Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-02 09:11:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#46701) Viktor0610 válasza goom (#46694) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

:Y

Bocsi. :D

Samsung Galaxy A54

(#46702) sqpp válasza air (#46698) üzenetére


sqpp
őstag

A legjobb az, hogy most már olyan kütyüt veszek amivel 1-2 évig nem lesz gondom
4 Magos 2.6 GHz CPU, 4 Magos MALI400, 2 GIGA RAM, 24 SD :D
ezzel elleszek egy ideig :D

[ Szerkesztve ]

(#46703) S e t h válasza Wolfskin (#46653) üzenetére


S e t h
nagyúr

abba beletörődtem, hogy a knox csak a nagyon gagyi samsung billentyűzettel üzemel,
Ezt most nem nagyon értem, nekem is van knox és olyan billentyűzetet használok amilyen takarok, sőt beállítottam, hogy a gyári el se induljon boot során, root nélkül.(note 2)

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#46704) air válasza sqpp (#46702) üzenetére


air
nagyúr

Mali400-zal még két évig? :Y :))
És 2GB RAM-hoz minek RAM expander? :F

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#46705) raziel01 válasza air (#46704) üzenetére


raziel01
veterán

Ahogy látom valami jó kis kínai cumó. :D Gondolom fasza kis MTK procis. :D

(#46706) batai15


batai15
félisten

tudnátok ajánlani valami szép digitális óra widgetet?

(#46707) #79335424 válasza sqpp (#46702) üzenetére


#79335424
törölt tag

Az RK3188 -as miniPC -kben alapból is 500Mhz körül járatják a Mali400MP4 -et. A fullHD elég megterhelő neki. A 720p -s kimenetű kernellel mért Antutu értékekhez képest elég komoly a visszaesés 1080p -s kernel esetén. 3D teljesítményben különösen gyengus. Elavult GPU. Túl lehet húzni, de ahhoz áram kell és hűtés. MiniPC -n ez megoldható, de telón nem.

(#46708) sqpp válasza air (#46704) üzenetére


sqpp
őstag

Mali 400 MP4 ( 4 magos)

És a WayteQ xTAB-70 hez mondtam a RAM expandert :P

Akkor tudnátok ajánlani valami jó kis MiniPC-t ami sok játékot elvinne??

[ Szerkesztve ]

(#46709) #79335424 válasza sqpp (#46708) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nem tudtam, hogy miniPC -ről van szó. Szerintem semmiképpen se vegyél most miniPC -t. Egy-két kivétellel, az összesben lecserélték a procit RK3188T -re. Katasztrófa! Gondolom, az Rockchip ki akarja szórni a selejtet. Lekorlátozták 1,4 -re, hogy megálljon a lábán. Semmilyen custom rom sem jó rá, mert bármilyen frekvencia/feszültségváltoztatásra egy reboot-szerű védekező folyamattal reagál. Jelenleg csak a Minix Neo X7 -ről tudni, hogy még a régi procival szerelik. Szerintem várj egy kicsit a vásárlással. Most kerülnek ki az első Tronsmart mini PC -k. Ebben Amlogic M802 SOC van. 4mag, 2Ghz, 2GB ram és Mali450. Ha jól tudom, eddig az Onda M975-ös Tab az egyetlen droid ezzel a SOC -al. Abban nincs kékfog, de a Tronsmart 16GB -os verzióban egy AP6330 -as Wifi/bt modul van. Ez látja az 5Ghz -es hálózatokat is.

