Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-02 09:11:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#73401) Face8814


Face8814
őstag

Sziasztok!
Szerettem volna letölteni az amazon appstore-ból egy ingyenes játékot a telefonomra. Beírom a keresőbe, de nem találja, holott elvileg rajta van. Egész egyszerűen a kereső nem működik. Bármit is írok, irreleváns találatokat dob.
Van valami ötletetek hogy mi lehet a baj? Korábban nem tapasztaltam ilyet, régebben is használtam már.
Konkrétan ez az app lenne amit egyszerűen nem találok a telón az appstore-ban: [link]

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#73402) ollie válasza Face8814 (#73401) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Valószínűleg nem kompatibilis a telefonoddal ez a verzió. Az online felületen ettől még hozzáadhatod az accountodhoz ingyen, de nem fogod tudni rátenni a telefonodra.

***

(#73403) Wolfskin válasza LonGleY (#73399) üzenetére


Wolfskin
őstag

A recent apps list az mi és hol találom? :F

@victe1: az értesítéseket ki tudtam venni, köszi, nem vettem észre, hogy a beállításokban van egy mélyebb szint. :R

most már csak a boot és logout muzsikát kellene valahogy kiirtani...

[ Szerkesztve ]

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

(#73404) KTU válasza vicze (#73398) üzenetére


KTU
addikt

Ez erősen rom függő!

Attól hogy nálad így van, ne hidd hogy másnál is.
:U

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#73405) Face8814 válasza ollie (#73402) üzenetére


Face8814
őstag

ok, köszi.

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#73406) gacsoi válasza zeon.hu (#73372) üzenetére


gacsoi
senior tag

Nincs élő adás???
Most néztem meg, és nálam megy tökéletesen.

(#73407) #79335424


#79335424
törölt tag

Kameraképet kéne streamelnem (csak live, rögzítés nem kell) egy Win8 -as PC -re belső hálón úgy, hogy teló wifin, PC Lanon (ez nem változtatható). SECuRE Spycam -mel sikerült kb. 15fps - t összehozni 800x480 -ban. Tud vki olyan megoldást, ami ennél többre képes? A SECuRE Spycam elég régi alkalmazás, JRE kell neki. Azóta már van WebRTC. Ezért gondolom, hogy esetleg lehetne jobb is az a kép.

(#73408) zeon.hu válasza gacsoi (#73406) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

reggel 7-kor nálam is elindult, de én korábban akartam nézni :)
egyszerűen a lehetőséget se adta egyik csatornánál sem, csak videótár volt.

#?*@&!

(#73409) petya2012


petya2012
őstag

sziasztok

vettem egy tabletet és szeretném letölteni rá a 360 launchert,de a play áruházban nem találja meg(4.4.2 van rajta)-viszont a telómon simán bejön az áruházban (4.4.4)Ez hogy lehet??

Meg az istennek nem találom a %-os kijelzésbeállítást az akksi mellé(4.4.2)ezen a verzión nem lehet %-os kijelzés??Ha nem valaki tudna nekem linkelni egy olyan akksiprogit ami rendesen frissít ás a értesítési sávra kiteszi a %-ot

köszi

(#73410) kuksa90 válasza petya2012 (#73409) üzenetére


kuksa90
őstag

Nekem 4.4.2 tabon a beállítások/ akkumulátor résznél a legfelső sor : akku százalék...

»» Redmi Note 13 ProPlus5G 12/512««»» MI 8 PRO 8/128 EUdev 20.9.4««

(#73411) petya2012 válasza kuksa90 (#73410) üzenetére


petya2012
őstag

értelek

de a felső sávra nem lehet kitenni

(#73412) kuksa90 válasza petya2012 (#73411) üzenetére


kuksa90
őstag

Pedig ott figyel a felső értesítési sávon.

»» Redmi Note 13 ProPlus5G 12/512««»» MI 8 PRO 8/128 EUdev 20.9.4««

(#73413) petya2012 válasza petya2012 (#73411) üzenetére


petya2012
őstag

hát sajnos nállam nem megy

a telómon ki tudom pipálni a %-os megjelenítést

na mindegy :((

(#73414) marilllyo


marilllyo
veterán

Sziasztok!

Olyan android app-ot, játékot keresek amivel lehet multizni. Valami egyszerű kártya vagy táblajátékot.
Létezik ilyen?

Ascend P6

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#73415) ollie válasza kuksa90 (#73410) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Csak bizonyos készülékeknél, romoknál van ilyen opció, nem alap az androidban.

