való.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#98420) Sungoo


Sungoo
addikt

Üdv! Használ itt valaki Disa-t? Nekem az FB-vel van összekötve, de az istennek sem tudom az értesítésre rávenni. Pedig mehetne a messenger a kukába... :K

(#98421) tordaitibi válasza sopruk (#98405) üzenetére


tordaitibi
veterán

Nalam a gyari kamera, es a gyari kepnezegeto egyugyanaz.
Legyalultam a kepnezegetot, es ugrott a fenykepezo is.
Ugyhogy ha ez be van drotozva nalad is, akkor a fenykepezobol csak a gyari kepnezobe tudsz ugrani.

(#98422) #79335424 válasza Sungoo (#98420) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nem tudom, hogy mit értesz Disa alatt. Ha "PBX Direct Inward System Access" -t, akkor "VOIP mélyvíz" topik.

[ Szerkesztve ]

(#98423) Sungoo válasza #79335424 (#98422) üzenetére


Sungoo
addikt

Ezt

(#98424) #79335424 válasza Sungoo (#98423) üzenetére


#79335424
törölt tag

Na, már megint "túlgondoltam". :)

(#98425) t181 válasza st6969 (#98415) üzenetére


t181
senior tag

Én simán megosztom a mappákat, majd telón, Solid Explorer-rel létrehozok egy LAN/SMB kapcsolatot, így lehet egyből streamelni, nem kell feltétlen másolgatni. Ha pedig a notebook előtt ülök, akkor a Solid Explorer ftp server plugin-ját használom, pc-n Total Commander-rel kényelmesen lehet másolgatni telóra/tabletre. Ezeken kívül az AirDroid-ot használom már nagyon régóta.

Nikon D3200 // Acer Aspire 5 A515-51G-51JP // OnePlus 3 // Nexus 4

(#98426) #79335424 válasza t181 (#98425) üzenetére


#79335424
törölt tag

Az Airdroidot nem ismerem, a többire:
+1

(#98427) Krill77


Krill77
őstag

Hi
A regi appok ures mappáit mivel lehet törölni? Gyomtalanitani..
Koszi

(#98428) Tökimanó


Tökimanó
senior tag

Sziasztok! Tudtok androidra ,valami könyv olvasóhoz hasonló programról amivel böngészőben lehet olvasni különböző weblapokat? Létezik egyáltalán ilyen?

(#98429) Tökimanó válasza Tökimanó (#98428) üzenetére


Tökimanó
senior tag

Elfelejtettem leírni hogy nem rss olvasóra gondolok,hanem valami olyanra amivel mindet lehet olvasni.

(#98430) ux1 válasza Krill77 (#98427) üzenetére


ux1
addikt

Pl. Delete? :D

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#98431) nyisziati válasza Krill77 (#98427) üzenetére


nyisziati
veterán

Pl. File explorerben kikeresed az üres mappát és törlöd.

(#98432) Krill77 válasza nyisziati (#98431) üzenetére


Krill77
őstag

Pfu koszi erre nem is gondoltam..

(#98433) helixP


helixP
nagyúr

Melyik a legjobb hely cache,egyéb file, szemét analizáló/törlő alkalmazás?
Előre is köszi!

(#98434) #65388800 válasza Krill77 (#98432) üzenetére


#65388800
törölt tag

amit töröltél alkalmazás megmaradt mappája nem biztos hogy üres.

(#98435) Mr.C válasza Krill77 (#98427) üzenetére


Mr.C
őstag

De sztem SDmaid is képes rá. Legalábbis Root-tal a pro igen.

És ahogy Kalm007 írja, lehet, hogy nem üres és ott van pl a backup is, ami lehet hasznos neked...

[ Szerkesztve ]

sudo rm -rf /*

(#98436) maestro87


maestro87
őstag

Sziasztok!
Egyazon bankkártyával egy alkalmazást két fiókra meg lehet vásárolni?

(#98437) Kicsikatona7


Kicsikatona7
tag

Sziasztok!

Olyan zenelejátszót keresek, amely az autó bluetooth kihangosítójához tud csatlakozni és így tudja megszólaltatni a hangszórókat, viszont erre a bluetooth egység az autóban magától nem képes (Nokia CK-7W), de pl. a Waze tud a kihangosítót használva navigálni, ezért gondoltam, hogy talán van ilyen zenelejátszó is.