[ Szerkesztve ]

(#46710) sqpp válasza #79335424 (#46709) üzenetére


sqpp
őstag

Nekem olyan 20 körül kellene, amivel eltudok filmezni, zenét, videót youtuberól hd-ben
játszani tényleg max grafikával tudjak, stb stb
és sajnos kell átalakító, mert csak a nappaliban van hdmi-s monitor(TV) ott meg apum van nagyrészt délután,azért is kellene hdmi- vga átalakító amiből azért jack is jöjjön, mert hifire kötném rá és monitorra(amin nincs hdmi csati)

[ Szerkesztve ]

(#46711) Wolfskin válasza S e t h (#46703) üzenetére


Wolfskin
őstag

akkor plíz help!!!!

nálam a knox alatt csak akkor érzékeli a billentyűzetet, ha a samsung aktív. a többivel nem ír semmit. és egy napja már a jelszót sem fogadja el, sőt olyan hibaüzenetet ad, hogy az "Anysoft keyboard a rendszer jogosulatlan hozzáférésével próbálkozott... A kísérlet blokkolva..." és hogy uninstalláljam a nem hitelesített eszközt,az javítja a biztonságot...
a gyárit hol tiltod le? nálam az alkalmazáskezelőben a gyári progikhoz inaktív a "letiltás" gomb. lehet, hogy a note 3 ebben változott a note 2-höz képest...?

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

(#46712) sqpp


sqpp
őstag

-Operation System: Android 4.2
-CPU: Rock Chips 3188 Quad-Core 1.6GHz
-RAM: DDR3 2GB
-Internal Memory: Built-in 16G memory
-Networking: WIFI 802.11b/g/n 10/100Mbps With internal Antenna
-Graphics Type: Integrated Graphics Mali400, Supports 1080P video (1920*1080), 2048 * 1536

Ebből akkor mi lehet igaz??
[link]

Erről lenne szó.. és az-az integrated mali400 nem tudom, hogy most 4magos-e vagy csak az 1magos, de nekem mindenképpen olyan kell ami 4magos és 4magos cpu-val van ellátva

[ Szerkesztve ]

(#46713) S e t h válasza Wolfskin (#46711) üzenetére


S e t h
nagyúr

Nem igazán értem, hogy mit értesz az alatt, hogy knox alatt.
Nekem a knox semmit sem korlátozott, szinte olyan mintha azt írnád, hogy a knox megakadályozza, hogy szabadon használj google playen lévő alkalmazásokat.
Egyébként én az all in one tools alkalmazásban tiltottam le a samu gyári billentyűzetet, hogy boot során elinduljon.
Szerintem kérdett rá a problémádra itt, hátha.
note 3

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#46714) Wolfskin válasza S e t h (#46713) üzenetére


Wolfskin
őstag

knox alatt = elindítom a knox nevű alkalmazást, beírom a jelszót (illetve előbb átváltok samsung billentyűre), elindul a knox, ami más háttér, más ikonok (nem minden fut knox alatt, csak néhány progi, ezek ikonjainak a jobb alsó sarkában van egy sárga háromszög és egy kis kulcslyuk ikon), szóval olyan, mint egy második op rendszer. mintha win7 alatt futtatnék xp-t virtuális gépen.
ha most ebben a helyzetben (azaz "knox alatt") akarok bármit írni, lehet az mail, sms, webcím, csak akkor ír a készülék, ha a samsung billentyű van bekapcsolva. a többivel nem ír.
ha visszaváltok normál nézetre akkor újra működik rendesen.
nem tudom jobban elmagyarázni, a knox alatt fogalmát. :(

olyan mintha azt írnád, hogy a knox megakadályozza, hogy szabadon használj google playen lévő alkalmazásokat.

szerintem meg is akadályozza. ide csak a knox apps alkalmazások közül lehet bármit is feltenni.

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

(#46715) air válasza sqpp (#46708) üzenetére


air
nagyúr

Arra mondtam, hogy már most is gyenge, nemhogy még 2 évig.

Egyébként az RK3188 közelében sincs 2,6GHz-nek.

"nekem mindenképpen olyan kell ami 4magos és 4magos cpu-val van ellátva"

Miért?

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#46716) rjg válasza sqpp (#46696) üzenetére


rjg
őstag

RAM Manager Pro Nálam ez az egy, ami nem placebo, hanem valóban változtatja az egyszerre memóriában lévő alkalmazások számát. Ha arra keresel megoldást, hogy egy - egy alkalmazás állandóan fusson és a rendszer ne lövöldözze ki, ahhoz itt írtam egy működő megoldást.

