Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-02 09:11:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#73801) mcsm88 válasza Jakuu (#73799) üzenetére


mcsm88
senior tag

Köszi, a reboot hiányzott csak, most már működik.

(#73802) #79335424 válasza vicze (#73795) üzenetére


#79335424
törölt tag

Köszönöm! Neked is, Darvinya!
Igen, olvastam én is azt a fórumbejegyzést. Egy kicsit megmozgattam a csatlakozót, hátha, de nem tűnik kontakt hibának. Meg az Android Szakmaiban linkeltem az Alsa error sorokat. Egy kontakthibánál sztem nem lenne ilyen bejegyzés a logban. Nem akarok kitaglalni 7000 soros logokat, de a lényeg, hogy amikor csatlakoztatom a headsetet, akkor történik egy profilváltás. A profilokat is látom a rendszerben, az audio résszel kapcsolatos config fájlokban. Az Elixír szenzor tesztelőjével szoktam próbálni. Amikor átáll a headset profilra, akkor minden OK, az Elixír is gyönyörűen mutatja a decibeleket. De amint kihúzom és visszavált a belső hardverre, azonnal jön ez a mintavételezési problémával kapcsolatos hibaüzenet és az Elixír egy alapzajon kívül nem mutat változást. Közben tengernyi bufferelés, stb. Erről írnak a neten egyes bt. eszköz csatlakoztatás, vagy USB audio csatlakoztatás után előjövő hibaként (pl. Raspberry - knél). Bt. audioból többel is próbáltam és bár konkrétan nem emlékszem az esetre, de símán előfordulhat, hogy kipróbáltam az USB "hangkártyát", mivel droidos miniPC -n régóta használok ilyeneket.

(#73803) 1egaly


1egaly
aktív tag

Légyszi írjátok meg melyik a leg-jobb,-gyorsabb,-energiatakarékosabb launcher progi?,
Asus 7"tabra...
Kösz a választ!

(#73804) LonGleY válasza 1egaly (#73803) üzenetére


LonGleY
veterán

Simán Apex vagy Nova. Az előbbinek az ingyenese (és személy szerint a fizetőse is) többet tud, jobb. Sűrűbben is frissítik.

[ Szerkesztve ]

(#73805) kaciokos válasza kaciokos (#73741) üzenetére


kaciokos
őstag

Erre senki? :(

(#73806) jopika válasza 1egaly (#73803) üzenetére


jopika
tag

solo launcher nagyon jó

„Ember: egy lény, aki kivágja a fát, papírt csinál belőle, majd ráírja, hogy „ Védd a fákat ”

(#73807) LonGleY válasza jopika (#73806) üzenetére


LonGleY
veterán

Milyen szempontból?

(#73808) jopika válasza kaciokos (#73805) üzenetére


jopika
tag

playáruház: árfolyam talán ez jó

Árfolyam Widget

[ Szerkesztve ]

„Ember: egy lény, aki kivágja a fát, papírt csinál belőle, majd ráírja, hogy „ Védd a fákat ”

(#73809) jopika válasza LonGleY (#73807) üzenetére


jopika
tag

régen a go-t használtam sz tele folt szeméttel, ez viszont keveset eszik, letisztult nem fogyaszt annyi energy-t
nekem tetszik 2koppintásos altatás, igaz ezt több is tudja, de nekem jobban tetszik mint a next vagy a go, de ízlés dolga kinek mi a jó

„Ember: egy lény, aki kivágja a fát, papírt csinál belőle, majd ráírja, hogy „ Védd a fákat ”

(#73810) LonGleY válasza jopika (#73809) üzenetére


LonGleY
veterán

A GO-s dologgal sokan egyetértünk.

A 2 koppintásos altatáshoz: Screen Off and Lock

Ha már van olyan launcher, amiben állítható, hogy mit csináljon ekkor (pl. Apex Pro, és elvileg Nova is), ezt az appot kell indíttatni - ezzel megoldott a dolog.

