Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-02 09:11:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#73601) KurtCobain válasza Bozek (#73597) üzenetére


KurtCobain
őstag

Örülök neki. Viszont létezik még 2 másik szolgáltató, több millió ügyféllel. Az a pár millió ember ne vegyen okostelefont?

Mmm'kay?

(#73602) zho-lee válasza Bozek (#73587) üzenetére


zho-lee
addikt

Nem mindenkinek fizetik az ősei (bocs, nem megbántani szeretnélek)..
Én vagyok az ős, 3 lányom van, van mit fizetni rájuk. Nekem meg valami minimális van az előfizumban.
Ezért vegyek még egy kütyüt?

Egyébként az én problémám, hogy sok helyen még a mobilnet sincs, de idéztem :( :(
Egyébként mostmár a legtöbb vonaton van free wifi, de akkor is..

Sajnos nem osztom a véleményed. :R

szerk: én is Vodafonos vagyok, Maglódtól Rákoskert/Rákoshegyig megnézem, mit mondasz. :K

#73600) Respect :R

[ Szerkesztve ]

"Motoron 5 perc alatt néha többet élek át, mint más egy egész élet alatt.."

(#73603) petrson


petrson
senior tag

Tudtok segíteni?
Google + App: nálam jelenleg több, mint 4 Gb adatot tartalmaz, nem értem mire :Y Az automatikus kép/videó mentés felhőbe kéne tárolja, nem az eszközön, akkor mégis mire ez a hatalmas adat? Adatok törlésével mit tüntetek el?

S23 / Watch Active2 / Xiaomi Pad 6

(#73604) scream válasza Bozek (#73597) üzenetére


scream
veterán

Na nem mintha a Voda-nak olyan csodás lefedettsége lenne, még itt 22. kerben sem... :U

(#73605) newens65


newens65
újonc

Sziasztok,
Van olyan program kínai telefonhoz ( Jiayu G3) mint a Samsung Kies amiben lehet pakolgatni.

(#73606) ollie válasza petrson (#73603) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Adatok törlésével csak a mobilodról tüntetsz el dolgokat. És igen, lehetnek ott képek, videók, de akár zenék is, amennyiben használod a google play musicot.

***

(#73607) atosan


atosan
addikt

Sziasztok,
Használ valaki Maven music playert? Átküldött párom egy mp3 zenét, de a Maven sehol nem látja, hiába másolom media mappába, meglévő Remix mappába, akárhova, semmi. Átneveztem wav-ra, semmi. Adatok törlése, újratelepítés, semmi. Minnyá pukkan a kobakom :W Mi a f... Lehet a baja? Vlc mindenhol minden formában látja.

Maine coon

(#73608) air válasza newens65 (#73605) üzenetére


air
nagyúr

Pakolgatni a szekrényben kell.
A Kies sem jó semmire.
Mit szeretnél csinálni?

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#73609) fery02


fery02
addikt

Sziasztok!

Hangouts csevegőprogival van olyan érdekes probléma, hogy tegnap vettük fel ismerősömmel egymást (e-mail cím alapján) és valamiért csak is MMS-eken keresztüli kommunikálást kínál kettőnk között.

Nekem sok partnerem van ebben az app-ban és eddig ilyet még nem láttam senkinél sem.
Ő csak tegnap ismerkedett meg a programmal és még én vagyok rajta neki az egyedüli felvett partner.

Ha valaki tud esetleg mondani erre valami okosat, akkor annak örülnénk. :)
Természetesen az lenne a célunk, hogy netes szöveges üzeneteket küldhessünk egymásnak.

[ Szerkesztve ]

(#73610) dokee78


dokee78
félisten

Másnak csinál ilyet az Opera Mini?

Fórum főoldalán még mutatja piros számmal,hány új hozzászólás érkezett egy adott topikban,de ha belépek egy topikba,ott már nem mutatja.

[ Szerkesztve ]

(#73611) LonGleY válasza dokee78 (#73610) üzenetére


LonGleY
veterán

Mióta van új-hozzászólás-kijelzés a prohardveren, azóta így működik (ha belépsz, akkor nullázódik). Vagy te úgy érted, hogy egy másik topikba lépve is eltűnik a kijelzés?

Egyébként bármi lehet az ok. Az Opera Mini (szervere) átkonvertálja az oldalt, ami a legtöbb weboldalnak nem tesz jót, a RIOS meg eleve egy rakás szar, foltozgatott, rozoga fórummotor. És akkor kombinálod a kettőt...

Most pl. a rendes desktop Opera alatt csinálja, hogy ha megírtam egy új hozzászólást, csak az utolsó pár hozzászólást jeleníti meg a küldés gomb és a fölösleges átugrás után (a nálam alapértelmezett 50 helyett).