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

(#46717) sqpp válasza air (#46715) üzenetére


sqpp
őstag

Hogy a lehető legtovább menjenek jól a játékok :)

(#46718) S e t h válasza Wolfskin (#46714) üzenetére


S e t h
nagyúr

Így már világos.Azzal tisztában vagyok , hogy a knox vmiféle biztonsági mechanizmus, de nekem eddig eszem ágában sem volt használni, viszont elképzelhetőnek tartom, hogy korlátozva van a használata alatt az alkalmazások használata, mondjuk pl. ami nem samu.
Tehát a biztonsági szint növelésének ára van, aminek egyik szegmense ebben az esetben , hogy nem enged pl olyan alkalmazásokat működni- pl bill appok- amelyek akár a leütéseket, jelszavakat is rögzíthetnének.
Ez persze feltevés, viszont ha neked ennyire szükséged van a knox használatára, akkor vélhetően kompromisszumokat kell kötnöd.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#46719) mAtThEw0319


mAtThEw0319
aktív tag

Sziasztok!

PS3 kontrolleremet szeretném összepárosítani a rootolt telefonommal. Mindenképp szükséges OTG kábel az első párosításhoz? Létezik olyan program amihez nem kell OTG kábellel összekötni? (Ugyanis nincs OTG kábelem)

(#46720) air válasza sqpp (#46717) üzenetére


air
nagyúr

Az Androidos miniPC-ket nem erre találták ki, pláne nem 20 körül.
Ha főleg játszani akarsz, akkor komolyabb tablet, és ennél sokkal mélyebben kell a zsebedbe nyúlni.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#46721) sqpp válasza air (#46720) üzenetére


sqpp
őstag

Érdekes, csak mert szerintem 4 magon 2 giga rammal már csak ellehet játszani

(#46722) Wolfskin válasza S e t h (#46718) üzenetére


Wolfskin
őstag

én is így gondolom... csak azt nem értem, hogy a jelszót eddig engedte beírni, de tegnap óta azt sem nem engedi. feltételezem, valami frissítés lehetett.
az alkalmazás kezelőben kitöröltem minden alkalmazás minden frissítését, a szoftverfrissítés alkalmazást letiltottam kitöröltem minden előzményét is, (így megszabadultam a 4.4 telepítőfájltól is), de még így sem állt vissza a régi rend.

annyira nem nagy gáz, viszont nem bírom elviselni, ha ilyen szinten önállósítja magát valami. van egy egyszerű feladat, a telefonálás, amire kitalálnak egy végtelenül túlbonyolított szerkezetet. mire megtanulnád kezelni, kiderül, hogy mindennek tetejébe folyton változtatja magát, rendszeresen átalakul. ami egyik nap még így volt, másnapra másként lesz. nálam az ilyen kütyük szokták rövid úton a falon végezni... :W

[ Szerkesztve ]

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

(#46723) petipetya válasza Wolfskin (#46722) üzenetére


petipetya
nagyúr

"van egy egyszerű feladat, a telefonálás, amire kitalálnak egy végtelenül túlbonyolított szerkezetet"

Tévedés, mert az Android esetében az internetézés, emailezés stb. a fő funkció, a hívás pedig másodlagos. Ez egy nagy képernyő esetén hatványozottan igaz.

Ha számodra a telefonálás és a "hülyebiztos" rendszer a fontos, akkor az Iphone a nyerő.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#46724) Debilon válasza Wolfskin (#46722) üzenetére


Debilon
addikt

ha így gondolod, minek neked androidos telefon?

miért nem jó egy szög egyszerű telefon, amin lehet telefonálni, SMS-ezni és kész, problem solved

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#46725) plejik


plejik
addikt

Tudnátok olyan backup alkalmazást ajánlani, ami csinál a játékokról es az alkalmazásokról is normális mentést?? :)