Köszönöm a válaszokat előre is.

(#98438) Mr.C válasza Kicsikatona7 (#98437) üzenetére


Mr.C
őstag

Nálam a Bluetooth hangszóró ha csatlakozik, alapértelmezetten azon játsza le az összes hangot. Sztem ez nem zenelejátszo kérdése. Ha csatlakozol rá és hívnak akkor se a Bluetoothon beszélsz?

[ Szerkesztve ]

sudo rm -rf /*

(#98439) Kicsikatona7 válasza Mr.C (#98438) üzenetére


Kicsikatona7
tag

Ha hívnak akkor természetesen működik, de csak annál. Zene lejátszására nem képes, ezért keresek valami olyan lejátszót, ami meg tudja ezt oldani. (Mint a Waze is megoldotta)

(#98440) kormi0312


kormi0312
senior tag

Sziasztok,

Ajánljatok légyszi olyan programot, ami képes real-time monitorozni a proci frekvenciáját pl. filmnézés vagy játék alatt.
Köszönöm szépen előre is!

(#98441) CoolBoy323 válasza Kicsikatona7 (#98437) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

[link]

Valami ilyesmi kell neked. Par eve hasznaltam en is ilyet. A gond h mas a "formatum" a2dp meg mittomenmi. Valami ilyesmi progit hasznaltam en, h a2dp to .... de most nem talaltam.

(#98442) ollie válasza kormi0312 (#98440) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

[link]

***

(#98443) kormi0312 válasza ollie (#98442) üzenetére


kormi0312
senior tag

:R :R

(#98444) Soma01


Soma01
veterán

Adatok átköltöztetésére régi telefonról újra, milyen ingyenes programot ajánlotok?
MM-ban hogy csinálják?

(#98445) adrian94 válasza kocsisdavid5 (#98382) üzenetére


adrian94
őstag

Nekem is kéne egy ilyen app :) találtál már ? valaki esetleg tud ajánlani valamit ? :)

(#98446) air válasza kormi0312 (#98440) üzenetére


air
nagyúr

Cool Tool

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#98447) #79335424


#79335424
törölt tag

Szórakozik velem a Térkép. Megnyitom, mutatja a "realtime" forgalominfókat. De, amikor terveztetni akarok vele, akkor kiírja, hogy nem tud kapcsolatot létesíteni a szervereivel. Hmmm...

(#98448) tonyrulez válasza Soma01 (#98444) üzenetére


tonyrulez
őstag

Pontosan milyen adatokra gondolsz? Titanium Backup-al le lehet menteni szinte mindent (alkalmazások+adatai, SMS, névjegyzék [bár az eleve Google-n van], híváslista, Wifi, BT párosítások stb.) Egyéb adatokra mint pl. képek, zenék csak simán egyikről a másikra átmásolással.

4 8 15 16 23 42

(#98449) st6969 válasza t181 (#98425) üzenetére


st6969
őstag

"Solid Explorer-rel létrehozok egy LAN/SMB kapcsolatot, így lehet egyből streamelni,"
Ez így akár arra is alkalmas lehet, hogy a Folder playerrel a pc-n lévő mappákból játtszak le zenét a telefonról indítva? Ez jól jönne kertben grillezéskor bluetooth hangszóróval :) (Azért a Folder player, mert mappa szintű lejátszást tud, méghozzá úgy, hogy nem teszi ki rögtön az elindított számot teljes képernyőbe, hanem látszik a mappa többi eleme is, így bármikor gyorsan át tudok váltani egy másik dalra)
Köszi :R

(#98450) sopruk válasza kaciokos (#98417) üzenetére


sopruk
aktív tag

Köszi a tippeket! Sajnos nem vált be, már inaktív volt az a lehetőség, nem volt hozzárendelve alapértelmezés
Arra jöttem rá, amit (#98421) tordaitibi megerősített, hogy a kamera és a galéra összetartozik. Eszembe jutott, hogy korábban én is csináltam ilyet és ugyanezt tapasztaltam.
Most keresek valami kis memóriaigényű kamerát. Tudtok valami jót ajánlani?
Ha sikerül találni akkor a gyári kamerát és galériát le szabad tiltani? Nem borítja a rendszert?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.