Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-06 13:22:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#145651) Bozek válasza Fr@nkieWilde (#145647) üzenetére


Bozek
nagyúr

JetAudio-ban meg lehet már adni több mappát a zenéknek? Mert régen csak egyet lehetett, szóval ha ez nem változott, akkor nehezen fogod a mostani mellé berakni.

(#145652) Diokhan válasza makoss (#145649) üzenetére


Diokhan
addikt

Szerintem appspecifikusan kapcsold ki az ertesiteseket. Akkor el fog tűnni, és nem is fog jelezni utána.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#145653) Fr@nkieWilde válasza k850 (#145650) üzenetére


Fr@nkieWilde
senior tag

Keresem még, de egyelőre nem találom az usb opciót. Természetesen OTG képes a készülék (Xiaomi MI A1).
Azért pendrive-on van, mert ezt könnyen tudom más eszközökhöz is csatlakoztatni.
milyen lejátszót használsz?

Nem lehet nékem nagyobb tolvajom, mint aki az én időmet eltolvajolja!

(#145654) k850 válasza Fr@nkieWilde (#145653) üzenetére


k850
addikt

Na annyiban helyesbítenék, hogy a fájlkezelőböl tudom elindítani bármelyik zenelejátszót, PowerAMP, Musicolet, Sony zene. Egy gond van, csak a kijelölt számot indítja el.
PowerAMP be lehet állítani, hogy külsőt is lásson.
[kép]
De még mindig azt tanácsolnám, hogy másold fel a zenéket a készülékekre.

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#145655) meko1 válasza Somatom (#145618) üzenetére


meko1
tag

köszönöm válaszod,s noha egyáltalán nem értek az android "lelkéhez",um szoftver,mégis
kénytelen vagyok "vitatkozni"(ami egyébként lehet a gondolatod szerinti):
az említett drupe alk.(tárcsázó,sms,névsor,stb)beépítve hozza a beszélgető/videón is alkalmazások némelyikét(sajna pont nem azokat,amelyeket én keresek,részben)
más alkalmazások pedig lehetőséget adnak,h a szintén beépített ,alapfunkciójuk
melletti alkalmazásokat is használd,sőt,szabadon választhatok,mivel szeretném
bővíteni--ott az a baj,h vagy ténylegesen nem működnek :(,v csak pl előbbi alkalmazások
üzeneteit jelenítik meg,tehát nem "aktívan" használhatók
nem baj,keresek tovább,ill szokásos kompromisszum lehet a vége

(#145656) Fr@nkieWilde válasza k850 (#145654) üzenetére


Fr@nkieWilde
senior tag

Igen, a fájlkezelőből elindul, bár mondjuk a Jet aduio azonnal le is áll... :(
Jó az lenne, ha a lejátszóból lehetne közvetlenül elindítani.
Lehet ezt a Power AMP-t megnézem, mert egyszerűbb így nekem pendrev-ozni, bár ha nem lesz más, akkor megy a zene a telefonra. illetve sajnálom magát a Jet aduio-t is, nagy Cowon fan vagyok. Kár lenne ,ha le kellene cserélni. :K

Nem lehet nékem nagyobb tolvajom, mint aki az én időmet eltolvajolja!

(#145657) kisspall


kisspall
aktív tag

Sziasztok. Olyan alkalmazást keresek, ami egy mappa tartalmáról szöveges fájlnév listát készít, amiben aztán tudok keresni is.
A keresést külön meg tudom oldani, de arra is jó lenne egy hatékony megoldás.

(#145658) Somatom válasza meko1 (#145655) üzenetére


Somatom
veterán

OS szinten van arra van lehetőség, hogy egy adattal meghívj egy alkalmazást. Pl. videófájlhoz meghívsz egy lejátszót. De, ahhoz az alkalmazásnak is támogatnia kell ezt a funkciót. Nekem nem sikerült telefonszámmal meghívni a Whatsappot hívásra (üzenetre igen). Akkor más alkalmazás (pl. a tárcsázó) sem tudja. Ugyanígy fogadni sem lehet a hívást más alkalmazásban. Sőt! Ha bejövő hívásnál megnyomom a fülesem gombját, akkor fogadja a hívást. Ha viszont Whatsapp bejövőm van, akkor hiába nyomkodom a fülest. Csak az alkalmazásban tudom fogadni a hívást és utána tudom használni a fülest.

Fr@nkie Wilde:
Musik Folder Player biztosan tudja (próbáltam).

