Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-02 09:11:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#72551) air válasza Viktor0610 (#72549) üzenetére


air
nagyúr

És az ajándék kártyák már működnek Magyarországon?

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#72552) Deck válasza fojtviki (#72550) üzenetére


Deck
titán

Valóban hiánypotló lenne. Lenne playen a megosztástál egy lehetőség "vedd meg egy barátodnak" és akkor beírod az email. Címét akinek meg csipog a telefonja, hogy "ajándék app érkezett egy barátjától". DE sajnos kevesen veszünk appokat, sokan még a 200ft-os appokat, játékokat is lewarezolják..

[ Szerkesztve ]

PS5

(#72553) Viktor0610 válasza air (#72551) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem tudom... Azt hiszem, a megvásárlása nem lehetséges még.

(Mentségemre legyen mondva, ha jól értem, a kérdező külföldön él. :D )

Samsung Galaxy A54

(#72554) fojtviki válasza Deck (#72552) üzenetére


fojtviki
senior tag

Oszinten szolva, en azt hittem igy mukodik, csak amikor probaltam, sajnos nem talaltam ra lehetoseget:( :DDD En peldaul mindent megveszek ami kell, nem warezolok:) 1 dolgot kiveve, amit nem tudtam megvenni, de szuksegunk volt ra :DDD

Viktor0610: Igen, Angliaban:)

[ Szerkesztve ]

(#72555) 7Sony7 válasza jonnyjoker01 (#72534) üzenetére


7Sony7
addikt

Az android OS az sztem maga az android operációs rendszer.

-

(#72556) kakuk.tamas


kakuk.tamas
addikt

Hali.

Gondoltam szólok, hogy 28 ft. a Runtastic PRO a Playen!
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.runtastic.android.pro2

Megelőztek. :) De az akció még él.

[ Szerkesztve ]

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#72557) jonnyjoker01 válasza 7Sony7 (#72555) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Igen én azt tudom, de nagy részét ez teszi ki a mobilnetnél. Szerintem az is lehet, hogy az valami összesítő dolog (18 MB android os , 6 MB chrome úgy, hogy a teljes adat forgalom 19,4 MB elég fura)

Üdv. Johnny

(#72558) Jakuu


Jakuu
őstag

(#72559) 7Sony7 válasza jonnyjoker01 (#72557) üzenetére


7Sony7
addikt

Csak a tűzfalad téma miatt írtam, hogy magát az OS-t nemigen tudod ott tiltani.
Nem tudom, valami frissítés, rendszerbe integrált időjárás, valami ilyesmi?

-

(#72560) Jakuu válasza 7Sony7 (#72555) üzenetére


Jakuu
őstag

OS=Operating System

(#72561) 7Sony7 válasza Jakuu (#72560) üzenetére


7Sony7
addikt

:) Tudom, köszi. Arról beszélgettünk éppen, hogy az OS adatforgalmat generál neki, és hogy vajon mi lehet az? Márminthogy nem az OS, hanem annak melyik része?

-

(#72562) Mr X válasza 7Sony7 (#72561) üzenetére


Mr X
veterán

Lehet a helymeghatározás, az autoszinkron, a play szolgáltatások, névtelen statisztikaküldés, elég sok ilyesmi van a rendszerben.

(#72563) 7Sony7 válasza Mr X (#72562) üzenetére


7Sony7
addikt

jonnyjoker01 az alany, remélem figyel! Köszi amúgy. Tényleg, pl a play áruház frissítését ki sem lehet kapcsolni, ugye?

-

(#72564) hunderbörd


hunderbörd
tag

Sziasztok!

Egyszer olvastam valahol egy magyar fejlesztésű tárcsázó, híváskezelő appról, de sehol sem találom. Nem tudjátok esetleg hogy ki volt az?

hb

(#72565) Feherfy válasza 7Sony7 (#72563) üzenetére


Feherfy
tag

Van manuális frissítés, így maximum annyi adatforgalmat használ, hogy leellenőrizze a verzió számokat (ami nem hiszem hogy sok). Talán azt is be lehet állítani, hogy csak wifi hálózatról frissítsen automatikusan (de ezt most hirtelen megnézve már nem találom, lehet hogy korábbi verzióban volt).

[#72553]: Pedig a play áruházban van "kívánságlista", de ennek a működését nem látom át. Lehet hogy csak "könyvjelzőként" működik, ha épp nincs rá elég cash? :D

[ Szerkesztve ]

(#72566) Viktor0610 válasza Feherfy (#72565) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Kívánságlista = könyvjelző, igen. :D

Samsung Galaxy A54

(#72567) -juc- válasza hunderbörd (#72564) üzenetére


-juc-
aktív tag

Esetleg erre gondolsz? Ready, MA ismertető.

