Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-06 13:22:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#145851) lomposfarkas válasza stefi68 (#145838) üzenetére


lomposfarkas
tag

Igen, a 704. Ahogy írtam
csak könyvjelzőket szúrtam be [kép]
ezekre mutató hivatkozásokat vettem fel [kép]
a telefonon tördelve a szöveg [kép]
a jobb felső 3 pötty menüt kinyitva az Edit / Go to menüben megjelennek a könyvjelzők [kép]
Elismerem, ez felületes teszt egy valóban összetett dokumentumhoz.

(#145852) stefi68 válasza lomposfarkas (#145851) üzenetére


stefi68
addikt

Nem baj, hogy csak könyvjelzőket. A célnak megfelel..
Szóval a Go To menüben van olyan hogy "Go Back"?

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#145853) lomposfarkas válasza stefi68 (#145852) üzenetére


lomposfarkas
tag

Öööö, lehet hogy nincs... Úgy látom ez valamitől függ, mert az egyik doksiban megjelenik, a másikban nem, holott a pc-n nézve nem látok extra könyvjelzőt, csak amiket én tettem bele.

(#145854) kiraly.andra válasza g_g_g (#145837) üzenetére


kiraly.andra
aktív tag

Valamikor én is használtam a Power Toggles alkalmazást, de amióta a rendszer tudja ezt, kidobtam. Pontosan ugyanazt lehet megoldani app nélkül, ha akarom, azt is mondhatom, hogy egy külön telepített alkalmazás csinálja. Egyszerűen nincs értelme ilyesminek, már a 7-es Android óta (de talán már a 6-os is tudja ezeket az aktív csempéket (vagy mi is ennek a rendes neve).

:a:

(#145855) g_g_g válasza kiraly.andra (#145854) üzenetére


g_g_g
őstag

Értem én :)
De valahogy nekem hiányzik, hogy lássam mi aktív, mi nem.
Pl van amikor csak szinkront kapcsolom ki-be vagy a bluetooth-t és megszoktam, hogy pillantással látom, hogy épp mi milyen állapotban van.
Azt hiszem nem ez a jellemző felhasználói viselkedés, de nekem mégis így lenne jó.

(#145856) pube111 válasza g_g_g (#145855) üzenetére


pube111
senior tag

Olyan appot keresek, amit nagyon egyszerűen lehet segélyhívásra használni. Nem kell a mentőknek riasztania, mert nincs a telóban sim kártya. Inkább valami olyan kéne, hogy a képernyőn egy ikon, arra kattintva elküldi előre beállított email címekre az előre megírt levelet.

Szerk. nem válasz akart lenni, bocs.

[ Szerkesztve ]

(#145857) HKorn


HKorn
addikt

Jelszókezelésre melyik most legjobb/legmegbízhatóbb app? Nem kell hogy sokat tudjon, csak biztonságosan szeretném egy helyen tudni a sok jelszót.

Run&Ride

(#145858) Csabex válasza svgyula (#145830) üzenetére


Csabex
őstag

Óóóóóó, a jó múltkoriban párom anyósülésről a mellettünk haladó rendőrt fotózta le telefonálás közben... Rendesen a kezében tartotta és néha elengedte a kormányt amikor gesztikulált... Hát igen, szolgálnak és védnek, de kit és kitől? :D

"The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

(#145859) Mcrazy válasza HKorn (#145857) üzenetére


Mcrazy
őstag

Összefoglalóban megtalálod az ajánlottakat.

Üdv: Mcrazy

(#145860) Mcrazy válasza pube111 (#145856) üzenetére


Mcrazy
őstag

Automatizálókkal lehet ilyet, de internetre szükség van hozzá. A véletlen riasztások végett minden képpen kell hogy 2 lépcsős legyen a küldés.

Üdv: Mcrazy

(#145861) csipuka válasza g_g_g (#145832) üzenetére


csipuka
senior tag

Probald ki az elixir widget-et. A wifit BTt kapcsolgatja 10-esen, de a mobiladat es GPS as csak menube visz.
En meg hasznalom, de mas ok miatt.