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#145659) Fr@nkieWilde válasza Somatom (#145658) üzenetére


Fr@nkieWilde
senior tag

Köszönöm, megnézem.

Nem lehet nékem nagyobb tolvajom, mint aki az én időmet eltolvajolja!

(#145660) Somatom válasza Fr@nkieWilde (#145659) üzenetére


Somatom
veterán

Összefoglalóban a linkje.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#145661) Fr@nkieWilde válasza Somatom (#145660) üzenetére


Fr@nkieWilde
senior tag

Már telepítettem is, bár nem a play-ről van. :B

Nem lehet nékem nagyobb tolvajom, mint aki az én időmet eltolvajolja!

(#145662) Tökimanó


Tökimanó
senior tag

A Google Keepben a bejegyzéseket lehet sorrendbe rakni? Úgy értem ne az automatikusan sorba rakott időrendben legyen,hanem ahogy én szeretném .

(#145663) darvinya válasza Tökimanó (#145662) üzenetére


darvinya
titán

Igen, hosszan jegyzésen, és odarakod ahova akarod.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#145664) kovacs65 válasza kisspall (#145657) üzenetére


kovacs65
senior tag

Ez a legegyszerűbb:

dir >tartalom.txt

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#145665) Tökimanó válasza darvinya (#145663) üzenetére


Tökimanó
senior tag

Köszönöm! Sajnos ez csak a jegyzeteknél működik. A becímkézett,archívumban levőknél már nem.

[ Szerkesztve ]

(#145666) darvinya válasza Tökimanó (#145665) üzenetére


darvinya
titán

Igaz, de nekem nincs archív, így nem tudtam.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#145667) 0ttó válasza Fr@nkieWilde (#145656) üzenetére


0ttó
tag

A jetAudio egy régebbi verziója akkor állt így le nekem, ha a médiatár nem volt újraépítve valamilyen változ(tat)ás után.

Az alkalmazás beállításában az Egyéb résznél alul van három lehetőség:
Médiatár újraépítése, Médiatár újraépítése (Válasszon mappát), és a Médiatár visszaállítása.

A mappaválasztással átvizsgáltatható a drive, vagy egy része. Hátha ez megoldja.
Ha még nem próbáltad volna.

[ Szerkesztve ]

(#145668) Fr@nkieWilde válasza 0ttó (#145667) üzenetére


Fr@nkieWilde
senior tag

Köszönöm, megpróbálom.

Nem lehet nékem nagyobb tolvajom, mint aki az én időmet eltolvajolja!

(#145669) pube111


pube111
senior tag

A máv appban másnál sem működik a hév menetrend kereső?

(#145670) polonic


polonic
félisten

Miért van az, hogy a google segéd egyszer csak elkezdett működni? Pedig direkt magyar nyelven használom a telefont, hogy mellőzzem a segédet.
A kezdőlap hosszú megnyomására a discover jött be eddig és így volt jó, ez kellett nekem.
Semmit nem állítottam a telefonon és ma reggel már a segéd jön be. Ha meg már bekapcsolódott és kikapcsolom a beállításaiban, akkor a kezdőlapra ugyanúgy a segéd jön be és kéri, hogy kapcsoljam vissza.

(#145671) OmniaI900 válasza polonic (#145670) üzenetére


OmniaI900
tag

Nálam is ugyanez lett a helyzet.

(#145672) polonic válasza OmniaI900 (#145671) üzenetére


polonic
félisten

És a beállításaiban továbbra is azt írja, hogy a magyar nyelven nem támogatott. De akkor mi a fenéért kezdett el működni.
Frissítések törlése megvolt, de nyilván frissül a legújabbra újból és újra aktiválódik a segéd.

(#145673) makoss válasza Diokhan (#145652) üzenetére


makoss
veterán

Ez a kikapcsolás merre van?
Mertl amit én találtam nem jó, továbbra is jelez :F

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#145674) Somatom válasza makoss (#145673) üzenetére


Somatom
veterán

Ha lehúzod a rolót, akkor nincs ott az értesítés? Ha ott van, akkor egy kicsit elhúzod jobbra és bal oldalon megjelenik egy fogaskerék ikon. Arra bökve az adott app értesítéskezelőjébe dob.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#145675) pvt.peter


pvt.peter
őstag

Sziasztok,

Rootolt készülékre melyik reklám blokkoló a legajánlottabb?

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#145676) crok válasza pvt.peter (#145675) üzenetére


crok
Topikgazda

(#145677) pvt.peter válasza crok (#145676) üzenetére


pvt.peter
őstag

Köszi szépen, nagyon hasznos.