(#73409) petya2012: ha a 360 launcher nem jelenik meg a playen a tabodon, akkor nem kompatibilis vele. A százalékos kijelzésre meg keress valami segédprogramot.

[ Szerkesztve ]

***

(#73416) Fall-N válasza t420s (#73386) üzenetére


Fall-N
veterán

Te kevered a dolgokat. KitKat (4.4) óta nem írhat nem rendszer alkalmazás SD kártyára. Ez nem feltétlenül érinti azt, hogy az alkalmazások egy része áttehető-e SD-re (App2SD). Sok gyártóspecifikus ROM-ban működik, valamelyiken nem. Pl. Samsung, LG, Huawei támogatja. Huawei tud írni SD-re KitKat alatt is.

[ Szerkesztve ]

(#73417) vicze válasza KTU (#73404) üzenetére


vicze
félisten

Minden AOSP alapú ROM(Nexus is) + Sense. Mást mostanában nem használtam olyan hosszan, hogy feltűnjön.

(#73418) Wolfskin válasza Wolfskin (#73403) üzenetére


Wolfskin
őstag

a SKYPE-ot ezek szerint nem lehet kussban tartani, hogy bekapcsoláskor és kikapcsoláskor ne zenéljen??? :F
az idegeimet tépi az a két szignál... :W

[ Szerkesztve ]

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

(#73419) junkpod válasza Wolfskin (#73418) üzenetére


junkpod
nagyúr

Keresd meg a hangfajlokat és cseréld ki egy néma hangfajlra.

[ Szerkesztve ]

Box's don't touch!

(#73420) zeon.hu válasza Wolfskin (#73418) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

automatizálóval fókuszba kerüléskor-meg onnan ki- leveteted a hangot mondjuk 10mp-re.
de ha nem jelentkezel ki, akkor nincs hangja :)

#?*@&!

(#73421) Nkboy


Nkboy
senior tag

Sziasztok!

Ez mi akar lenni? :)

A fekete kormánylégzsák a bézs utastérben felér egy őszinte vallomással

(#73422) St3ven válasza Nkboy (#73421) üzenetére


St3ven
addikt

Egy határozott "NO". :DDD

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#73423) karldergroße válasza Nkboy (#73421) üzenetére


karldergroße
senior tag

Már a gecibook-messengerre is egy nagy NO!

(#73424) saelin


saelin
veterán

Off, de itt biztos tudtok rá válaszolni.

Androidon miért nem lehet normálisan tömöríteni fájlokat? Megnéztem egy csomó alkalmazást és mindegyik csak container szinten csomagolja be a fájlokat, semmit nem tömörít rajtuk, még akkor sem, ha full compressre vagy másra állítom azt. ARM és x86 alatt is.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#73425) nyuszi123456


nyuszi123456
aktív tag

Segítsetek légyszi:
csak annyit szeretnék, hogy kapjak értesítést a Facebook eseményeimről, és megjelenjenek a naptárban. (A szülinapok lehetőleg ne.)
Letöltöttem a Sync Facebookot és a HaxSyncet, egyikkel sem történik semmi. Nem jelennek meg a naptárban az ígért "Ott leszek" tételek, és nem is jelölhető ki új naptár.

UCalendarrel próbálkoztam, ott csak az önálló eseményként létrehozott dolgok szinkronizálódnak, a csoporton belüli események nem.
What to do?

A csoki nem ízlik. Mi finomabb a csokinál? - A marcipán. (Vékony tejcsokibevonattal.)

(#73426) Jakuu válasza karldergroße (#73423) üzenetére


Jakuu
őstag

Rossz a megfogalmazas, mar az FB-re is egy nagy NO. :)

(#73427) Quasi_modo válasza Jakuu (#73426) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Jobb azt is böngésző alól használni.

valami

(#73428) Wolfskin válasza junkpod (#73419) üzenetére


Wolfskin
őstag

"Keresd meg a hangfajlokat" .. . hol lehetnek? ebben tudsz segíteni? már kerestem, de még a pc-n sem találtam meg... :(

@zeon.hu: milyen automatizálóra gondolsz? kijelentkezni azért inkább jobban szeretek...

[ Szerkesztve ]

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

(#73429) zeon.hu válasza Wolfskin (#73428) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Én E-robotot használok, de gondolom a Tasker is tudja.
Robotnak van itt topikja is.

#?*@&!