[ Szerkesztve ]

(#73612) kelekyle válasza fery02 (#73609) üzenetére


kelekyle
őstag

-Ne legyen offline
-Legyen bejelentkezve
-Próbálja meg kikapcsolni SMS küldésre az appot (alapértelmezettség törlése, ha újabb androidos telefonja van, akkor meg SMS alap programnál a gyári sms alkalmazást használja)

Xbox: MarkokaZj33 █ Steam: kLe

(#73613) zseko válasza air (#73608) üzenetére


zseko
veterán

A Kies egy dologra jó, elmenteni a wifi jelszavakat.

HR24.hu

(#73614) dokee78 válasza LonGleY (#73611) üzenetére


dokee78
félisten

Képen is látszik,a kis gombok is eltűnnek.
Pl kedvencek törlése stb.

Korábban nem csinált ilyet,minden működött.
Még egy re installt megnézek majd.

[ Szerkesztve ]

(#73615) air válasza zseko (#73613) üzenetére


air
nagyúr

Igen, emiatt valóban érdemes egy több száz MB-os programot telepíteni. Mikor ezt a funkciót maga a rendszer is tudja, a Google szervereire menti az összes többi adatoddal együtt. Vagy ha valaki paranoiás, és ezt nem használja, akkor számtalan app létezik hozzá a Play-en.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#73616) k850 válasza dokee78 (#73610) üzenetére


k850
addikt

Nekem megjeleníti 7.5.35199 Opera Mini!
Lehet, hogy az újabb verziók még jobban tömörítenek ( spórolnak az adattal ).

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#73617) jonnyjoker01 válasza air (#73585) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

:R

Üdv. Johnny

(#73618) #33253120


#33253120
törölt tag

Üdv.
Minden szép, minden jó.
Viszont pár appot át kellene költöztetnem egyik telefonomról a másikra, jellemzően játékokat amelyekhez jó lenne ha megmaradna a játékállás.

A tudomány jelenlegi állása szerint milyen app tud ilyet? Root nincs egyik készüléken sem, és lehetőleg favorizálnám a play-ből, vagy amazon app store-ból letölthető alkalmazásokat.

(#73619) air válasza k850 (#73616) üzenetére


air
nagyúr

A tömörítést nem a kliens végzi, hanem a szerver.
A kliens csak egy megjelenítő, igazából nem is nevezhető böngészőnek.

(#73618) T_chris
Root hiányában Heliummal vagy ADB mentéssel (TC+ADB plugin) próbálkozhatsz, de túl sok remény ne táplálj!

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#73620) #33253120 válasza air (#73619) üzenetére


#33253120
törölt tag

Adb-m van linux alatt is, akkor ránézek arra. Köszi.

(#73621) beg válasza zseko (#73613) üzenetére


beg
veterán

/data/misc/wifi/ wpa_supplicant.conf

Itt vannak tárolva egy egyszerű text fájlban a wifi jelszavak. Ehhez kiest használni....

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#73622) k850 válasza air (#73619) üzenetére


k850
addikt

Így van ahogy írod, pont ezért írtam dokee78-nak , hogy lehet, hogy a tömörítési eljárás miatt nem jelenik meg a friss hozzászólások száma.
Nekem a legtermészetesebb dolog, hogy dokee78 is tudja, hogy működik az Opera Mini, ezért nem is mentem bele a részletekbe.

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#73623) zseko válasza air (#73615) üzenetére


zseko
veterán

és (#73621) beg

aham, megnézem root nélkül hogy mented ki. A google szervereiről meg annyit, ha FR után nem rögtön bejelentkezéssel kezded akkor baszhatod az egészet mert nem tölt vissza semmit. A kétlépcsős azonosítás miatt pedig vagy két telefon kell hogy meg tudd nézni a kapott ellenőrzőkódot, vagy felejtsd el az azonnali bejelentkezést - meg vele a lementett wifi jelszavakat és alkalmazásinfókat.
Egyébként pedig ironikus megjegyzés volt, hogy max. csak arra jó. Csak egyszerűbb zsigerből fikázni mint gondolkodni...

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

(#73627) zarew


zarew
senior tag

Sziasztok!
Olyan appot keresek,amiről a régi telómról ,az újra át tudnám rakni a beállított progikat,jelszóval ,mindennel. Eddig a Titániumot használtam ,de az újjat nem tudtam még rootolni.
( látom más is keresi,bocs,hogy nem olvastam sokat vissza,de melóban vagyok)

[ Szerkesztve ]

(#73628) zseko válasza zarew (#73627) üzenetére


zseko
veterán

Héliumot szokták még ajánlani ha jól emlékszem, de nem hiszem hogy mindent kezelne.

HR24.hu

(#73629) ollie válasza zarew (#73627) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Total Commander ADB pluginnal. Több infó itt.

***

(#73630) Rimuru válasza zseko (#73623) üzenetére


Rimuru
veterán

Gondolom te se használsz kétlépcsős azonosítást, mert úgy látom nem tudod hogy működik. :)

Vigyázat, csalok!

(#73631) zarew válasza zseko (#73628) üzenetére


zarew
senior tag

Próbálom de a pc re is kellett install. De rohadtul nem boldogulok. :( A régin lementett amit kell,csak nem tudom előcsalni belőle) Az égbe nem hajlandó menteni....Folyton a prémiumot akarja rám erőltetni,de nem írja mivel tud többet. De majd utána olvasok.....

ollie : köszi,próbálom.