(#145862) punky10 válasza csipuka (#145861) üzenetére


punky10
addikt

A mobiladatot és a GPS-t már régóta csak rendszeralkalmazások kapcsolhatják.Az Elixir ledig egy nagyo jó widget-alkalmazás...volt!
Sajnos múltidőben...

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#145863) Wolfskin válasza Prien (#145799) üzenetére


Wolfskin
őstag

a kiwi egész jónak tűnik, köszi!

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

(#145864) csipuka válasza punky10 (#145862) üzenetére


csipuka
senior tag

Ja, mar kerestem az utodjat, hogy kis helyre kitegyek tobb ikont/appot, de nem talaltam. Igy maradt ez.

(#145865) galaxys80 válasza Csabex (#145858) üzenetére


galaxys80
veterán

Csak kíváncsiságból: Miért jó az ilyet lefotózni?

(#145866) pube111 válasza Mcrazy (#145860) üzenetére


pube111
senior tag

e-robot, macrodroid ra gondolsz? Net az van. Csak sim nincs.

(#145867) p.t.r válasza pube111 (#145856) üzenetére


p.t.r
aktív tag

Tudtommal a 112 sim nélkül is hívható

(#145868) Csabex válasza galaxys80 (#145865) üzenetére


Csabex
őstag

Mert nem sűrűn látsz ilyet :D No meg párom kellene kérdezzem, de már bealudt :D
Egyébként meg miért ne lehetne? Nyilván nem megosztás miatt fotózta, hanem jómagamból is kiindulva van amikor sörözés közben haverokkal pl. felmerül egy téma és telóról mutatjuk a fotókat... Egyébként meg nekik is van kihangosító rendszerük az Audikban, miért nem használják azt.

"The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

(#145869) Somatom válasza galaxys80 (#145865) üzenetére


Somatom
veterán

Ezt kérdezem én is. De, ha szabálytalankodok, akkor ők is ezt a hülye fotózást erőltetik. Aztán küldik a büntit. Akkor én miért ne fotózzam őket, ha szabálytalankodnak?

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#145870) galaxys80 válasza Somatom (#145869) üzenetére


galaxys80
veterán

Mondjuk nekik ez a dolguk.
Nyilván nem azt mondom, hogy helyes ha ők szabálytalankodnak.
De ez a fotózzunk le mindent és mindenkit világ számomra gusztustalan.

(#145871) nyisziati válasza galaxys80 (#145870) üzenetére


nyisziati
veterán

Nics azzal addig semmi baj, amíg nem privátszférát sért és nem akarnak visszaélni vele. Sőt, sokszor fegyelmező ereje van.
Lásd a telepített trafipaxok. Milyen illedelmesen tudnak áthaladni alatta az autósok. Ha 200 méterenként lenne egy, a balesetek száma a töredékére esne vissza.

[ Szerkesztve ]

(#145872) g_g_g válasza csipuka (#145861) üzenetére


g_g_g
őstag

Köszönöm.
Gyári MIUI-ban van Wi-fi, Bluetooth, Mobiladat widget, úgyhogy pont a GPS meg a szinkron ami nem megoldott :)
Egyelőre elengedem a dolgot, a Power Toggles még működik azért a GPS kivételével, csak azt hittem van más ilyesmi alkalmazás ami frissebb, Android 10 kompatibilis.

(#145873) galaxys80 válasza nyisziati (#145871) üzenetére


galaxys80
veterán

Onnantól kezdve, hogy a megkérdezésem nélkül lefotóz valaki, számomra már sérti a privát szférát. Ahogy a telefonbeszélgetés felvétele is.
De nagyon el kanyarodtunk a topik témájától. :)

(#145874) kmarci25 válasza galaxys80 (#145870) üzenetére


kmarci25
veterán

Sőt, most már inkább videózni kell! Ettől én is kivagyok egyébként.