(#73430) air válasza zeon.hu (#73429) üzenetére


air
nagyúr

Taskernek is.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#73431) #79335424 válasza zeon.hu (#73429) üzenetére


#79335424
törölt tag

Egy próbát megér, de a siker nem garantált. A bejelentkezési hang még csak-csak menne, de úgy emlékszem, hogy a kijelentkezési az nagyon hamar lefut. Sztem nem lenne elég ideje a Robotnak reagálni. Ha meg rövidebbre állítod a fókuszfigyelési időt, akkor megnő az erőforrásigény. Meg kéne fordítani a folyamatot és a Robottal kijelentkeztetni a Skype -ot. De az meg nem olyan egyszerű és root kell hozzá.

(#73432) Wolfskin válasza #79335424 (#73431) üzenetére


Wolfskin
őstag

megnéztem a pc-n, lefuttatam sandboxban a portable verziót, de sehol nincs benne és nem is pakol ki hangfájlt sehova. szerintem maga az exe muzsikál. viszont ki lehet kapcsolni mégis, a beállításokban megtaláltam... :C
viszont akkor androidon is valszeg így van, nincs külön hangfájl-ja. elég idegesítő, de majd kevesebbet használom, meg amikor eszembe jut, előtte némítom a telefont

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

(#73433) tybsen


tybsen
addikt

Business Cal: az értesítés/emlékeztető nélküli bejegyzések Nálatok is automatikusan, utólagosan kiegészülnek értesítésekkel/emlékeztetőkkel anélkül, hogy ténylegesen történne értesítés/emlékeztető, illetve ez beállításra került volna ?

Tehát gyakorlatilag csak megjelenik két sor a bejegyzésben, anélkül, hogy beállítottam volna. Nagyon zavaró.

(#73434) zeon.hu válasza air (#73430) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

gondoltam, de nem használom, nem néztem utána. az infót azért köszönöm!
még megoldás lehet, hogy fókuszba kerüléskor leveszi a hangot (az már kiderült, hogy a figyelmeztető hangokat is kikapcsolta) és csak egyéb esemény hatására emeli meg ismét, így a fókuszból kikerülés se lenne gond.

#?*@&!

(#73435) #79335424 válasza zeon.hu (#73434) üzenetére


#79335424
törölt tag

Az király lenne egy hagkommunikációs alkalmazásnál! Ne feledd, hogy a Skype az VOIP, ami az ostoba Android szerint nem verbális kommunikáció, hanem netezés. Ezért a hangja is a médiacsatornán megy, nem a hanghívásén (mintha zenét hallgatnál neten). A Te bt. füles problémádnak is ez az egyik oka. Ha a bejelentkezési hang is a médián megy, nem az értesítésin, akkor nem túl nyerő a teljes futási időszakra némítani.

[ Szerkesztve ]

(#73436) pete_21 válasza Flind (#72695) üzenetére


pete_21
addikt

(#72695) Flind, (#72696) centaurium és (#72697) bubi92:
Köszönöm mindenkinek a választ! A Swype is jó, de a másodlagos karakterek nem voltak rajta a billentyűzeten. A TouchPal nagyon tetszik, ez maradt végül. Még kicsit szokni kell a SwiftKey után, mert a másodlagos karakterek más helyen vannak. De tetszik, köszi a tippeket!

Más: AMdroidot használ valaki ébresztőnek? Mennyire megbízható 5.0.2 alatt? Ébreszt mindig?
Olyan ébresztőre lenne szükségem, ami megbízható, és van benne gentle alarm funkció. Előny, ha material designos és van benne néhány extra funkció, mint a wifi automatikus bekapcsolása ébresztés után.
Köszi a választ!

(#73437) zeon.hu válasza #79335424 (#73435) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

skype hívást nem lehet eseményként megadni?
fókuszba kerülés lenne az első parancs (hang le x mp-re), hívás vége lenne a második, így talán lenne ideje a robotnak.
más ötletem nincs.

#?*@&!

(#73438) #79335424 válasza zeon.hu (#73437) üzenetére


#79335424
törölt tag

Rendszer szinten biztos nem, mivel nem történik hívás. Legalábbis az Android szerint. A Hangouts -ra talán van API, de sztem a Skype annyi, mintha elindulna egy Youtube videó. Talán vmi trükkel lehetne találni elcsíphető eseményt, de utána kell járni.

(#73440) amadeus11


amadeus11
senior tag

Hogy tudnám megoldani, hogy miracaston keresztül a képernyőtükrözés jobb felbontásban menjen? Most ránézésre 1024X lehet. Van rá valamilyen megoldás ? Android 4.4

There is a star

(#73441) LonGleY válasza Wolfskin (#73403) üzenetére


LonGleY
veterán

Ez angolul a megnyitott programok listája, csak nincs rá pontos kifejezés magyarul, ez jutott eszembe.

