Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-06 13:22:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#134451) kezman válasza #81524480 (#134442) üzenetére


kezman
őstag

:F :F Hogy kerül a kezdőképernyőre? widgwtje az a kettő nem jó nekem?

[ Szerkesztve ]

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#134452) #81524480 válasza kezman (#134451) üzenetére


#81524480
törölt tag

Widgeteknél a 3x2 méretű minialkalmazást válaszd. Felugrik egy ablak, válaszd ki azt a fiókodat, ahová írod a teendőid. Utána válaszd ki az Emlékeztetőket, az appban pedig írd fel a teendőket.

(#134453) unravel


unravel
őstag

Hali
Az volt már hogy új fejlesztővel, de megy tovább a Weather Timeline?
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.samruston.weather

¯\_(ツ)_/¯

(#134454) nababika


nababika
aktív tag

Sziasztok. Keresek egy programot ami gpx fileokat tud megjeleniteni terkepen. Jo volna ha navigalni is lehetne vele a gpx altal letrehozott utvonalon. Lehet fizetos is, de nem baj ha ingyenes :-D. Koszi

(#134456) iguana válasza mobilizmo (#134418) üzenetére


iguana
őstag

óóó. hogy megörültem ennek. kicsit szatyorban élőnek érzem magam, hogy eddig nem hallottam erről, pedig nem új a dolog, ahogy rákerestem.
aztán látom, hogy 1 éve nincs frissítés. :(
basszus, ez egy valóban top 5-ben lévő alkalmazás lenne nálam.
végig nyálaztam az oldalukat stb., még nem regisztráltam, de bizonytalan vagyok.
kár, hogy ilyen valóban fontos app/szolgáltatás eltűnni látszik, vagy alig "látszódik".

esetleg használja, használta valaki éles helyzetben is?

14 pár márkás bokazokni. (fícsör:antistatic, 100% pamut, jól szellőző, húzva térdig ér)

(#134457) nababika válasza Kepler (#134455) üzenetére


nababika
aktív tag

Köszönöm. Megnézem őket.

(#134458) MADcat


MADcat
MODERÁTOR

Ez olyan mint az akciós újságok, de úgy tűnik ez a verzió működik. :K

[ Szerkesztve ]

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#134459) #81524480


#81524480
törölt tag

Tudtok valami jó böngészőt, amiben van Flash Player?

(#134460) 0ttó


0ttó
tag

Üdv mindenkinek,

Olyan apk lementő (Backup) programot keresek, ami kimenti a telepített alkalmazást.
Képes az általam telepítettekre, és a rendszerben eleve meglévőkre és azok frissítetteire is.
A kimentett apk fájl nevében vagy alapból vagy állítható módon szerepeljen a készítő (csomag) név, és az app verziószáma.
A programban is jelenjenek meg a verziók, ne csak az alkalmazás neve.
A kimentett appok apk kiterjesztéssel legyenek, ne valamilyen archiv formátumban.

4.4.2-es Androidos, root nélküli telefonra kellene.

Sokat kipróbáltam már, de valami mindig hiányzik.
Az egyiknél szerepel a verzió, de a rendszerfájlokat nem látja.
A másik látja és menteni is tudja a rendszerfájlokat, meg az általalam telepítetteket is, de egy idő után az új verziókat továbbra is réginek, korábbinak írja.

Igazából semmi extrát nem várok el, csak az alapokat, de eddig ahány félét is próbáltam mindegyikből hiányzott ez, az, volt valamilyen hiányossága.

Köszi.

(#134461) mobilizmo válasza 0ttó (#134460) üzenetére


mobilizmo
Topikgazda

ES File Explorer

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#134462) WhiteWalker válasza WhiteWalker (#134416) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Erre esetleg valaki? :B

(#134463) 0ttó válasza mobilizmo (#134461) üzenetére


0ttó
tag

Kipróbálom.

Köszi.

(#134464) 0ttó válasza iguana (#134456) üzenetére


0ttó
tag

Nem szeretnék nagyon off lenni, nem is írok erről (az alkalmazásról és ami mögötte van) többet.

Milyen felbontásban, méretben kell minimum lennie a képnek? Milyen egyéb tulajdonságoknak kell meglenniük, ami alapján eldönhető vagy igazolja a képen látható valamit, hogy az hiteles?

Nem valószínű hogy rendelkezik olyan hatósági jogkörrel engedéllyel, hogy a hitelességet ellenőrizhessen.
Akkor honnan tudja, hogy hiteles vagy mitől válik egy lefényképezett papír hitelessé?

Ha valaki vesz három darab paradicsomot egy határmenti kis faluban, akkor ez a cég/ember lemegy és ellenőrzi a számláról készült képen látható dolog hitelességét a kis bolt pénztárosánál?! Biztosan nem.

