Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-02 09:11:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#46501) Probert75


Probert75
addikt

Mindenkinek köszönöm a segítséget! :R
Használom és meglátom mi történik hosszútávon.

(#46502) tomtom98


tomtom98
csendes tag

Valaki tud(vagy vane?) olyan appot amely áttünési efektusokat rakbe Nova Launcherhez.

ZTE VEC 4G (Snapdragon400)

(#46503) Predator2


Predator2
addikt

Helló

Milyen programmal tudok weblapokat lementeni androidot telefonon? (2.3.4)
Jelen esetben ezt: [link]
THX

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#46504) dokee78 válasza tomtom98 (#46502) üzenetére


dokee78
félisten

Nincs,használj más launchert.

(#46505) Balazska15 válasza Predator2 (#46503) üzenetére


Balazska15
senior tag

4.2.1-en van a gyári böngészőben lehetőség lementeni a lapot offline olvasáshoz, nem kizárt, hogy a te verziódnél is és operában is lehet menteni az oldalt.

"100 kiló vagyok baszd meg, hát mi lenne a titkom" :DD

(#46506) #79335424 válasza air (#46496) üzenetére


#79335424
törölt tag

Csak hogy értsem a dolgot, a RAM expandálása mondjuk a nandra az a swap lenne? :D

(#46507) air válasza #79335424 (#46506) üzenetére


air
nagyúr

Gondolom.
Nem szoktam az ilyen programok leírásába belemerülni, mert már a neve is rosszul hangzik. ;]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#46508) Probert75


Probert75
addikt

Chrome böngészőt használókhoz szólna a kérdésem.
Az asztali Chrome böngészőm könyvjelzőit a telefon Chrome-ján csak akkor tudom használni, ha a szinkronizálás folyamatosan aktív? Mert, ha kikapcsolom a szinkronizációt, akkor a mobilos Chrome nem látja az asztali könyvjelzőimet. Be lehet úgy állítani, hogy nem aktív szinkronizáció mellett is lássam a PC-s Chrome-on mentett könyvjelzőimet a telefonos Chrome-ban?

(#46509) raziel01 válasza Probert75 (#46508) üzenetére


raziel01
veterán

Tudod egyáltalán, hogy mit jelent a szinkronizálás?

(#46510) bendi806 válasza air (#46496) üzenetére


bendi806
aktív tag

Sd kartyas megoldás lett volna, de ezek szerint ez felejtős :-)

(#46511) Probert75 válasza raziel01 (#46509) üzenetére


Probert75
addikt

Mi van?! Ezt most hogy? Biztos nem filmet akarok szinkronizálni?! Az asztali gépemen bejelentkezem a Chrome-ba, majd a laptopomon a frissen telepített Chrome-ba és szépen szinkronizálja a könyvjelzőket meg mindent. Majd kijelentkezés után szépen meg is maradnak. Na ezt megcsinálva a telefonon lévő Chrome-ban is szinkronizálja, de kijelentkezés után nem maradnak meg könyvjelzőim. Mi van ezen nem érthető? A telefonon a Fiókok és szinkronizálás menüben kézin van minden. Nem akarom automatára tenni, hogy mindent nyakra főre csináljon.

(#46512) petipetya válasza Probert75 (#46511) üzenetére


petipetya
nagyúr

Pedig ez így működik a telefonos Chrome esetén. Megoldás nincs rá, csak ha böngészőt cserélsz.

"nincs rá lezsóidő"

(#46513) zeorsdfd


zeorsdfd
senior tag

Mi történik, ha a mobilos google mapsba (az appba) kézzel beírod hogy "kávé"?
Kíváncsi vagyok nálatok is jelentkezik -e a hiba?

[ Szerkesztve ]

(#46514) raziel01 válasza zeorsdfd (#46513) üzenetére


raziel01
veterán

Káva nevű várost adja be helyette.

(#46515) ollie válasza zeorsdfd (#46513) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nekem budapesti kávézók címeit dobja ki, gondolom azért, mert Budapesten vagyok.

***

(#46516) petipetya válasza zeorsdfd (#46513) üzenetére


petipetya
nagyúr

Milyen hiba?

"nincs rá lezsóidő"

(#46517) doc


doc
nagyúr

Endomondoval kapcsolatos kerdesem lenne...
hogyan tudom megnezni a regebbi trackjeimet? semmit ilyesmit nem talalok sehol, kb. a settings menu az egyetlen amit megtalaltam :(

(#46518) goom válasza doc (#46517) üzenetére


goom
senior tag

Az androidos kliens bal felső sarkában tudod megnyitni a profilodat: ott a harmadik a "History".
A webes felületen pedig a felső zöld sávban a "Trainings" - "History" menüben.

(#46519) psg5


psg5
veterán

Sziasztok!

Miért van, hogy ha szinkronizálom a névjegyeimet a google fiókommal telefonszámok tűnnek el a telefonról? Visszatudom nyerni az elveszetteket?