Kíváncsi lennék azért Még 1-2 véleményre, hogy az Apex-hez képest hogy muzsikál. Az Apexről és a Novaról sem tudnám azt mondani, hogy kifejezetten "fogyasztana". Majd egyszer lehet kipróbálom - bár nem nagyon bízom az ilyen +1 jövevényekben. Jakuu nagyon nyomja az igét. :]

[ Szerkesztve ]

(#73811) jopika


jopika
tag

Valaki tudna nekem olyan app-ot ajánlani amivel könnyen tudok Nfc-t programozni? nekem 2 db van be programozom mind a 2 db-ot pl ha elmegyek akkor wifi ki hang be lcd 100%, ez van az ajtónál, a másikat az ellenkezőjét :W , wifi be hang ki stb, de valahogy nem működik, nem értem már, vagy csak én vagyok ennyire pont agyú ?

„Ember: egy lény, aki kivágja a fát, papírt csinál belőle, majd ráírja, hogy „ Védd a fákat ”

(#73812) zseko válasza LonGleY (#73804) üzenetére


zseko
veterán

Attól (is) jobb, hogy sűrűbben frissítik? Nekem a Nova van megvásárolva, nem tudom hová fejleszthetnék még, semmi problémám vele és nem is hiányzik a frissítés.
De, eszembe jutott fejlesztés, pl. oldalról beúszó gyorsmenü. Bár elég értelmetlen dolognak tartanám.
Apexet talán 1x próbáltam anno, így nem tudom miben tudhatna többet aminek hasznát is venném.

HR24.hu

(#73813) jopika válasza LonGleY (#73810) üzenetére


jopika
tag

ezért írtam az ízlés dolgot, én próbáltam amiket te említesz, de valahogy nekem nem tetszett, lehet nekem van ízlés ficamom , fene tudja, de a solo eddig nagyon tetszik,

„Ember: egy lény, aki kivágja a fát, papírt csinál belőle, majd ráírja, hogy „ Védd a fákat ”

(#73814) LonGleY válasza zseko (#73812) üzenetére


LonGleY
veterán

Az Apex-ben pl. sok lollipoppal kapcsolatos dolgot frissítettek (material designhoz való közelítés, új effektek, hibajavítás az új rendszeren, ilyenek). A Nováék is frissítettek a draweren, de megjelenítésben szerintem még mindig egy szinttel hátrébb vannak.

[ Szerkesztve ]

(#73815) Lazsnak


Lazsnak
tag

Üdv Mindenkinek!

Olyan kérdésem lenne, hogy Ti mit használtok üzenet kezelésre? Bevallom nagyon merül a telefonom, és hiába a Hangouts a kedvenc üzenet kezelőm (lehet köpködni, akkor is :K ) sajnos sok kontaktom használ mást, ezért kell fb chat viber skype és más appokat is telepitenem. Tudtok olyan letisztult egyszerű appot, ami nincs tele reklámmal, nem akar üzenet kezelésen kívűl mindenhez csatlakozni facebookon meg jelentéseket a falamra tenni, egyszerű minimalista kinézet és kezeli ezen fiókjaim nagy részét egyszerre.

Előre is köszi :R

(#73816) kaciokos válasza jopika (#73808) üzenetére


kaciokos
őstag

Köszi, de ezek közül egyik sem tudja. Én is próbáltam keresgélni, de nem találtam, azért kérdeztem, hátha valaki tud ilyet.

(#73817) -=Vacsek=-


-=Vacsek=-
senior tag

hali. használ vki dolphin browsert? elmúlt pár napba 1-2 oldal elég furán jelenik meg. többek közt a hardverapro oldala is. amióta andriod van azóta használom a dolphint és ilyet még nem csinált hardverapro mellett még a http://csgolounge.com/-ot szoktam nézegetni illetve a steam felület betölti de semmit se tudok csinálni. nálam lehet a hiba? megnézné nekem vki h nála is van ilyen probléma? előre is köszi :)

(#73818) jopika válasza kaciokos (#73816) üzenetére


jopika
tag

értem , keresgélek még, hátha..