Akkor honnan tudja egy dokumentumról, hogy az hiteles? Sehonnan, és ilyet nem is állíthat, ha mégis ezt teszi, akkor az nem igaz.
Ha valaki, már alapból valótlant állít, akkor abban hogyan bízzon meg bárki is?

Attól, hogy valaki feltölti annak az embernek/akárkinek a számítógépére a papírjait még nem lesz hitelesített, eredeti főleg, ha már korábban átírtak a papíron valamit vagy meghamisítottak rajta adatokat, dátumot stb.
Feltöltés után hogy válik, hogy lesz hiteles, eredetivel egyenlő?

Az, hogy ott nem írnak át benne valamit, az csak azt jelenti, hogy változatlan marad, de nem hiteles.

Vannak dokumentumok, amik vízjelet tartalmaznak a valódiság ellenőrzésére, de az sem ellenőrizhető egy otthon készített fényképen, változatban.

A Play áruházban egy hozzászóló a munkaszerződését töltötte fel, és hogy így az környezetbarát is.
Mitől az? A píapír alapú szerződését aláírta, majd feltöltötte, ettől ugyan úgy volt papír is. Hogyan, mi által védtük a környezetet?

A praktikussággal kapcsolatban azt mondanám, hogy legtöbb helyen van otthon egy doboz vagy egy dosszié, amibe belerakják az emberek a számláikat.
Amikor hazaér és elfelejti vagy lusti beledobni a dobozba, akkor ugyan úgy elfelejti vagy rest lefényképezni, netre menni, bejelentkezni, feltölteni.

Az is biztos, hogy nem kereste meg az ország összes üzletét, hivatalát, hogy ott is elfogadják-e a szolgáltatásukat.
Törvénybe se lett foglalva ennek a cégnek ez a tevékenysége, és hogy bármely üzletre, hivatlara kötelező érvényű lenne.

Egy cipő vásárlása után egy reklamáció esetén biztosan nem fogadja el egy üzlet sem azt, ha ott valaki mutogatja a telefonját, hogy ki tudja kinek a számítógépén ott van egy számla képe.
Ha meg nem fogadja el az üzlet, akkor menjünk bíróságra? Ott még kevésbé fogják elfogani.

De mindenki oda tölt fel amit és ahová akar.
A városközpontban egy tölgyfa alá is lehet 1 000 000 Ft-ot tenni egy Tescos szatyorban, arra az esetre, ha a pénztárcáját otthon felejtené valaki.
Mikor vásárol csak odamegy a fa alá és vesz ki valamennyit a szatyorból. A fa biztosan nem vesz el belelőle, de az emberek sem olyanaok.

(#134465) zeon.hu válasza unravel (#134453) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

"Az ön országában nem érhető el"

#?*@&!

(#134466) unravel válasza zeon.hu (#134465) üzenetére


unravel
őstag

Magyarországon vagyok, nekem működik. Lehet attól hogy nekem megvolt a fizetős változat?!?
Sajnos a Weather underground már nem elérhető benne.

¯\_(ツ)_/¯

(#134467) Fred23 válasza #81524480 (#134459) üzenetére


Fred23
nagyúr

Puffin és Dolphin, ha minden igaz.

(#134468) dzsordzs69 válasza mobilizmo (#134418) üzenetére


dzsordzs69
senior tag

Köszi, megnézem.

(#134469) #81524480 válasza Fred23 (#134467) üzenetére


#81524480
törölt tag

Puffin megy, de proxyt használ, ami nem kéne.
Dolphinban nincs flash.

(#134470) user01


user01
aktív tag

Sziasztok!
Firefox-ban beállítható-e, ha új lapon nyitok meg valamit, az ne a háttérben akarjon megnyílni, hanem elöl?

(#134471) Somatom válasza user01 (#134470) üzenetére


Somatom
veterán

Ez engem is érdekelne. Kiegészítővel odáig már eljutottam, hogy minden automatikusan új lapon nyílik, de csak a háttérben. Dophin -ban ez sokkal egyszerűbb volt.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#134472) user01 válasza Somatom (#134471) üzenetére


user01
aktív tag

Kénytelen voltam leváltani a dolphin-t, mert egyre rosszabb. Viszont tv-okosítón csak a firefoxban tudom egérrel növelni a betűméretet. Bárcsak operában is működne...

