Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-06 13:22:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#145901) whYz


whYz
addikt

Sziasztok

Van egy felesleges androidos telom es szeretnem atalakitani egy ideiglenes riasztorendszerre.

Van egy epitesi terulet eleg ertekes cuccokkal es szeretnem oda kirakni a telot, hogy figyelje a mozgast, illetve kuldjon video kepet ha mozgast lat. Valaki probalkozott mar hasonloval? Van erre a celra bevett app?

(#145902) oszy


oszy
veterán

A torque programot, hogyan lehet teljesen kigyomlálni egy doridos telefonból? Újra kellene telepíteni. Letöröltem, de újratelepítésnél benne voltak az előző adatok. :F

[ Szerkesztve ]

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#145903) punky10 válasza whYz (#145901) üzenetére


punky10
addikt

Úgy tudom,az Alfred camera alkalmazás tuc riasztást mozgás esetén.Ezt a részét viszont még nem próbáltam,tehát nem 100-as.De egy próbág megér.
Egyébbkènt ag egyik legjobb kamera pl webkamerának,vagy bármilyen távoli kamerának.

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#145904) crok válasza oszy (#145902) üzenetére


crok
Topikgazda

Hogy érted hogy benne voltak az előző adatok? Aktívan használom, segítek ha kell. De ha törlöm akkor eltűnik minden is. Van egy rejtett könyvtár a belső tárban .torque névvel (pont van az elején, ettől rejtett) - szerintem az marad fent nálad.. töröld vagy nevezd át.

(#145905) crok válasza whYz (#145901) üzenetére


crok
Topikgazda

Én is az Alfred-et javasolnám először.

(#145906) oszy válasza crok (#145904) üzenetére


oszy
veterán

El van mentve 3 profil és az benne marad újratelepítésnél.
Hogy és hol találom meg a rejtett fájlt? :)

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#145907) crok válasza oszy (#145906) üzenetére


crok
Topikgazda

Írtam: belső tárhelyen van egy .torque könyvtár mai rejtett, szóval valami olyan filekezelővel nézd meg ami meg tudja jeleníteni a rejtett file-okat, könyvtárakat.

(#145908) zsigomark3 válasza oszy (#145906) üzenetére


zsigomark3
tag

(#145909) whYz válasza punky10 (#145903) üzenetére


whYz
addikt

Koszi a valaszt, megprobalkozok ezzel az Alfred cameraval. :R

crok: Koszi.

(#145910) nyisziati válasza SzabóTamàs90 (#145900) üzenetére


nyisziati
veterán

Nyilván nem ez a legfontosabb szempont.
Arra írtam a megjegyzést, hogy Somatom 2019-es kamionjában is Gingerbread van.

(#145911) oszy válasza crok (#145907) üzenetére


oszy
veterán

Így már megvan. :) A TC-t töltöttem le. Harmadszorra meg is lett. Előtte két valamit találtam, de pénzt kértek a fájlok láthatóságáért. :D Utólag olvastam zsigomark3 javaslatát. Köszönöm neki is azért! ;)

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#145912) Narxis válasza Prien (#145886) üzenetére


Narxis
nagyúr

Annak már megszünt a támogatása. Innen telepítheted az újat, azt meg törölnöd kell előtte. [link]

Thanos was right.

(#145913) Prien válasza Narxis (#145912) üzenetére


Prien
addikt

Köszönöm! Egyelőre jól működik minden eszközömön, így amíg használható, addig hagyom ezt.

A kevés is több a semminél.

(#145914) dokee78


dokee78
félisten

Ez az alkalmazás tudja mérni az USB-n megosztott netet?
Ha nem akkor tudtok erre való alkalmazást?

(#145915) DonMarco válasza Narxis (#145912) üzenetére


DonMarco
aktív tag

Üdv ! A közvetlen Chromecast támogatást tudja az "új" vanced ? (Régebben tudta úgytudom)

[ Szerkesztve ]

(#145916) Narxis válasza DonMarco (#145915) üzenetére


Narxis
nagyúr

Tudnia kellene de nem 100%, sose használtam.

Thanos was right.

(#145917) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Root nélkül van mód egy alkalmazás adatait menteni és visszaállítani?
(Waze. Régebben app és adat mentést a titanium csinálta, de nem működött visszaállítás után. Viszont talán csak adat működne, ha meg lehet oldani, csak most root nélkül.)

#?*@&!

(#145918) crok válasza zeon.hu (#145917) üzenetére


crok
Topikgazda

Ha az app maga nem tud ilyet akkor 99% hogy csak root-al.

(#145919) zeon.hu válasza crok (#145918) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Nem tud, csak a "kedvencek"-et menti és szinkronizálja vissza.
De az előzményekből rengeteg van, azt is át szeretném húzni.