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#46726) kovacs65 válasza plejik (#46725) üzenetére


kovacs65
senior tag

Titanium

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#46727) Wolfskin


Wolfskin
őstag

@Debilon, @petipetya
sajnos ezt kaptam a sorstól, nem én választottam.
nekem az utolsó atom stabil és funkcionális oprendszer telefonra a symbian s60 volt. amikor a nokia is elkezdte majmolni az ifont és elhagyta a "zöld" és "piros" gombot (a telefonálás alfája és omegája, hogy felveszem és leteszem anélkül hogy két kézzel kellene megfognom és rá kellene néznem a telefonra) akkor éreztem, hogy félrecsúszott az evolúció.
én egyébként sokkal többre becsülöm a célhardvereket: telefonálni telefonnal, internetezni számítógéppel, navigálni gps-el, az időt megnézni órával, zenét hallgatni hifi toronnyal szeretek. nem szeretem ha a vizforraló zenél, a géztűzhely filmet játszik le. tény, ez már nem telefon, hanem hordozható miniszámítógép, hogy egy pillanatra se veszítse szem elől a user a rendszert. és viszont.
a privát telefonom egyébként nokia 5800, a sok előnyért bevállaltam az érintőképernyőt, de legalább rezisztív, van egy minimális nyomáspontja, és nem kell úgy fognom, mint a hímes tojást, nehogy hozzáérjek valahol.

[ Szerkesztve ]

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

(#46728) raziel01 válasza Wolfskin (#46722) üzenetére


raziel01
veterán

Miért is nem lett volna jó a 4.4? Kevesebb RAM-mal is beéri.

[ Szerkesztve ]

(#46729) #79335424 válasza sqpp (#46710) üzenetére


#79335424
törölt tag

Hááát, necces. Lutri, hogy 3188 -ast kapsz, vagy 3188T -t. A felbontásváltó ablak kamu. A kimeneti felbontás attól függ, hogy milyen kernel van alatta. Csak 1-2 típus jön ki 1080 -as kernellel. A többi 720p -s. Egész pontosan 1280x672 plusz dockbar. A fullHD streamelés wifin necces. Főleg a belső antennás típusoknál. Ezért usb-lan adaptert szoktak használni. VGA átalakítót szoktak használni, de egy 16:9 -es kernel képe érdekesen mutat a 4:3 -as monitoron. A hangot ki lehet küldeni USB -s hangkártyán keresztül is. Én nem vagyok gamer, nem sok tapasztalatom van a játékokkal. A Mali alapból karcsú hozzá. További probléma lehet, hogy néhány játék ragaszkodik az érintőképernyőhöz. Pl. felvarázsoltam az enyémre a Dungeon Keeper -t, de elindítani nem tudtam, mert nem érzékeli az egér kattintást. De itt a 3188 -as topik. Biztos tud valaki konkrétabb infót az UG007 -tel vagy a játékok működésével kapcsolatban.

[ Szerkesztve ]

(#46730) sqpp válasza #79335424 (#46729) üzenetére


sqpp
őstag

Akkor még csupán annyit így offba.. hogy mást esetleg tudtok ajánlani, ami tényleg jó lenne még játékra? egy 1024x768-as monitoron nyomnám... szóval azért nem kell nagy felbontás nekem

[ Szerkesztve ]

(#46731) Wolfskin válasza raziel01 (#46728) üzenetére


Wolfskin
őstag

megszoktam így, meg valamennyire megtanultam kezelni a 4.3-t.
olvastam, hogy a 4.4.:
•nem kezeli rendesen az sd kártyát
•nem kezeli (még) az összes alkalmazást
•fehérre cseréltek valami hátereket (ami a legrosszabb, ami történhet egy telefonnal, amikor éjszaka akarok megnézni valamit és kiviszi a szemem. nekem minden telefonomon, amennyire lehetett fekete háttér fehér betű volt az alap).
•nem releváns a ram. telefonálni bőven elég a 3 gb

[ Szerkesztve ]

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

(#46732) petipetya válasza Wolfskin (#46731) üzenetére


petipetya
nagyúr

Itt akkora félreértés hegyek vannak, melyekhez képest a Himalája eltörpül.