(#72568) mzsolty


mzsolty
tag

Sziasztok. Play áruházban látok annyi féle ingyenes akksi kímélő alkalmazást. Jó azok közül valamelyik? Melyiket javasoljátok?

(#72569) Deck válasza mzsolty (#72568) üzenetére


Deck
titán

Akksi kimélésre csak Greenify. Minden más felesleges.

PS5

(#72570) arti1121


arti1121
senior tag

melyik kód memória alkalmazást ajánljátok amibe van magyar nyelv és gyakorlatilag nincsenek felesleges jogosultságai gyakorlatilag csak a kód tárolás. olyat szeretnék aminek nem kell 20 engedély és ami letisztult, egyszerű.

köszi

Sunwayman C20C, C22C, C23C, V60C, OLIGTH SR52UT, Nitecore HC65, MH20GT, HC65, TIP, TUP....TIP2

(#72571) oncsi válasza fojtviki (#72548) üzenetére


oncsi
őstag

És ha csináltok egy külőn google fioko, és azt mindkettőre feltelepititek második fiokként?
Ha a frissitéseket letiltják onnan, akkor nem zavar be az eredeti fioknak. Azután pc-n kiválasztod a google Play-t, és onnan telepíted. Megfogja kérdezni, hogy melyik telóra. Csak tipp, soha nem használtam, de szerintem működne.

Kinek csak kalapácsa van, mindent szögnek vél

(#72572) air válasza arti1121 (#72570) üzenetére


air
nagyúr

Human Brain?
Ez minden elvárásodnak megfelel, ha kellő ügyességgel tudod használni. :D

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#72573) kakukkmarci válasza arti1121 (#72570) üzenetére


kakukkmarci
senior tag

Én ezt használom.

noob... rooter... geek

(#72574) Deck válasza arti1121 (#72570) üzenetére


Deck
titán

Keepass! Akár még nfc-s taget is beállíthatsz neki.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#72575) R19


R19
senior tag

Az SD Maid Pro mennyivel jobb mint az alap változat?
Mivel tud többet?

(#72576) Jumbozorz válasza R19 (#72575) üzenetére


Jumbozorz
senior tag

Szia,

Angol:

http://sdmaid.thedarken.eu/help/

Görgesd lejjebb a "Free vs Pro" szekcióig.

(#72577) S e t h


S e t h
nagyúr

Bemásolom ide is, hátha valakinek van tippje.(note4)

Elég idegesítő problémával szembesültem, vélhetően inkább vmi. szoftver okozza és nem telefonos beállítás, gondoltam megosztom veletek, hátha van vkinek ötlete.
Egyik reggel úgy ébredtem, hogy volt 9 db. nem fogadott hívásom, amelyek elég fontosak voltak. Nem értettem a dolgot, full hangerőn volt a készülék/de ezt csak később ellenőriztem/.
Megnéztem utána a hívó készülékét is, nem találtam hibát.
Egy-két napon belül viszont érdekes dologra lettem figyelmes. Nappal nem emlékszem előfordult-e, de éjszaka ha nem babrálom a telefont, akkor automatikusan átvált néma üzemmódra, viszont amikor megfogom akkor vissza is vált.
Vakartam a fejem, mert anno a taskerben állítgattam hasonlót, most ilyen jellegű változtatást nem csináltam, tasker sincs fent.
Még a blocking üzemmódot is kikapcsoltam, noha az nem lehetett bűnös, nem is az volt.
Most jelenleg éjszakánként másik telefonra irányítom át a hívásaimat, a note-ról meg egyesével szedegetem le az alkalmazásokat, mert nem tudom mi állhat a háttérben, nem tervezett factory reset is felmerült, de ez az utolsó amit szeretnék, ha nem derül ki mi áll a probléma hátterében.
Ja még vmi., nincs kijelzővel lefelé fordítva a telefon, tehát enélkül is csinálja.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#72578) R19 válasza Jumbozorz (#72576) üzenetére


R19
senior tag

Köszi a linket, ez egy nagyon korrekt leírás! :R

(#72579) arti1121 válasza air (#72572) üzenetére


arti1121
senior tag

köszi mindenkinek.

Air: tuti hogy az a legbisztonságosabb

Sunwayman C20C, C22C, C23C, V60C, OLIGTH SR52UT, Nitecore HC65, MH20GT, HC65, TIP, TUP....TIP2

(#72580) teo77


teo77
őstag

Somatom! Ha most akarnál venni 2 simes telót, milyet választanál? Csak azért tőled kérdezem, mert gondolom, utána jártál töviről-hegyire, melyik lenne a bestbuy, mielőtt a mostanit megvetted!
Bocs az offert mindenkitől! Asszem, ennyi belefér! :)

[ Szerkesztve ]

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#72581) paolinho


paolinho
őstag

Tudnátok ajánlani egy BugMe-szerű emlékeztető alkalmazást, ami működik 4.4 alatt is? Nekem az 4.2.2 alatt hibátlanul ment, viszont amióta telót cseréltem, az új rendszer alatt nem indul a hangjelzés, és így nagyjából nem sokat ér számomra.