#?*@&!

(#145920) DonMarco válasza Narxis (#145916) üzenetére


DonMarco
aktív tag

Lehúztam,tudja ! Szuper,akkor marad a cucc... :)

(#145921) aclandiae


aclandiae
senior tag

Sziasztok!

Milyen titkosítást végző alkalmazás ajánlott?

(#145922) Somatom válasza aclandiae (#145921) üzenetére


Somatom
veterán

Mire? Mit szeretnél titkosítani?

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#145923) aclandiae válasza Somatom (#145922) üzenetére


aclandiae
senior tag

Mint pl. a Bitlocker Windows PC esetén.

(#145924) Somatom válasza aclandiae (#145923) üzenetére


Somatom
veterán

Wi -micsoda esetén?

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#145925) lovi27 válasza Somatom (#145924) üzenetére


lovi27
addikt

Fájlrendszer (meghajtó) titkosítása.

(#145926) kovisoft válasza aclandiae (#145923) üzenetére


kovisoft
őstag

Ami a Bitlockerhez hasonló Androidon, az talán az EDS Lite. Ez olyasmi, mint a TrueCrypt Windowson.

Szerk: létre tudsz hozni benne egy titkosított konténerfájlt, ebbe tudod bemásolni a titkosítandó fájljaidat.

[ Szerkesztve ]

(#145927) tylerddd


tylerddd
veterán

Helló! Kaptam egy smart keyring-et. A javasolt iTracing2 alkalmazás nem látja, iOS-en egy iTracing nevű azonnal beazonosította.

Tudnátok hozzá javasolni valamit? Elvileg más szoftverrel is mehet, esetleg nem minden funkció fog működni. Ez még mindig jobb lenne, mint most a semmi. Köszönöm!

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#145928) Bozek válasza lovi27 (#145925) üzenetére


Bozek
nagyúr

Az tudtommal van alapból az Android-ban, bár alapesetben csak a belső tárhelyet titkosítja.

(#145929) Narxis válasza Somatom (#145924) üzenetére


Narxis
nagyúr

Ejnye. :)

Thanos was right.

(#145930) Somatom válasza Narxis (#145929) üzenetére


Somatom
veterán

Próbálom megértetni az emberekkel, hogy egyáltalán nem alap, hogy vki ismeri/használja a Windows -t, de úgy tűnik, hogy ennek megértéséhez az emberiségnek még kell párszáz év. ;]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#145931) Bozek válasza Somatom (#145930) üzenetére


Bozek
nagyúr

Vannak, akiknek párszáz év kell, hogy megértsék a Windows-t. Ezért nem is használják. :D

(#145932) Somatom válasza Bozek (#145931) üzenetére


Somatom
veterán

Párszáz???? :Y
Az én életmódom mellett a 70 éves élettartam is túlzó optimizmus. Ebből már azt is soknak tartom, amit eddig a Win megértésére pazaroltam. :O :N

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#145933) iceQ! válasza Somatom (#145932) üzenetére


iceQ!
addikt

Reggelig mesélhetnék, hogy ki mit ért meg a Windows alatt (kb felhasználók 95%-a semmit.)

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#145934) scream24 válasza iceQ! (#145933) üzenetére


scream24
senior tag

A mai világban a felhasználók nagy többsége egy routert vagy egy tv-t sem tud beállítani. Mégis mit vártál?! 🙂

Minden csoda két napig tart. Régebben még három napig tartott, de azóta felgyorsult a világ.

(#145935) iceQ! válasza scream24 (#145934) üzenetére


iceQ!
addikt

Kérdezik tőlem, milyen telefont vegyek? Válaszom:
-Ha hülye vagy hozzá, iPhone
-Ha értesz hozzá Android. :D

TV-t? Ismerek olyan "férfiakat" akik egy szeget nem tudnak elütni, vagy egy IKEA-s széket(!!! )nem tudnak összeszerelni :DDD

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#145936) Bozek


Bozek
nagyúr

Vicces ez a CamScanner. Bár megvettem a fizetős verziót, de bizonyos dolgokhoz Prémium kellene. Ha az nincs, akkor is megoldható elvileg, csak videót kell nézni (könyv scannelését néztem, ott 5 oldalt ad egy videóért). Na és itt jön az igazán vicces rész: AdGuard nem engedi át a videót, így egyből megkapom a scannelési lehetőségeket. :D Remélem nem veszik észre, és csukják be a kiskaput.

(#145937) Narxis válasza Bozek (#145936) üzenetére


Narxis
nagyúr

Na most, hogy leírtad ide, holnapra már be is lesz csukva a kiskapu. :D

Thanos was right.