Az ikonok színe változott fehérre az értesítési sávban, illetve az alkalmazásokat tartalmazó mappa háttere a Google Experience Launcher esetén ez a launcher pedig téged nem érint, mert nem cseréled le a Touchwiz-t).

Nem találkoztam olyan alkalmazással, amely ne futna a gyári KitKat alatt (az alapértelmezett Dalvik futtatási környezet esetén).

Az sd-ről nem tudok nyilatkozni, mert nálam csak a beépített háttértár van, amely betonstabil.

A RAM és a telefonálás kapcsolatát nem értem.

A KitKat esetén pedig a gyári Androidról beszélek a Nexus vagy a Google Edition készülékek esetén. Az hogy a Samsung mit szúrt el a KitKat alatt, az már más kérdés - viszont ne azonosítsd tévesen a gyári Androidot a Samsung által összegányolt felülettel, mert itt Nexus alatt szó sincs például ilyen billentyűzetet hibáról és megkötésekről, melyeket említesz. De még Sony, HTC stb. esetén sem hallottam ilyenről.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#46733) #79335424 válasza sqpp (#46730) üzenetére


#79335424
törölt tag

Most nem tudok ennél jobbat. Az egyetlen alternatíva talán az Odroid XU. Ebben a 8magos Samu proci van, MP3 -as Power VR -rel. De az jóval több, mint 20. 2x20 felett leszel, mire összeraksz egy tényleg működőképes összeállítást (eMMC, usb3 wifi modul, lan adapter, stb).

[ Szerkesztve ]

(#46734) zho-lee válasza petipetya (#46732) üzenetére


zho-lee
addikt

"Az hogy a Samsung mit szúrt el a KitKat alatt, az már más kérdés - viszont ne azonosítsd tévesen a gyári Androidot a Samsung által összegányolt felülettel.."

Ez ott van nagyon :R , csak mellékesen mondanám,hogy ezzel nem kellett várnunk a kitkatra, volt az már előbb is :DDD (ja, s3-ra még ki sem jött a hivatalos kitkat)
Bár egy kis odafigyeléssel, lévén android kezelhető a dolog.
Egészen addig, amíg az ember nem nyúl a custom romokhoz, mert utána a Samu gyárit messziről kerüli :K
És arról álmodik, hogy egyszer Nexusa lesz..

(ezt főleg most magamról írtam)

:R

"Motoron 5 perc alatt néha többet élek át, mint más egy egész élet alatt.."

(#46735) raziel01 válasza zho-lee (#46734) üzenetére


raziel01
veterán

Nexus-ok jók lennének ha árulnák a szolgáltatók. 24 hónap részletre még vennék is. :D

(#46736) zho-lee válasza raziel01 (#46735) üzenetére


zho-lee
addikt

Igen, de azt nem zárnák rá a saját hálózatukra?
Ennyire nem ismerem (sajnos), de valahogy olyan álomképem van róla, hogy megveszem, beledobom a simemet, aztán adj neki...
Minden esetre nem lenne rossz ötlet :N

"Motoron 5 perc alatt néha többet élek át, mint más egy egész élet alatt.."

(#46737) Wolfskin válasza petipetya (#46732) üzenetére


Wolfskin
őstag

pedig valahol kimondottan azt olvastam, hogy az eddigi kék színvilágot szürke és fehér hátterek váltják. (note 3 esetén). de megvárom előbb, hogy megnézzem.
a sd kártyát pedig nem engedi írni az alkalmazásoknak, ezt sok helyen olvastam, illetve az alkalmazások még nem tudják kezelni az új rendszert... nem igazán értem, de ez már két ok, ami ellene szól, mellette meg semmi.
a telefonálás és ram közti összefüggés: mivel főleg telefonálásra használom, nem releváns, hogy kevesebb ramot fogyaszt, mivel 3gb van benne és az bőven elég.
ami talán mellette szól, hogy elvileg kevesebb áramot fogyaszt.
de mivel nem nem igazán érdekel és nem is szeretnék vele foglalkozni (no meg nem szeretem a meglepetéseket sem :N ) egyszerűen letiltottam.

egyébként igazad van: eddig akármilyen gyakorlatias alkalmazást futtattam (fényképező, dialer, keyboard etc.), rá kellet jönnöm, hogy a Samsungnál nem igazán fordítottak figyelmet a funkcionalitásra, ergonómiára, logikára.