„Ember: egy lény, aki kivágja a fát, papírt csinál belőle, majd ráírja, hogy „ Védd a fákat ”

(#73819) csaba1203 válasza LonGleY (#73810) üzenetére


csaba1203
addikt

Ezek a kiegészítő alkalmazások tudják csak igazán zabálni az akksit.Volt már egy kettő a telefonomon de amilyen lelkesen telepítettem olyan gyorsan uninstall lett a vége.Az a bajuk,hogy valamelyik szenzort folyamatosan ébren tartják,ami ugye eszi az akksit csak ezt elfelejtik odaírni. :D :DD

(#73820) LonGleY válasza csaba1203 (#73819) üzenetére


LonGleY
veterán

Attól függ, hogy mit használsz. Mindenféle kategóriában van olyan is, amit írsz. Ez a progi 4 megát eszik 0 CPU mellett - így tehát semmit sem fogyaszt. Nem szoktam a vakvilágba ajánlgatni...

[ Szerkesztve ]

(#73821) RootRulez


RootRulez
félisten

Sziasztok!

YouTUBE-bal meg lehet oldani valahogy, hogy folytassa a zenét kikapcsolt kijelzővel?

Köszi: RR

═════════════════════════════════════════

(#73822) beg válasza RootRulez (#73821) üzenetére


beg
veterán

Azzal nem, de módosított XDA apk-val vagy tubemate-el igen.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#73823) RootRulez válasza beg (#73822) üzenetére


RootRulez
félisten

Köszi a Tubematet néztem, de nem találok ilyen opciót. Hol kéne lennie?

═════════════════════════════════════════

(#73824) csaba1203 válasza LonGleY (#73820) üzenetére


csaba1203
addikt

Persze igazad van de belefutottam már olyanba is,amit fenn írtam.Lehet kipróbálom ezek után hátha beválik nekem is. :)

(#73825) #79335424 válasza RootRulez (#73823) üzenetére


#79335424
törölt tag

Elindítod, mint egy letöltést, és lesz egy olyan lehetőség (ha jól emlékszem, akkor az alsó sávon, ahol a letöltés is), amivel továbbküldheted a streamet egy telepített lejátszó alkalmazásnak. Egyébként a BS player -rel pár hete próbáltam és működött a YT kisablakos és a háttérben lejátszás is (TubeMate néllkül).

(#73826) Fall-N válasza LonGleY (#73814) üzenetére


Fall-N
veterán

Már nem sokáig, mert a Nova béta már Material, nemsokára tudja a stabil verzió is.

Egyébként ugyanazt tudja, mint az Apex, de annyival még többet is, hogy van beépített KitKat és Lollipop ikonkészlet is. Apex önmagában nem tudja ezt, mindenképpen kell telepíteni hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#73827) zsoca67 válasza RootRulez (#73823) üzenetére


zsoca67
tag

Ezt próbáltad már? Én ezzel hallgatok zenét, kikapcsolt képernyővel.[link]

(#73828) LonGleY válasza Fall-N (#73826) üzenetére


LonGleY
veterán

(#73829) St3ven válasza csaba1203 (#73824) üzenetére


St3ven
addikt

Én is azt a képernyőlezáró appot használom évek óta, nincs rá panaszom. Megbízható, nem fogyaszt észrevehető mértékben semmilyen erőforrást, ráadásul elég sok beállítási lehetőséget is tartalmaz.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#73830) csaba1203 válasza Fall-N (#73826) üzenetére


csaba1203
addikt

Ez a béta hol elérhető?

(#73831) Jakuu válasza 1egaly (#73803) üzenetére


Jakuu
őstag

Meg mindig, Solo launcher, gyorsabb mint az apex es a nova, kisebb helyet is foglal a memoriabol es kezeli azok temait is. Raadasul nagyon sok funkciot tud es komplex.