(#134473) Somatom válasza user01 (#134472) üzenetére


Somatom
veterán

Ismerem ezt a szitut. Ugyanezt a kört futottam meg én is.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#134474) Siriusb válasza mobilizmo (#134445) üzenetére


Siriusb
veterán

Ha esetleg kiadnám az ilyen érzékeny adatokat - amit biztosan nem fogok -, szeretném tudni, kinek adom, hogy kezelik, mire használják fel stb. Gyakorlatilag semmi infót nem találtam.
Nem gondolom, hogy az igazolványom, ráadásul még a fotóm is kellene ahhoz, hogy hitelesítsenek egy feltöltést a blokk fényképéről. Ne feledjük, nem egy dokumentumot hitelesítenek, hanem csak a fénykép feltöltését. Szóval nekem nagyon nem kerek ez az egész, pedig tényleg praktikus lenne egy ilyen szolgáltatás.

(#134475) Somatom válasza Siriusb (#134474) üzenetére


Somatom
veterán

A GDPR rájuk is vonatkozik.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#134476) Siriusb válasza Somatom (#134475) üzenetére


Siriusb
veterán

Nem hiszem, hogy ez megvigasztalna bárkit, ha esetleg idegenek a nevére vásárolnak, vesznek fel hitelt. :(

(#134477) fulton válasza crok (#134385) üzenetére


fulton
addikt

Samsung A5 2016.

Ki van ütve a telo de h pontosan a root mit is jelent azt sajnos nem tudom.
De azt a bizonyos védelmet egyszer véletlenül kiütöttem a telóból azt tudom.

[ Szerkesztve ]

(#134478) melan


melan
senior tag

Sziasztok! Olyan naptár widgetet keresek, ami megjeleníti a naptári feljegyzéseket és a feladatokat is az adott naphoz. Eddig a pure calendart használtam, de nem megy a birthday pluginja, meg jó lenne alternatíva. Megnéztem már nagyon sokat, de mind csak a naptárbejegyzéseket jeleníti meg, a feladatokat nem... olyat keresek, ami 2-3 napot jelenít meg...

(#134479) turbulencia8 válasza Siriusb (#134474) üzenetére


turbulencia8
őstag

Nekem sem meggyozo a DOQdrive a 2,4-es aruhazas ertekelesevel. Foleg az a szoveg vicces a honalpon, hogy mibol elnek (ezzel nem akarjak farasztani a kedves erdeklodot). Vegulis csak total bizalmas doksikat toltene fol a user valahova, es a jogi hasznalhatosagarol semmi precedenst/hiteles referenciat nem olvasni. Adatkezelesi szabalyzatot nem viszik tulzasba, egy sima ASzF pdf-et talani kulonbozo domain-en, de rendes GDPR-szabalyzatot nem.

(#134480) Ateszpapa


Ateszpapa
addikt

Sziasztok!
Tudnátok ajánlani jó reklámszűrő alkalmazást?
Samsungra nagyon kedveltem az Adhell 3-mat, de most Huawei készüléket használok.

[ Szerkesztve ]

(#134481) mobilizmo válasza melan (#134478) üzenetére


mobilizmo
Topikgazda

aCalendar+-ban saját widget van rá. De azt hiszem hibrid módban is megjeleníti.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#134482) DrBubo77 válasza #81524480 (#134459) üzenetére


DrBubo77
veterán
LOGOUT blog

A Flash maga a biztonsági rések netovábbja. És a netről lassan teljesen kihal. Miért akarod még használni?

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#134483) Fall-N válasza unravel (#134453) üzenetére


Fall-N
veterán

Redditen és külföldi oldalakon igen. Egyébként egy nagy szar lett és nincs már meg benne az időjárás szolgáltatók választhatósága sem. Csak a saját forrásuk van, ami nem pontos több felhasználó szerint. Én inkább megvettem a Today Weathert és ment a feledésbe a Weather Timeline.

Egyébként jól írtatok, csak annak lehet letölteni aki megvette korábban. Playen keresésre sem dobja fel senkinek sem, csak közvetlen linkből érhető el.

Van hasonló kinézetű a Weather Forecast. link

[ Szerkesztve ]

(#134484) Fall-N válasza mobilizmo (#134461) üzenetére


Fall-N
veterán

Használja még valaki azt a vackot? Az ingyenes egy reklám szemetelő vacak, a Pro változat meg ezer éve nem frissül és nem kap funkciókat.

Sokkal jobbak vannak nála, sőt csak jobbak. Ingyenesen jó a Total Commander, fizetősben meg Solid Explorer, MiXplorer Silver, FX Explorer (ingyenesen is lehet használni alap dolgokra és nincs benne reklám).

(#134485) crok válasza Fall-N (#134484) üzenetére


crok
Topikgazda

Én ugyan nagyon sok éve megvettem az ES-t de kérdezném, hogy miért mondod egyébként hogy vacak? Mármint komolyan érdekel, mert ugye nekem megvan a teljes, nem tudom az ingyenes milyen manapság.
Azóta én pl. megvettem az FX-et is mikor le volt árazva (leginkább a WebDAV+FTP miatt) és a Solidot is egy ilyen akciókor, ez se rossz egyébként. Meg hát a MiXPlorer egy teljesen más állat ( :

(#134486) ollie válasza DrBubo77 (#134482) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Szeret veszélyesen élni.