F.K.T.

(#46520) zeorsdfd válasza petipetya (#46516) üzenetére


zeorsdfd
senior tag

Pontosan ez: "Káva nevű várost adja be helyette."
És én is Budapesten vagyok!

(#46521) air válasza psg5 (#46519) üzenetére


air
nagyúr

Nem képzelhető el, hogy az adott névjegyet a weben törölted, ezért a szinkronizáció után törlődik a telefonról is?
Szerintem a töröltek nem nyerhetők vissza.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#46522) psg5 válasza air (#46521) üzenetére


psg5
veterán

Na de a szinkronizálásnak nem az a lényege, hogy oda vissza megy? vagy a google fiók az alap és ahhoz szinkronizál? Mert akkor gáz.

F.K.T.

(#46523) Melack válasza psg5 (#46522) üzenetére


Melack
veterán

A Google fiókban van visszaállítás funkció, és igen, ahhoz szinkronizál.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#46524) tobias40


tobias40
veterán

Megvettem a "SVOX Hungarian/Magyar Mariska" programot és szépen beszél is de nem tudom beállítani hogy a hívás fogadásakor csak a hívó fél nevét mondja vagy pedig a telefonszámot!
Régen ment ez de akkor még nem vettem meg és azóta már töröltem progikat és nem emlékszem mi kell még hozzá! :W

Köszi előre is! :R

(#46525) petipetya válasza psg5 (#46522) üzenetére


petipetya
nagyúr

Valaki írta a múltkor, hogy a szinkronizálás mindig a legutolsó módosítást hajtja végre.

Ha szeretnéd visszakapni azokat a névjegyeket, akkor menj a Gmail webes felületén a címtárba, majd válaszd ki az egyebek / címtár visszaállítása menüpontot.

"nincs rá lezsóidő"

(#46526) psg5 válasza petipetya (#46525) üzenetére


psg5
veterán

Köszönöm! :R

Itt úgy látom 29 napra visszamenőleg is vissza lehet állítani.

Azt jelenti, hogy ha visszaállítom 25 napra, de közben bevittem új számot, akkor viszont az fog törlődni a következő szinkronizáláskor?

F.K.T.

(#46527) doc válasza goom (#46518) üzenetére


doc
nagyúr

nem talalok ilyet :(
hiaba nyomkodom a bal felso sarkot (iOS-es kollegam is ugyanezt mondta), semmi

(#46528) psg5 válasza petipetya (#46525) üzenetére


psg5
veterán

Még annyi, hogy azért valami nem teljes, mert volt olyan, hogy a telefonba beírtam, de aztán a szinkronizáláskor törölte, pedig tuti hogy a gmail címtárban nem töröltem ki közben, de az is igaz hogy oda be sem írtam.

Mindenképp a gmail címtárba kell először beírni ahhoz, hogy megmaradjon?

F.K.T.

(#46530) raziel01 válasza psg5 (#46528) üzenetére


raziel01
veterán

Én is jártam így. Lehet sony bug is. (nekem olyan telóm van)

(#46531) petipetya válasza psg5 (#46528) üzenetére


petipetya
nagyúr

Sajnos nem tudom a választ ezekre a kérdésekre, mert sosem voltam pont ilyen szituációban.

Nálam mindegy, hogy telón vagy gépen adom hozzá az új névjegyet, mert az egyből látszik mindkét eszközön.

Egyszer régebben használnom kellett a biztonsági mentést, és gond nélkül visszaállította a törölt névjegyeket.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#46532) xperiasigi válasza psg5 (#46519) üzenetére


xperiasigi
őstag

akkor semmi mar :D

[ Szerkesztve ]

Iphone 6s

(#46533) tobias40


tobias40
veterán

erre vki tud esetleg megoldást?

(#46534) batai15


batai15
félisten

Tudnátok mondani pár jó játékot? főleg kardozós hentelős érdekelne, de fps és ilyen alkalmi is jöhet . :R :R

(#46535) Bozek válasza batai15 (#46534) üzenetére


Bozek
nagyúr

Próbálkozz meg a kérdéssel ITT. És legközelebb használd a keresőt. Benne is van a linkelt topic nevében, hogy JÁTÉKOK! :)

(#46536) doc válasza goom (#46518) üzenetére


doc
nagyúr

a weboldalon keresztul vegul is mukodik, koszi :)
bar ahogy nezem azt nem tudja megmutatni hogy adott helyeken mekkora sebesseggel mentem, pedig ez erdekelt volna...

van esetleg otletetek olyan trackerre, ami nem csak sporthoz jo, hanem pl. autozashoz/motorozashoz?