(#73832) Jakuu


Jakuu
őstag

Most en kerdeznek a proktol. Eddig a telefonomban egy 8GB-s microSD volt es sikerul szereznem majd a mai nap egy 32GB class 10-et potom 4k-ert. Az lenne a kerdesem, ha az appokat athelyezem a Link2SD vagy egyeb appal az SD-re a belso membol, akkor Tibi mentesekkel nem lesz kesobb problema? Ugye mas telefonokra mar atvittem Tibivel appokat, de akkor sose volt linkelve egy app sem.

(Itt most nem a sd clonozasra kerdeznek az adatatmozgatas a ket SD kozott az mas tema es megoldom, mar nem egyszer csinaltam)

[ Szerkesztve ]

(#73833) #79335424 válasza #79335424 (#73802) üzenetére


#79335424
törölt tag

Csak, hogy ne maradjon nyitott a story, bármennyire is fura számomra, mégis hardveres a mikrofonhibám. Nem a töltőcsatit, hanem a teló sarkát "csavargatva", néha életre kel a mikrofon.

(#73834) Jakuu válasza #79335424 (#73833) üzenetére


Jakuu
őstag

Itt az ideje forrasztgatni :)

(#73835) vicze


vicze
félisten

A GO Launcher legutóbbi elég "bicska nyitogató" frissítése után, keresnék végre helyett valami mást.

Feltételek:
- AppDrawer-ben lehessen mappákat létrehozni.
- Scrollozható háttérkép.
- Scrollozás sebességének állítása.
- Ikonrács méretének állítása Home screeneken és AppDrawer-ben.
- Scrollozható quick launch jó lenne.

Ezek a legfontosabbak. Létezik ilyen?

(#73836) #79335424 válasza Jakuu (#73832) üzenetére


#79335424
törölt tag

De bizony, lehet. Érdemes lenne előbb tesztelni. TiBi beállításaiban van egy olyan opció, hogy "szimbolikus linkek követése". Gondolom, nem használsz alkalmazást több adatprofillal, mert akkor már korábban hibákkal szembesültél volna a Link2SD -nél.

3 hónapos teló, EU shopból, 2 év EU garival. Dehogy forrasztgatok!

[ Szerkesztve ]

(#73837) Oldman2 válasza #79335424 (#73833) üzenetére


Oldman2
veterán

Bazz, mióta is kínlódsz vele?

(#73838) Jakuu válasza #79335424 (#73836) üzenetére


Jakuu
őstag

Az lesz akkor letesztelem. Amugy pedig, nem, nem szembesulhettem korabban, ugyanis eddig nem hasznaltam a Link2SD-t, mivel a 8GB-s kartyan nem volt eleg hely, mert elfoglaltak a terkep es egyeb fajlok a helyet, igy a belso appokat eddig nem pakoltam SD-re.

(#73839) jopika válasza vicze (#73835) üzenetére


jopika
tag

Én is go-s voltam már solo-t használok hasonló mint a go de jobban tetszik

„Ember: egy lény, aki kivágja a fát, papírt csinál belőle, majd ráírja, hogy „ Védd a fákat ”

(#73840) vicze válasza jopika (#73839) üzenetére


vicze
félisten

A felsorolt dolgokból tud mindent? :)

(#73841) Jakuu válasza vicze (#73835) üzenetére


Jakuu
őstag

Solo launcher meg mindig, az appdrawerben meg ugy tudsz mappakat letrehozni, hogy bemesz az appdrawerbe es raboksz az alkalmazasok fulre, bal felul a widget mellett, es opciokat talalsz csoport letrehozasa,mappa letrehozasa etc beallitasokra. Jobb oldalt pedig meg ABC sorrendbe is tudd az appokat rendezni etc.
Scroll speed van, scrollozhato dokkok vannak, kulon beallitasokkal, hogy mennyi legyen egy kepernyon,vegtelen gorgetes funkcio stb. Gesztus vezerles szinten van.
Annyit kell tudni, hogy ketfele beallitasi eleres van mas-mas funkciokkal.
Egyik elerheto a kepernyo valamely ures teruletere bokve hosszabb ideig. Masik meg a menu gomb alol talalhato meg a rendszerbealitasokkal egyutt. Rengeteg lehetoseg van benne, akar meg az ertesito savot is eltuntetheted, ha meg akarsz a kepernyon egy kis helyet nyerni. Szerintem amit leirtal azt mind tudja.