(#72582) Viktor0610 válasza teo77 (#72580) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

teo77:
Tök jó, hogy ismered az off gombot, de egy ALKALMAZÁSokkal foglalkozó topikban kérdezni valakitől SZEMÉLYESEN valamilyen TELEFON felől... :P

Bemutatom neked Somatom PRIVÁTküldő linkjét. :P :D

paolinho:
Google Keep? :) Egyszerű, semmi csicsa. :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#72584) hunderbörd válasza -juc- (#72567) üzenetére


hunderbörd
tag

Igen, köszönöm :)

(#72585) air válasza #41133696 (#72583) üzenetére


air
nagyúr

Amennyiben pontos adatokat tartalmaz.
Ha nem, akkor még annyit sem ért "mint a papír amire nyomták" :D
Ilyen próbálkozás volt már a pécsi buszokkal is. Eredmény dupla 0.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#72586) vicze válasza air (#72585) üzenetére


vicze
félisten

Ennek a app változata csupán. Már vagy 5éve(vagy több nem emlékszek mikori az 1.0) működik, pontos GPS-es adatok alapján, pontos késés infóval.

(#72587) aelod


aelod
veterán

Sziasztok!

Fb alkalmazásnál ha ki van véve a pipa a beépített böngészővel történő megnyitásnál akkor miért azzal nyitja meg a linkeket ha rámegyek?

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#72589) Jakuu válasza S e t h (#72577) üzenetére


Jakuu
őstag

Nezz korul szvsz, milyen energiamegtakarito vagy akkukimelo program van a keszuleken, mert azokban szokott lenni altalaban olyan opcio, hogy ejjel mondjuk este 10 es reggel 8 kozott nema modba teszi a keszuleket. De peldaul ha jol emlekszem van ilyen funkcio par Battery Notification programban is, hogy a hangjelzest kapcsolja ki valamelyik idokozben.

Szerintem ilyen helyeken keresgelj.

(#72590) nOvOp


nOvOp
senior tag

Sziasztok!
Olyan programot keresek, ami összefogja az általam látogatott és megadott magyar fórumokat, amilyen ez is. Felépítésre olyanra gondoltam, mit mondjuk a viber, csak a beszélgetések gyakorlatilag fórumokat jelentenének. Van ilyen?

(#72591) F.E.K.. válasza nOvOp (#72590) üzenetére


F.E.K..
senior tag

Tapatalk?

Legyen olyan szép és vidám napod amilyet csak szeretnél!

(#72592) nOvOp válasza F.E.K.. (#72591) üzenetére


nOvOp
senior tag

Lehet benne magyar fórumokat is felvenni?

(#72593) Bozek válasza nOvOp (#72592) üzenetére


Bozek
nagyúr

Amennyiben a fórum üzemeltetője integrálta a Tapatalk-ot is a fórumba, akkor igen. Ellenkező esetben marad a böngésző, mint a PH! esetében is.

(#72594) air válasza nOvOp (#72592) üzenetére


air
nagyúr

Nem.
A PH motorját semmi nem támogatja.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#72595) Bozek válasza air (#72594) üzenetére


Bozek
nagyúr

És a PH! az egyetlen magyar fórum? Szerintem nézz körül a NET-en, találni fogsz még párat. :)

(#72596) aelod válasza beg (#72588) üzenetére


aelod
veterán

:F

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#72597) air válasza Bozek (#72595) üzenetére


air
nagyúr

Nem állítottam, hogy ez lenne az egyetlen magyar fórum.
A kérdését itt tette fel, értelem szerűen én a PH-ra értettem. De sorolj népszerű, magyar fórumokat, amiket támogat a Tapatalk!

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#72598) ollie válasza aelod (#72587) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Pont fordítva van. Az az opció magyarul ezt jelent: "Mindig külső böngészőben nyissa meg a linkeket". Te ezt kapcsoltad ki.

***

(#72599) Bozek válasza air (#72597) üzenetére


Bozek
nagyúr

Akkor fogalmazz máshogy, mert ez alapján úgy tűnt:
Kérdés: "Lehet benne magyar fórumokat is felvenni?"
Válasz: "Nem. A PH motorját semmi nem támogatja."

Az meg, hogy melyik a népszerű, elég szubjektív dolog, mert mindenkinek más az ízlése. Van azért pár, ami szerintem ide illik: PDA Fan Club, PokerAkademia.com, SampForum.hu, Sportfogadás. Ezeken nagy aktivitás van, ahogy a hirtelen keresés alapján látom.

(#72600) teo77 válasza Viktor0610 (#72582) üzenetére


teo77
őstag

:) Kösz, ezt a gombot nem ismertem! :D

[ Szerkesztve ]

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.