nyisziati: ha 200 m-ként lenne trafipax, akkor 20 km/h lenne mindenütt az átlagsebesség. Ld. Nagykőrösi befelé. Az 50 km/h tábla után kb. 100 m-rel ott a VÉDA, sokszor már 5-600 m-rel előbb állóra fékez a sor, mert valaki úgy megijedt, hogy 30-ra lassított. :U

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#145875) Csabex válasza galaxys80 (#145873) üzenetére


Csabex
őstag

Akkor teli maszkkal jársz az utcán? Mert rengeteg a térfigyelő kamera és akarva akaratlanul rögzítve vagy... Elkanyarodtunk, mert fokozva van a hsz-em, pedig egy egyszerű dologról írtam :) A fotó saját célra készült és azóta már rég törölve lett, nem lett sértve semmilyen szféra :D Viszont én most itt pontot is teszek, mert csak offolodik a topik...

"The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

(#145876) Mcrazy válasza pube111 (#145866) üzenetére


Mcrazy
őstag

Igen, ezekre gondoltam. Az E-robot Somatom asztala én inkább a Macrodroid-ban vagyok otthon.

[ Szerkesztve ]

Üdv: Mcrazy

(#145877) Atish19


Atish19
őstag

Sziasztok. Létezik olyan online rádió alkalmazás ami működik android autoval és nincs tele reklámokkal?

(#145878) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Aki jelszó kezelőt használ (SafeinCloud) , jelezném , hogy elérhető HMS készülékre is :C

( Még február 19. érdeklődtem tőlük , hogy a jövőben tervezik e a megjelenést , akkor válaszoltak is , hogy igen , erre tessék ma jött az email üzenet , hogy elérhető )

[ Szerkesztve ]

(#145879) magyarhegyi


magyarhegyi
újonc

T. fórumtársak! roppant egyszerű: egy iphone névjegyet kaptam, amit android9-be szeretnék importálni/menteni. milyen app van erre? nagyon köszönöm a választ

(#145880) Somatom válasza Atish19 (#145877) üzenetére


Somatom
veterán

A TuneIn pro tele van reklámmal? Én nem vettem észre.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#145881) kiraly.andra válasza g_g_g (#145855) üzenetére


kiraly.andra
aktív tag

Ja, hogy neked widget kell, ezt jelenti a "látom"? Hát ehhez valóban külön alkalmazás kell. Én csak az értesítési sávban használtam a PT-t, ezt pedig teljes egészében leváltja már maga a rendszer.

:a:

(#145882) Prien


Prien
addikt

Mostanában a Youtube Vanced rendre kiírja megnyitáskor, hogy frissítsem a Yotube-ot. Merjem?

A kevés is több a semminél.

(#145883) Narxis válasza Prien (#145882) üzenetére


Narxis
nagyúr

Milyen verzió? Amúgy ne.

Thanos was right.

(#145884) dokee78


dokee78
félisten

OfficeSuite Pro-t használok.

Keresek jobb alternatívát.

Le írom mit szeretnék amit ebben nem találok,de lehet a többi alkalmazásban sem lesz ilyen funkció.

Szóval azt szeretném,hogy ha például a B oszlop címsorára nyomok akkor az szerint rakja sorrendbe például csökkenő sorrendben.
Ha utána a C oszlopra nyomok akkor már az legyen sorba rakva.

(#145885) csipuka válasza Somatom (#145880) üzenetére


csipuka
senior tag

Pedig erre panaszkodnak a play commentekben.
Engemis erdekelne ugyanez, mert max 2 csatornat hallgatok idonkent, de nem akarnek elofizetest.

(#145886) Prien válasza Narxis (#145883) üzenetére


Prien
addikt

14.21.54-es verziót használok.

A kevés is több a semminél.