(#145938) hanti válasza Bozek (#145936) üzenetére


hanti
senior tag

Miért nem rakod fel az Office programot, annyit scannelsz amennyit akarsz.

(#145939) Kumblee88


Kumblee88
csendes tag

Szerintem is sokkal jobb az office lens! Anno használtam camscannert jo volt de nem az igazi!

(#145940) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Üdv!

Tudnátok ajánlani olyan videórögzítőt amivel a játékok hangját is tudom venni?

(#145941) Bozek válasza hanti (#145938) üzenetére


Bozek
nagyúr

Mert azt például nem tudja, hogy ha egy könyv oldalait akarod bescannelni, akkor kettévágja a két oldalt. Persze, megoldható, de sokkal macerásabb, mint CamScanner-rel.

[kép]

(#145942) hanti válasza Bozek (#145941) üzenetére


hanti
senior tag

Nagyon régen használtad, pdf- ként sorba lehet rakni egy file-ba és egy keretbe illeszti a teljes oldalt, nincs széle, jobb mint egy scanner. Én mindenre ezt használom!

(#145943) Bozek válasza hanti (#145942) üzenetére


Bozek
nagyúr

Biztos ugyanarról beszélünk? Ha lefotózol egy kinyitott könyvet (egyszerre mind a két oldalt), akkor az 2 oldal lesz a PDF-ben? Mert a CamScanner a szaggatott vonalnál kettészedi.

(#145944) kiraly.andra válasza sch_a (#145804) üzenetére


kiraly.andra
aktív tag

Nyilván nem segít, de megemlítem, hogy ez nálam is így van. A tabletemen csak akkor kapcsolom be a netet, amikor kezembe veszem, és két használat között több nap is eltelik néha. A wifi aktiválása után megjön minden* olyan értesítés, ami időközben történt, függetlenül attól, hogy azokat a telefonomon már megkaptam, láttamoztam.

Ennek biztosan nem így kellene lennie, hisz semmi értelme, így ezt hibának tekinthetjük.

* talán nem minden, de a legtöbb

:a:

(#145945) Bozek válasza KisTücsök (#145940) üzenetére


Bozek
nagyúr

Én már nem tudok ilyen alkalmazásról, ami régen volt, az is csak roottal ment. Bizonyos telefonokban van erre lehetőség, nekem például Sony Xperia 5-ön van a Játékoptimalizáló, azon belül van felvételi lehetőség belső hanggal.

(#145946) hanti válasza Bozek (#145943) üzenetére


hanti
senior tag

Én oldalanként szoktam, soha nem próbáltam az általad ajánlott módon, de így olyan mint egy gyári.

(#145947) dokee78


dokee78
félisten

Köszi szépen a segítséget a 2 korábbi kérdésemre!
Biztos láthatatlan a hozzászólásom! :(((

(#145948) nyisziati válasza dokee78 (#145947) üzenetére


nyisziati
veterán

Igen, az USB tether méri az átvitt adatokat. Csatlakozáskor a widget aktiválódik.

(#145949) crok válasza dokee78 (#145947) üzenetére


crok
Topikgazda

Egyikre se tudok mit mondani - akkor írjam meg hogy elolvastam de nem tudok rá mit mondani? Ha mindenre megírná mindenki elég sok lenne a törölt off.. Az Exceles kérdésnél pl. nem látok fejlécet, általában a fejlécre szoktak sorrendet állítani de persze enélkül is menne ha lenne adatfeldolgozási lehetőség az appban, talán azért nem lehet. Mondjuk én az Excelt meghagytam PC-re, Android-on SOHA nem kellett még Excelt nyomorgatnom. Ha kellene én először az AndrOpen Office-t, aztán a sima Microsoft Excelt majd a Google Sheets-et próbálnám meg (nem tudom mennyire szabad ilyen külső appokat használnod, mennyire szenzitív az adat).

(#145950) tpeter77 válasza KisTücsök (#145940) üzenetére


tpeter77
addikt

sziasztok,

Hasonló programot keresek én is.
Sniper 3D videót rögzítenék, de a játék hangját nem rögzíti a képfelvétel program, csak a saját hangom.
Huawei P9 telóm volt, abban a zárképernyőt lehúzva volt olyan ikon, ami a képernyőképet rögzítette, de a mikrofonból vtte a hangot, nem a játék hangját rögzítette.
Most viszont telót váltottam Xiaomi Mi A1 van, és itt a zárképernyőn nincsen képrögzítő program.
Azt szeretném, hogy vegye fel a videót a program, de ne a mikrofonból vegye a hangot, hanem a játék hangját rögzítse.
Ilyen progit sem tudtok ajánlani?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.