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#145678) makoss válasza Somatom (#145674) üzenetére


makoss
veterán

Ott semmi ilyen nincs, a beállításokban -->értesítések és állapotsor:
[link] De ha az értesítési ikonok kijelzését kikapcsolom, nem fogom látni ha mail jött.
Vagy be lehet állítani a "Hangalapú keresés" ikonra? :R

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#145679) viewdetails válasza polonic (#145672) üzenetére


viewdetails
addikt

Végre, ezer év után a Google engedélyezte az angol segéd használatát magyar nyelven? Viszlát Bixby. 😁

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#145680) DrBubo77 válasza crok (#145676) üzenetére


DrBubo77
veterán
LOGOUT blog

Tudom, hogy ez itt OFF, de úgy látom, te képben vagy ezekkel a DNS állítgatásokkal.
Windows-on egyszer már használtam ezt a dolgot, de nem találom. Pedig szerintem itt a lapcsaládon találkoztam vele. Volt egy oldal, ahol checkboxokkal lehetett állítgatni, hogy mit szűrjön és az oldal adott egy IP párt, amit be kellett állítani a Windows DNS beállításainál.
Nem tudod ezt a weboldalt mi lehet?

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#145681) crok válasza DrBubo77 (#145680) üzenetére


crok
Topikgazda

Hogy érted ezt pontosan? Mit lehetett bekattintgatni? Hogy milyen típusú szűrés érdekel és ajánlott hozzá egy publikus de szűrt DNS szerver megoldást (az DNS szerver IP-ket)? Kellett hozzá regisztráció? Be kellett lépni az oldalra? Kérte a külső IP-det? Nem az OpenDNS volt?

[ Szerkesztve ]

(#145682) Tökimanó


Tökimanó
senior tag

Lehet hülye kérdés ,de gőzöm nincs hogy kell ( ha egyáltalán lehet) google keresőből képet menteni a galériába? Menti ,de a letöltésekhez. Én viszont úgy szeretném hogy egyből galériába mentse. Megoldható? Ha valamelyik böngészőből keresek akkor simán lehet oda,de a google keresőnél ez nem működik.

[ Szerkesztve ]

(#145683) nincsnév007 válasza viewdetails (#145679) üzenetére


nincsnév007
őstag

lehet, magyart még töri, de legalább magyarul kérdezi meg hogy miben segíthetek :D :C

[ Szerkesztve ]

(#145684) dionaea


dionaea
őstag

Sziasztok android 5 re keresnek olyan progit ami ha nincs töltés kikapcsolja a kijelzőt. Auto start stay indítja a navit mikor kocsiban áramot kap. A progi root al tudja hogy le állítsa a programot de nem tudom rootolni a készüléket anélkül meg nem megy. Erre keresek megoldást.
Elég ha a kijelzőt kikapcsolja valami 1-2 perc utan. Következő indításnál úgyis indul a navi

(#145685) Somatom válasza dionaea (#145684) üzenetére


Somatom
veterán

Bármelyik automatizáló tudja (5 -ön még az E-Robot is fut). Sztem válaszd a Macrodroidot, a topikjában segítenek! Egyszerű beállítani.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#145686) polonic válasza viewdetails (#145679) üzenetére


polonic
félisten

Nem az a baj, hogy engedélyezte. Hanem az, hogy kikapcsolva is azt erőlteti. Nem is értem. Ha kikapcsolom, miért nem jöhet be az eddigi discover. Akinek meg kell, bekapcsolja és ott is van a segéd.

(#145687) alberttt


alberttt
tag

Sziasztok! Létezik olyan app, ami külön tudja állítani a betûméretet programokon belül, tehát nem az egész rendszerben?

(#145688) harry3 válasza nincsnév007 (#145683) üzenetére


harry3
őstag

Uh... baromira idegesítő, hogy félig magyar, félig angol. Pont most akartam kérdezni, hogy lehet-e vele valamit csinálni? Akkor legyen angol az egész alkalmazás, amíg nem teljes a magyar. Rendszernyelvet nem akarok állítani. Eléggé béna, hogy magyarul üdvözöl, aztán angolul társalgok vele.