(#145887) Somatom válasza csipuka (#145885) üzenetére


Somatom
veterán

A Pro néha elinduláskor két "reklámot" dob.
EZT és EZT.
Az elsőre panaszkodnak. Tény, hogy kellemetlen, ha már az ember kifizette a pro -t. De, azért nem katasztrófa. Én biztos nem fogok előfizetni arra a Prémiumra (a Pro nem egyenlő a Prémiummal). Ezen túlmenően viszont elég jól használható. Főleg, ha az AA kompatibilitást is figyelembe vesszük.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#145888) csipuka válasza Somatom (#145887) üzenetére


csipuka
senior tag

Most ujra rakerestem, es talaltam 2 AA kompatibilis appot
Open Radio kicsit fapados
Replaio
Mindketto mukodott AA-ban, majd tesztelem oket jobban. Mivel ez egy wrapper csak lehet eleg lesz az egyszerubb nekem. Foleg amilyen gyakran hasznalom.

[ Szerkesztve ]

(#145889) tpeter77 válasza consono (#145792) üzenetére


tpeter77
addikt

Üdv!
Leadtam hibára, majd hívott a szolgáltató hogy személyesen kell kimenjenek és beállítsák a céges megosztott postafiókot, mert ennek a jelszavát nem adják ki.
Szóval fel lehet venni, csak egyedi jelszó kell hozzá.
Csak Exchange alól lehet, O365 nem játszik...

(#145890) Somatom válasza csipuka (#145888) üzenetére


Somatom
veterán

Legalább van választási lehetőséged. Erre a gálya etapomra egy 2019 -es Volvo kamiont toltak alám. Gyári médiarendszer, 2.3.7 -es Androiddal. Nincs telepítési opció, az van, amit gyárilag előtelepítettek. TuneIn van, reklám egy szál se.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#145891) crok válasza Somatom (#145890) üzenetére


crok
Topikgazda

Emlékszem rá.. mármint a 2.3.7-es droidra egy 2019-es kamionban.. őrület..

(#145892) Somatom válasza crok (#145891) üzenetére


Somatom
veterán

Vicc az egész. Vmi ős régi TuneIn van rajta (a logója is más), többet pufferel, mint amennyit lejátszik. Inkább auxon rádugom a tabomat és azon futtatom, amit akarok.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#145893) zhata válasza Csabex (#145875) üzenetére


zhata
senior tag

+1

[ Szerkesztve ]

(#145894) csipuka válasza Somatom (#145890) üzenetére


csipuka
senior tag

Azbeszt.
Ez gyasz egy 2019-es autonal, megha kamion is :)
Asszony kocsijaban asszem az AA az 5.0-ason fut.

(#145895) nyisziati válasza csipuka (#145894) üzenetére


nyisziati
veterán

Autógyártók sose az előrehaladt technikáról voltak híresek. 2006-os Swift II-ben a gyári hangrendszer CSAK audio CD-t játszott le, MP3, WMV stb. ismeretlenek voltak neki.

(#145896) Atish19 válasza Somatom (#145880) üzenetére


Atish19
őstag

Félre értettél. Csak most lett Android Auto képes fejegységem és még egyet sem ismerek ezért kértem ajánlást :D De ránézek meg a Replaio-ra is köszönöm :R

[ Szerkesztve ]

(#145898) Fall-N


Fall-N
veterán

Az autógyártók több évig fejlesztenek egy adott modellt, így a tervezés elején még lehet, hogy aktuális a szoftver, de mire kijön az autó már elavul. Pont ez a gond az egésszel, de a stabilitás fontosabb a gyártónak, így tervezés alatt nem frissítgetik a szoftvert alapvetően. Kisebb hibajavításokat persze tesznek közben, de az főverziót nem piszkálják. Ha külső cég fejleszt, ami általában a jellemző, akkor az meg leszállítja az adott verziót és utána hibajavítást kap.

A másik gond egy autó életciklusa azért több, mint a fejegységé. Így mire kijön egy újabb modell a szoftver már elavult lesz.

A Volvo esete abban ciki, hogy az Android 2 már nagyon régi, így ők inkább spóroltak ezen.

[ Szerkesztve ]

(#145899) nyisziati válasza Fall-N (#145898) üzenetére


nyisziati
veterán

Ezzel csak az a baj, hogy a konkurencia akkortájt már olyan fejegységeket szerelt az autóiba, amik tudták ezt a fícsört.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.