[ Szerkesztve ]

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

(#46738) Logeeen válasza raziel01 (#46735) üzenetére


Logeeen
senior tag

N4-et a telenor forgalmazta. Azt hiszem független volt.

#Xiaomi 13T#

(#46739) róland válasza petipetya (#46630) üzenetére


róland
veterán

S hol lehet "magyar névnapok" naptárat találni?

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#46740) scarabaeus válasza róland (#46739) üzenetére


scarabaeus
őstag

Így, ni.

Quoth the Raven "Nevermore."

(#46741) #41133696


#41133696
törölt tag

A Clean Master visszatért!

Mivel már alapból nincs bekapcsolva az AV része, de ki is kapcsolható ha véletlen be lenne nyomva :)

(#46742) Tomace91


Tomace91
senior tag

Sziasztok!
Érdeklődnék, hogy van-e androidra is olyan program, mint iOS-en volt a POIplaza? Nagyon szerettem ott és mivel egyetemista vagyok nagyon sokszor segített, hogy mi van a közelemben. Válaszotokat előreis kköszönöm! :) :R

(#46743) ollie


ollie
MODERÁTOR

Ingyen Pro licence a JuiceSSH-hoz: [link]

***

(#46744) air válasza ollie (#46743) üzenetére


air
nagyúr

vót má :D

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#46745) LonGleY válasza #41133696 (#46741) üzenetére


LonGleY
veterán

Na végre! Arra jöttem rá időközben, hogy nincs értelme másokat tesztelgetni, egyszerűen nincs használható tisztogatóprogram ezen kívül. Mind kula / adware / bloatware, cserébe nem is jók (All-In-One Toolbox, 1Tap Cleaner, Android Assistant, SD Maid stb.) . Vagy nem takarítanak normálisan, vagy pedig azt sem lehet megkülönböztetni, hogy épp mely programok maradékait akarja gyepálni (ez pl. nem jó akkor, amikor a PlayerPro thumbnailjeit is ki akarja iktatni, ezzel letakarítva a gondosan belőtt albumborítókat is).

[ Szerkesztve ]

(#46746) S e t h válasza air (#46744) üzenetére


S e t h
nagyúr

nem is egyszer#sóhaj#

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#46747) saphancs


saphancs
aktív tag

Olyan megoldast keresek, ami kimondja a hivo fel nevet a csengohang mellett, vagy akar helyett. Letezik ilyen?

(((LG Optimus Black) Samsung Galaxy S2)) Sony Xperia M2))) Iphone 6S; IPad Air2; Iwatch

(#46748) Ádám16


Ádám16
addikt

Tudnátok olyan alkalmazást mondani, amely arra hivatott, hogykijelzőt feloldani és lezárni az első kamera feletti kéz elhúzásával tudjak csinálni?

[ Szerkesztve ]

(#46749) S e t h válasza Ádám16 (#46748) üzenetére


S e t h
nagyúr

Gravity screen on/off

[ Szerkesztve ]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#46750) #41133696 válasza LonGleY (#46745) üzenetére


#41133696
törölt tag

Hát nekem csak ez volt fent ameddig a CM-t mellőzni voltam kénytelen: All-In-One Toolbox

viszont közelében sem járt ami a takarítást illeti, ahogy írtad is nem volt kielégítő a tájékoztatása sem, hogy mit törölt, bár leginkább sosem talált maradékot, ellenben a CM-rel szemben. Egy jó tulajdonsága volt, mérte a boot időt :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.