[ Szerkesztve ]

(#73632) zarew válasza ollie (#73629) üzenetére


zarew
senior tag

Sajnos ez még bonyolultabb nekem mint a rootolás. Itt ez a sok gsm bolt,de ilyennel senki sem foglalkozik.

(#73633) air


air
nagyúr

Hová tűntek a délelőtti hsz-eim? :Y

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#73634) Gab130


Gab130
tag

Sziasztok! Tudna nekem valaki ajánlani egy Dlna apk-t ami tudja kezelni az M3U fájlokat?

(#73635) Polllen


Polllen
nagyúr

Sziasztok,

tudnátok ajánlani olyan billentyűzetet, amit széltében is át lehet méretezni? S tab 8.4-n annyira kicsi a káva, hogy nagyon kényelmetlen a kijelző 2 oldalán található betűket lenyomni. A gyári kisebb billentyűzet meg túl kicsi...

Emellett ha jól tudna magyarul, az is nagy segítség lenne.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#73636) saelin


saelin
veterán

Miért van az, hogy az elixirrel kitett statusbar widgetek néha nem frissülnek? Próbáltam állítani a priority-t, default-tól maxig, de időnként akkor is csinálja... 4.4 android és 4.1 android alatt is. Főként az akkuval kapcsolatos infókat felejti el frissíteni, de néha a tárhely adatokat is. Valami ötlet?

Nyitott vagyok más megoldásokra is. A lényeg, hogy tudjak belső és külső tárhely méretet csekkolni, wifi-t kapcsolni, és akkumulátor időt is jelezzen ki. Ezekre eddig az elixirt használtam, de ez a bug már egyre idegesítőbb.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#73637) ollie válasza Polllen (#73635) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Swype? Bár lehet, hogy annak is túl kicsi a kis mérete.

***

(#73638) Polllen válasza ollie (#73637) üzenetére


Polllen
nagyúr

Sajnos kicsi, de maga az app nem rossz:)

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#73639) #79335424 válasza saelin (#73636) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nyugodtan kérdezz rá a Robot topikban! A két alkalmazás szinte összetartozik és Tamás szokott reagálni az ilyenekre. Mail -ben is megírhatod neki, de sztem jobb lenne a topikban, mert így mi is tudni fogjuk az infót.

[ Szerkesztve ]

(#73640) saelin válasza #79335424 (#73639) üzenetére


saelin
veterán

Meló után teszek egy próbát. Köszi.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#73641) zho-lee válasza zarew (#73632) üzenetére


zho-lee
addikt

appmonster free a playról?
Ha valaki ismeri, írja már meg, hogy root kell-e neki, arra már nem emlékszem. :R

"Motoron 5 perc alatt néha többet élek át, mint más egy egész élet alatt.."

(#73642) gigiradok


gigiradok
tag

Valami jó kis képregény olvasó appot keresek, ami összerakja nekem a jpeg-ben lévő képregényt is. Köszi:)

(#73643) disy68 válasza gigiradok (#73642) üzenetére


disy68
aktív tag

Nekem a Perfect Viewer vált be legjobban, sok jó funkciója van. Ha egy mappában vannak a képek, azt egy képregényként kezeli.

“Yeah, well, you know, that’s just, like, your opinion, man.” — The Dude

(#73644) roti86


roti86
őstag

Sziasztok,

CM11-ről költöznék CM12-re, ehhez kellene backup program. TB-t próbáltam, azzal nem sikerült. :N

(#73645) Prien válasza Polllen (#73635) üzenetére


Prien
addikt

Anysoftkeyboard tud ilyet, van hozzá magyar nyelvi app is , tabletre szabott billentyűzet is...

A kevés is több a semminél.

(#73646) saelin


saelin
veterán

Látom az operában már van rendes bookmark funkció és letöltés kezelő is... már majdnem tökéletes, csak a betűméretet nem lehet állítani benne. Nem vagyok szemüveges, de azért ezt elolvasni... Boatban nincs így kizoomolva a weblap, nem tudom itt miért ilyen távoli.

Nem is értem, hogy hiányozhat egy ilyen alap funkció. Nem lehet valami command-al megoldani az ilyet, mint ahogy a firefoxban? :(

Szerk:
Chrome-ban is van text size opció. Duplán szomorú, révén hogy mind a kettő chromium.

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#73647) air válasza roti86 (#73644) üzenetére


air
nagyúr

Pedig az a legjobb.
Mi nem sikerült?

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#73649) roti86 válasza air (#73647) üzenetére


roti86
őstag

Nem állította vissza a program adatokat, de ha azt állítod, hogy működnie kellene, akkor lehet rom (root) probléma is.

(#73650) air válasza roti86 (#73649) üzenetére


air
nagyúr

LP kompatibilis, úgyhogy igen, működnie kell.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.