***

(#134487) crok válasza ollie (#134486) üzenetére


crok
Topikgazda

(#134488) Probert75 válasza Fall-N (#134484) üzenetére


Probert75
addikt

Miről beszélsz! A linkeltet ez év április 10-én frissítették. A Pro-t meg tavaly nyáron. Az nem olyan ezer éve. Tudod, ami jól teszi a dolgát, azt nem kell foldozgatni.

[ Szerkesztve ]

(#134489) mobilizmo válasza Fall-N (#134484) üzenetére


mobilizmo
Topikgazda

Hát ebben az évben vagy 5x frissítették, utoljára 04.10-én. Én az ingyenest használom, előfordul reklám, de nem túl sok és teljes képernyős egyáltalán nem. Mondjuk root van és Ad-Away ügyel a reklámok visszaszorítására. Így teljesen jól használható. Maradjunk annyiban nem igazán vagy képben ezzel a vacakkal kapcsolatban.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#134490) eclipse19 válasza Ateszpapa (#134480) üzenetére


eclipse19
senior tag

Blokada.

Hogy a telefonom működése attól függjön, hogy valaki más fizeti-e a számláját??? Viccnek is rossz....

(#134491) kokokka válasza Fall-N (#134484) üzenetére


kokokka
őstag

Szerintem te félrebeszélsz, vagy benéztél valamit! Nagyon régóta használom, az egyik legjobb, ha nem a legjobb! Mi az amit nem tud, ami miatt szerinted vacak?

(#134492) makoss


makoss
addikt

Üdv!

Tudtok olyan ingyenes oldalt, linket ahol mobilon is ki lehet próbálni és le is lehet tölteni mobilra a kiválasztott csengőhangot?
Koleganőmnek kellene SMS-jelzésre "Önnek egy új üzenete érkezett" hangüzenet, lehetőleg férfihang :D
Köszönöm! :R

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#134493) Probert75 válasza makoss (#134492) üzenetére


Probert75
addikt

(#134494) Ateszpapa válasza eclipse19 (#134490) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Köszönöm, egész jól szűri a reklámokat az appokban mind a chrome-ban is.
:R

(#134495) makoss válasza Probert75 (#134493) üzenetére


makoss
addikt

Köszi! :R
Ez van csak? próbáltam keresni én is de nem sok eredményre jutottam.... :F

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#134496) ollie válasza makoss (#134492) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Miért nem csinálsz? Csak egy mobil, egy férfi, még egy hangfelvevő app kell hozzá.

***

(#134497) Somatom válasza ollie (#134496) üzenetére


Somatom
veterán

Nekem is ez jutott eszembe. :)

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#134498) kezman válasza ollie (#134496) üzenetére


kezman
őstag

Igen, én is ezt csináltam, gyógyszer, vérnyomás stb emlékeztetőnek, 😁

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#134499) Fall-N válasza mobilizmo (#134489) üzenetére


Fall-N
veterán

Pont te nem vagy képben. Még le is írod, hogy reklámblokkolót használsz root mellett, így honnan is tudnád, hogy milyen reklámokat dob? :W

Először is az ES-t az első verzió óta használtam és részt vettem a v2-es béta programjában. Ekkor még ingyenes volt idegesítő reklámok nélkül. Utána kijött a 2-es verzió és nem sokra rá jöttek a reklámok is. A legidegesítőbb töltő képernyős reklám amivel kezdtek, ami még merítette is az akksit, volt is belőle akkor felháborodás. A Pro változat később jött ki, akkor megvettem én is. Szóval ki nincs képben?

Azóta a Solid és a MiXplorer is sokkal jobb. Utóbbival össze sem lehet hasonlítani. Ráadásul minek foglalkozni vele és a reklámjaival, ha ott az ES-nél jobb TC, ami nem szemetel?

[ Szerkesztve ]

(#134500) mobilizmo válasza Fall-N (#134499) üzenetére


mobilizmo
Topikgazda

Bocs van egy-két appom ami reklám blokkoló mellett is dobálja a teljes képernyős reklámokat, szóval ez azért nem olyan agresszív.
A hozzászólásodból kiderült, hogy nem igazán követed figyelemmel az appot (inkább fogalmad sincs róla), nem tudom hogy használod ha nem tűnt fel, hogy idén vagy 5x frissítették. De mindegy is, szerintem felesleges ezen vitázni, de érezhető hogy neked nagyon fáj hogy néhányan a te megkérdőjelezhetetlen véleményedet nem tartjuk mérvadónak. Nyugodtan erősködj csak tovább.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.