Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-06 13:22:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#146414) nyisziati válasza kidnou (#146413) üzenetére


nyisziati
veterán

ANNYIRA tudtam, hogy mindjárt jön valaki, és:
1) kioktat
2) burkoltan lehülyéz
3) a lehúzós cégnek ad igazat.
Úgyhogy el is kezdtem a képernyőmentést, hogy mire az első rosszindulatú okostojások megjelennek, kész legyen.

Na akkor figyelj: a vásárláskor SEHOL nem hívja fel a figyelmet a 7 napos próbaidőszakra. Érted? SEHOL!
Gyakorlatilag véletlenül vettem észre azzal, hogy vásárlás után a jobb fölső sarokban eldugott 3 pöttyre rányomtam, és megnyitottam a "Buy Pro subscription" menüpontot.

A másik meg, hogy ebben az évben egyszer már lehúztak ugyanígy, méghozzá tavaly (!) vásárolt app-pal (Face App).
Ott sem kaptam semmilyen értesítést, hogy éves előfizetést fognak megújítani. Ez 7.500 Ft-omba került.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.