[ Szerkesztve ]

(#73442) jopika


jopika
tag

tudnátok nekem ajánlani olyan launchert mint a golauncher? vagy jobbat, köszi

„Ember: egy lény, aki kivágja a fát, papírt csinál belőle, majd ráírja, hogy „ Védd a fákat ”

(#73443) dokee78


dokee78
félisten

A Better Cameraról vélemény?
Érdemes megvenni?
Akciós.

(#73444) zseko


zseko
veterán

Kipróbáltam a Telegrammot, egy ismerősöm sincs rajta. Ám 5 percen belül írt egy német ürge, hogy 'Guten morgen Kollege ;)' és csatolt magáról két képet... :F Ez hogy a wtf? 'Beszélgettem' vele bár semmit nem tudok németül :DDD, azt írta 'Kannst du auch deutsch' (gondolom azt akarta németül írjak mivel először angolul írtam), majd mikor mondtam hogy semmit nem tudok németül és magyarhonban élek (by GoogleTranslate) azt írta: 'Aktualisiere mal deine Telefonnummern oder dein Telegramm'.

Most mit akart, írjam be a helyes telefonszámomat a progiba? Még szép hogy a helyessel regisztráltam, hiszen hogy kaptam volna meg máshogy az ellenőrzőkódot... :F Több mint 12 éve ez a számom, csak tudom helyesen :D Meg is írtam neki.

De ez így hogy lehetett?

(#73442) jopika Én a Nova Launcher-t használom, de megvásárolva. Azóta, gyakorlatilag már több mint három éve nem is használok mást. Előtte pár hetente mindig cserélgettem. Teljesen meg vagyok elégedve vele.

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

(#73445) beg válasza zseko (#73444) üzenetére


beg
veterán

Vadidegen német csóka rádír, és kérdezed, hogy mit tegyél? Add meg a kártyaszámodat, lejárati dátumot és a cvc kódodat. Ez most komoly?

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#73446) 7Sony7 válasza #20749568 (#73439) üzenetére


7Sony7
addikt

:R Én mindennap ránézek az appon belül a free app of the day-ra, de ma sem mutatta ezeket. Hol lehet ezekre rátalálni, hogy éppen mi van free-ben? ( A link az odavisz, de ha nem linkeled, sose tudom meg.)

Más: A gyári akkukijelzés vacak. 20-25% tól bármelyik pillanatban kikapcsolhat, mert jóval kevesebb van benne, csak ennyit mutat. ( Cubot S168) Lehet ezen valahogy segíteni?

Megint más: 4.4 rendszer. Viberen küldenék képet, de nem látja az egyik tárhelyet. (belsőt v. az SD-t, most nem tudom) Be lehet állítani hogy lássa?

Na még egy: :) PC-vel összedugom usb-n, csak a telót látja, az SD-t nem. Erre van valami egyszerű megoldás?

-

(#73447) jopika válasza zseko (#73444) üzenetére


jopika
tag

rendben köszi megnézem,

amúgy meg ne reagálj ha tök idegen rád ír, hol ott nem is ismerős, lehet szatír :)
de komolyan tiltás és kész

„Ember: egy lény, aki kivágja a fát, papírt csinál belőle, majd ráírja, hogy „ Védd a fákat ”

(#73448) jopika válasza jopika (#73447) üzenetére


jopika
tag

ezt a nova launchert már próbáltam sajna nekem nem tetszik

[ Szerkesztve ]

„Ember: egy lény, aki kivágja a fát, papírt csinál belőle, majd ráírja, hogy „ Védd a fákat ”

(#73449) beg válasza 7Sony7 (#73446) üzenetére


beg
veterán

Appon belül free app of the day és elhúzod balra. Ott fogja kiadni a többit.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#73450) zseko válasza beg (#73445) üzenetére


zseko
veterán

Ez most komoly, ennyire nehéz értelmezni amit írtam vagy csak hasraütésszerűen válaszoltál valamit? De segítek értelmezni, a kérdésem az lett volna, hogy hogyan tud nekem írni egy vadidegen, na meg a belépéstől számítva pár percen belül egy olyan rendszernél ami a telefonkönyvben található telefonszám alapján keresi meg az ismerősöket? Mint a Viber, Whatsapp? (Amiknél ilyen sose fordult elő?) Hasra be volt írva a számom, vagy mi? Azóta egyébként már nem ír.

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.