(#145689) nincsnév007 válasza harry3 (#145688) üzenetére


nincsnév007
őstag

nekem tetszik így is. bár én csak a lámpákat kapcsolgatom vele, unatkozok szoktam tőle egy két hülyeségeket kérdezni és tök jókat szokott válaszolni :) ha már elérhető magyarországon, magyarul üdvözöl, akkor csak közeledik az a magyar nyelv

(#145690) meko1 válasza Somatom (#145658) üzenetére


meko1
tag

nos,mint írtam is ,pl a drupe 'tárcsázó és egyéb' alkalmazás pontosan ezt tudja: tudok belőle wa,viber,v telegram,skype HÍVÁST indítani,a szimpla telefonálás mellett(nyilván erre utaltál általánosan),a yahoot is "meghívja" levélíráshoz...
hát ehhez hasonlatos progit keresek ,netán más beépített lehetőségeket(messenger stb)is
kínálót
amiket találtam "all in one social media" telefonálni nem tudnak,s a beléjük telepíthető ilyen 'alkalmazások' lehetséges választéka mérsékelt,ill nem az én várakozásaimhoz illenek
gondolhatod,a cél az,h minden általam használt telefonáló,sőt üzenetküldő alkalmazást
egy helyről indíthassak és fogadjak
a keresés folytatódik :)

(#145691) bul07


bul07
nagyúr

Hogy tudnám egy adott alkalmazás más régióba szánt verzióját letölteni

Konkrétan a TikTok
Magyar régiósat bottal se piszkálnám, a tartalom miatt

A Kínai régióra szántat innen letöltöttem , és élvezettel nézem a videókat mert a helyi hírcsatornák is tesznek fel videókat és meglepő tartalmakat láttok
Mondjuk mikkor a híd elkezdett libegni, na azt majd másfél nappal előtte már láttam

Viszont érdekelne még a Japán, Orosz, USA, meg még egyéb régióba szánt verziók, hátha láttok helyi sajátosságokat

Remélem ez a megfelelő fórumrész ehhez a kérdéshez

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#145692) viewdetails válasza polonic (#145686) üzenetére


viewdetails
addikt

Elindítod, jobb alsó sarokban iránytűre majd jobb felső sarokban a fotódra koppintasz, aztán Beállítások - Assistant, legalul Telefon, végül Google Segéd kikapcsol.
Ezek után visszakapcsolja magát?

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#145693) Csabex válasza bul07 (#145691) üzenetére


Csabex
őstag

Itt van egy pár tipp, próbáld meg valamelyiket...

"The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

(#145694) dionaea válasza Somatom (#145685) üzenetére


dionaea
őstag

Szuper köszönöm be is állítottam és úgy tűnik ez az amit kerestem

Köszi a segítséget

(#145695) polonic válasza viewdetails (#145692) üzenetére


polonic
félisten

Ha ki van kapcsolva, ez jön be. Nem az eddigi discover.
Kéri a bekapcsolást. Kérdem én, mi értelme van így a kikapcsolásnak...

[ Szerkesztve ]

(#145696) polonic válasza polonic (#145695) üzenetére


polonic
félisten

Ja és persze azóta elkezdte háttérben fogyasztani az akkut. Eddig a statisztikában meg sem jelent a Google app. Most, úgy hogy hozza sem lett nyilván, 3,3 %-ot zabált.

(#145697) MikeWazowski válasza viewdetails (#145692) üzenetére


MikeWazowski
veterán

Én amikor próbálom beállítani, lent írja, hogy kezdő lépések és mikor rámegyek akkor azt írja, hogy ellenőrizzem a kapcsolatot és a végtelenségig ez megy, pedig maxon a wifi... ezzel mi lehet a baj?

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#145698) moma


moma
őstag

Nem tudom ez e a jó topik. De anyukámnak van egy nagyon korai androidos samsung telója. és kapott egy frissebb laptopot. A gondja az, hogy korábban másik géppel, ha csatlakoztatta usbvel, akkor kérdezte a telefon, hogy mi legyen, engedi e a filokat. most viszont nincs ilyen kérdés, hanem csak elkezd tölteni. És így nem tudja a képeit átmásolni.

Hallottatok már hasonlót? Mi lehet a gond?

we all deserve a bit of luck.

(#145699) crok válasza moma (#145698) üzenetére


crok
Topikgazda

(#145700) F.E.K.. válasza MikeWazowski (#145697) üzenetére


F.E.K..
senior tag

Nálam is ugyanez a helyzet, elindul, alul "További Segéd-funkciók feloldása"... no az csak addig jut hogy "Ellenőrizze a kapcsolatot, és próbálkozzon újra"

Nem lett ez az aktiválás teljesen átgondolva valószínűleg...

Legyen olyan szép és vidám napod amilyet csak szeretnél!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.