[ Szerkesztve ]

(#73842) #79335424 válasza Oldman2 (#73837) üzenetére


#79335424
törölt tag

Egy, vagy max. másfél hónapja. :U De közben rengeteget tanultam az MTK lelkivilágáról, úgyhogy egyáltalán nem fölösleges nyüglődésként tekintek erre az időszakra. Tulképp bármikor becsomagolhattam és visszaküldhettem volna. Csak meg akartam érteni a hiba okát, bármi legyen is az. Így, most van ugyan egy hardveresen beteg telóm, de a lelkem megnyugodott, hogy tudom, mi a baja.

(#73843) vicze válasza Jakuu (#73841) üzenetére


vicze
félisten

Kösz akkor letesztelem.
Még egy fontos dolog van amit elfejtettem a AppDrawerben legyen alkalmazás rejtés.
Ja meg NO reklám. :D (Nem baj ha fizetős.)

Még a Nova Launcher Prime és Apex Pro van, ami nagyrészt tudja, amiket szeretnék.

(#73844) Jakuu válasza vicze (#73843) üzenetére


Jakuu
őstag

Van rejtes, nincs reklam.

(#73845) jopika válasza vicze (#73840) üzenetére


jopika
tag

azokat tudja amiket a go is tudott, sőt talán többet is

[ Szerkesztve ]

„Ember: egy lény, aki kivágja a fát, papírt csinál belőle, majd ráírja, hogy „ Védd a fákat ”

(#73846) #79335424 válasza vicze (#73835) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nem pontosan értem minden elvárásodat (nekem más funkciók fontosak), de elég régóta használok Apex pro -t és a menüjében tudok ilyen lehetőségekről. Ami nekem eddig az összes Launcherből hiányzik, az a parancsikonok (intentek) részletezhetősége (uri, mime type, flag, stb.). Persze, nem megoldhatatlan a dolog, csak jobb lenne közvetlenül a Launcherben beállítani. Nem értem, hogy ha tudok csinálni egy parancsikont mondjuk egy böngészőnek, akkor miért nem tudok odabiggyeszteni egy weboldal uri -t, hogy mindjárt azzal nyíljon meg.

(#73847) LonGleY


LonGleY
veterán

Ha a TeamViewer QS-sel nem működik egy Androidos telefon távirányítása, akkor mivel lehetne valahogy mégis root nélkül elérni a felületet? A QS csak infópaneleket mutatott, teljesen hasztalan.

(#73848) vicze válasza #79335424 (#73846) üzenetére


vicze
félisten

Mindenkinek más fontos, nekem ezek. :) Megvannak a heppjeim nyilván.
Sőt vannak olyan hülyeségeim is, hogy a mappa ne kör alakú legyen, hanem négyzet és kis ikonok legyenek enne a lá iOS6.
Amiket leírtam sokáig nem tudta se Apex, se Nova, már többször nekifutottam másik keresésének, de valami hiánya miatt mindig visszajutottam GO-ra.

(#73849) jonnyjoker01


jonnyjoker01
veterán

Sziasztok!

Létezik olyan szinkronizációs alkalmazás ami egy előre kiválasztott mappa tartalmát a számítógéppel tudja szinkronizálni legalább óránként? Bármi ami abban a mappában van a gépen az átkerül a telefonra a szinkronizáláskor és fordítva. A manuális szinkronizálást szeretném elkerülni (azaz átmásolni a fájlokat kézzel :D).

:R

Üdv. Johnny

(#73850) Siriusb válasza jonnyjoker01 (#73849) üzenetére


Siriusb
veterán
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.