MOD: ilyet talaltam, jol nez ki :)

[ Szerkesztve ]

(#46537) goom válasza doc (#46536) üzenetére


goom
senior tag

Nekem a fotódon úgy tűnik, hogy a jobb felső sarokban próbálkoztál, nem a balban (ahol a zöld sávban az Endomondo-felirat van). Nekem - a legfrissebb verzióban - van ott még egy ikon és három kis csík is (hasonlóan sok más programhoz). Rátappolva legördül a menü.
A web-oldalon én minden track sebességét látom: a térkép alatt van egy diagram: alap-helyzetben a "graphs", mellette "lap times". Ha ezek fölé viszem a kurzort, láthatom a térképen is, éppen hol jártam, milyen tempóval. A "lap times" pedig a kilométerenkénti tempókat mutatja (külön kiemelve a leggyorsabb és leglassabb km-t is: nyuszi és teknős).

(#46538) doc válasza goom (#46537) üzenetére


doc
nagyúr

a jobb oldalon csak azert nyitottam ki a menut hogy lehessen latni hogy ott sincs semmi, egyebkent probaltam baloldalon roviden, hosszan, duplan, huzni-vonni, stb, de semmi nem tortenik

lap times nekem is van, viszont a grafikonon csak az emelkedes latszik, a sebesseg nem (a skala teteje pedig az 1km/h)

viszont a max sebesseget mutatja fent, szoval valamit csak mert...

[ Szerkesztve ]

(#46539) dokee78


dokee78
félisten

Valahogy meg lehet osztani Locusban rögzített útvonalat Facebookon?

(#46540) ollie válasza doc (#46538) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Hányas Android van a mobilodon? Olyan ikon, ami nálad hiányzik, talán csak a 4.1-től lehet.

***

(#46541) lsebestyen


lsebestyen
addikt

Hello, van olyan program mint a Skifta, tehát hogy adott hálózaton belül tudjam streamelni gépről telefonra pl egy filmet? A skifta sajnos nem kompatibils a win8.1-gyel.

(#46542) goom válasza doc (#46538) üzenetére


goom
senior tag

Alaposan meglepett a fotód: hát, erre nincs ötletem, miért ilyen.
Talán a beállításoknál? De azt is kétlem, mert én semmit nem állítottam be ehhez.
Lehet, hogy valamiféleképpen nem sikerült a rögzítésed (pl. GPS-hiba)...?

(#46543) air válasza lsebestyen (#46541) üzenetére


air
nagyúr

Sosem értem ezt a streamelési mizériát. :F
Windows fileshare miért nem jó?

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#46544) psg5 válasza raziel01 (#46530) üzenetére


psg5
veterán

Nekem Huawei...
Nagyon bosszantó...

(#46531) petipetya: No akkor megfogadom, hogy csak a Myexplorerphone-val fogom szinkronizálni.

[ Szerkesztve ]

F.K.T.

(#46545) zeorsdfd válasza lsebestyen (#46541) üzenetére


zeorsdfd
senior tag

Én ezt https://www.emitapp.com/ használom, de ez csak gépről telefonra megy, onnan tovább nem.
air: itt az is a lényeg, hogy nem a telefon processzora végzi a dekódolást.

[ Szerkesztve ]

(#46546) Mauddip


Mauddip
aktív tag

Sziasztok, olyannal találkozott már valaki, h tárcsázás után a hivógombra kattintás után 1-2 másodperccel benyomja automatán a kihangosítást? Először azt hittem, h az arcommal nyomok rá, de most többször is próbáltam, h néha úgy, h a kezemben van, úgy is magától benyomódik, h hozzá se érek. Ez valami hülyesége lehet az androidnak? Nemrég kezdte el csinálni, a telefon 2 hónapos kb.

(Htc Desire 500, Android 4.1.2.)

Nikon D5300 | Gigabyte-Z490 GamingX | i5-10600K | GIGABYTE RTX 4070 Gaming OC | G.Skill DDR4 16GB/3200 TridentZ | LG 50" 4K Tv

(#46547) Bozek válasza Mauddip (#46546) üzenetére


Bozek
nagyúr

Olvass, olvass és olvass... A Chrome frissítése okozza a hibát. Töröld a frissítést vagy tiltsd le a Chrome-ot és használj alternatív böngészőt.

(#46548) lsebestyen válasza zeorsdfd (#46545) üzenetére


lsebestyen
addikt

Köszi, de ez valamiért nekem nem akarja megtalálni, pedig ua. wifi hálózaton vagyok. :(

(#46549) 7Sony7 válasza Bozek (#46547) üzenetére


7Sony7
addikt

Szia! Olvasom, de bamba vagyok, nem találom. Melyik frissítés? Hányas a rossz?

-

(#46550) Mauddip válasza Bozek (#46547) üzenetére


Mauddip
aktív tag

Ja, nem is hallottam róla, köszönöm szépen az infót! :)

Nikon D5300 | Gigabyte-Z490 GamingX | i5-10600K | GIGABYTE RTX 4070 Gaming OC | G.Skill DDR4 16GB/3200 TridentZ | LG 50" 4K Tv

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.